|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čizme :-)
14.9.2008 22:15:38   
Amrino
Blizi se vrijeme za cizmice...user posted image
Ove godine moram da ih kupim. (proslu zimu sam provela u patikama i gojzericama jer sam imala trudnicku stomacinu...:-))
Sta ce ove sezone biti aktuelno? Gdje inace kupujete cizme i koliko para izdvajate za to?
Do sada (ono sto sam gledala) mi se ni jedne nisu svidjele...mada je jos rano- ali sam primjetila da su svake godine sve skuplje...a ni kvalitet nije cemu...

Hajmo zene! user posted image

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:15:40 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čizme :-)
14.9.2008 22:18:41   
ja
iskreno da ti kazem ni meni se ova danas moda nista nesvida bar sto se cizama tice,a i sama sam takva da moram kupiti jer prosle i nisam bila u njima  ali jos se nisam odlucila za koje i gdje...javi ako sta vidis finouser posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čizme :-)
14.9.2008 22:30:10   
Romali
I ja danas baš s prijateljicom pričala o čizmicama.user posted image Prošle god.kupila prave džombe u Bati, mogu samo za snijega ( koji ovdje nikad neće pasti), ali mi bile tople. Ove zime ne računam puno na njih. Trebaju mi neke za posla s  punom  petom. Nemam nijedne sa pravom štiklom, jednostavno nisam za toga user posted image Zavidim curama koje hrabro piče u njima. user posted image Nekako mi nije žao odvojiti dosta novca za čizme, ipak ti zimi zdravlje čuvaju. Ove zime čim nađem odgovarajuće, kupujem ih, bez obzira na cijenu, nemam vremena puno tražiti. I naravno nemam pojma gdje da tražim, možda Planika, Astra, Alpina, Bata, Leonardo...user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čizme :-)
14.9.2008 23:18:50   
ziki
Ja sam prosle godine u ovo doba nasla Olimpove super cizme, malo iznad clanka, peta 5 cm, koza a nisu nile ni preskupe 210 km. Taman se bila dogovorila sa prodavcem da ih ostavi do plate al sam u toku te nedelje saznala da sam user posted image  i morala da ih otkazem jer nije dolazilo u obzir da se trudna ucim  hodanje na stiklu. Opet sam prije 2-3 dana prolazila pored radnje, stigle cizme ima model malo iznad clanka, lice na kaubojke, nisu lijepe ko one al me blam da ulazim da pitam, jos se secam kako sam crvenela prosle godine kad sam coveku rekla da necu posto mi je cuvo cizme nedelju dana...

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čizme :-)
15.9.2008 1:26:18   
camm
ja sam prosle g.kupila nisam ih dvaput obukla.
tako da imam i sad za ovu zimu.
a imam i pored njih jos dvoje..

obucu kupujem u Bati i u Lonardu.



< Poruku je uredio camm -- 15.9.2008 1:28:08 >


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: čizme :-)
15.9.2008 7:15:35   
mamy Sabina
Moja tema100%-obožavam čizme.Imam nekoliko
sve su na isti fazon,nesto kao motorističke čizme.
Zadnje koje sam kupila su Wrangler,crne.Neki dan sam u
prodajnom centru na Rondo-u .u radnji čijeg se imena ne sjećam
vidjela smeđe Boxerove -ljubav na prvi pogled.Cijena 198 km.
Ne izdvajam vise od 250 km za čizme (srce bi i više,al novčanik ne da)

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: čizme :-)
15.9.2008 11:28:27   
Happy
Uh, baš si me našla........... Doduše nisam tražila čizme, ali sam grad obišla tražeći tene-cipele-crne..... Neke bih sportske, ali da mogu i po kiši..... Ne znam gdje da nađem....
A čizme sam kupila prošle god, a ove godine planiram gvojzderice.....
Mada mislim da je ovo "vječiti" problem, gdje naći cipele, čizme......


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: čizme :-)
15.9.2008 11:47:27   
mamyca
Imam tri para malte ne novih cizama,jer ih proslu zimu nisam nosala,ali nisam bas ljubitelj stikla,imam ih al samo za posebne prilike.A predprosle zime sam dobila od dajinice iz Njemacke cudo cizme sa punjenom petom i sad su ko nove,iako sam ih nosala najvise ove dvije prosle zime.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: čizme :-)
15.9.2008 13:19:04   
camm
i kod mene su sve stikle hahahah

bas neki dan gledm neka nova moda slabo stikli ima

tako da cu ove svoje sacuvati dobro....dok ne naletim opet.

ja najvise novca dam na obucu ja da mogu ja bih sve pokupovala stikle u gradu.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: čizme :-)
15.9.2008 16:12:12   
Amrino
Joj zene moje...ja bih nesto elegantnije...da ima malo pete (stikle ne dolaze u obzir jer ne znam u njima hodati)...a da su udobne, a su kozne...i da nisu za slikanje nego za hodanje.
Prosle godine u Bati gledam cizme...plasticna peta i djon...user posted image oko 300 KM.
Znaci hocu cizme za hodanje po kisi i snijegu a ne za Grand paradu.
Bata mi je zbog tih stvari realno- precjenjena.
Tamo gdje je obuca malo kvalitetnija (Peko) modeli nekako bezze.
Neko mi rece da ima super radnja u novom Robotu...



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: čizme :-)
15.9.2008 16:20:29   
Happy
Ja bih voljela gumene čizme, ali neke sa dezenom user posted image   Znate li gdje to ima?

_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: čizme :-)
15.9.2008 16:25:02   
haidy
Ima u novom Robotu, Retro se zove radnja na drugom spratu, nije skupo, ali ne znam koliko je kvalitetno.
Ja sam po cijelom gradu trazila cipele da kupim, ali nista prikladno nisam nasla, tako da sam odmah presla na trazenje cizmica.


_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: čizme :-)
15.9.2008 16:26:50   
Happy
U retru što je kvalitetno to je i skuplje, ali ima super izbora... Nisam tu vidjela gumeneuser posted image haidy jesi li mislila da tu imaju gumene?


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: čizme :-)
15.9.2008 16:31:58   
Romali
Ima Retro i kod nas. Svakakve robe imaju, od opasne španske, njemačke obuće tipa Salamander, do kineske za jednokratnu upotrebu user posted image . Bude i raznih vrsta, štikla, peta, ravne, razne boje i sl. Ako ćete nešto dobro, naravno treba više para. Moja sestra je kupila strašne čizme prošle zime, kožne, niska puna peta, neki sitni detalj, koštale oko 200 KM.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: čizme :-)
15.9.2008 18:33:40   
haidy
Ne, ne, nisam tu vidjela, ali negdje jesam, a ne mogu se sjetitiuser posted image Raspitacu se, pa javim.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: čizme :-)
15.9.2008 19:19:02   
andji
Ja imam dvoje od prošle go,crne i smedje do koljena na veću deblju stiklu,ysa nekim vezicama po sebi.Nisam ih pošteno ni nosila,jer sam bila trudna.A ove god planiram kupiti crne gleznjarice na neku manju petu ili štiklu.Ne nosim skroz ravne,niti velike štikle,jer nemam prilike za to,uglavnom mi pašu manje štikle ili pete,da su moderne i udobne,uglavnom sam u autu.Ne izdvajam velike sume novca,jer mi sluze za jednu sezonu samo

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: čizme :-)
15.9.2008 19:33:06   
Anoniman
hehe ja mislila sad cu se nacitati gdje sve ima kupiti dobrih cizama, a ni vi nemate ideja bas user posted image
ja kako ove god aBd dolazim dole u Bosnu, krajem novembra, mislim da ce i meni trebati cizmice... imam jedne koje su mi ostale u sa, al su dale svoje user posted image tako da se moram ponoviti
sta je moderno sad u sa? da ne bude da ovdje kupim nesto i dodjem dole totalno out... jel se sta promijenilo od pretprosle zime? neki novi fol dosao? user posted image
i kontam... isplati li se kupovati ravne cizmice od velura, nabrane?

LPuser posted image

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: čizme :-)
15.9.2008 20:02:48   
bebbe RR
Ciao, Dino! I ostale!

Pa, znas kakvo je Sarajevo (uglavnom) krajem novembra - u nabranim cizmicama od velura ce ti ili biti hladno ili noga mokra, u vecini slucajeva. A ravno nije los izbor za grad na Miljacki. Samo, pravila nema bas. A sto se mode tice, "prolutaj" malo netom po tim nekim standardnim tamosnjim brendovima, pa ces vidjeti je li se promijenilo, svidja li ti se sta i sl... Ja sam sa sobom u Damask ponijela samo "sminkerske" cizme, cija funkcja je samo da su lijepe, te su sve na stiklu. Nadam se da ce do mog poroda vrijeme biti lijepo, da mi nece trebati tragati za cizmama, jer, cisto sumnjam da cu bas u devetom mjesecu mocu nabadati u stiklicama.
A sto se cizama tice, lani je Alpina izbacila par super modela, koznih, vrlo zenstvenih i romanticnim, sa stiklom, iako ne prevelikom... I kostale su od 150 do 200 maraka. Eto, toliko bih ja nekako najvise i dala za te takv, sminkerske modele. I duboko vjerujem da treba imati dobru zimsku cipelu, poput gojzerice i kvalitetne ravne kozne, futrovane cizme sa jakim dnom, kada zivis u krajevima kakvo je Sarajevo. To je baza, a sve drugo nadgradnja... o, Boze, ja toliko volim cipele i sve sto je u vezi s njima, da mi se i ovdje da supljirati... Pozz svima.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: čizme :-)
15.9.2008 20:17:41   
Anoniman
hvala bebbe na odgovoru user posted image
malo cu prosvrljati netom, nisam jos planirala nista kupavati, al definitivno nekih 10 dana prije polaska cu da se bacim u potragu i kupovinu i naravno da pogledam malo "sarajevske" stranice gdje se moze vidjeti sta raja trenutno nosi... infobar i slicne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebbe RR)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: čizme :-)
16.9.2008 0:48:37   
Amelaa RR
Ja imam cizme od pred prosle godine..kupljene u Bati nabrane kozne ...bile 300 KM...a sad kontam da je vec vakat da kupim sebi drugeuser posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: čizme :-)
16.9.2008 7:47:47   
mamy Sabina
ovakve skoro uvijek imam           user posted image a voljela bih i ovakve

user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: čizme :-)
16.9.2008 7:56:40   
mamy Sabina
Vidite i ovih           user posted image          user posted image

user posted image evo i gumenihuser posted image user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: čizme :-)
16.9.2008 8:40:05   
Blue rose RR
Mislim da u Alpini, Planici i peku ima lijepih čizmica; ali opet najsigurnija solucija je naći kakvog dobrog obućara; ponijeti mu model i neka napravi po mom ukusu!

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: čizme :-)
16.9.2008 10:00:26   
Amrino
U Alpini sam vidjela neke nove modele...nisu vala cemu a cijena -sinica - oko 350 KM...user posted image Sve su mi nekako "tetaste"...nema nista ono WOW. Imaju doduse one do gleznja sto neko spomenu...nalik na kaubojke...Na oko nisu lose...ali ne znam koliko su prakticne? Jeli hladno u njima?
Sto se tice "pravljenja"- zar to neko jos uvijek radi? user posted image
Mislim da se nikada ne bih usudila na taj poduhvat.

mamy2- dopadaju mi se te crne sa tokom...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: čizme :-)
16.9.2008 10:32:16   
Romali
Mamy 2, ovo je tvoja pusta želja ili si stvarno negdje kod nas vidjela ove Hush Puppies čimice? Kako su mi moćne ove smeđe s punom petom user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *