|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   skola plivanja za male
30.10.2009 7:45:12   
amdi
Ponukana temom o plesu i gimnastici sto je divno za djevojcice, dosla sam na ideju da svog sina upisem na plivanje, mislim da je to idealan nacin da se dijete razvije i da bude zdravije. Jako voli vodu i bas se obradovao kad sam ga pitala hoce li na bazen? E sad, trazih nesto po netu i ne nadjoh nista za ove male (njemu je 4,5 godine) a znam da ima. Znate li vi ista o tome? Ako nista odem pa se raspitam
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: skola plivanja za male
30.10.2009 8:27:32   
mamine oci
imas na otoku olimpik centar ide moj sin tri put nedeljno trening od sat vremena cjena 50km,meni je tu najblize a sigurna sam da ims jos negdje....

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: skola plivanja za male
11.5.2010 20:49:27   
DM
Umalo da ne otvorim novu temuuser posted image user posted image user posted image
Što se ovako malo pisalo na ovuuser posted image
Helem-pišite o svojim iskustvima sa školom(školama) plivanja za najmlađe-jesu li i u kojem vremenskom periodu vaša djeca naučila plivati, -gdje ste ih upisivali u iste i -ima li koje dijete trenutno u školi plivanja na Ilidži u termama?!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: skola plivanja za male
11.5.2010 21:06:54   
DM
user posted image user posted image user posted image user posted image pivaju li i čija djeca?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: skola plivanja za male
12.5.2010 11:57:19   
DM
user posted image

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: skola plivanja za male
12.5.2010 19:05:34   
Hanady RR
moja hanadi pliva samo u moruuser posted image user posted image user posted image

mlađa još nije

a ovo oko škola plivanja znam da na otoci ima jedna kolegica poršle godine sina vodila...ona nije bila zadovoljna...mada nebih ti njeno iskustvo prenosila nije baš neka od riječi...pa situacije koje mi je spominjala meni baš nisu bile čisteuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: skola plivanja za male
13.5.2010 0:12:39   
Lejla Ka
Mi krenuli, bili dva termina i fasovali neki virus u vrtiću user posted image
A moja ne sportski nastrojena princeza se baš bila oduševila. Bazen na Otoci.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: skola plivanja za male
13.6.2010 8:14:31   
amdi
Mi smo bili 4 termina, zadovoljni smo zasad, skola traje mjesec dana-3 puta sedmicno. Po ovim vrucinama, i vise je nego pozeljnouser posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: skola plivanja za male
29.6.2010 0:36:44   
neki
Mi vodimo Seada aBd sad u srijedu na prvi cas plivanja,a sutra trebamo kupiti kapu,i ostalo,pa me zanima gdje jos ima radnja te plivacke opreme,osim na Otoci???
Hvala unaprijed,ako se iko javiuser posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: skola plivanja za male
29.6.2010 8:16:42   
maja78 RR
neki imas kupiti sve plivacko u merkatoru u intersportu

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: skola plivanja za male
29.6.2010 10:03:57   
misica
I mi idemo u skolu plivanja na otoci. Tri puta sedmicno maleni je prezadovoljan...... Nista vidimo se neke zenice u srijedu pa ako se prepoznamo bilo bi super.... Mi smo sve uzeli u merkatoru,intersport. Pussa!!!

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: skola plivanja za male
30.6.2010 13:39:36   
misica
mi smo opet bili na plivanjuuser posted image user posted image user posted image  i bilo nam je super....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: skola plivanja za male
3.7.2010 23:00:55   
neki
Hvala zene,i mi smo se snadbjeli u intersportuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I mi smo prezadovoljni skolom,samo brate daleko smo od djece,ja sam mislila da cemo im biti blize...
Misice,valjda se vidimo aBduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: skola plivanja za male
25.5.2011 22:36:19   
Adana
Moze li mi neko reci od koliko godina primaju djecu u skolu plivanja? :) I sta od opreme treba? Hvaaala! :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: skola plivanja za male
26.5.2011 11:07:26   
aya 05
Ne znam od koliko godina primaju djecu,ali ti mogu reci da ti trebaju kupace,kapica,papucice za okolo bazena i peskir,zaboravila sam i fen je pozeljan.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: skola plivanja za male
26.5.2011 11:25:54   
DM

IZVORNA PORUKA: Adana

Moze li mi neko reci od koliko godina primaju djecu u skolu plivanja? :) I sta od opreme treba? Hvaaala! :)

Moj S je prošle godine išao na terme-dakle imao je nepunih 5 godina! a od opreme su im trebale kupaće, peškir i šampon!
Mogu ti nekad večeras poslati broj mob nj trenera pa se raspitaj, ako želiš!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: skola plivanja za male
26.5.2011 11:38:58   
HAHA
IZVORNA PORUKA: Adana

Moze li mi neko reci od koliko godina primaju djecu u skolu plivanja? :) I sta od opreme treba? Hvaaala! :)
Na Otoci od 4,mada su mog primili malo prije rođendana.Treba ti peškir,papuče i kapa za bazen.Prijateljica mi reče da je sad užasna gužva,ali to opet zavisi koji termin uzmete.


_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: skola plivanja za male
26.5.2011 11:42:15   
M kao Mama
U Lajlinom klubu, mislim da mogu čak i od tri godine, to je na Otoci, a na Termama ima klub koji radi školu plivanj za djecu od 1 do 3 godine.

NA Otoci jeste gužva, ali sada je dosta i djece iz škola osnovnih koja idu na obuku, dok oni završe bit će bolje.

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: skola plivanja za male
26.5.2011 16:53:05   
Adana
Hvala vam na odgovorima... Onda ili Terme, ili sacekati dogodine. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: skola plivanja za male
26.5.2011 18:23:00   
amdi
Moj A ide na Otoku, guzva jeste, ali radi vise instruktora tako da su u vise malih grupica, sto i nije lose

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: skola plivanja za male
31.8.2011 10:16:20   
sweety.tz
Ja pola jutra provedoh trazeci skole plivanja u Tuzli ili okolici....nista konkretno ne nadoh,tako drage moje ako iko zna za skole plivanja u Tuzli ili okolici barem,neka javi...

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: skola plivanja za male
31.8.2011 10:54:08   
Lulu_08
IZVORNA PORUKA: sweety.tz

Ja pola jutra provedoh trazeci skole plivanja u Tuzli ili okolici....nista konkretno ne nadoh,tako drage moje ako iko zna za skole plivanja u Tuzli ili okolici barem,neka javi...


Ja sam se raspitala kod poznanika, koji je trener plivanja, međutim on kaže da se to kreće od 4god pa na dalje. Dalje se nisam raspitivala user posted image .

Ako neko ima info i ja bih rado vodila malenu, ali eto nemam neku pozitivnu informaciju.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu sweety.tz)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: skola plivanja za male
31.8.2011 10:59:24   
M kao Mama
Ih, ja znam da od mog kolege malac trenira u Tuzli, ali ne znam koji klub, ali čim saznam javim

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: skola plivanja za male
26.9.2011 18:50:20   
bambi7
Jel vodio neko djecu na Otoku na plivanje ovih dana???? Mi kontali nasu upisati sad od 10tog pa me zanima ide li ko i kakva su iskustva?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: skola plivanja za male
26.9.2011 19:42:28   
M kao Mama
Mi smo redovni, ako ste zainteresovani šaljem VAm PP ima više programa,

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *