|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 13:31:52   
kikip
Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 14:16:40   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: kikip

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?



ja ne znam o kojem vrticu pricate, u JU djeca Sarajeva toga nema n ameniju

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 14:20:34   
selebriti

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: kikip

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?



ja ne znam o kojem vrticu pricate, u JU djeca Sarajeva toga nema n ameniju


user posted image

Fakat koji je vrtić upitanju???


_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 14:25:46   
leona81
kod nas takodjer nema ovoga

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 14:25:58   
Lady26
IZVORNA PORUKA: kikip

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?

O kojem vrticu je rijec?
U Ju djeca Sarajeva toga vise nema....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 14:27:38   
selebriti
Ma ovo je neka bomba user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 14:28:08   
Taii
Ja sam radila u vrticu Masnica, na Grbavici, ali nikad nisam vidjela da djeca za dorucak dobiji pastetu ili salami... Uvijek bi to bila kriska namazana margom, marmeladom,i caj naravno, ali pasteta nikad... Zaista bih voljela znati koji je vrtic u pitanju...

_____________________________

Zivot nije bio zivot , sve dok u njega nisi usla ti... Volimo te pahuljo nasa... 21.12.2012... .H.

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 15:13:22   
kikip
u Mostaru nazalost u svim vrticima, od drzavnih do privatnih

(odgovor članu Taii)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 15:30:09   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: kikip

Šta mislite o navedenoj "hrani" u vrtićima? Ja sam stvarno užasnuta što ovakvu nazovimo hranu djeca jedu u vrtiću, pa mogu im slobodno i cigaru dati da zapale dok se igraju. Ja sam se već žalila racvnateljici vrtića u koji ide moj sin no ona kaže da tada djeca najbolje i najviše pojedu i da većina roditelja ŽELI takav jelovnik. Mene zanima postoji li ikakva kontrola, itko tko se brine o kvaliteti vrtića pa tako i jelovniku?


U zadnju godinu dana došlo je do promjena u JU Djeca Sarajeva, te tako više na jelovniku nemaju salame, paštete i viršle.
Kad je moje starije dijete išlo u vrtić, to je redovno bilo na menu-ju, a ona redovno nije htjela da doručkuje. Dijete jednostavno nije naučilo na takvu hranu.
Medjutim, moram reći i poraznu činjenicu, ja sam bila rijetki roditelj koji se bunio protiv takve ishrane, jer je veliko večini taj jelovnik bio ok, jer su djeca to i kući jela.
Te sam ja smatrana damom, ovakvom, onakvom i svakakvom....a često mi je sugerirano da " šta si ja hoću, ima i privatnih vrtića pa mogu da platim ako želim zdravu hranu za svoje dijete ".....i to mi nikad učiteljice nisu spočitavale, nego upravo drugi roditelji.

Ali meni jednostavno nije normalno da dijete od tri godine jede viršle, salame i paštete.

< Poruku je uredio hanabanana -- 10.6.2013 15:32:55 >

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 15:34:41   
kikip
nevjerovatno, takvu vrstu hrane ni sama ne jedem a kamoli da dajem djeci. Ovdje je i u privatnim ista stvar. Na koji način je došlo do promjene?
Ja sam isto manjina.
Ravnateljica kaže da je i njoj to bilo čudno kada se tek zaposlila ali već sam navela kao tada djeca najbolje jedu.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 15:43:38   
bebana27
Kod nas tog nema u mene mali ide u igraonu svako sebi nosi rucak

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 15:52:36   
EEDITH
kod nas toga nema u vrtiću

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
10.6.2013 15:56:25   
Apotekarka
Kod nas je to redovno na jelovniku u vrticu,lkaso najbolje to pojedu i bla,bla a moj i kod kuce voli hrenovkice ponekad naravno,kako jede sve to uzu vrticu poceo i kuci traziti...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
17.6.2013 14:30:53   
elmaL

IZVORNA PORUKA: kikip

u Mostaru nazalost u svim vrticima, od drzavnih do privatnih


i u privatnom u koji ide moj E, teta mi je rekla da im ponekad za dorucak daju i pastetu, iako rijetko, sreca E doruckuje kuci prije nego podjemo, jer u vrticu nece da jede nista osim nekih sitnica.

Ali mi je rodica cija curica ide u drzavni vrtic u Zalik, nedavno rekla kako vise nema toga u vrticu, valjda od one afere u Sarajevu sa pastetama, tako da ne znam kako je sa ostalim, jel to samo tuuser posted image

Inace, i ja se slazem s tobom, za mene je to suvisna i nepotrebna hrana za djecu, sad za sad znam da moj E to nece sigurno pojesit, jer kuci mu nismo nikad dali, a poslije kad bude veci ko znauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: salama, pasteta i hrenovke u vrticu
17.6.2013 15:12:37   
salmy
U nasem vrticu tete daju po nekad..i nemam nista protiv
Momak vecinom doruckuje kuci tako da tamo samo jede rucak
Neznam sto se dize tolika frka oko salame....kakve to veze ima...
ako je jede kuci sto ne bi u vrticu ponekad za promjenu....nista strasno

Naravno samo pod uslovom da su normalne i provjerene pastete....
sva djeca to vole...ako nista barem ponekad....
Momak je nekad stalno jeo salamu...pa ga proslo..pa opet nadoslo....kao i sve ostalo

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *