|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zecevi
18.3.2008 20:47:35   
sweetbaby
pozdrav svima prije 3 sedmice sam dobila zeceve muzijaka i 2 zenke jedna zenka se okotila i donjela 4 mladih bili su slatki ko med ali mi ih je komsinica user posted image  premjestila sa mjesta na mjesto i zecica ih nij htjela dojiti i krepali kad sam vidjela ujutro user posted image  uzas jel neko od vas ima iskustva sa zecevima ili zna gdjese mogu informisati vise hranai ciscenje mi nisu problem ali mladi jesu ne znam kako sa njima a druga navala mladih dolazi krajem aprila user posted image  pa da znam kako se ponasati prema njima neko kaze ne diraj ih neko negledaj ih ne znam sta da radim
pozdrav 
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zecevi
18.3.2008 21:10:02   
RAJA
Kod mene ti je zološki vrt ptice,kornjače pa ribice ali sa zečevima nemam iskustvo sorry

(odgovor članu sweetbaby)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zecevi
18.3.2008 21:17:52   
ebru
Najvjerovatnije su bili prvi zecici,a oni inace uginu!Koliko ja znam nije ih dobro ni gledati ni dirati,samo nahranis zecicu i to je to.Znam da izgledaju slatko,ali ih bolje ne dirati dok su jos tako mali.Za to se pobrinula majka priroda pa ih zecica moze sama odhranit.Sve to dok malo ne porastu i ne dobiju pravu dlaku.Sretno

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zecevi
19.3.2008 11:20:23   
sweetbaby
hvala

_____________________________

Čudno je to kako je malo potrebno da budemo sretni, i još je
čudnije kako nam baš to malo nedostaje.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zecevi
16.5.2011 0:28:12   
mluka
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1990759736197&set_=a.1990718055155.2118443.1459472107&type=1&theater moze li mi neko reci koja je ovo vrsta??hvala unapred
D
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1990759656195&set_=a.1990718055155.2118443.1459472107&type=1&theater

< Poruku je uredio mluka -- 16.5.2011 0:35:30 >

(odgovor članu sweetbaby)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zecevi
16.5.2011 0:30:15   
veeseelaa
Najvjerovatnije su bili prvi zecici,a oni inace uginu!


zar ???  a čemu onda izreka prvi mačići se bacaju u vodu??? il zeke??? aj znaj


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *