|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čuvanje fotografija
12.3.2013 19:30:46   
chuci
neki dan mi se desila strašna stvar. nedavno sam prodala stari laptop i prebacila sve svoje slike sa njega, uredno poredane po datumima i sve, na eksterni disk.
mm nešto koristio taj disk za posao i greškom neki program obriše sve podatke sa diska.
ja pala u nesvjest.
i skontala svoju grešku jer sam se kanila da prebacim slike na još neko mjesto, na dvd-ove, pa da imam na više mjesta.
zbog velike količine slika ih ne izrađujem, a možda bih trebala bar dio da odabirem i izradim u papirnoj verziji.

sreća moja pa sam nekad prebacila sve slike na drugi laptop i zaboravila na to, tako da mi sve slike unazad 1otak godina nisu izgubljene.


izrađujete li vi fotografije? gdje čuvate svoje fotografije?

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čuvanje fotografija
12.3.2013 19:42:00   
teacher75
nazalost ne izradjujem jer ih imam previse i nemam vremena da sve sortiram ali ih zato redovno stavljam na fb, ako kompjuter rikne da ih imam tamouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čuvanje fotografija
12.3.2013 20:55:44   
SdZ
Nazalost, ne. I tako mi je krivo sto ih ne izradjujemo, ali eto k''o manjka vremena da odaberemo, a zapravo je to lijenost i nerazmisljanje.

< Poruku je uredio SdZ -- 12.3.2013 20:56:49 >


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čuvanje fotografija
12.3.2013 21:01:58   
felix
imam muza za to i nemam brige user posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čuvanje fotografija
12.3.2013 21:02:55   
Blue rose RR
Svaka dva mjeseca izrađujemo sebi po stotinjak fotki, imamo ih dosta jer mužev hobi je fotografiranje, pa se nakpi.
Helem i pored toga što na svakom računaru imam pohranjene sve fotke (kod kuće dva, na poslu jedan) i pored toga imam na svom externom, muž na svom, a ja još napržim na DVD-ove.
Što je sigurno sigurno :))

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: čuvanje fotografija
12.3.2013 21:09:45   
reallove
ja stalno izradjujem slike,imam ih puno...volim pogledati albume...pogotovo od Ameen kad je bio beba..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: čuvanje fotografija
12.3.2013 21:16:06   
felix

IZVORNA PORUKA: reallove

ja stalno izradjujem slike,imam ih puno...volim pogledati albume...pogotovo od Ameen kad je bio beba..

njegovi slika imam najvise tj djeciji , najmanje 3 velika albuma po 200slika ...... cesto sjednem i gledam kao i dvd od kak se rodio pa do neznam dok je imao 2, 5 god sad ga ne snimamo nemozes od njega nista kao prije sve hoce da nebi sta batalio kao sto znauser posted image

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *