|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sta biste vi uradili da vam muz dolazi kasno???
22.12.2007 22:11:29   
almai
Drage moje clanice,moj muz zadnjuh nekoliko mjeseci odlazi gotovo svaku vecer sto meni itekako ide na zivce.
Svaku noc spremi djete u krevet i on ode a ja ludim u kuci.Neznam vise sta da radim i kako da se ponasam probala sam biti fina,napravit lom u kuci,izgovoriti mu sve i svasta ali nista neide.Imam osjecaj sto god ja vise rondam da on sve vise hoda.Nepije,nekurva se a sto hoda neznam ni sama jer to nikad nije radio.Mislim da igra drustvo veliku ulogu jer je se poceo druziti sa momcima i misli da i on moze ostajati dokasno i ponasati se kao i on.Ako imate kakav savijet kako da se ponasam dajte mi!!!Bila bi vam jako zahvalna na tome.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
22.12.2007 22:57:34   
Ivona
Trebas otkriti razlog takvog ponasanja.Ako prije nije hodao,a sada ima potrebu,vjerovatno se nesto promijenilo.
Mozda ga na to navodi pritisak svakodnevnice-posao,djeca,kuca i ostale obaveze(nagadjam).
Mozda je to samo prolazna faza,mozda trazi neki "ispusni ventil"... U svakom slucaju,nije O.K. (bar ja tako mislim).

Kakav je vas odnos?Kako inace provodite slobodno vrijeme?Trudite li se da imate slobodno vrijeme?Odvajate li vrijeme za svoju intimu?
Mozda je tu doslo do nekog zasicenja.

Ja smatram da dvoje ljudi trebaju biti "stvoreni jedno za drugo" da bi imali uspjesnu vezu/brak,ali da se isto tako moraju i truditi da ta veza bude lijepa,ispunjena,zanimljiva (da ne dodje do monotonije)...
Pretpostavljam da je to teze kada dodju djeca,ali sam sigurna da nije nemoguce.

Pozdrav!user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
23.12.2007 9:34:09   
Amelaa RR
Razmjem te,jer kod mene je prijateljica isto tako imala problema kada je ona zatrudnila sve se promjenulo,ona trudna kod kuce a on dode s posla i onda ode...dode kasno.Kad bi ga ona pitala on je rekao pa eto ne mogu samo biti kod kuce,moram malo se druzit s jaranima...itd.A na pitanje zasto ona ostaje kod kuce...rekao joj je E pa ti si trudna....ma hej znas koji  su tu izgovori bili s njegove strane.E kad se porodila tek je tada sve izaslo na vidjelo.Ona me je cesto pitala "STO CU"?Ma sve je probala sto ti kazes biti fina,pa razgovarati,pa biti dzubre,vikati,svadati se al on bi uvijek rekaoo"Hej to je mene malo uhvatilo,pusti me proci ce me to"....i tako je i bilo ona ga pustila malo....Na kraju se ispostavilo da je nasao sebi neku i da ga je ona cijelo vrijeme odvajala od porodice.Ostavio je nji i malo dijete od 4mjeseca,otisao i nikada nije ni nazvao da pita za njega.Od tada je proslo 2,5godine.U medjuvremenu on je dobio jos jedno dijete s "TOM".

Ovo je primjer kako je moja drugarica prosla,nadam se da tvoj nije takav jer ipak kod kuce ima prelijepo dijete i supruugu .-....al ko zna sto se krije u tim muskim glavama....Samo se nemoj sikirat i sve ce doci na svoje.Probaj popricat s njim,reci mu otvoreno da ti to smeta,reci kako bi tebi bilo da ja podjem hodat od drugarice do drugarice pa tako svaki dan...SAMO SE NE SIKIRAJ,I CUVAJ SE PUNO


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
23.12.2007 9:39:10   
Suncica*
Ne znam sta bi uradila, jer zaista nemam takvih problema. Inace da bi muz ostajao kuci u njoj mora da bude lepa i zdrava atmosfera. Sto moja stara majka kaze, kada on pocne da se pakuje i da ide negde, ostavlja sve i pakuj se s njim i idi. Ne znam da li neko ima da ti cuva decu, ali da to ponovis dva do tri puta, verovatno bi shvatio u cemu je problem. Razgovaraj s njim, nadji koren problema, objasni da ne mozes doveka sama sedeti kod kuce, valjda ima osecaja, pa ce da shvati..
Inace moj muz otkako smo u braku, nikada nije izasao bez mene. Ne znam uopste da li bi to tolerisala. Ja imam svoje dane za izlazak sa prijateljicama na poslepodnevnu kafu, on ostaje kuci i cuva dete. Nije ni to dobro, ali on zeli da se ja malo opustim, pa ja odem.
Draga moja, ne znam kakav vi brak imate, da li u njemu postoji razumevanje, ali to sto radi je krajnje neljudski, jer koliko se secam ti si postavila temu gde ti je dosta kuce, Najlakse je zarobiti zenu u kuci sa troje dece i onda put pod noge..Lepo sedi i iznesi svoje razloge zasto to vise neces da tolerises. Iskreno se nadam da ce shvatiti i da ce ostajati kuci sa svojom porodicom..

Pozdravljam te i zelim ti srecu..user posted image

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
23.12.2007 21:37:32   
almai
Slazems es tobom Ivona,doslo je do monodonije jer nakon 6god.braka malo covijek ohladi jedan od drugog ali ipak nije razlog da se bjezi od problema nego ih ipak treba rijesavati.Mislim da u svemu ovome igraju veliku ulogu njegovi novi 'prijatelji'koji nemaju nikakvih obaveza pa ga non sto zivkaju a on naravno nece da ispadne papucar i ode a sto cu ja poslije rondat to ga nezanima.Do sada nije dolazio pijan i nije se kurvo ali se bojim da nedode i do toga jer jedno drugo povlaci i vec mjesecima traje.
Odlucila sam i ja iduci vikend izaci i to sa svojim starim neudatim prijateljicama pa nek vidi kako je.Vrijedi svasta pokusat nebi bilo fino da djeca ostanu bez oca jer kao otac je divan i posvecuje mnogo paznje djeci.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
23.12.2007 21:49:21   
Suncica*
Bravo draga moja..ali ja da sam na tvom mestu ne bi izlazila sa drugaricama, nego bi se lepo spakovala i krenula sa njim.
U svakom slucaju srecno sta god da odlucis..user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 9:39:30   
Blue rose RR
Almai, slažem se sa Suncicom, mislim da ništa nećeš postići ukoliko izađeš sa prijateljicama, jer će on samo tako nastaviti opravdavati svoje izlaske, tezom: pa šta i ti izlaziš, zašto ne bih mogao i ja.

U mojoj familiji je jedan rođak nakon ženidbe stalno pričao kako će on svojoj ženici sve na dugmiće da kupi, tako da bi on mogao da izlazi i ne zanemaruje svoj prethodni momački život (koji je usput rečeno bio vrlo aktivan i buran).
Međutim moja nova snaha bila pametna, i kada je hadžija krenuo u izlazak, pita ti ona njega gdje je krenuo?
A on potvrdi ono što je ona i znala: u provod.
On na vrata, ona za njim, on na stanicu, ona za njim...on u kafanu, i ona s njim.
i kada je vidio da je odnio vrag šalu, vratio se kući.
Gori je kreten ispao što ga je žena pratila, nego da je rekao tobože prijateljima, kako on ne može izaći.

Zato pamet u glavu, brak ti je i domaća i vanjska politika.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 12:27:23   
laracroft
IZVORNA PORUKA: amelaa

Razmjem te,jer kod mene je prijateljica isto tako imala problema kada je ona zatrudnila sve se promjenulo,ona trudna kod kuce a on dode s posla i onda ode...dode kasno.Kad bi ga ona pitala on je rekao pa eto ne mogu samo biti kod kuce,moram malo se druzit s jaranima...itd.A na pitanje zasto ona ostaje kod kuce...rekao joj je E pa ti si trudna....ma hej znas koji  su tu izgovori bili s njegove strane.E kad se porodila tek je tada sve izaslo na vidjelo.Ona me je cesto pitala "STO CU"?Ma sve je probala sto ti kazes biti fina,pa razgovarati,pa biti dzubre,vikati,svadati se al on bi uvijek rekaoo"Hej to je mene malo uhvatilo,pusti me proci ce me to"....i tako je i bilo ona ga pustila malo....Na kraju se ispostavilo da je nasao sebi neku i da ga je ona cijelo vrijeme odvajala od porodice.Ostavio je nji i malo dijete od 4mjeseca,otisao i nikada nije ni nazvao da pita za njega.Od tada je proslo 2,5godine.U medjuvremenu on je dobio jos jedno dijete s "TOM".

Ovo je primjer kako je moja drugarica prosla,nadam se da tvoj nije takav jer ipak kod kuce ima prelijepo dijete i supruugu .-....al ko zna sto se krije u tim muskim glavama....Samo se nemoj sikirat i sve ce doci na svoje.Probaj popricat s njim,reci mu otvoreno da ti to smeta,reci kako bi tebi bilo da ja podjem hodat od drugarice do drugarice pa tako svaki dan...SAMO SE NE SIKIRAJ,I CUVAJ SE PUNO


Pa bolje joj je da se na vrijeme rjesila skota!!!


_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 12:39:54   
makana
uh
užasno diskutabilna tema, nemam pojma šta bih, ali sigurno ne bih pustila da to ide dalje niti da se ponovi više od dva puta
zna se ili si tu ili te nema
nema izlazaka sa prijateljima, posebno naveče, naveče se sa prijateljima ide u cure ako neko ne zna, nema nikakvog noćnog i ponoćnog provoda, to rade momci, neoženjeni
ako želi susret sa prijateljima eto mu dana pa bujrum od osam do osam
sve zaboravimo da smo mi te koje takve stvari dopustimo i dopuštamo
ako nekome kažeš da to i to ne želiš, nećeš da trpiš, ne odobravaš e onda mora imati jako dobar razlog zbog čega to i dalje radi, a da su mu prijatelji ti sa kojima izlazi nisu jer ga ne bi odvlačili od kuće svaku noć, a i šta će im on oni slobodni on porodičan
tvoje je da kažeš šta ne želiš i šta nećeš, njegovo je kako to da sredi, ali mu otvoreno, hladne glave, bez prebacivanja i svađe jasno stavi do znanja da to ne želiš više nikada da ti priredi
zauzvrat potrudi se malo oko atmosfere u kući naveče, isplaniraj vaš izlazak, neka mu bude lijepo tu sa vama tako d ane poželi ići van
sretno user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 18:11:27   
almai
mauser posted image BRAVO mekana sva ti cast imas razmisljanje slicno mom.
Ja bi isto izisla za njim kad on krene ali sta sa djecom?
Nemogu ih ostaviti same ali neka,neka dovest cu ja njega ured pa na bilo koji nacin.Jucer sam mu razbila ovalni tanjir pun mamine mu baklave koju on strasno voli.Kada je vidio da mu je baklava stradala onhda je vidio koliko je sati i da sam spremna na sve.Kaze' pa gdje ces mi bas baklavu upropastiti'dobro uje proso da je bio on u tom momentu njega bi razbila a ne mu baklavuuser posted image

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 18:27:05   
Suncica*
Nemas ti draga moja nista od razbijanja i histerije. Nego ti lepo i na mudar nacin resi stvar. Mene kada nesto iznervira ja na diplomatski nacin resavam problem, bez histerije i uvek dobijem ono sto hocu. Zena uvek mora da bude mudra, ipak je kucna atmosfera presudna da zadrzava muskarca u kuci. Ako ti nastavis sa histerijom moze da ti se desi da sa posla odlazi odmah i ne dolazi kuci..
To ti je moj prijateljski savet, a ti ako zelis usvoji, a ako ne..

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 18:38:03   
laracroft
Ovo se mora rjesavati diplomatski i NE PRED DJECOM,jer razbijanja tanjura,svadja i vika opterecuje njihov maleni mozak.Zelim ti puuno srece.user posted image

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 18:54:36   
Emina*
Slazem se sa Sunciciom i Larom.
Prije svega ne pred djecom,i nemoj nasilno da se ponasas..
Sve polako i natenane,ne znam kakav je ko covjek ali se sve moze srediti jednim finim razgovorom bez ikakve vike i galame,jer ih to
jos vise udaljava od tebe.
Ti sjedi sa svojim muzekom i fino popricajte,jer bez obzira na sam korijen problema,ja sam uvjerena da vi to mozete rijesiti..
Zelim ti puno srece..

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 19:19:53   
Amelaa RR
Ma nista se ti ne sikiraj...pusti baklavu nego se ti uhvati tog sto si naumila i ne pustaj istraj uglavnom nemoj odustati...cuvaj se.

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 19:21:05   
Amelaa RR
IZVORNA PORUKA: laracroft

IZVORNA PORUKA: amelaa

Razmjem te,jer kod mene je prijateljica isto tako imala problema kada je ona zatrudnila sve se promjenulo,ona trudna kod kuce a on dode s posla i onda ode...dode kasno.Kad bi ga ona pitala on je rekao pa eto ne mogu samo biti kod kuce,moram malo se druzit s jaranima...itd.A na pitanje zasto ona ostaje kod kuce...rekao joj je E pa ti si trudna....ma hej znas koji  su tu izgovori bili s njegove strane.E kad se porodila tek je tada sve izaslo na vidjelo.Ona me je cesto pitala "STO CU"?Ma sve je probala sto ti kazes biti fina,pa razgovarati,pa biti dzubre,vikati,svadati se al on bi uvijek rekaoo"Hej to je mene malo uhvatilo,pusti me proci ce me to"....i tako je i bilo ona ga pustila malo....Na kraju se ispostavilo da je nasao sebi neku i da ga je ona cijelo vrijeme odvajala od porodice.Ostavio je nji i malo dijete od 4mjeseca,otisao i nikada nije ni nazvao da pita za njega.Od tada je proslo 2,5godine.U medjuvremenu on je dobio jos jedno dijete s "TOM".

Ovo je primjer kako je moja drugarica prosla,nadam se da tvoj nije takav jer ipak kod kuce ima prelijepo dijete i supruugu .-....al ko zna sto se krije u tim muskim glavama....Samo se nemoj sikirat i sve ce doci na svoje.Probaj popricat s njim,reci mu otvoreno da ti to smeta,reci kako bi tebi bilo da ja podjem hodat od drugarice do drugarice pa tako svaki dan...SAMO SE NE SIKIRAJ,I CUVAJ SE PUNO


Pa bolje joj je da se na vrijeme rjesila skota!!!

DEFINTIVNO SI UPRAVUuser posted image user posted image user posted image ,al zao mi nje i dijeteta.Al valjda ce se naci neko vrijedan njene ljubavi i zavoljet dijete kao svoje



_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu laracroft)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 19:25:40   
Alijeva mama
RESITI OVAKVU STVAR NA DIPLOMATSKI NACIN ,MA NIKAD....prvo, sto je izlazio je izlazio...normalno je ponekad se naci sa prijateljima i zalomiti nekad al svaku noc izlazit i ponasati se kao da vi morate biti u kuci i podrazumjeva se da ces ti sve oko djece i svega toga a on ce malo da se izduva..........ma nema sanse.....ja sam stroga jako sto se toga tice kod mene nema farbanja stvari i uljepsavanja...odmah cemo staviti stvar na stol i raspraviti jer nisam ja nikom kucna pomocnica i ja uvijek kazem svom muzu ja i ti nismo u braku sto moramo vec zato sto zelimo kad jedno od nas ne bude zeljelo bez obzira na djecu rastavljamo se i tacka...a sad ja u kuci a ti se veselis ma to ces ti da pardoniras.....
Draga moja,odmah karte na stol i nek leti i on i mama a kamoli baklava...djecu odvedi jednu noc kod mame svoje i sacekaj ga i onda mu fino reci pa da znas i ti na cemu si a i on.....nema zaje.....je s tim stvarima jer on olako shvata brak cini mi se...pa kad ga zaozbiljno stisnes ako uvidi gresku dobro je a ako ne onda ces ti vidjeti na cemu si....

Nadam se stvarno da ce se sve dobro resiti,sto iskreno zelim.

Pozdrav i javi sta si uradila

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 21:40:45   
Monia
Eh,teska tema da bi se moglo bas na ovaj nacin govoriti.kao prvo,to nemoj nikako olako shvatiti i kao nesto sto ce proci za neko vrijeme.Razlog,zbog kojeg odlazi iz kuce...ima ih na stotine,i nemoraju uvijek biti svi na osudu.Ja sam ubraku 16. godina,i po vasem misljenju...nema od nas i ljubavi i braka nista.Prema tome,nije tacno da se zasitite braka ili jedno drugog.Brak treba stalno uzgajati,titrati mu,osvjezavati ga,i onda je sve ok.Nego,lijepo ti prvo malo razmisli o tome kako zivite uopste i sta je to sto nedostaje tebi a tek onda njemu.Eh,tek onda ide razgovor i dogovor.Od huje i tersanja nema niste...pa civilizovani ste ljudi i krajnje je ne pristojno derati se...Pa kakav utisak na djecu ostavljate???Takode nisam za to da se kao nesto pakujes pa gdje on,tu iti.Pa zamisli samo,da mu pukne film,i da fizicki nasrne na tebe.To su ne potrebne situacije,to se rjesava medu cetiri zida,zatvorenih vrata.Za svako ne zadovoljstvo,ne razumijevanje,ne slogu..potrebno je dvoje.Prema tome,pokusaj na normalan nacin rijesiti problem..ako se moze,hoce i zeli.ja vjerujem da si ti jedna pametna zena i da ces napraviti pravi korak i u tome ti zelim puno uspjeha.Samo mirne glave mozes rasudivati....

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 22:26:34   
Suncica*
Eh teta Monia, nije ni malo diskutabilno. Ja ne razumem sta ovi muskarci misle. Da dolaze u cistu kucu, a u njoj skuvano, ispeglano, deca sredjena, zenica leprsava i jos da imaju i "momacki" zivot. E ne moze. Nismo mi zene kucne pomocnice i niko ne sme tako da se ponasa, OK je kada muskarac ima jednu noc u nedelji za sebe, ali budimo ravnopravni, pa dajmo zenama dve. Da se plata zaradjuje kod kuce, zena bi nadmasila sve direktore po visini primanja.
Zato lepo, bez histerije, hladne glave, bez razbijanja i bez toga da deca cuju. Ali razgovaraj s njim, potreban je i tebi odmor i relaksacija(mene jedno dete kuci izludi, a mogu misliti kako je sa troje).
A to da ides  snjim, nece niko nikoga fizicki napadati, cak suprotno. Kao sto je rekla m.amina moze samo da uvidi kolika je budala.
A sto se tice atmosfere kod kuce, kako tebi prija lepa atmosfera, tako i njemu. Nama recimo nikada nije dosadno. Iskokamo kokice, uzmemo dobar film, a posle filma, sta bude..Zato lepa moja, budi mudra i ne daj se..

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 22:41:09   
Monia
Neznam sta da ti kazemo tome.Nekako mi se cini da je u mojoj generaciji toga bilo mnogo manje,a mnogo vise se druzilo van kuce..ono,skupe se parovi ,pa prica,vecerice itd.Ovo sad je..nekako drugacije.Sad je sve problem,i sve se mora razmotriti da bi se uradilo..meni se to ne svida i nikada necu prihvatiti taj nacin zivota.Da za rodenim muzem idem ko cuko u kafanu..??? Izvini,ali to boli koliko ponizava.Ako ga nemoze lijepim zadrzati u kuci onda nece ni trceci za njim.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 22:43:37   
Suncica*
user posted image Poljubac...

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
24.12.2007 22:53:51   
Monia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 8:00:11   
Hamos
Slazem se sa postovima koji govore da treba na miran nacin rjesavati situaciju, jer od dreke nema nista. Zalupice on vratima ili mozda ti i onda opet ''jovo na novo''.
Treba covjek uvijek krenuti od sebe i pokusati naci svoje greske i ispraviti ih,  pa tek onda ispravljati drugoga. Treba vratiti film unazad i prostudirati prijasnje dogadjaje koji su mogli dovesti do takvog ponasanja. Bilo bi dobro da imate par sati na raspolaganju bez djece, da sjednete i skupa analizirate Vas zivot. Mozda je to sto Vas tisti, i tjera njega od kuce na izgled banalna stvar, ali je kao parazit uzela maha.
Zelim ti sve najbolje i da se Vasa situacije rijesi na najbolji moguci nacin tako da budete sretna i vesela porodica.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 8:15:21   
Blue rose RR
Možda će me neko pogrešno razumjeti, što naravno ne želim ni pod koji način.
Kao prvo, uz dužno poštovanje, imate troje djece, pitanje:"ko ih je rodio, ko ih je presvlačio, ko je ustajao naveer kada im je potrebno dati flašicu/siku, kada je potrebno bdjeti kada su bolesni'
Sa jednim ste možda to oboje radili, možda i sa dvoje...ali poznavajući (respect prema onima koji to zaslužuju) muško (ne)ponašanja, mislim da ipak oni smatraju kako to :"ŽENA BOLJE RADI/ZNA".

Izgeda da je tvojm mužu bilo bitnije da se pohvali kako ima troje djece, nego da pokaže svoju lijepu, nježnu i pametnu ženicu cijelom svijetu.
Evidentno je da muškarac u tvom braku je tu samo da zarađuje, donosi kući lovu, koju ti moraš da raspoređuješ, i da zagalami na djecu kada mu ometaju gledanje TV-a.
Gdje si ti u svemu tome: u kuhinji, kupatilu, u krevetu...SORRY.
ipak mislim da je potrebno da se malo bolje zamisliš da li ti to zaslužuješ?
Zar ne bi trebala da budeš stub i ogledalo svoje porodice?

Zato: svog muža ispred sebe, kada djecu legnu da spavaju i lijepo sa njim popričaj, ipak ti nisi stvorena samo za rađanje potomaka njegovom prezimenu.

Prije udaje sam rekla svom mm: JA TE VOLIM OVAKAV KAKVOG SAM TE UPIZNALA. BRAKJESTE JEDAN, ALI SAMO UKOLIKO JE BRAK- BRAK. Čim to postane navika, ili preraste u nešto što se ne može zvati brakom, ili kada dođe do silazne putanje, ljepoto neko od nas će da uzme kofere.
A djeca..neka su živa i zdrava.
Po zakonu UVIJEK pripadaju majci.

PA NEKA VIDI.

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 11:45:33   
makana
eh drage moje
ne znam za vas, a i nije da baš volim zalaziti u tuđu intimu
ali kada neko otvori ovakvu temu mene počne živo da zanima šta bi n akraju!?
almai
je li bilo kakvih zaključaka, odluka
šta si odlučila da uradiš ili ne uradiš?
u svakom slučaju ti najbolje znaš situaciju i znaš kakvo je rješenje, samo nekad treba stisnuti i to uraditi
a vjeruj da ako mi nemamo vjere u sebe ko će imati!?
kako god sretno ti bilo user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sta biste vi uradili da vam muz dolazi ka...
25.12.2007 11:56:59   
D_K
Ma muzic se pozelio momackog zivota.
A kao da nama ne bi bio merak da se skockamo i malo na ples - ko u stara vremena!! Ali - ako se udje u brak ili se ide zajedno ili se ne ide nikako (u svakom slucaju se pozove bolja polovina pa ako ona ne moze i ne smeta joj...).
Tako smo muz i ja dogovorili prije braka i to nam je potpuno prirodno i uostalom to je i obzirno - zasto da se on ide provoditi i ostavlja tebe uplakanu ili nervoznu. U svakom slucaju nije u redu i to treba da mu lijepo kazes.
Uostalom ako nema sta da krije onda treba i tebe da povede pa da se zajedno opustite.. A ako ima - dovedi ga u situaciju u kojoj ce morati da bira ili ces jarane brak u kojem djelimo i dobro i zlo ili idi brate hodaj i provodi se ali onda ces makar znati da si slobodan 'momak'.
U svakom slucaju nije ti lako ali mislim da treba situaciju pojednostaviti i rascistiti..

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *