|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   regres i porodiljsko
10.4.2009 16:44:53   
Nana_Ze
Interesuje me da li imam pravo na regres, naime porodila sam se u novembru i planiram ostati na porodiljskom godinu, kako me i sljeduje. Posto radim u skoli, godisnji je za vrijeme ljetnog raspusta. Je li neko imao slicnu situaciju..Unaprijed hvala

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: regres i porodiljsko
10.4.2009 17:03:04   
lejlaze
ja znam da ce meni biti isplacen regres sa prvom platom kada podjem raditi. ali to je privatna firma. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: regres i porodiljsko
10.4.2009 17:06:34   
Hurma
trebao bi Nina... ja sam na cuvanju trudnoce i rekli su da ce me sljedovati... mislim da je to isto nekako...
ali je problem sto ove godine regresa nece biti uopšte  user posted image  zato smo kao malo štrajkovali... pa eto... opet imam nade...

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: regres i porodiljsko
10.4.2009 17:12:42   
Crvena
Ako radis na neodredjeno, dobices regres. user posted image
Ali koliko znam skole su strajkovale jer su im rekli da nema regresa ove godineuser posted image (to se odnosi na Kanton Sarajevo)

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: regres i porodiljsko
10.4.2009 18:51:05   
marelica9
Nana, i ja sam u istoj situaciji kao i ti, radim u skoli...Koliko znam, sve prijateljice koje su isle na porodiljsko, nakon godine odmora imale su jos jedan mjesec godisnjeg i dobijale su regres...

(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: regres i porodiljsko
10.4.2009 22:20:35   
Romali
Uh , ni sad im nisam oprostila user posted image
I ja radim u školi, u HNK. Otvorila sam bolovanje 1.4.2008. i zatvorila ga 1.12. 2008. Uzela mjesec dana odmora, vratila se na posao u januaru,a od regresa ni R. Razlog ' u školama se odmor može uzimati samo kad su i učenici na odmoru user posted image '.
Nisam se vratila na posao radi regresa, mada bi mi bilo drago da sam ga dobila, naravno.
Ne znam kakvi su propisi u vašem kantonu,a ne znaju možda ni nadležniuser posted image
Ja sam 3 mjeseca čekala na odgovor.

Uglavnom, još se malo raspitaj. Ako bude kao u HNK, ništa od regresa.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu marelica9)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: regres i porodiljsko
11.4.2009 15:16:44   
najjda
mislim da imas pravo ja sam na porodiljskom bila tada vec oko 4 mjeseca tj beba je imala tada 4mj
i mene su zvali iz firme da dodjem i sljedovalo me je i ako sam bila tek osam mj u radnom odnosu i dobila sam sve sto su i radnici  i u drzavnoj sam firmi

_____________________________

15.06,2008 najjda dosla na svijet

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: regres i porodiljsko
11.4.2009 17:38:49   
zagy
Pravo na regres imaš samo ako iskoristiš godišnji odmor. Dakle, ukoliko te puste na godišnji u novembru trebala bi dobiti regres, naravno ako ga uopšte bude.user posted image

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: regres i porodiljsko
11.4.2009 22:30:06   
mirnac
moji su svakako u gubitku 2008, takoda nemaju obavezu isplate regresau 2009user posted image , ali znam da su ranije porodilje dobijale regres ako iskoriste GO u toj godini

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: regres i porodiljsko
13.4.2009 10:10:19   
mišur
Pravo na regres imaš ako počneš koristiti godišnji odmor za tu godinu...
Ja sam na porodiljsko otišla 1.februara i pisala sam zahtjev za korištenje novog godišnjeg odmora...
Uzela sam samo 4 dana i na osnovu toga sam dobila regres uz julsku platu kad i ostali zaposleni..
Ja radim u državnoj instituciji, na nivou BiH, pa dobro provjeri kako je to regulisano u tvom kantonu...

(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *