|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:27:34   
Kaktus
da li gledate pomenutu seriju zajedno sa suprugom ili ne ?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:40:12   
madam x
Suprug vatreniji fan nego ja...čini mi se da ti bi muško ?user posted image user posted image user posted image A što je tebi to važno?

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:41:13   
Lady26
Da li tvoja supruga gleda s tobom?
Mi je ne gledamo, ni zajedno ni odvojeno user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu madam x)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:42:50   
Anoniman
Mozda ga zena tjera? Ili je i sam zagrizao pa ga u po frke stid?user posted image

Salu na stranu; mm uopce ne gleda serije, a ja se nalozila, pa odgledala nekoliko na natabanu.com i odustanem...Dosadilo mi. Bas sapunica klasicna, ma koliko oni to kitili historijom.

(odgovor članu madam x)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:43:21   
veeseelaa
ne, mm haman da ne gleda serije nikako, njega zanima sport, filmovi i dokumentarci i filmovi za odrasle  user posted image no to se podrazumijeva user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 9.10.2012 15:46:18 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:47:09   
Anoniman
Mi generalno jako malo(gotovo nimalo) gledamo TV. Nemam vremena, a i sve sto me zanima pregledam na netu.
Mm ako gleda TV onda je to Discovery (ali vrlo rijetko)

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:49:31   
Medić*
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Mozda ga zena tjera? Ili je i sam zagrizao pa ga u po frke stid?user posted image

Salu na stranu; mm uopce ne gleda serije, a ja se nalozila, pa odgledala nekoliko na natabanu.com i odustanem...Dosadilo mi. Bas sapunica klasicna, ma koliko oni to kitili historijom.


Bez veze serija, ja krenula bas sto je historijom protkana TREBALA BITI, vragu ne valja user posted image Zato moja nana ne propusta Hurem i ziva se nasekira sto je Onur tako ruzan user posted image user posted image

Cekam da Dolina vukova pocne, novi serijal, to je vec serija prava, muz me navukao. Inace muz najvise Discovery.

< Poruku je uredio medic slatki -- 9.10.2012 15:50:05 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:50:02   
Visnja RR
uopste je ne gledam ...natjerah sebe da odgledam drugu epizodu...kad skontah da je Sulejman onaj buljavi lik iz safunjare od prije par godina rekoh zdravo i dovidjena ... Ipak su trebali staviti neku velicanstvenu muskarcinu, ne njega...

MM ne gleda tu vrstu serija...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:50:03   
veeseelaa
moj gleda sve utakmice, fudbal, košarka
prati tenis, skijanje i sl
a ja malo naveče gledam tv, fox life uglavnom (jel se tako pišeuser posted image )


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:56:00   
rerica
Namjerno je ne gledam,ne zelim iz inata user posted image

Visnja RR juce sam upoznala donatoricu(barem mi tako rekla) za igraliste na Otoci kaze da se poznaje sa tobom user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 15:59:22   
MAMA MA
Mi gledamo "izgubljena cast"a mali kad pocne serija dere se "mamaaaaaa poceo ti musfafa(mustafa)"user posted image user posted image user posted image ..gleda i mm,sto da ne?Nije losa serija....

a Sulju Velicanstvenoguser posted image smo pregledali na dvd-u....mm je malo-malo davao izjave tipa "aha vidis kako se hoda kad sultan naiđe?unatrag se hoda,u pod se gleda"user posted image user posted image ..."vidis kako se odma leti kad sultan zovne,nema čekaj da dijete zaspi ili dok ukljucim masinu"user posted image user posted image user posted image ...uglavnom serija je bezzzze....a hurem me tako zivcirala sa onim "SuLLLLejman"user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:00:10   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: rerica

Namjerno je ne gledam,ne zelim iz inata user posted image

Visnja RR juce sam upoznala donatoricu(barem mi tako rekla) za igraliste na Otoci kaze da se poznaje sa tobom user posted image

OT
zena koja je pomogla da se skupi nesto novca za park ... majka petoro djece... user posted image i usput nije uopste bosanka a brine za nasu djecu i parkove.... primjer za mnoge nase pasivne ljude... divna zena ...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:02:45   
felix

IZVORNA PORUKA: Lady26

Da li tvoja supruga gleda s tobom?
Mi je ne gledamo, ni zajedno ni odvojeno user posted image

isto.

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:15:11   
rerica

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: rerica

Namjerno je ne gledam,ne zelim iz inata user posted image

Visnja RR juce sam upoznala donatoricu(barem mi tako rekla) za igraliste na Otoci kaze da se poznaje sa tobom user posted image

OT
zena koja je pomogla da se skupi nesto novca za park ... majka petoro djece... user posted image i usput nije uopste bosanka a brine za nasu djecu i parkove.... primjer za mnoge nase pasivne ljude... divna zena ...


OT soory al morala sam....

da veliki primjer user posted image


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:27:10   
vjestica
ni mm ni ja ne gledamo sapunjare

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:41:12   
snjeguljicaa

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

Mi gledamo "izgubljena cast"a mali kad pocne serija dere se "mamaaaaaa poceo ti musfafa(mustafa)"user posted image user posted image user posted image ..gleda i mm,sto da ne?Nije losa serija....

a Sulju Velicanstvenoguser posted image smo pregledali na dvd-u....mm je malo-malo davao izjave tipa "aha vidis kako se hoda kad sultan naiđe?unatrag se hoda,u pod se gleda"user posted image user posted image ..."vidis kako se odma leti kad sultan zovne,nema čekaj da dijete zaspi ili dok ukljucim masinu"user posted image user posted image user posted image ...uglavnom serija je bezzzze....a hurem me tako zivcirala sa onim "SuLLLLejman"user posted image user posted image



Ja se u potpunosti slazem sa tobom i mi gledamo Izgubljenu cast i super je serijauser posted image user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:41:32   
sabinos
ja necu iz inata da prikljucim kablovsku pa nemam izbora sta da gledam ali sulejmana jarana gledam,a i muz je upratio nesto od radnje.hurem mi ide na zivce,sultan je isto bezveze,jedino majka sultanija mi je dobra pravo ali Ibrahim-paša eeeeeeee on je druga pricauser posted image najbolji likuser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:41:34   
animagical

IZVORNA PORUKA: Kaktus

da li gledate pomenutu seriju zajedno sa suprugom ili ne ?user posted image

ovdje nije akcenat stavljen na suprugom, pa ne znam je li pita forumasice ili forumase?user posted image inace, ja sa suprugom, tj muzem ne gledam...ne gledam uopste...

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:52:46   
visnjica1
Ja gledam Sulejmana preko neta, muz ne zeli ni da pogleda samnom niti voli sapunjare, nase Bosanske programe nemamo tako da ja slabo gledam tv.A sulejman je super serija user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 16:53:25   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Kaktus

da li gledate pomenutu seriju zajedno sa suprugom ili ne ?user posted image


a što to sa suprugom...user posted image
jel drugačiji doživljaj serije ako se sa mužem gledauser posted image

ja je ne gledam uopće...a ni suprug...
inače nismo neki ljubitelji serije...moj pokušaj da gledam sulejmana je rpopao...nije me dojmilo koliko sam očekivala...bar su mogli historijsku seriju malo i istražiti prije...pa od Pargalija ne napraviti običnoga sokolara nego učenoga čovjeka, a i znat gdje je Mađarska na karti kad su krneuli na Neogradsku tvrđavuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisana poruka]
9.10.2012 17:13:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Kaktus)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 17:21:35   
MAMA MA

IZVORNA PORUKA: sabinos

ja necu iz inata da prikljucim kablovsku pa nemam izbora sta da gledam ali sulejmana jarana gledam,a i muz je upratio nesto od radnje.hurem mi ide na zivce,sultan je isto bezveze,jedino majka sultanija mi je dobra pravo ali Ibrahim-paša eeeeeeee on je druga pricauser posted image najbolji likuser posted image


sabinos, meni Bogami sultan opasno za oko zapinje user posted image user posted image user posted image

Isti moj cojek samo da ima tamno smedje ociuser posted image [sm=smiley36.gif

a Ibrahim paša,ahhhhh....al smota ga ona Hatidže sultanijauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 17:50:51   
emi7908
nije me dojmilo koliko sam očekivala...bar su mogli historijsku seriju malo i istražiti prije...pa od Pargalija ne napraviti običnoga sokolara nego učenoga čovjeka, a i znat gdje je Mađarska na karti kad su krneuli na Neogradsku tvrđavu


Jooj Hanady user posted image

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 18:02:06   
teacher75
ne gleda, ne voli takve serije, al je gledao sa mnom 1001 noc, ja ga navukla i rekao nikad viseuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sulejman veličanstveni
9.10.2012 18:24:13   
anđelo
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Kaktus

da li gledate pomenutu seriju zajedno sa suprugom ili ne ?user posted image


a što to sa suprugom...user posted image
jel drugačiji doživljaj serije ako se sa mužem gledauser posted image

ja je ne gledam uopće...a ni suprug...
inače nismo neki ljubitelji serije...moj pokušaj da gledam sulejmana je rpopao...nije me dojmilo koliko sam očekivala...bar su mogli historijsku seriju malo i istražiti prije...pa od Pargalija ne napraviti običnoga sokolara nego učenoga čovjeka, a i znat gdje je Mađarska na karti kad su krneuli na Neogradsku tvrđavuuser posted image

Pargali jeste bio na početku svoje karijere "obični" sokolar.Uostalom kao i Mehmed Paša Sokolović na početku.Biti sokolar se smatralo velikom čašću i to nije mogao biti svako. :)

A da ima kontradiktornosti to da.Npr prikazan je globus sa svim kontinentima .Kada Amerika uopšte nije bila otkrivena...

al dobro ,serija je tu da nas malo zabavi na ovoj besparici ,da zaboravimo stanje...."Hljeba i igara" čaroban recept
Ko želi da crpi znanje za to su knjige user posted image

gledamo seriju i ja i mm

< Poruku je uredio anđelo -- 9.10.2012 18:31:02 >


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *