|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sve one koje su izgubile voljenu osobu u životu
10.7.2009 13:08:51   
dojbinica
voljela bi da se ovdje jave sve one osobe koje su  u ratu izgubile neku voljenu osobu, i da nam objasne kako se tokom godina borile zbog gubitka te osobe.

LIčno ja sam izgubila brata, koji je 13 godina bio stariji od mene, i kako prolaze godine sve više i više mi nedostaje, i svake godine se isplačem, kada vidim dženazu nastradali srebreničana. Tolko me srce zaboli kada vidim koliko majki, supruga i djece traže svoje izgubljene, i kako ni danasdan ne znaju kakva ih je sudbina zadesila.

Ili da jednostavno ovjde ostavite poruku za njih, nešto što ste im htijli reći, a niste stigli, zbog svega onoga što se desilo.Iskreno se nadam da tema neće nikome smetati, a ako da ja se unapred izvinjavam.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
10.7.2009 13:23:23   
sirnica
draga dojbinica, ne vjerujem da će ikome zasmetati ovako ljudska tema, jer malo ko nije nekoga izgubio. tebi šaljem veliki zagrljaj, izgubila si brata, rahmet mu duši, to je gubitak i bol koji se ne može opisati riječima. ja sam izgubila oca, amidžu i djeda. praznina se ne može nikada popuniti. da mogu, svom bih babi rekla da smo brat i ja postali školovani i pošteni ljudi, baš onakvi kakve je uvijek zamišljao i da je naša draga mama svojom ljubavi i požrtvovanošću ostvarila njegov životni cilj- izvela nas na pravi put.
nadam se da ću imati dovoljno snage i mudrosti biti roditeljom poput njih

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
10.7.2009 13:26:32   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: sirnica

draga dojbinica, ne vjerujem da će ikome zasmetati ovako ljudska tema, jer malo ko nije nekoga izgubio. tebi šaljem veliki zagrljaj, izgubila si brata, rahmet mu duši, to je gubitak i bol koji se ne može opisati riječima. ja sam izgubila oca, amidžu i djeda. praznina se ne može nikada popuniti. da mogu, svom bih babi rekla da smo brat i ja postali školovani i pošteni ljudi, baš onakvi kakve je uvijek zamišljao i da je naša draga mama svojom ljubavi i požrtvovanošću ostvarila njegov životni cilj- izvela nas na pravi put.
nadam se da ću imati dovoljno snage i mudrosti biti roditeljom poput njih




da i majkama našim trebamo zhavaliti za svu žrtvu koju su doprinjele tokom sve onoga što se desilo, jer one su morale da nam budu i majke i očevi

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
10.7.2009 13:38:05   
milenium
Evo ja bih željela nešto poručiti
želim ti reći kako mi iz dana u dan sve više nedostaješ,kako me naveče uhvati sjeta kad počmem listati stare albume i vidim tvoje slike.Pa se sijetim riječi koje si mi govorio...kao da je sve to bilo još juče...često te noću sanjam iako te više nema,a godine se samo broje i broje,ponekad me na tebe sjeti jedan kišni dan,a ponekad i pjesmica koju ja sada pjevam svome sinu,a koju si ti pjevao meni...sigurno bi danas bio veoma ponosan na nas...na tvome grobu nema mjesta mojoj tuzi ,jer ne želim da vidiš kako za tobom plačem.u mislima ti pričam naše dogodovštine i pamtim samo sretne dane.možda je tako Netko htio,sve ima svije razloge koje ponekad naše srce ne prihvaća.želim ti se zahvaliti jer sve ono što jesam zbog tebe sam.i znam da za tobom plače i onaj hrast što je ogolio sve što želim ti reći je... hvala što si me voliouser posted image

(odgovor članu sirnica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
10.7.2009 17:04:04   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: milenium

Evo ja bih željela nešto poručiti
želim ti reći kako mi iz dana u dan sve više nedostaješ,kako me naveče uhvati sjeta kad počmem listati stare albume i vidim tvoje slike.Pa se sijetim riječi koje si mi govorio...kao da je sve to bilo još juče...često te noću sanjam iako te više nema,a godine se samo broje i broje,ponekad me na tebe sjeti jedan kišni dan,a ponekad i pjesmica koju ja sada pjevam svome sinu,a koju si ti pjevao meni...sigurno bi danas bio veoma ponosan na nas...na tvome grobu nema mjesta mojoj tuzi ,jer ne želim da vidiš kako za tobom plačem.u mislima ti pričam naše dogodovštine i pamtim samo sretne dane.možda je tako Netko htio,sve ima svije razloge koje ponekad naše srce ne prihvaća.želim ti se zahvaliti jer sve ono što jesam zbog tebe sam.i znam da za tobom plače i onaj hrast što je ogolio sve što želim ti reći je... hvala što si me voliouser posted image

shvatam te u potpunosti, ali mi moramo nstaviti da živimo, i da se borimo sa životom

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
10.7.2009 17:15:07   
lamama
Evo samo da dam svoju podršku svima onima koji su izgubili svoje najmilije u ratu!!!
Ja sam bila u ratu u Sa, i Bogu hvala moja uža porodica ostala je živa i zdrava, ali iz šire porodice ima žrtava, neka je svim žrtvama genocida i našim šehidima rahmet duši!!!

Nedavno sam izgubila oca, pa znam kako boli kada se izgubi neko najmiliji, puno vas pozdravljem!!!




_____________________________

dijagnoza sekundarni sterilitet, dvije vanmaterične, jedna trudnoća-plod se nije razvijao, odstranjen jajovod, drugi prohodan
1. IVF Mb -0
2. IVF Mb -0

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
10.7.2009 17:17:03   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: lamama

Evo samo da dam svoju podršku svima onima koji su izgubili svoje najmilije u ratu!!!
Ja sam bila u ratu u Sa, i Bogu hvala moja uža porodica ostala je živa i zdrava, ali iz šire porodice ima žrtava, neka je svim žrtvama genocida i našim šehidima rahmet duši!!!

Nedavno sam izgubila oca, pa znam kako boli kada se izgubi neko najmiliji, puno vas pozdravljem!!!




hvala ti puno, a gubitak je guitak, i on boli i to MNOGA, pa bio on u rat ili u miru

(odgovor članu lamama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
12.7.2009 19:03:28   
dojbinica
znam da je teško opisati svu bol koju osjećam u srcu za našim najmilim, ali nekada je lakše kada se tuga sa nekim podjeli

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
12.7.2009 23:32:20   
S.mama
Nedostajes mi....da me poljubis i zagrlis...da me izgrdis i razveselis...nedostajes mi da te cujem telefonom..nedostajes mi da se druzis sa zetom...nedostajes mi da se igras sa unucicem...nedostajes mi uvijek i uvijek i zauvijek...
volim te i znas to...svaku vecer ti to kazem kroz suze kada se spremam leci...volim te i uvijek sam i uvijek cu...
Zao mi je sto sam te izgubila u danima kada sam te najvise trebala...kada ne znam kakav je osjecaj imati oca,kada ne znam koju ulogu on ima u mom odgoju...zao mi je sto se sjecam dana kada sam te zadnji put vidjela i sto se sjecam tvog tuznog lica...samo da mi je da ga zaboravim,jer te ne poznajem takvog...zao mi je puno sto se nikada nismo sreli kao odrasle osobe,da popijemo kafu,da zapalimo cigaru,da pricamo o mom sinu,da se smijemo i veselimo...da dodjes na moju svadbu,da budes sretan i zadovoljan mojim izborom...

Kako mi samo nedostajes...ne mogu ti to opisati,to nista ne moze opisati...bol koju prozivljavam ujutro kada se probudim iz kosmara u kojem si ti...samo da se vratim u proslost,da se objesim o tvoje noge,da ih drzim cvrsto,pa onda neka nas zajedno ubiju,jer bez tebe zivot nije zivot...sve mi vise nedostajes iz dana u dan...
Volim te puno babice moj i nadam se da cemo se sresti...

Mom ocu kojeg su odveli prije 17 godina...ne samo njega,nego jos 750 muskaraca pred ocima zena,majki i djece...
moj otac jos nije pronadjen...

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
12.7.2009 23:39:30   
veeseelaa
S.mama tako tužno, al moraš biti jaka.......
znam da ne postoje riječi utjehe ali pokušaj ići dalje
Suosjećam s tobom jer i ja sam oca izgubila mada ne na tako okrutan način ali mi nedostaje kao i tvoj tebi, baš kao što si napisala....
u bitnim trenucima u našim životima roditelju su najbitniji
Kad sam se udavala, to za mene kao za druge cure nije bio sretan dan, sat vremene prije nego ću izgovoriti DA bila sam na očevom mezaru htjela sam mu reći da se udajem i da mi je teško što on nije tu da me ohrabri... da me isprati... moje vjenčanje je bilo tužno i baš ga se i ne volim sjećati
A kao djevojčica sam maštala da će moje vjenčanje biti veselo da ću biti sva u bijelom i da će me moj otac "predati" mladoženji a bilo je sasvim drugačije.
Stegnula sam srce i nastavila dalje
Život je surov

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.7.2009 23:41:16 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
12.7.2009 23:54:58   
emy24
evo citajuci ove postove suze su mi potekle......zivot je tezek i cesto surov,ali treba imati snage i kroz njega ici uzdignute gleve,zbog onih koji nisu tu........
Ja sam u ratu izgubila i brata i sestru,tada sam jos bila mala pa nisam toliko ni obracala paznju na to...ali toliko mi nedostajete dragi moji,znam da je sve od Boga ali cesto u mislima zamisljam kako bi bilo da je moj braco ziv i u mislima ga vidim kako se u avliji igra sa mojim sinom...Praznina koju osjecam ne moze senicim zamjeniti ostaje samo tupa bol koja para srce za svaki Bajram i neki drugi praznik,boli to kada odem nasoj mami i ona me doceka u suzama to mi je najtezi trenutak u vrijeme praznika...
Dragi moji braco i seka nikad vas necu spustiti u zaborav zauvijek cete ostati u mom srcu...zato hvala vam sto ste bili u mom zivotu.sada vise niste među zivima ali dok postojim i dok moje srce kuca mislit cu na vas i zauvijek cete zivjeti u mom sjecanju
Neka vam je rahmet dusama i neka vam dragiAlah podari vjecni dženetuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
12.7.2009 23:59:34   
veeseelaa
... i više ne volim Bajrame, Nove godine, vjenčanja i rodjendane....
i dok se svi tome raduju mene obuzme sjeta i neka gorčina i knedla u grlu se pojavi.
I ja sam izgubila brata u ratu i ništa nikad nije bilo kao prije, nekada davno

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
13.7.2009 0:01:59   
S.mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

... i više ne volim Bajrame, Nove godine, vjenčanja i rodjendane....
i dok se svi tome raduju mene obuzme sjeta i neka gorčina i knedla u grlu se pojavi.
I ja sam izgubila brata u ratu i ništa nikad nije bilo kao prije, nekada davno

I ja isto..ja sam izgubila oca i sve rodjake,vise nemam nikoga sa oceve strane...pa kako se radovati?nikako...ali moramo dalje...

_____________________________

05.07.2007(volimo te)
22.07.2010(cekamo te aBd)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
25.8.2009 22:22:34   
Apotekarka
Moja mama nije izgubila zivot radi rata ali je umrla za vrijeme rata... bila je bolesna,imala bolesne bubrege,išla po dijalizama,presadila bubreg ali et tako je sudbina htjela pa mi ju je uzela kad sam imala 7 godina...tad to nisam shvatala bila sam previse mala...ali sad...sad znam kako je tesko bez majke...kazu da me nije rodila pozivila bi jos par godina ali ona je zeljela da me rodi i volila me je bas puno...bila je dobra i mila svi su je volili i svi je po dobru pamte...kazu ako budem i upola kao ona trebam se ponositi...tako mi ponekad fali...tesko mi je bilo kad sam se udavala jer nije bila tu,tesko mi je i sad kad imam bebu sto nije uz mene...znam da bi bila ponosna jer sam dobila predivnog muza i bebu...Najvise me pogodi sto je znala da ce umrijeti i kad bi mi citaj prpeljugu plakala je a ja nisam znala zasto place...a tad bi rekla sine znat ces kad narastes zasto je mama plakala...znam i sad ja placem kad se sjetim koliko je dobra bila i nikom ama bas nikom ni najgorem neprijatelju ne zelim pozeliti da ostane bez majke...tu su biili svi baka,djed,otac...ali MAMU NIŠTA NE MOŽE ZAMJENITI...MAMA VOLIM TE...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu S.mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 10:12:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Najvise me pogodi sto je znala da ce umrijeti i kad bi mi citaj prpeljugu plakala je a ja nisam znala zasto place...a tad bi rekla sine znat ces kad narastes zasto je mama plakala...
tu su biili svi baka,djed,otac...ali MAMU NIŠTA NE MOŽE ZAMJENITI...MAMA VOLIM TE...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 11:43:07   
adannn
Za 20-tak dana će biti pune dvije godine kako je moja mama napustila mene.Kažem MENE,jer sam je samo ja jako trebala i jer sam bila njena maza..Izgubila sam oca sa 10 godina.Da mi je mama živa,sad bih sigurno o njemu pisala,ali sam spoznala šta znači majčinska ljubav kada sam je izgubila.Bila je bolesna,imala je leukemiju,15 dana kući,mjesec u bolnici i tako stalno.Bila je onaj dan samnom kad sam se udala,učestvovala u svakom trenu mog života.Znala je da sam bila trudna.Prije nego što će umrijeti,bila sam kod nje u bolnici i bila je dobro,grlila je moj stomak,bila sam u 4.mjesecu trudnoće,grlila me kao da je znalauser posted image user posted image Kada mi je brat javio da je mama umrla,moj svijet se srušio.Svi su bili zabrinuti kako ću ja to podnijeti i kakve mogu posljedice biti po bebu,jer ja sam samo plakala.

Kada sam se porodila,ležala sam na hodniku,našla torbicu izvadila njenu sliku i poljubila je.Rekla sam joj''dobila si unuku''.Uvijek je željela unuku,samo što dragi Bog nije joj dao dovoljno vremena da bude s nama.

Izgubila sam nešto najvrednije,jer niko nije kao majka..Bila mi je sve,podrška,ljubav,vjera..Pokušat ću svojoj djevojčici biti mama kao što je moja meni bila,prijatelj,prije svega.Nedostaješ mi,mama,volim te najviše i nadam se da ćemo se onom svijetu sresti i da ti kažem mnoge stvari koje nisam uspjela jer nisam imala vremena.

Kada se trebao roditi moj bratić,moja mama je mislila da će biti žensko i rekla je mom bratu da bi voljela da se zove Nejra..Međutim,on je dobio sina a ja sam svojoj mami ispunila želju i dala svojoj curici ime Nejra.

Teško je,ostala sam bez oba roditelja a imam 22 godine.Mislim da nema niko na svijetu više ko bi me mogao voljeti kao oni i to mi je žao,jer nemam nikog.Ali,imam kćerku i to me jedino tjera naprijed.

VOLIMO TE MAMA,JA I TVOJA UNUKAuser posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 11:50:40   
sheri
ja nisam izgubila u ratu, ali prije 9 godina mama mi je umrla. od bolestiuser posted image . i tesko je...svaki dan sve gore i gore. lazu kad kazu da vremenom postaje lakse. vremenom je sve teze, jer nema je u bitnim momentima mog zivota. najvise mi je nedostajala kad sam usla u 9.mjesec trudnoce. joooj kako sam je tada trebalauser posted image user posted image user posted image . uzasno sam plakala, bojala se kako ce biti kad se porodim. i onda kad sam vidjela svoju djevojcicu, ona je ista moja mama. to me malo i uplasilo, ali sad mi je super sto lici na nju. imaju iste usne, koje su stalno razvucene u osmjeh. kod mame bile, kod cure sad...

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 11:51:20   
*Seve*
Izgubila sam u ratu bratauser posted image bijo je najbolji brat na svijetu.
Kada sam imala 12 godina on je poginuo imao je samo 26 godina....user posted image

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 11:55:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image baš ste me rasplakale... tužna je ova tema...al eto zaviri da vam napišem koju riječ podrške al sad sam ostala bez teksta, srce mi se steglo a mozak stao...reći ću vam samo ne gubite vjeru, imajte snagu, vaša djeca su vam podrška najveća.

(odgovor članu adannn)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 12:01:13   
adannn
IZVORNA PORUKA: Breskva

user posted image user posted image user posted image baš ste me rasplakale... tužna je ova tema...al eto zaviri da vam napišem koju riječ podrške al sad sam ostala bez teksta, srce mi se steglo a mozak stao...reći ću vam samo ne gubite vjeru, imajte snagu, vaša djeca su vam podrška najveća.

Hvala,draga na riječima utjeheuser posted image


_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 16:04:12   
acudesa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
mnogo tuge na jednom mjestu, rasplakao me je svaki post
ja ću vam samo reći da sam ostala bez drage osobe
budimo jake

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 22:42:06   
Hanady RR
Svaki praznik za mene je gorčina...a radosti što imam male djevojčice su mi pomućene svakog praznika i rođendana kada posmilim kako bi moj tata ponosan bio da me vidi. I ja i seka ispunile smo njegove želje, mama je uspjela da nas za povih 16 godina kako ga nema izvede na pravi put, put koji je on želio. Akademske smo građanke imamo svoje porodice i mamu pazimo kao što je on to radio, a nedostaje nam jako.  Tako sam željle da mi vidi djecu i da moja djeca imaju baš takvog djeda. Bio je plemenit i volio djevojčice i uvijek govorio da bi naviše volio da ''odvalimo'' po 3-4 djevojčice da ih on čuva. Nije dočekao niti jedno unuče, nije dočekao niti jednu maturu, niti jednu diplomu ...a sve nam je to u amant ostavio. Meni je bilo 13 a seki 10 godina, danas 16 godina poslije boli me još jače čini mi se...a plakala sam na svom diplomskom jer ga nema, na svom vjenčanju jer njega nema, kad se seka udaval plakala sam još jače, kad sam rodila stariju djevojčicu bio je njegov rođendan i baš tada suze radosti i tuge pomješale su se...ali tad sam znala tako je moralo biti i baš taj dan da ja rodim i da imam plemenitu djevojčicu kao što je bio moj tata. Kako bi samo radostan bio da je sa nama.user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 22:50:00   
goldy

Ja sam se rasplakala od Tvoga textauser posted image
Pretpostavljam da pises o tati, mojje jos uvijek tu, ali ej tesko bolestan,imao je dva teska mozdana.
Ali, kao sto kazes nema mjesta tugi, treba skupiti snagu i krenuti dalje, to bi oni htjeli za nas user posted image

< Poruku je uredio goldy -- 26.8.2009 22:53:13 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 22:51:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: adannn

Kada sam se porodila,ležala sam na hodniku,našla torbicu izvadila njenu sliku i poljubila je.Rekla sam joj''dobila si unuku''.Uvijek je željela unuku,samo što dragi Bog nije joj dao dovoljno vremena da bude s nama.



Rasplakala si me
i ja tako često uzmem sliku mog oca i kažem svojoj kćerki ovo je ljubavi dedo, ljubi svog dedu a ona je mala još ništa ne zna
Teško je kad izgubiš roditelja, a majka je nešto najsvetije.........



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sve one koje su izgubile voljenu osobu u ...
26.8.2009 22:56:53   
Hanady RR
Kad si žensko i kad nemaš brata boli brate baš boli svaki dan što si starija kada nema tate...nekako mi se čini da sam sama nezaštićena, pravo siroče. A još ova tuga, kako se moja seka udala mama sama u kući. Svaki put kad je nazovem strah da se neće javiti na telefon, nekako mi se čini da kako smo se mi razišle ona kopni. Sve pomislim pa jako uzdahnem  suze suzdržavam ...a kako bi ja nedaj mi Bože  bez nje. A znam i taj dan doći mora...ako želimo pravo onda želimo po redu...



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *