|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   urinokultura
16.11.2012 23:42:19   
majahodzic
Zna li neko sta znaci ako je broj zivih bakterija u 1 ml urina 10 na 2 ? Radi se o trogodisnjem djecaku koji ide na operaciju. Da li ce takav nalaz stvarati probleme? Moze li se uopste operisati? Svi ostali nalazi su uredni. Molim vas za brze odgovore,hvala!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: urinokultura
17.11.2012 8:48:24   
hatepsut
Vjerovatno zavisi i sta ce ti doktor reci,s obzirom da mi imamo problem s bakterijema gotovo od rodjenja 10 na 2 nije nista.Kod nas su 10 na 5 i 10 na 6 sto zahtjeva antibotik.ali bakterije ne moraju uvjek biti u urinu mogu biti i na samoj kozici...mogla bi ja referat o ovom.Nadam se da ce biti sve ok ipak 10 na 2 je nista na spam 10 na 6.

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu majahodzic)
Neposredna veza do poruke: 2
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

jastuk za djecu
Medić*

Kakav jastuk za spavanje stavljate djeci? Moj maleni jos koristi svoj tanki, htjela bih promijeniti ali neznam koji pa bih volela cuti vasa misljenja!

da (73%)

ne (27%)


Broj svih glasova: 71

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *