|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vrtići u Mostaru
3.10.2011 16:55:45   
Lana_
U koji vam vrtić idu djeca i jeste li zadovoljni sa vrtićem,tetama,aktivnostima??


moja curica ide u sv.Josip,jako sam zadovoljan a najviše tetama koje znaju sve o svakome djetetu,i kad god dođem po nju teta nam priđe i ispriča kako je prošao dan,kako je jela,šta su radiliuser posted image a dok je bila faza privikavanja stavrno su se trudile da joj olakšaju sve to  user posted image


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vrtići u Mostaru
3.10.2011 19:03:24   
anitaMO
i moja ide u sv.Josip,u Slavujima je,ja sam isto pre zadovoljna.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vrtići u Mostaru
3.10.2011 19:26:28   
Lana_
moja je u Leptirićima user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vrtići u Mostaru
15.11.2011 15:29:08   
kikip
hm...i mi smo u sv.Josipu ali ja bas nisam zadovoljna, nekoliko puta sam dosla po dijete i teta je npr.bila na hodniku dok su djeca u prostoriji bila sama, ne zamjerim tetama da se razumijemo, one su divne ali ih je premalo, 1 teta na 35 djece?! to je stvarno preslo svaku mjeru i ne moze se kvalitetno raditi s njima. Dijete moze "pokupiti" tko god zeli, vrata su otkljucana i svaka budala moze uci unutra.

prije smo bili u privatnom vrticu Bajka na Rudniku i mislim da je to bio najbolji vrtic u gradu, no zatvorio se. U jaslicama dvije tete na 12 djece a u vrticu 2 tete na 20 djece, grijanje na drva, domaca hrana, svakodnevni izlasci u dvoriste cak i jaslicke djece...neprocjenjivo, jos placem za njima, sad sam opet trudna i iskreno se nadam da ce se Bajka ponovno otvoriti

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vrtići u Mostaru
15.11.2011 15:43:01   
Lana_
pa recimo evo dok vrijeme prolazi i ja nalazima svakakvih mana,a da nepričam o broju djece na jednu tetu,katastrofa...moja curica trenutno ima predupalu pluća,od kad je pošla stalno nešto..
razumjem ja da djete treba steći imunitet,mislila sam da su to bolesti tipa prehlada,upala grla,šta ja znam..čak je imala i gnjojnu anginu koja je i meni prešla a i ja sam trudna...
dana sam baš ljuta i mislim da je dok otopli neću ni voditi jer smo na drugom antibiotiku u mjesec dana..nemogu ja kriviti tete jer je djece previše i nema šanse da ona može svako upratiti,možda je moja curica bila znojna i osušilo se na njoj šta njima treba 2-3 puta i razbole se...a u ruksaku uvijek ima presvlak...a uostalom one nemogu gledati našu djecu kao mi,koji srepimo na njima svake sekunde...ona je baš zavolila vrtić i drgo mi je,al morat ćemo pauzirati ovaj zimski period bar,snaći ćemo se nekako..


_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu kikip)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vrtići u Mostaru
5.1.2012 15:03:15   
Lana_
ja bi molila sve mame koje su iz Mostar a čija djeca neidu u vrtić sv.Josip da mi malo napišu kako je u drugim vrtićima,koliko je teta,koliko djece u grupi..jer želim da promjenim vrtić s obzirom da u njemu traju radovi koji bi se trebali raditi ljeti,a oni u sred zime lakiraju parkete,nemože se ostati od smrada kad se uđe user posted image user posted image user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vrtići u Mostaru
5.1.2012 16:01:37   
Romali
Lana, evo upravo pročitah na Bljesku da su radovi prekinuti zbog reakcije roditelja. Svaka čast roditelji!

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vrtići u Mostaru
7.1.2012 1:02:59   
sporty mamaa
Moja jos neide u vrtic, ali kad pode najvjerovatnije ce tu u "mali raj", to nam je 5 min pjeske. A slazem se da je katastrofa tako malo teta na toliko djece, pa samo da zamislim da svako dijete mora piskit, kakit, oznoji se, zedno, pa kako to sve da stignuuser posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vrtići u Mostaru
28.3.2012 21:04:30   
malamama
jel ima netko iskustvo iz vrtića-jaslica "mali raj" za podijeliti. kakva su vaša
iskustva sa drugim vrtićima u gradu

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vrtići u Mostaru
4.4.2012 14:23:34   
Novopecena
Moj malecki ide u vrtic "Mali Raj"samo pohvale za taj vrtic.

(odgovor članu malamama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vrtići u Mostaru
4.4.2012 14:24:54   
Novopecena
Za vrtic Sv.Josip nemam bas neke pohvale,znam da su djeca cak i bjezala to iz prica znam,isto moze po djecu doci tko hoce.

(odgovor članu Novopecena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vrtići u Mostaru
4.4.2012 18:05:49   
Lana_

IZVORNA PORUKA: Novopecena

Moj malecki ide u vrtic "Mali Raj"samo pohvale za taj vrtic.

gdje je taj vrtić?

P.S. meni se čini da smo tu negdje sa trudnoćomuser posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Novopecena)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vrtići u Mostaru
4.4.2012 23:48:29   
Novopecena
U vukovarskoj,kod autobusne,predobar vrtic,moj maleni se odmah uklopio zahvaljujuci divnim tetama,tete paze na sve detalje.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vrtići u Mostaru
4.4.2012 23:50:24   
Novopecena
i ima vise teta nego u drugim vrticima to zaboravih napisati.

(odgovor članu Novopecena)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vrtići u Mostaru
4.4.2012 23:51:30   
Novopecena
Jeste tu smo negdje s trudnocom,u 10-ak dana.

(odgovor članu Novopecena)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vrtići u Mostaru
5.4.2012 18:27:31   
anitaMO
ja još uvjek ostajem pri svom mišljenju za vrtić,i ne pada mi na pamet da bih ga mjenjla.za tete imam samo rječi hvale,posebno za tetu Angelu.user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Novopecena)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: vrtići u Mostaru
5.4.2012 19:36:58   
Lana_

IZVORNA PORUKA: anitaMO

ja još uvjek ostajem pri svom mišljenju za vrtić,i ne pada mi na pamet da bih ga mjenjla.za tete imam samo rječi hvale,posebno za tetu Angelu.user posted image

i ja tu tetu jer mi je bratu bila teta,ona je tako divno stvorenje uvijek nasmijana...al nisam bila zadovoljna tetam iz grupe u koju je išla moja curica..

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vrtići u Mostaru
5.4.2012 19:41:44   
anitaMO
ja je poznajem privatno,preko nje sam dobila mjesto u vrtiću,i htjela sa u njenoj grupi da bude.ko što teta Angela kaže sreća mi te pratilauser posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Lana_)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vrtići u Mostaru
4.9.2012 14:29:18   
damma ars
Drage mostarke i mostarci...Svaki vrtic ima prednosti mane... Bitno je kako dijete prihvati vrtic...Moj sin koji sada ide u skolu nikada nije bio sretan u vrticu, mada je imao tete s kojima je volio biti i tete koje nije htio niti sresti.
Vrtica ima mnogo, privatnih (Radobolja, Kameni...) i javnih (Sv. Josip, Mali raj, Carobna suma...). Nazalost nitko da napravi provjeru rada tih ustanova, jer i propisani standardi su sirokog opsega.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: vrtići u Mostaru
7.12.2012 13:40:45   
mama5
Postovane mame i tate,

moje dijete ide u vrtic Jasmin u ulici Brace Fejica, i osim sto je decenijama drzavna ustanova i objekat namjenski izgradjen u tu svrhu, i sto mi dijete ima kontakt sa svojim vrsnjacima koje voli kao bracu i sestre, ja nemam lijepu rijec za rad tog vrtica i odgoj/neodgoj nase djece, cemu je najvise kriva direktorica tog vrtica, Selma Tipura, jedna mlada i drska cura koja je tu dosla po liniji, i ponasa se kao da je taj vrtic njeno vlasnistvo.

Znam da je najbolje prebaciti dijete u drugi vrtic, i time prekratiti muke, ali mi je zao djeteta koje je tu steklo svoje drustvo,..., a ne kao sizif pokusavati promijeniti nesto u ovom gradu, ipak me srdi cinjenica da je to ipak javna ustanova i da doticna prima placu od budzeta, sto znaci da se i dio moje place odbija za njihove, i zbog toga ovo pisem...Pokusavam skrenuti paznju javnosti na ovaj problem, jer nisam jedini roditelj nezadovoljan ovim vrticem, mnogi roditelji kad se susretnemo isto pricaju...
Dakle, moje pitanje i poziv roditeljima je da se udruzimo i zahtjevamo od kantonalnog ministarstva da se zavede red u rad drzavnih vrtica na istocnoj strani grada i da nam se omoguci kao roditeljima da mozemo na neku adresu uputiti zalbu na rad, jer nisu zar "nedodirljivi"?  

Pozdrav

(odgovor članu damma ars)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: vrtići u Mostaru
7.12.2012 15:11:06   
Ben 10
Pa imate valjda roditeljski sastanak pa se izjasnite ,a ne preko interneta da apelujete...
Moj stariji je isao na Tekiji u drzavni i koliko toliko sam bila zadovoljnja ,mladji ide u Zemzem i tamo sam zadovoljna koliko toliko ,imalo bi se tu svasta mjenjati ,ali do saa nema problema.Mi iznesemo nejasnoce na roditeljskom pa se ponekada nesto rijesi ,bar pokusa.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu mama5)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: vrtići u Mostaru
5.2.2013 14:19:55   
elmaL
Kakva su vam iskustva s privatnim vrticima, tj.igraonama ?

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: vrtići u Mostaru
23.10.2013 13:10:07   
Visnja RR
Jedna mama iz Mostara nas moli za savjet:

Zanima meda li ima neki privatni vrtić u Mostaru.
Mala mi ide u drzavni i nisam zadovoljna.
Nije mi bitno koliko kosta, bitno mi je da tete ne dolaze u vrtic bolesne, pod temperaturom, da djeca mi nisu mokra, da presvuku nakon spavanja djetetu majcu, ako se djete oznoji kao sto je slucaj kod mog.
I znam da se znoji, i to previse.
A ja iako poslajem gardarobicu rezervnu oni mi je samo nazad vrate svaki dan. i Trenutno mi djete hripa uzasno, ide dva dana tri u obdaniste, a po sedmicu je kuci.
Odlucili smo da je prebacimo u privatno neko obdaniste, pa se raspitujemo i istrazujemo po netu, jer smo nedavno dosli u Mostar i ne znamo jos kako se to sve krece. Ja se izvinjavam ako sam vas zadrzala i ako sam se javila na pogresnu adresu Svakako hvala vam na javljanju. Lp


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: vrtići u Mostaru
23.10.2013 14:45:35   
Romali
Vrtic ili jaslice? Ja cu ti napisati za neke od privatnih, naravno da ih ne poznajem sve. Mozda se jos neko javi.
Prvo,sad imas grupu vrtica pod nazivom Zem Zem.Nalaze se na vise lokacija u gradu i predgradju. Jako ih hvale, a ja nisam licno upucena, jer moj maleni ide u drzavni.
Imas vrtic Ringeraja iznad IV Osnovne skole.
Igraonica-vrtic Carobni svijet pored Luckog mosta.

Probaj naci podatke o istima na netu, a ja nemam brojeve tel. Imam zadnja dva kao friends na fb, pa mi pisi pp ako zelis detalje.

< Poruku je uredio Romali -- 23.10.2013 14:46:13 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: vrtići u Mostaru
23.10.2013 16:40:23   
Ben 10
Evo ja cu reci za Zem Zem ,moj malac ide vec trecu godinu ,vrtic ko vrtic ,ko i svi ostali ,u svakome ima neki problem ,ali komunikacijom se svaki rijesi vecinom...samo treba biti dosljedan i zahtijevati od teta kako da postupe sa tvojim djetetom.Ja sam poprilicno zadovoljna nasim vrticem ,pogotovo sada kako su preselili u svoje prostorije ,sve je novo od temelja uradjeno.Plus je najjeftiniji od svih vrtica u gradu.
Sto se tice razbolevanja ,svako dijete mora steci imunitet ,bilo u vrticu ,bilo u skoli poslije,jer je to dio kolektiva i u privatnom vrticu ce ti donjeti virus neko pa ce se dijete razboliti.Nisu oni u privatnim vrticima pod staklenim zvonom.
Za privatni vrtic mogu reci da se hvale sa onim Na Luckom mostu ,tj.Carobni svijet,poznajem vlasnicu i jednu tetu sto radi tamo.Vlasnica ne radi u vrticu ,ali je jedna divna osoba.Ako zelis javi se na pp,pa te mogu spojiti.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *