|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   rr i mm
30.10.2008 11:57:17   
nesanica
Hajte drage kazite dal se mm ljuti sto stalno "visite" na rr?
Zapitkuje li sta pisemo i sl.?user posted image

Moj se ne ljuti, niti pita sta pisemo...Zna da mi rr opusta jer sam uglavnom kod kuce sa djecom!
Jedino kad me prenese onda zna reci pa kako mozes vise buljiti u touser posted image user posted image user posted image
Ah, zna nekad u sali upitati: i,sta ima na RRuser posted image user posted image user posted image user posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rr i mm
30.10.2008 12:01:34   
Visnja RR
moj mm kad god sam za kompom pjeva Asji ringeringeraja dosocikapaja user posted image
naravno da mu ne smeta jer zna da me to opusta a i da korisnih savjeta nadjem...ovo mjesto mi je jaaako mnogo znacilo za vrijeme trudnoce a to se i nastavilo... MM voli kad nadjem nesto sto me ispunjava... nekad su to bili forumi  s muzikom al od kad zatrudnih samo RR i sve sto ima veze s bebamauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rr i mm
30.10.2008 12:06:26   
Romali
I mom je drago što imam s kim pričati, jer on puni radi,a ja po čitav dan gučem s Omaromuser posted image user posted image . Ali kad kažem-boli me glava, on ima odgovor-eto ti, što si stalno za kompjuterom, tračaš sa ženamauser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rr i mm
30.10.2008 12:20:54   
Ivona
Dobra tema...user posted image

Moj MM se ne ljuti,jer je svjestan koliko mi RR znaci (uostalom tako nam je i u drugim sferama zivota-podrzavamo jedno drugo,postujemo zelje,potrebe i td...Zato se muha u kuci ne cuje dok je na TV-u "60 minuta" user posted image )


Dok sam bila trudna,bukvalno sam "visila" ovdje.Cak sam i obicnu dial-up konekciju zamijenila kablovskom,jer mi je bilo presporo user posted image
Sada nemam toliko slobodnog vremena (nemam ga uopste i vjerujem da je to do moje lose organizacije user posted image ),ali sam uvijek tu negdje da vidim sta se radi,da pokupim korisne savjete,da i ja nekoga posavjetujem...

Problem je u tome sto ja sebe prekoravam sto dopustam da mi RR toliko zaokupi paznju.Npr.,navecer nakon sto Selena zaspe,umjesto da provodim vrijeme sa MM ili da idem ranije na spavanjac...,ja cesto dodjem ovdje samo da malo provirim i ostanem sat-dva.

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rr i mm
30.10.2008 12:38:51   
Okarica
IZVORNA PORUKA: Ivona


Problem je u tome sto ja sebe prekoravam sto dopustam da mi RR toliko zaokupi paznju.Npr.,navecer nakon sto Selena zaspe,umjesto da provodim vrijeme sa MM ili da idem ranije na spavanjac...,ja cesto dodjem ovdje samo da malo provirim i ostanem sat-dva.



Ista stvar i kod mene. Mene muž malo zeza kad visim na RR. Dok se još vrtila ona tema "Gdje ste hanume?" on je slučajno pogledao šta je to toliko interesantno i od tada me zeza s tim "Gdje ste hanume". Često zna Iris donijeti do prozora i onda njih dvoje mahalaju, a on se zeza, da kroz prozor gledaju ima li hanuma.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: rr i mm
30.10.2008 13:01:15   
mamyca
user posted image user posted image Ne ljuti se nimalo,u sali mi cesto kaze pa sta rade hanume?user posted image user posted image user posted image user posted image
Samo sto se i ja kao i Ivona znam naljutiti na sebe jer dosta slobodnog vremena provedem uz rr,umjesto sa MM-om,ili da malo odspavam.user posted image Sve u svemu,ne bih rr dala ni zasto.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: rr i mm
30.10.2008 13:07:35   
ziki
Jdino se ljuti sto nemam pojma gdje su mi naocare a stalno kukam da me boli glavauser posted image .  Kad sam po cio dan sama sa bebom onda mi ovo dodje ko mahala, malo RR malo skype, napricam se. Inace sam ovisna o kompjuteru i internetu, samo do sad bas nisam posjecivala forume, uglavnom strucne sajtove koji mi sad ne padaju na pamet.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: rr i mm
30.10.2008 13:15:30   
Amra k
Meni je najsmjesnije kad sam ja u nekoj nedoumici oko bebe ili oko sebe mm uvijek prvo pita jesam li pitala hanume na rr-u o tome.
Juce ja njemu govorim da mi kasni 12 dana a on meni odmah da pitam na rr-u jel se jos kome tako desilo.
A i meni je zao sto navece kad beba zaspi visim na rr-u umjesto da provodim vrijeme sa mm. Ali nekad i njemu tako odgovara  jer radi 12 sati na dan i dobro mu dodje da ga ne zafrkavam.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: rr i mm
30.10.2008 13:17:32   
Anoniman
maaaa fantastična temaaaa!!!!user posted image
Moj je stvarno tako sladak kad je u pitanju rr! Čim mala nešto kmekne, on meni sav zabrinut: "De pitaj na ringeraji!"user posted image Non-stop kad mu nešto naumpadne kaže: "A što ne postaviš tu temu..." Ja se smijem i kažem da već postoji!!!user posted image Baš jutros mi kaže: "Hej, naumpalo mi nešto, što nema neka tema da se sve sastanete?", a ja kažem: "Iiiiihihiii... odkad to postoji!"user posted image
Drago mu je da ja dok on radi imam neku zanimaciju, da naučim puno korisnih stvari. Kad on dođe, uglavnom budem sa njim, a kad gledamo tv, ja jednim okom laptop jednim tv i pričam sa njim i komentarišemo i slušam ga i non-stop mu prepričavam šta ima na kojoj temi, njemu je to isto zanimljivo.
Pita me mršajul hanumice itd.?user posted image user posted image user posted image
A mislim da bi se ljutio samo kad bi kuća bila u džumbusu, a ja na komp, a ovako sve fino, a ja još imala zanimaciju iiiih super...
Kad njemu treba za posao da mailove provjeri kaže:"Eh, sad ću ja malo!" Ja se fino sklonim i nema problema.
Ali mislim da mu je najdraže da se više ne bunim kad on gleda utakmicu, već ja fino na rr, u pauzama pokoji pogled i lijepa riječ i oboje sretni!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: rr i mm
30.10.2008 13:20:12   
Romali
E i ja moram dodati da mi je žao što ga nekad naveče kad zapostavim radi RR ( čuj nekaduser posted image user posted image user posted image ). Pošto nam je svima žao, vidjećemo koliko će nas večeras biti ovdjeuser posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: rr i mm
30.10.2008 13:24:56   
mamabb
Moj je sretan kad sam na rr u danima kad je utakmica, a sad naročito utorak i srijeda su njegovi (liga šampiona i kvalifikacije za prvenstvo) tako da imam odriješene ruke, a preko dana sam sama,prestala raditi, tako da mi rr i čatanje sa sestrom mnogo znači, inače ne znam šta bih.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: rr i mm
30.10.2008 13:57:42   
Amelaa RR
E drage moje....--ja kad hocu nesto svom MM ispricati ..pa kad krenem reko dinela uradila ovo...baby rodila....mamy ..MM samo user posted image ...I kad hocu za komp on kaze ajmo sada ;RINGERINEG RAJA DOSO CIKA PAJA....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: rr i mm
30.10.2008 14:03:51   
camm
nekad se ljuti nekad ne ljuti
sve zavisi kako je on raspolozen ako mu je dosadno nekad i ne zna sta ce od sebe
i kad vidi mene za komp...onda pocne da zvoca ko neka ženauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: rr i mm
30.10.2008 14:04:55   
Ivona
IZVORNA PORUKA: Romali

Pošto nam je svima žao, vidjećemo koliko će nas večeras biti ovdjeuser posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: rr i mm
30.10.2008 14:12:28   
malecka60
MM nema razloga da se ljuti sto vrijeme provodim na RR, jer i sam cita korisne savjete i zajedno komentarisemo. user posted image

_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: rr i mm
30.10.2008 14:41:59   
amlatifa
Moj muž nema pojma ni da sam se učlanila na ovaj forum, a za njega lično kompjuteri i internet i bilo kakva vrsta foruma su bezveze, a moje mišljenje nije takvo pa se na njega i ne obazirem bašuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: rr i mm
30.10.2008 15:04:32   
andji
moj se već navikao da sam ja na rr i drago mu je,jer njemu manje zvocam,i brže mi prodje vrijeme kad njega nema jer imam pr,a i sama sam postala nekako mirnija i smirenija.Imam se gdje ispričat i saznat korisnih stvari,sve u svemu pozitivna stvar i za mene i za NAS

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: rr i mm
30.10.2008 16:45:22   
enna
Problem je u tome sto ja sebe prekoravam sto dopustam da mi RR toliko zaokupi paznju.Npr.,navecer nakon sto Selena zaspe,umjesto da provodim vrijeme sa MM ili da idem ranije na spavanjac...,ja cesto dodjem ovdje samo da malo provirim i ostanem sat-dva.
U potpunosti se slazem sa Ivonom al sta je tu jeuser posted image bez RR se ne moze to znam.
Pošto nam je svima žao, vidjećemo koliko će nas večeras biti ovdjeuser posted image user posted image
Ja cu biti tuuser posted image user posted image user posted image  mm otisao na put!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: rr i mm
30.10.2008 16:57:57   
jasmina_mm
ni MM se ne ljuti, ponekad samo ako previse ostanem za kompom kaze koju doskocicu, jedino mu smeta sto kad nesto zalosno porcitam nasekiram se i onda mi kaze da ce mi ukinuti internet...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: rr i mm
30.10.2008 19:51:11   
Pankica
I ovaj moj MM kaže da, kako sam se prijavila na ringeraju, ne silazim s računara! Kad nešto počnem da pričam o nečemu, evo recimo, prošle sedmice je bilo aktuelno sunećenje, jer smo sunetili user posted image , šta god mu ispričam u vezi toga, MM mi kaže, "puno ti čitaš po tom forumu", pa ga ja zovnem da i on malo sjede pored mene, da pročita koju pametnu, a on će ti meni, kako nema pametnijeg poslauser posted image user posted image ! E, a da zna šta sve ovdje može naći i pročitati i pametnog i zanimljivog, drugačije bi on meni! A zaista, uglavnom sam samo na ovom našem RR i još nisam naišla na neki zanimljiviji, gdje bih se bar 5 minuta zadržala, za razliku od ovog našeg, gdje znam ostati po dva-tri sata, baš kad bih mogla da malo odspavam ili provedem vrijeme sa mm, meni ipak ovo interesantnije. Evo baš sad mi govori, "dođi 'vamo, zdravlja ti, ostavi to, života ti"! Još me počeo i zaklinjati! Odoh da vidim šta hoće, ako je onouser posted image user posted image user posted image , ništa od toga, brzo ću nazad!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: rr i mm
30.10.2008 19:54:17   
mamsi
iskreno jeste mu krivo bilo s početka i nije mu bilo jasno,ali se sad već navikao,on uvečer gleda neke svoje emisije na tv-u a ja visim i ovdje i negdje drugo,i tako,samo pita s vremena na vrijeme ima li šta novouser posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: rr i mm
30.10.2008 19:55:34   
neki
I moj muz meni govori da ce mi ukinuti internet,jer se nekad nasekiram zbog necijih neg.iskustava...Ali u sustini,dok sam ja na rr,on ili cita ili gleda TV(utakmice),tako da i nema razloga za ljutnjuuser posted image

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: rr i mm
30.10.2008 21:24:33   
Anoniman

jest mu,upocetku bilo krivo sto sam ja stalno visila na lapt.a sada vise neljuti se....sad me zeza i  zna reci,di si hanumice moja,ovdje sam dosta toga naucila sto nisam znala...i super mi je rr...

< Poruku je uredio felix -- 30.10.2008 21:28:15 >

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: rr i mm
30.10.2008 21:45:26   
almai
eh ova tema bas mene pravo pogodi.Upravo smo mm i ja diskutovali oko toga.On rece'e ako ces ti na rr i ja odoh na kafu' a ja 'evo samo 5min.'jer zaista je zapostavljene u zadnje vrijeme .Zena uvijek na rr a on gleda tv,pa mu valjda dosadilo i hoce vanuser posted image Zato odoh mu oci malo zamazat da nebi smugno na kafuuser posted image user posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: rr i mm
30.10.2008 22:05:28   
Ivona
Samo sam svratila da vidim ko moze preboljeti "neprovedeno" vrijeme sa MM,ali ne i sa RR user posted image  user posted image  user posted image
Sve mi treamo na odvikavanje od RR user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *