|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čekaonica - april
1.4.2016 14:28:51   
ladyblue RR
novi mjesec - nova nafaka user posted image

< Poruku je uredio ladyblue RR -- 1.4.2016 14:29:34 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Čekaonica - april
1.4.2016 19:17:27   
rosa_canina
Zdravo zenice moje :-)
Novim trudnicama cestitam od srca user posted image A mojim cekalicama zelim da docekaju zeljeno :-)
Pcelice dobro se sjecas ..rekorderka sam sto se bete tice :-) aBd iduci put cu biti pametnija :-) Kad se samo sjeti na sta su mi ruke licile.
Ljubim vas sve user posted image user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Čekaonica - april
1.4.2016 21:27:22   
Bubule82
Da nam april bude pun user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image :)

(odgovor članu rosa_canina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Čekaonica - april
2.4.2016 13:20:16   
perlica55
Cure drage, sretno u novoj čekaonici da nam bude
punooo ponosnih user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI/IMSI - user posted image
32tt - izgubili smo bebu user posted image
FET - bez uspjeha
2. ICSI - imamo user posted image i molimo Boga za sretan završetak trudnoće
MM i ja još uvijek čekamo rodu . . .

(odgovor članu Bubule82)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Čekaonica - april
2.4.2016 20:13:46   
Maca91
Zenice,redovno čitam ali nemam šta pametno da napišem.
Čestitam svim ženicama na user posted image a ostale da u ovom mjesecu ugledaju svoje user posted image
Kod mene još ništa,počela sam da pijem prije par dana neki "novi" čaj (da probam i to još pa mogu reći da sam sve isporbala što se čajeva tiče user posted image ),a posle sledeće user posted image se javljam i ginekologu da krenemo sa pretragama i nalazima ako Bog da.

_____________________________

Septembar 2014. početak borbe za bebicu
Januar 2015. kiretaža u 7oj nedelji
4.11.2016. test pozitivan
7.11.2016. beta 785.06 - 10.11. beta 2312
28.11.2016. malo srculence kucka

(odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Čekaonica - april
2.4.2016 23:43:42   
BubaDara
Hello i od mene drage moje! user posted image
Šaljem vam punooooo baby prašinice i vičem za nosiće da ako Bog da ovaj mjesec bude pun novih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Draga maca 91 dobro je da ćeš krenuti sa pretragama. I ja sam se ubijala čajevima i svime što čujem da je 'dobro' i dok nisam uradila sve nalaze i krenula piti terapiju za štitnu i nije me sunce ogrijalo. I po meni je bitno otići pravom dobrom doktoru. Sretno od srca! user posted image
Da što prije ugledaš svoje user posted image a i sve moje ostale trudilice user posted image

_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu Maca91)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Čekaonica - april
4.4.2016 10:34:01   
wery
Dobro jutro svima, gdje ste drage zene, neko zatisje u aprilu.
Daduska, leptirice, jeste li bile na uz?
Poz svima

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Čekaonica - april
4.4.2016 10:37:04   
BraMar
Auuu kako vas je sunce izvuklo uz kuća user posted image user posted image
Predivno je vrijeme, stvarno. Kako ste mi sve? Nas dvije danas zvanično prešle u 2/2 trudnoće..kako samo vrijeme ide! Šaljemo vam puno puno baby prašine i vučemo za nosiće..

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Čekaonica - april
4.4.2016 10:39:01   
anandi
Helooo curke
Puno srece i od mene u ovom mjesecu user posted image user posted image user posted image

Ja sam mrtva umorna, imam upalu misica...vikend sam provela kod svojih, radno, malo se sijalo, cistilo i tak...provelo se vrijeme u prirodi.Zato sam sad komirana i ukocena user posted image

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Čekaonica - april
4.4.2016 11:23:48   
orhideja2505
Pozdrav drage moje, nema nista pametno kod mene, zato ne pisem ..Nisam nikad otisla doktoru na pregled, nemojte me ruziti...Imam jedno negativno iskustvo da podijelim s vama, učlanila sam se na jednu fb grupu mislim da se zove pobijedimo neplodnost, ugl cura neke biljke skuplja pravi cajeve i hajd, izbacila jedan post za neku travu i ja citala komentare vidim sve 5, hajd reko da narucim sebi, pije se dva mjeseca i tako... Ugl da vas previse ne peglam, javim se ja u pp toj curi, sve super narucim kaze ona moras uplatiti prije slanja, reko dobro hajd nisu neke pare 50KM , nije ni bitno, i ja to sve uredno uplatim pošaljem joj br sto mi je teta u pošti rekla s kojim ce podici novac, i zavrsim sve posaljem dokaz naravno da sam sve fino odradila kazem za pola sata novac na racunu..I da bi sutradan krenula da udjem na grupu -nece , ne moze da si pita user posted image user posted image user posted image kuku, pomagaj tamo vamo, nece ..Ja se javim curi reko ne mogu da udjem na grupu kaze ma ne znam sto ne moze provjeriti cu ja to, posalje onda meni neki kod da pratim postu medjutim ne preoznaje ga uopste tamo kad ukucam post track...... Kontam ko je tu lud, i tako niti mi je dosao caj, niti ista..user posted image user posted image user posted image user posted image ko je tu lud Bog zna, kaze mora do srijede doci...Kontam jel putuje iz Zimbave da mu treba 7 dana..Elem tako da znate dobro ispitajte sve sto narucujete, ova cura kaze da ce doci..Vidjecemo, mislim da nece, necu ja propasti za 50 KM ali ako si u stanju za taj novac prevariti ne znam stvarno..Rekla sam muzu nek joj je na dusu ako me prevarila...Izvinite na duzini posta, pozz za sveuser posted image user posted image

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Čekaonica - april
4.4.2016 13:41:08   
anandi
orhideja zao mi je sto si izvisila za novac...tacno da neces propast za 50KM al opet nema smisla. Bas ima naroda pokvarenog, ono sto je zalosno da hoce da se opare na ovaj nacin.
Zasto nisi otisla na pregled?

(odgovor članu orhideja2505)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Čekaonica - april
4.4.2016 14:16:44   
harmonika
Danček i od mene. Dao Bog da u ovom mjesecu imamo novih plusića a trudnice da uživaju sa bebicama. Daduški držimo fige za današnji uzv. Mi danas ulazimo u 29.nedjelju. nevjerovatno kako vrijeme leti. Pozdrav za sve

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Čekaonica - april
4.4.2016 18:18:36   
Lejni
Hej zene moje. Puno user posted image user posted image da bude u ovom mjesecu.

Pokusavam sve da udjem danima ali stalno neki problem. I na kraju odustanem. Sad sam ugrabila pa da vas pozdravim.

Harmonika bravo, i mi danas ulazimo u 16-u sedmicu.

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Čekaonica - april
4.4.2016 19:17:39   
harmonika
Oh lejni,pa ti si sada već velika trudnica ;-) očekuj ovih dana prve leptiriće!

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 10:19:26   
daduška
Dančić
Od srca vam svima želim što više user posted image user posted image a našim trudnicama ugodnu user posted image
Mi smo bili juče na našem prvom uzv. Doktorica je zadovoljna, trudnoćaje potvrđena, ali još nema srčane radnje user posted image . Rekla je da uzv ponovim u petak ili ponedjeljak, i da bi se tada morala pojaviti. Uh, brigama nikada kraja......... Juče smo bili 6+1, pravilna ŽV promjera 4mm...... Šta vi mislite???

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 10:21:08   
daduška
Leptirice sretno na uzvuser posted image

(odgovor članu daduška)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 10:30:15   
BraMar
Daduska, ni meni nisu culi otkucaje u 6 sedmici. Ponovila UZV (na boljem aparatu) u sledecoj sedmici i evo nas guramo..
Bez brige, mrva je malena user posted image

(odgovor članu daduška)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 10:31:18   
BraMar
Leptiri polomi noge user posted image
Pomislila sam na tebe jutros cim sam oci otvorila

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 10:33:12   
harmonika
Daduška,nemaš razloga za brigu. to je sedmica kada je za kucanje srca bitan bukvalno svaki minut. Meni su se čuli sa 6+4. vjerujem da će i kod tebe u ova dva do tri dana

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 10:52:12   
daduška
Hvala vam puno user posted image Koliko god da je čovjek optimističan, uvijek postoji onaj tračak sumnje, ali sada mi je lakše.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 13:59:01   
BubaDara
Ne brini draga daduška ja otišla na prvi uz isto u šetoj i ni mrvica se nije vidjela, samo kao neko zadebljanje, i ni traga od otkucaja. ali evo nas sad guramo u 18.sedmicu user posted image
Sutra idemo vaditi nalaze i po prvi put antitjela jer je mami negativna, a babi pozitivna nula user posted image
Ljubim vas puno sve, što je danas lijep i sunčan daaaan! Šteta što mi nije rođendan! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

12.01.2016.g. ugledali svoje user posted image user posted image

(odgovor članu daduška)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 15:38:12   
Leptirica13
zenice moje,
meni nikako ne dolaze obavijesti za ovu grupu, a stavila sam na PRATI..
uglavnom, bili smo na UZ...

Imamo dvije male gest.vrecice.... :)
Za dvije sedmice idemo na drugi ultrazvuk da cujemo srceke I da nam potvrde ove nase male mrvice...aBd... :)

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu BubaDara)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 15:42:07   
Leptirica13
BraMar,weri I ostale moje drugarice..hvala jos jednom..

daduska, nama je danas 5+5...rekli da dodjemo za dvije sedmice da cujemo otkucaje..

ne brini, kucace ono, vidjet ces...da ja sad malo tebe tjesim user posted image

_____________________________

od 01.03.2013.cekamo nasu/e malu/e igrackicu/e..
16.03.2016. IVF, 2 blastociste
26.03.Beta 207.7,II Beta 364,2
05.04.2016. dvije male gest.vrecice :)
19.04.kuca jedno srce...03.05.ipak jedna beba

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 15:52:15   
wery
Super leptirice, ja mastam o blizancima😃.
Dace Bog da bude sve kako treba. Daduska puno te poz.jos malo pa ces cuti i srce, radujem se s vama.
Nadam se i ja da ce mi se posreciti ubrzo.

(odgovor članu Leptirica13)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Čekaonica - april
5.4.2016 16:46:30   
harmonika
Bravo leptirice!!! čini mi se da sam jednom prilikom rekla da je vrijeme za bluzance na forumu. Eto proročanstvo se ispunjava!!! sada će polako i ostale cure. Samo strpljivo!!!

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *