|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vaše mane?
15.9.2007 19:05:44   
Mimoza
Svako ima koju manu user posted image  pa me zanima koje su vaše mane?.
Moje mane: previše sam osetljiva, brzo uvrijeđenauser posted image

                  nestrpljiva- sve bi želela što prije user posted image
                
                  naiva- previše vjerujem ljudima i radi toga sam u životu više puta bila izkorištena user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vaše mane?
16.9.2007 16:28:32   
purple
Ja imam iste mane kao ti. Što bi dala, da mi neke mane nestaju.user posted image

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vaše mane?
17.9.2007 8:08:27   
sanjalica
Draga Mimozo,
funkcioniram na isti način kao i ti. user posted image user posted image user posted image
Brzo i lako se uvrijedim, pa čak i na neke nevažne sitnice, zbog čega mizna kasnije biti užasno krivo i žao. Brzopleta sam i zbog toga radim greške( na poslu, u kuhanju, u prakiranju), naivna ponekad, ljubomorna na mršavice (jer ja nikako skinut višak kila)...user posted image
Vragu sam iz torbe ispala, kako kaže moj muž...

_____________________________

Potpuno sam sigurna. Uspjet ću!

(odgovor članu purple)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vaše mane?
17.9.2007 11:51:40   
Malena
Svako ih ima, pa tako i ja. Moja najveća mna je brzina. Sve hoći na brzinu da uradim, čak znam 2-3 posla istovremeno raditi ako ikako mogu, pa na kraju sporije sve ispadne nego što sam mislila. Ne kaže se đaba u narodu: Polako je najbrže! user posted image

(odgovor članu sanjalica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vaše mane?
17.9.2007 18:22:57   
STUHA
previše sam osetljiva, brzo uvrijeđena


tzako i ja  brzo šptagod lanem onda mi je žao...

_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust

(odgovor članu Malena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vaše mane?
17.9.2007 20:06:38   
natasa
ja nemam mana user posted image user posted image  sve mora da bude kako ja kažem!!i brzo potegnem svoj lijepi nos u visineuser posted image ..

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vaše mane?
23.10.2007 12:01:59   
sebila
Ma sve zavisi od raspolozenja ako sam dobre volje prema svima sam dobra ako sam lose volje stoka sam...ma sta ja znam svi mi imamo mane i vrline niko nije savrsen pa ni ja zato lako prastam drugima jer znam da ni ja nisam savrsena....

_____________________________

Voli sam sebe pa ce te i drugi voljeti"
(istina ziva)

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vaše mane?
23.10.2007 15:36:01   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Jednu od mojih najvecih mana sam vec iskazao na podforumu sexualnost. Ne bih je htio ponavljati da ne bi rekli da sam opterecen tom temom. Jedna stvar koja mi jako smeta je moja kosa, tj nemanje kose. Polako celavim i bojim se dok dobijem djecu nece me zapamtiti sa kosom. A i cuo sam da zene ne vole procelave ljude. Treca mana je ta da rano legnem u krevet i zaspim sto nervira moju dragu. Cetvrta je ta da lako planem (iznerviram se, nekad bez razloga). Kao petu bi moga navesti da mi malo noge ispustaju neugodan miris (tako barem kaze moja zena). Doduse samo kad nosim one patike koje sam kupio na pijaci. Sesta je ta da imam mali stomacic, a znam da to bas i nije sexi. Za sljedecu ne znam je li mana ali zena mi se stalno zali kako bas ne gotivim njenu mamu. Mada ja prema toj zeni osjecam postovanje i zahvalnost, posto je rodila moju dragu. Ima toga jos puno, ali sam ja svjestan toga i pokusavam ispraviti svoje greske kako bih bio idealan muskarac. Puno pozdrava za svu ekipu sa foruma sexualnost a do sljedeceg javljanja sve vas puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu sebila)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vaše mane?
24.10.2007 8:49:18   
SMIRI
...covjek snova ;-)...

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vaše mane?
24.10.2007 9:57:21   
travnicanka
imas ti mana puno vise daj sliku pa cemo ti mi pomoci naci ostaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vaše mane?
24.10.2007 10:39:52   
SMIRI
SLAZEM se

Hocemo sliku user posted image
Hocemo sliku user posted image user posted image

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vaše mane?
25.10.2007 9:15:31   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Posto se izrazile zelju da vidite moje slike, a kao sto je poznato ja kao dzentlmen  nijednu zelju ne ostavljam neispunjenu, na sljedecem linku mozete ih vidjeti:

http://www.ringeraja.ba/forum/albumphoto.asp?v=javni&albumid=79&asortType=3&apage=1

Zasad toliko od mene. Veliki pozdrav za Smiri. Sve vas voli i pozdravlja
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vaše mane?
25.10.2007 9:16:47   
Mama1
Mane ?
Pa nekada i mane mogu biti vrline kako za koga :
A moje mane koju ja znam i mislim da  mana je :
1.Tesko se ljutim al kada se naljutim ta osoba za mene vise ne  postoji .... ( neoprastam)



_____________________________

Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

ellma
Elmini


(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vaše mane?
25.10.2007 9:45:07   
travnicanka
ma gdje iskopas ove slike,pa ti si pravo besposlen covjek!!!!!!Zaboravio si sta si pisao prije. Puno toga se ne slaze sa ovim slikama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vaše mane?
29.10.2007 15:27:10   
Blue rose RR
Strahovito sam brzopleta, i veliki planer, i emocionalno osjetljiva nekada u negativnom smislu.
A detaljista da nekada sama sebi idem na živce.

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vaše mane?
29.10.2007 16:51:05   
Suncica*
E moj sexy sejo, ako si ovo ti na slikama, ja sam hidroavion...user posted image user posted image user posted image ..Inace tvrdoglava kao magare, jako emotivna(ako to moze da bude mana, ali na danasnjem vremnu i nije bas dobro pokazivati vlastite osecaje), strasno pedantna(muz mi je rekao da cu da obolim), velika svadjalica(sreca, pa se moj muz ne voli svadjati, jer bi vec odavno bila razvedena zenauser posted image )..eto to je valjda to..

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vaše mane?
30.10.2007 10:44:40   
travnicanka
IZVORNA PORUKA: suncica

E moj sexy sejo, ako si ovo ti na slikama, ja sam hidroavion...user posted image user posted image user posted image ..Inace tvrdoglava kao magare, jako emotivna(ako to moze da bude mana, ali na danasnjem vremnu i nije bas dobro pokazivati vlastite osecaje), strasno pedantna(muz mi je rekao da cu da obolim), velika svadjalica(sreca, pa se moj muz ne voli svadjati, jer bi vec odavno bila razvedena zenauser posted image )..eto to je valjda to..

Kao da si mene opisala!!!!!!

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vaše mane?
30.10.2007 19:38:56   
Monia
Mane? pa zar ih imam? Sala naravno.Ma imam ih naravno puno,neke su mi drage a neke ne.Mislim da sam preosjetljiva,zatvorena i da se stalno trudim ugoditi drugima.Nekima se to nece uciniti tako lose,ali jeste siguna sam.Stalno ste otkrivene......otvorene da se svako istovari kad i kako hoce,a ja bi kao trebala biti sretna zbog toga.?Ja sam odlucila raditi na sebi.....imam super psihoterapeutkinju.Ne bi vjerovale koliko to pomaze.Imate li iskustva u tome?Sta mislite uopce o tome?

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vaše mane?
31.10.2007 21:24:59   
SMIRI
Ja to smatram "super" idejom...jer kontam da moze samo pomoci, nikako odmoci ;-) user posted image

Inace nas narod je malo zaostao sto se tice toga...



Moj problem je sto sam previse NEGATIVNA! Lako padnem u neku crnu rupu i sve mi se cini tamno i bezze! I kad mi to naidje onda je svakom bolje da bjezi od mene ;-)

Al fakat nemam razloga jer mi sve u zivotu ide super! Al eto, sta ces!

I ja se trudim da radim na sebi ;-)

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vaše mane?
27.11.2007 16:18:31   
merjem
moja najveca mana je sto sam u poslu perfekcionista i hocu da su i drugi takvi,a druga je sto svima ugadjam i na kraju shvatim da sam ugadjala pogresnim ljudima

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vaše mane?
27.11.2007 22:28:22   
almai
i kod mene ih ima dosta mana prvo naivna sam,previse emotivna
zaboravna (uvijek trazim kljuceve,mob.i novcanik)brzopleta i stvari polovno radin.npr.
Sad sam obukla gornju pidamu a dole sam u trenerci.Neznam sto ali takva sam i volje la bih to promijenuti.
Monija, imas li br. od te svoje doktorke mislim da bi imeni trebala:-)

(odgovor članu merjem)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vaše mane?
11.2.2009 14:11:20   
camm
haj da malo dignem temu

moja velika mana je zaboravnost,uvjek nesto zaboravljam.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: vaše mane?
11.2.2009 14:17:00   
malaaaa

Moje mane: previše sam osetljiva, brzo uvrijeđenauser posted image

                 nestrpljiva- sve bi želela što prije user posted image
               
                 naiva- previše vjerujem ljudima i radi toga sam u životu više puta bila izkorištena user posted image



bas tako

(odgovor članu Mimoza)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vaše mane?
11.2.2009 14:20:18   
HanaBana
Najveca mana mi je perfekcionizam (sve mora biti dovedeno do savrsenstva) - znam da grijesim ali tesko se mijenjam.
Druga najveca mana - preosjetljivost (za male sitnice planem ili placem).

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vaše mane?
11.2.2009 14:21:34   
malaaaa
hanabana ti si kao moja rodica ona isto tako

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *