|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sjednica vj.ministara 91 to usvojili
18.6.2009 16:15:06   
luna77
Vijeće ministara BiH, na prijedlog Ministarstva finansija i trezora, donijelo je više pojedinačnih odluka o načinu i postupku ostvarivanja prava na naknade, i to: -        
Odluku o načinu i postupku ostvarivanja prava na naknadu za porodiljsko odsustvo u institucijama Bosne i Hercegovine -       
Odluku o načinu i postupku ostvarivanja prava na naknadu za bolovanje u institucijama Bosne i Hercegovine      
Odluku o načinu i postupku ostvarivanja prava na naknadu za godišnji odmor i plaćeno odsustvo u institucijama Bosne i Hercegovine -       
Odluku o načinu i postupku ostvarivanja prava na naknadu državnih službenika za obavljanje poslova drugog radnog mjesta u  institucijama Bosne i Hercegovine -        
Odluku o načinu i postupku ostvarivanja prava na novčanu naknadu na osnovu jubilarnih nagrada u institucijama Bosne i Hercegovine -        
Odluku o načinu i postupku ostvarivanja prava na naknadu za vrijeme produženog radnopravnog statusa izabranih lica i imenovanih dužnosnika u institucijama Bosne i Hercegovine -        
Odluku o načinu i postupku ostvarivanja prava na otpremninu prilikom odlaska u penziju u institucijama Bosne i Hercegovine


još samo da odgonetnemo sta su to usvojili vezano za porodiljne i ima li kakvih promjena???


< Poruku je uredio luna77 -- 18.6.2009 16:16:32 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
18.6.2009 16:17:50   
Lady26
Ovo sam citala juce i ja na njihovoj stranici ali nisu bile objavljene odluke...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
18.6.2009 17:29:46   
luna77
a znam.jedino čekati slijedeći sl list 48/09 ali iskreno sva ova tesanja plaća neočekujem nista dobro za čuti od njih

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
18.6.2009 20:54:53   
aazra
Mislim da se to odnosi na porodilje koje rade u bh. institucijama, jer koliko mi je poznato one zbog nekih "neusaglasenosti" u zakonima, kako se to popularno kaze, nisu dobivale platu dok im je trajalo porodiljsko.

_____________________________








(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
19.6.2009 14:32:15   
luna77
znam da se odnosi a tu spadam pa zato i pitam a znam da ima još cura.imam pristup sl.list ali još nije izasao na netu čim bude javim

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
19.6.2009 14:54:25   
Lady26
Javi molim te obavezno, ja nemam pristup online sl.glasniku morala bih cekati da ga objave, ja radim ministarstvu vanjske trgovine i od oktobra nemamo pravo na porodiljsku naknadu. Osudjeni smo na novac od kantona user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
20.6.2009 9:10:32   
luna77
hoću čim izađe a zadnji je bio 16.6  broj 47/09 sad neznam svako koliko ga objavljuju ili nema pravila.nadam se da će biti slijedeći tjedan obzirom na brzinu kojom su nam skresali plaće nadam se da će i u ovom biti brzi ako je imalo povoljno za nas

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
22.6.2009 12:14:42   
taze_mlada
nisam ni znala da su trebali uopste ista raspravljati o tome...uh da bog da se nesto promijenilo.... evo meni taman stigla prva naknada od kantona....user posted image ... sva sreca pa mi od zadnje plate jos ostalo user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
23.6.2009 12:03:36   
luna77
nije bilo najava to sam slučajno vidila u sllistu 48 nema nista čekam slijedeći da vidim

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
23.6.2009 13:18:48   
tempo
Nazalost, imam prilicno sigurnu informaciju iz MFiT BiH. Kako su meni rekli, sve ostaje po starom, jedino je promjena za rodilje koje žive u županijama koje ne plaćaju nikakvu naknadu, tada će im institucija BiH u kojoj rade isplatiti minimalac od oko 350-370KM (zaboravila sam tocnu cifru) i na to osiguranje. Navodno, nema ništa više user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
23.6.2009 13:19:43   
Lady26
Jooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj neeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ispricavam se user posted image


< Poruku je uredio Lady26 -- 23.6.2009 13:20:26 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tempo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
23.6.2009 14:10:15   
taze_mlada
ja sam samo dobila info da s obzirom da je odluka u pitanju da ne treba prolaziti parlamentarnu proceduru vec ce biti primjenjiva odmah ...
@tempo: sve je moguce, a neka i za te zene user posted image jer nije lako nista ne primati...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
23.6.2009 15:09:12   
tempo
sve je to tocno, ali nije lako kad mi je kredit daleko veci od te cifre. zalosno je sto se trudne osjecamo sugavo, zanemareno i polaceno user posted image
jedina opcija mi je da danas rodim, a sutra odmah odem na posao user posted image

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
23.6.2009 15:10:54   
tempo
zanima me opcenito gdje je toliko razvikani gender centar i radi li ista po ovome pitanju???


(odgovor članu tempo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
23.6.2009 15:11:52   
tempo
IZVORNA PORUKA: taze_mlada

ja sam samo dobila info da s obzirom da je odluka u pitanju da ne treba prolaziti parlamentarnu proceduru vec ce biti primjenjiva odmah ...



to je jedna od odluka koja je usvojena odmah, ne ide u parlament, vec se samo ceka objava u sl.glasniku bih

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
23.6.2009 16:33:17   
tempo
upravo je izasao sluzbeni glasnik bih br 49 i ni u njemu nema jos nista user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
24.6.2009 14:14:46   
luna77
i ja sam vidila da nema nista ni u 49 stvarno su user posted image user posted image

(odgovor članu tempo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
29.6.2009 12:56:34   
tempo
evo i 50.br je izasao, ali koliko sam ja skuzila nema ni u ovome nista user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
29.6.2009 16:00:39   
luna77
nema niti jedne od odluka nabrojanih na stranici vijeće ministara .Lopovska posla nista drugouser posted image

(odgovor članu tempo)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
2.7.2009 10:16:07   
tempo
ni u 51.broju nista user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
2.7.2009 16:01:13   
luna77
očito nemaju namjeru napisati ili objaviti a tu je i odluka o tzv jubilarnim nagradama tako da izbjegavaju isplatu i toga ...user posted image

(odgovor članu tempo)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
6.7.2009 11:08:51   
luna77
nisu normalni ni u 52 nista nije mi uopće jasno kako nesto saznati user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
6.7.2009 13:22:17   
tempo
evo i ja tek sad vidjela da ni u 52 nema nista user posted image , citavo jutro nekakva trka na poslu. nije im uopce u interesu objaviti, jeste njih briga, oni su svoje zene zbrinuli user posted image
ovo ce se objaviti za koji mjesec, a onda opet odmah staviti van snage, kako to kod nas obicno i bude user posted image

(odgovor članu luna77)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
6.7.2009 13:35:02   
lakota
Jedna sam od onih koja radi u državnoj instituciji i prestala sam dobivati naknadu kad je bebi bilo 6 mjeseci. Od kantona nisam imala ništa, iako sad živim u Sarajevu nije mi kanton davao naknadu jer nisam provela na kantonu godinu dana. Faktički, niko mi nije bio dužan davati. Firma mi je davala 6 mjeseci cijelu platu i onda jedan dan nazvali i rekli da više ne mogu, da VM donijelo "odluku". To mi je bio šok i mlijeko mi je prestalo. Nisam se htjela vratiti na posao iz inata. Imam ogroman kredit za stan.Nekako smo izdržali. Treba nešto uraditi po ovom pitanju.Ima li neko ideja?

(odgovor članu tempo)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sjednica vj.ministara 91 to usvojili
9.7.2009 13:53:03   
tempo
nista ni u 53 broju user posted image user posted image user posted image user posted image

je li itko procitao clanak jucer u vecernjem listu????

(odgovor članu lakota)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Glava kuce
Galicia

Ko je glava kuce u vasem domu?

Muz (54%)

Ja (30%)

Ona dole glava :) (15%)


Broj svih glasova: 269

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *