|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zreliji očevi
15.10.2009 9:57:52   
Kaktus
 da kažem moje iskustvo jer sam postao otac prvog djeteta u 37 godini za neke je pre kasno a mislim da sam u potpunosti ušao zrelo u ulogu oca i mogu reći samo da uživam  sa našim dječacima .......... 
nikad nije kasno uživati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

molio bih vaša iskustva   
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:32:59   
bebbe RR
Slatka tema. Moj muž je našoj malenoj curici postao otac kada je imao 40 godina, i, baš zato što mu nije prvo dijete, primijetim razliku - potpuno ga je dotukla svojim šarmom:) Mislim, nije da nije bio sklon tomu i ranije, ali, Ema ga je sasvim opčinila, toliko da je smiješan i sladak istovremno... Krajnje nerealan, baš kako treba.
Ja sam mom tati bila prvo dijete. Dobio me je sa 33 godine, sto se u to vrijeme, prije 33 godine, smatralo zrelim, pa znam da me je svojom ljubavlju i pažnjom naoružao nevjerovatnim samopouzdanjem, jako važnim za život i na tome sam zahvalna. 

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:39:12   
leona81
moj tata je sestru dobio u 37, mene u 38 a brata u 47...mama je 10 godina mladja...a moj muz ce postati aBd otac u 30-oj...ja u 28-oj

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:42:40   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Kaktus

da kažem moje iskustvo jer sam postao otac prvog djeteta u 37 godini za neke je pre kasno a mislim da sam u potpunosti ušao zrelo u ulogu oca i mogu reći samo da uživam  sa našim dječacima .......... 
nikad nije kasno uživati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

molio bih vaša iskustva   


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image svaka cast i ja samtram da su ocevi u zrelijim godinama  bolji ocevi i vise se posvecuju svojoj dijeci nego oni mladi  za zene to vec ne vazi mi smo uvijek brizne mame :) mada smatram da dijeca imaju drugaciji odgoj kada odrastaju sa roditeljima koja su zrelijih godina .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:48:14   
veeseelaa
ja sam eto krenula maminim stopama pa sam prvo dijete rodila sa 29 godina dok je moj suprug imao 30user posted image  tamanuser posted image
znam mnoge koje su postali očevi sa 22-28 godine i vrijeme su provodili po kaficima uz "lake" žene i nikakvi su očevi
Naravno znam i one koji su jako mladi postali očevi a odgovorni su baš
Međutim sve ima svoje vrijeme, šta zna muškarac šta je dijete sa 22-23-24-25 godina user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 15.10.2009 12:49:27 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:52:30   
neki
šta zna muškarac šta je dijete sa 22-23-24-25 godina


Boga mi moj sa 24god. je tad jaaako dobro znao sta je dijeteuser posted image user posted image
Naravno da godine nisu mjerilo zrelostiuser posted image Zavisi od osobe do osobe...Znam lika koji je paar godinica stariji od MM,a zivi ko momak,umjesto da se brine ,prvo o svojoj supruzi,pa onda o svom djetetu...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:53:07   
leona81
ja im ne bi dopustila da budu ocevi prije 30te...al eto neki ni tad nisu zreli

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:54:27   
bebacha
Vjerovatno se starij ocevi vise posvjecuju djeci. Ali se neslazem da je muskarad od 23-25 godina losij otac.moj muz je imao 26 kad se Ajla rodila.i dobar je otac.i ne izlazi po kafanama i ne ostavlja nas same kod kuce i slicno.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:55:29   
bebacha
IZVORNA PORUKA: leona81

ja im ne bi dopustila da budu ocevi prije 30te...al eto neki ni tad nisu zreli



stvarno bezveze komentar


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:57:38   
leli§
spremnost za roditeljstvo ne odredjuju samo godine... ja znam milion muskaraca koji su u 40. godinama i ponasaju se nonsalantno kao mala djeca... dok sa druge strane znam ljude koji su postali roditelji poprilicno rano i jako jako su ozbiljni... istina je da sa godinama svi sticemo neke iskustvo i ucimo, ali nije to bas ni pisano pravilo da: "sto stariji majka ili otac-to bolji roditelji"...

moji su mene dobili u 29-oj sestricu u 42.oj:):):) ZA DJECU NIKAD NIJE KASNO, A NI RANO...user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio leli§ -- 15.10.2009 12:59:16 >


_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:58:23   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam eto krenula maminim stopama pa sam prvo dijete rodila sa 29 godina dok je moj suprug imao 30user posted image  tamanuser posted image
znam mnoge koje su postali očevi sa 22-28 godine i vrijeme su provodili po kaficima uz "lake" žene i nikakvi su očevi
Naravno znam i one koji su jako mladi postali očevi a odgovorni su baš
Međutim sve ima svoje vrijeme, šta zna muškarac šta je dijete sa 22-23-24-25 godina user posted image


ti imas 29 godina aman ja sam bas gledala sliek sa vaseg susreta , ma nisi mi nikako dijelovala kao neko ko ima 29 godian drzis se pravo draga  ko curica :)


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 12:59:51   
Anoniman
Sve je individualno.
Moja zaova je dobila dijete u 21. a njem muz u 23. godini...Oboje su bili studenti...Sva materijalna situacija bila je protiv njih.
Oboje su uz mnogo truda i odricanja, ali i podrsku svih nas, uspjeli zavrsiti fakultete(Arfitektonski fakul.), odgojiti dijete i zaista biti zreli i odgovorni roditelji.
Bio je to malo neobican pristup roditeljstvu s obje strane...malo ...mozda nezrelo, ali zaista krajnje odgovorno!

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 13:01:55   
salmy
Moj dlagi ce postati  prvi put "otac" sa 44user posted image user posted image user posted image  
Nekad mi ga zao kad  kaze" valjda ce me djete zapamtiti sa kosom"
Dusa moja draga ..............ali kazem "Bolje ikad nego nikad"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 13:06:20   
malaaaa
moj je sa 28 godina otac i veoma je brizljiv sta da kazem drugo mislim da bolji nemoze biti imo on vise ili manje godina user posted image

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 13:07:58   
malaaaa
IZVORNA PORUKA: salmy

Moj dlagi ce postati  prvi put "otac" sa 44user posted image user posted image user posted image  
Nekad mi ga zao kad  kaze" valjda ce me djete zapamtiti sa kosom"
Dusa moja draga ..............ali kazem "Bolje ikad nego nikad"user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 13:08:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam eto krenula maminim stopama pa sam prvo dijete rodila sa 29 godina dok je moj suprug imao 30user posted image  tamanuser posted image
znam mnoge koje su postali očevi sa 22-28 godine i vrijeme su provodili po kaficima uz "lake" žene i nikakvi su očevi
Naravno znam i one koji su jako mladi postali očevi a odgovorni su baš
Međutim sve ima svoje vrijeme, šta zna muškarac šta je dijete sa 22-23-24-25 godina user posted image


ti imas 29 godina aman ja sam bas gledala sliek sa vaseg susreta , ma nisi mi nikako dijelovala kao neko ko ima 29 godian drzis se pravo draga  ko curica :)



hvala Mirkiceuser posted image  sad imam 30 godina, Boga mi se stari

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 13:10:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bebacha

Vjerovatno se starij ocevi vise posvjecuju djeci. Ali se neslazem da je muskarad od 23-25 godina losij otac.moj muz je imao 26 kad se Ajla rodila.i dobar je otac.i ne izlazi po kafanama i ne ostavlja nas same kod kuce i slicno.


ma naravno, ima izuzetaka al mislim da odgovornost dolazi s godinama kod muškaraca
Mi smo žene malo drugačije po tom pitanjuuser posted image
Daleko od toga da su svi isti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 13:22:42   
*Seve*
Moj dragi je postao tatica u 37 godini....
I mogu reci sve najbolje sto se tice naseg sina,kako se odnosi prema njemu
a i meni...On je jako divan otac i suprug...Stariiji je od mene 10 godina i jako sam
svega naucila od njega i mnogo mu se divim...I volim ga mnogo...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 13:28:49   
_melina_
moj dragi je postao tata sa 21 godinom i mogu reci da je zreliji tata od nekih koji imaju 30 pa su postali ocevi...
to kako ce neko biti dobar otac je sve star toga kako je koga zivot odgajao... i moj suprug i ja smo jako brzo odrasli jer nas zivot nije mazio pa i nismo imali vremena za neko djetinjstvo i lagano odrastanje...
ja mu se divim jer sam vidjela milion starijih oceva koji nisu spremni da uopste odgajaju svoje dijete... user posted image


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 13:32:02   
veeseelaa
ma kao što rekoh sve je individualno al teže se uhvatiti u koštac sa životom kad si mlad i preuzeti odgovornost
primjera na mase ima

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu _melina_)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 16:53:45   
Tidzi

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Međutim sve ima svoje vrijeme, šta zna muškarac šta je dijete sa 22-23-24-25 godina user posted image



Sa ovim se ne bih slozila!!! Godine nisu mjerilo zrelosti!!! Ima osoba sa 35 godina ili vise, a razmisljaju kao neko dijete u pubertetu. A isto tako ima onih sa 20-25 godina koje se postave odlicno i super se snalaze u ulozi oca! Ko hoce da luta i ispija kafice po kaficima, ganja "lake" zenske radit ce to i sa 20,25,35,55 godina. Dokaz tome je i to sto u poslednje vrijeme puno ozenjenih, koji vec uveliko imaju porodice, dug staz godina u braku, rade upravo to sto si ti vec navela u svom postu! Prema tome...godine nisu mjerilo!!!

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 16:57:57   
Tidzi
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Sve je individualno.
Moja zaova je dobila dijete u 21. a njem muz u 23. godini...Oboje su bili studenti...Sva materijalna situacija bila je protiv njih.
Oboje su uz mnogo truda i odricanja, ali i podrsku svih nas, uspjeli zavrsiti fakultete(Arfitektonski fakul.), odgojiti dijete i zaista biti zreli i odgovorni roditelji.
Bio je to malo neobican pristup roditeljstvu s obje strane...malo ...mozda nezrelo, ali zaista krajnje odgovorno!




Ovako nesto treba biti primjer, danasnjoj omladini! A ne samo bjezati od problema i abortirati. Svaka cast!

< Poruku je uredio Tidzi -- 15.10.2009 16:58:57 >


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 17:19:50   
leona81
IZVORNA PORUKA: bebacha

IZVORNA PORUKA: leona81

ja im ne bi dopustila da budu ocevi prije 30te...al eto neki ni tad nisu zreli



stvarno bezveze komentar



svako ima pravo na svoje misljenje a ja govorim o svom okruzenju, o onome sto ja vidim i cujem...rekla sam da neki nisu zreli ni tada, dok s druge strane ima, ali jaaako malo primjera mladih a odgovornih...muskarci po mom misljenju kasnije sazrijevaju i znam ih milion koji su kao mladi dobili dijete o kojem se nisu brinuli pa za nekih 10 godina dobili drugo i tek skontali da su tate, pa im je bilo zao sto su to propustili sa prvim...ili se ozenili mladi a nisu znali sta je brak pa se razveli i ozenili kasnije i skontali sta i kako trebaju...valjda svako moze dati svoj komentar, a da se neki ne nadju uvrijedjeni...?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: zreliji očevi
15.10.2009 17:27:10   
Hocu bebu
ha ha ah a ja nekima ne bi dopustila da budu ocevi ni sa pedeset!!!

_____________________________

Ti si zelja iza koje druge zelje nema

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: zreliji očevi
19.10.2009 9:10:39   
adam i ewa
user posted image
ja sam rodila prije 17 dana,meni je 28 ,a mom dečku 37 god. iskreno ,bojala sam se kako će prihvatiti djete. nemamodjece u obiteljima,a do sad je bježao od prijateljevih kikića svaki put kad su mu se približili i ako su bili mlađi od 5g.
Na svu sreću moj strah je bio uzaludan i sada mogu reći da se on snašao čak bolje i od mene. Hrani ga,uspavljuje,ne mjenja pelene,ali asistira,kupa...
Jedino što je rekao da neće iči na roditeljske sastanke,da ga ne zamjene s dedom.user posted image
Tako da te razumijem kad kažeš da si zreo za djete i sretan. Vjeruj mi i tvoja žena je odmah sretnija i svima će biti lakšeuser posted image

(odgovor članu Hocu bebu)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *