|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   skupljanje bodova
25.7.2008 13:06:36   
M kao Mama
Vidim da su sve teme ovdje izbrisna, pa tako da mogu pisati,

ja imam preko nekoliko kartica na kojima skupljam bodove, tačkice i slično, ali jedina koja mi se do sada je isplatila iz firme MAGMA, odnosno Doroti Perkins, Turbo limač
Kod njih se skupljaju bodovi, doduše račun mora biti iznad 25 km, i onda u roku od pola godine nakupljenim bodvi se mogu potrošiti u tim prodavnicama,ja sam do sada dva puta po pola godine skupljala bodove i  naravno skršila ih u Turbo limaču,

ova kartica se isplati mamama koje očekuju bebače, tamo imaju četo sniženja, a i roba je ok,
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: skupljanje bodova
3.8.2008 15:43:31   
Visnja RR
ja sam jako puno para ostavila u TL ali nemam pojma za te bodove... niko mi nikad nista nije rekao user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: skupljanje bodova
3.8.2008 16:15:15   
Emina*
Visnja, ispunis prijavu (nesto slicno kao i Mercatorova Pika),
i dobijes od njih MAGMA karticu na kojoj se skupljaju bodovi prilikom svake kupovine...
I na kraju, kad skupis dovoljno, s tim bodovima mozes kupovati u TL-u...  user posted image
A inace u TL-u ti niko nece ni reci za to (cast izuzecima) osim ako ne pitas sama user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: skupljanje bodova
10.8.2008 19:30:58   
Visnja RR
Hvala Eminice
cmokni mi Bakirauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: skupljanje bodova
14.8.2008 11:11:54   
M kao Mama
i meni su kazale cure u dorotiju, pored TL nikada, tamo kada ih i nešto pitaš, kažu piše, neku noć, ja pitam koliko je bazen, kaže piše vam, pa kažem piše, 9,90, ali piše da je i snjiženje, pomjeri se dama od kase uze artikal, provjeri kad 4,90, pa 5 km, nije malo, helem zato sam i otvorila ovu temu, jer sam vidjelada mnoge kupujete tamo u TL, a pretpostavila sam da ne znate za karticu, kako su fuj, pa čak ima i neka opcija s tom karticom popusta pri kupovini odječe za novorođenčad i slično

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: skupljanje bodova
14.8.2008 11:18:20   
anitaMO
znam za te bodove u tl ali mi ih nisu nikad ni upisali,akupovala od lezaljki ,ormarica a sad vise necu da kupujem te vece stvari.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: skupljanje bodova
14.8.2008 12:32:45   
Romali
Isti slučaj kod mene, jako puno stvari kupujem u TL, a nikad mi niko nije spomenuo te bodove, mada sam čula za njih. Uglavnom su tete neljubazne, naravno ne sve, i nikad nemaju sitnih para za kusura user posted image . Sljedeći put kad odem, pitat ću.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: skupljanje bodova
14.8.2008 12:35:58   
M kao Mama
obavezno pitajte i skrenite im pažnju da su bile sužne da Vam kažu za tu karticu, jer vi ste u njihovim radnjama ostavile para i para

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: skupljanje bodova
9.9.2008 15:13:56   
Kivac
ja sam u dorothy uzela formular, popunila i dobila karticu. na formularu pise da se odnosi i na TL. a taj isti formular je stajao i u TL pored kase. nije mi niko rekao, sama sam vidjela i zavrsila.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: skupljanje bodova
9.9.2008 15:44:40   
ziki
Bas su bezobrazni, tamo sam uzela kolica i jos hrpu igracaka a nista misu rekli

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Kivac)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: skupljanje bodova
26.10.2008 21:22:56   
Blue rose RR
Totalno sam zaboravila, da mi početkom narednog mjeseca ističu prvi bodovi koje sam dobila za kupovinu u TL, i vakat je da ih trošim.
Sada, zanima me na koji način se ostvaruje popust: da li se uzima određeni postotak sa ostvarenih bodova, srazmjero unaprijed određenoj cifri, ili na neki drugi način?

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: skupljanje bodova
26.10.2008 21:24:31   
Emina*
Mislim da je jedan bod 0,30 KF...
Mozda neko zna bolje, ali ja koliko sam skontala, tako je...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: skupljanje bodova
26.10.2008 21:35:59   
akica b
Jeste Eminice,dobro si reklauser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: skupljanje bodova
28.10.2008 16:39:47   
M kao Mama
Sanela imaš na kartici veb stranicu na kojoj online provjeriš koliko imaš bodova, odnosno KM. I onda pravac TL i to skršiš, te silne novce, hahaha,

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: skupljanje bodova
28.10.2008 16:40:16   
M kao Mama
Zaboravih da napomenem da kada plačate kešom bodovi su veći, a kada plaćate karticom, vrijednost im se umanjuje

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: skupljanje bodova
28.10.2008 17:05:05   
nikka
ja sam u nedjelju bila u tl i na kasi pitala kako se ostvaruju bodovi.
Cura na kasi je rekla morate ispuniti obrazac ali svejedno sada nemožete ostvariti popust zbog obrade podataka,ok i ja čekam...pa gdje ću ispuniti obrazac i nekako mi dade obrazac i karticu,eto ponesite to kući pa ispunite.
Prijateljica koja je poslije mene došla na kasu i platila nije dobila ja joj kažem vrati se i traži,neznam zašto im je teško to ponuditi.
Uglavnom ako plaćate kešom,1bod-5km a ako plaćate karticom 1bod-18km.
Tek kada skupite 40bodova možete ih iskoristiti,u oba slučaja bodovi iznose 0,30km,a minimalan račun može biti 25km.
Znači 40 bodova vam iznosi 12km.
Ako imate 100 neiskorištenih bodova na to vam oni poklone još 20.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: skupljanje bodova
28.10.2008 17:20:37   
mamy Sabina
Ja sam onda karticu u TL-u dobila na lijepe oči.
Niko mi nije dao nikakav formular za popuniti,izvadila mi žena karticu iz ladice
u pultu i dala mi!
Sad sam on line provjeravala stanje na kartici ,imam 48 bodova,dva puta mi je stornirano po 25 bodova,propali jer nisam skupila tih 40 u tom  periodu!


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: skupljanje bodova
29.10.2008 8:39:06   
Blue rose RR
Friško potrošeni bodovi.user posted image
Upoznata sam sa brojem bodova i načinom sabiranja istih (kao i web-provjere istih), ali me zanimalo npr. na karticim imam 70 KM...da li se ostvaruju neki popusti ono npr. račun 50 Km, a meni od tih 70 oduzmu 20 KM...ili po mom izboru.
Međutim za kikicin rođendan smo otišli do TL, dala karticu, oni sabrali bodove, i rekli da u cjelokupnom iznosu uzmemo šta želimo, sa ili bez doplate.
Znači ipak se ne oduzima procenat od ostvarenih bodova, nego se može potrošiti cjelokupan iznos, ili sam odlučiti koliko da nam odbiju od ostvarenih bodova.



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: skupljanje bodova
13.11.2008 10:25:31   
M kao Mama
Ja uvijek za pola godine skupljam bodove i kada je negdje pred istek odem u TL i kupim Lajli nešto, a bodove skupljam kupovinom u TL ili u Dorotiju, prošle godine Lajli sam uzela kaputić na ime bodove, a ove godine u ljeto majčicu i hlače, nova kupovina po bodovima je iza Nove godine, i skontala sam da sam postala pravi bolesnik, neku noć išla da kupim FIFI, i fiji je 24,90, i šta da kupim još sitno da mi ne propadaju bodovi, uzmem joj loptu,

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: skupljanje bodova
13.11.2008 11:13:53   
lejlaze
jel to u svim TL prodavicama u BH ili samo u sarajevu?

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: skupljanje bodova
13.11.2008 11:23:12   
Emina*
U svim Magma radnjama, u Sarajevu, Tuzli, Mostaru, a moze se koristiti cak i u dr drzavavama user posted image  user posted image
Mi ispunili obrazac, i odmah nam dali karticu u Tuzli, trazili i prodavac nam dao...
Bezveze je sto moras zatraziti, a oni nece da ponude...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: skupljanje bodova
13.11.2008 15:32:52   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mama alma

...nova kupovina po bodovima je iza Nove godine,...


Je li to neko pravilo TL-a ili je tvoje jer si "skršila" bodove. user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: skupljanje bodova
14.11.2008 11:18:53   
M kao Mama
Ma sve je kod njih to veoma komplikovano, ali mene moj haris zove žena bodovi, uglavnom, moraš imati najmanje 40 bodova da bi ih mogla skršiti, a ti bodovi traju pola godine , ako ih ne potrošiš propadaju, tako da ja kupujem tamo pred istek

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: skupljanje bodova
14.11.2008 11:36:53   
Blue rose RR
Skontla sam da je fazon u tebi i tvojim bodovima, jer sam čitala ponovo njihovo uputstvo.
Helem nejse mi takođe očekujemo novu kupovinu za bajramske praznike, jer mama uveliko priprema bodove u drugim radnjama, ali za svoj ćejf.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: skupljanje bodova
14.11.2008 12:00:59   
M kao Mama
E, sad me zbuni Sanela, jesam li ja nešto pogrešno skontala, bodovi se troše u periodu od pola godine, jeli tako, a ja volim da skupljam bodove, meni ti je to neki gušt, imam piku, skupljala sam sve moguće markice u Merkatoru, imala sam karticu iz Merkura, ovu Magminu, u Konzumu za tave, ne znam Bože da li sam šta preskočila, uz zaboravih pamper medvjediće

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *