|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   svaka cast za Petrovu trudionicu u Hrvatskoj
5.2.2008 21:17:04   
kana
svaka cast za Petrovu trudionicu u Hrvatskojuser posted image
Hoce li se iko sjetiti kod nas toga?
Ili ce sve biti kao do sad...ostaje da vidimo..

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: svaka cast za Petrovu trudionicu u Hrvatskoj
5.2.2008 21:19:52   
Monia
Znam da se uokolini grada,pravi nesto tome slicno,koliko mi je poznato,trebala bi poceti sa radom oko maja.Naravno,ovo je divna stvar i podrzavam svaki korak koji vodi poboljsanju nataliteta.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: svaka cast za Petrovu trudionicu u Hrvatskoj
5.2.2008 21:21:20   
Anoniman
I ja potpisujem,
Upravo sam o zome pisala na temi o svemu po malo.

(odgovor članu Monia)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: svaka cast za Petrovu trudionicu u Hrvatskoj
6.2.2008 9:16:31   
Cvrle
I ja sam odusevljena njihovim potezom. Stvarno znaju privuci paznju. Kod nas je bila reklama na tramvaju ali ko je to jos primjetio. A ceka se na donacije u nedogled. Ako mislimo na predratni objekat u Pionirskoj dolini. Ja sve govorila, cekacu da se on napravi pa cu se onda poradjati user posted image  ali eto .... mozda drugo rodim tu, aBd.

Komentar koji nije bas vezan za ovu temu: svidjelo mi se sto su u Petrovoj bebe u nekoj vrsti jastuka (super podloga za kicmu a ruke su slobodne, kao neka vrsta dzepa, ne moze ni ispasti). Znate li kako je kod nas? Jel jos uvijek dobijes bebu cvrsto stisnutu u obliku kifle?

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: svaka cast za Petrovu trudionicu u Hrvatskoj
6.2.2008 10:18:47   
issa
Ova akcija je hvale vrijedna. Svaka im čast! Jeste li čule koliko puta su zamolili gledatelje iz BiH i Slovenije da ne zovu na onaj broj, jer tako ne mogu donirati sredstva.
Pa neka ta želja naših ljudi da pomognu drugoj državi bude svojevrstan šamar našoj vlasti. Kakve su naše bolnice, u kakvim se uvjetima naša djeca rađaju pa se niko ni po guzici ne češe!
 
Nek ih bude stid user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: svaka cast za Petrovu trudionicu u Hrvatskoj
6.2.2008 20:01:45   
baby

IZVORNA PORUKA: issa

Ova akcija je hvale vrijedna. Svaka im čast! Jeste li čule koliko puta su zamolili gledatelje iz BiH i Slovenije da ne zovu na onaj broj, jer tako ne mogu donirati sredstva.
Pa neka ta želja naših ljudi da pomognu drugoj državi bude svojevrstan šamar našoj vlasti. Kakve su naše bolnice, u kakvim se uvjetima naša djeca rađaju pa se niko ni po guzici ne češe!
 
Nek ih bude stid user posted image user posted image user posted image



Issa potpuno se slazem stobom ,a njima svaka cast i sve cestitke

(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: svaka cast za Petrovu trudionicu u Hrvatskoj
7.2.2008 0:46:38   
stella
jest cvrle u obliku kifle


svaka cast,kod nas to nece biti brzo kao ni nista drugo sto je normalno u drugim zemljama

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *