|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žaluzine, roletne...
28.8.2009 0:39:10   
leona81
Situacija je sljedeca, useljavamo se u novi stan, kao podstanari u kojem cemo boraviti sigurno godinu dana, i u njemu nema roletni ni zaluzina samo bijele zavjese...sta mi je najjeftinije za ugraditi jer mi se ne ulazu bezveze pare u tudji stan...vec smo svakako dosta uradili jer pola stvari nije ni bilo...neko mi je danas predlozio neke roletne od bambusa, znate li ista o tome?

< Poruku je uredio acudesa RR -- 7.2.2010 0:13:05 >


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 3:40:28   
stella
Pozz
Ja bih ti preporucila zaluzine,ne kostaju puno,a super su korisne.
Roletni mi je preko glaveuser posted image
Ali opet ti odluci...

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 8:52:32   
M kao Mama
žaluzine, kvadrat ti je oko 25 km(to su one najskuplje) i stvarno su ekstra, mene su spasile zadnjih godina od vrućine, a ne pričao od komspijskih pogleda(nisam mislila na muške komšije, nego ženske, da ne budem krivo shvaćena, hahahah). A i kada krenete akobogda iz tog stana možete ih ponijeti, ako su standardni prozori, 

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 9:08:31   
mikimaus
Roletne od bambusa su veoma lijepe i jednostavne za održavati (izbrišeš ih povremeno običnom vlažnom spužvom). Izgledaju dekorativno i čak ti zavjese i ne trebaju... barem ih ja nemam. Kupuju se na komad ovisno o dimenzijama prozora. Imaš tanjih i debljih, svjetlijih i tamnijih. Cijene po komadu se više i ne sjećam, ali znam da i nisu baš jeftine. Pogledaj u Uniprometu.

Pozdrav

_____________________________

Leptirić mamin mali
18.07.2008.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 9:51:00   
mamana
Imaš super roletne u OBI-ju, koje sa jedne strane imaju termo foliju i odlično štite os sunca u ovim ljenim danima, kao da ima klima u toj prostoriji. Ono što je još dobro kod tih roletni postavljaju se na neke plastike koje dođu uz njih, nisu fisne, tako da kad kreneš iz tog stana možeš ih ponijeti. A što se tiče žaluzina one su jako nepraktične za održavanje,ja ih imam u dječijoj sobi i razmišljam da ih zamjenim sa tim roletnama. I još nešto imaš fantastičan izbor boja tih reletni, tako da možeš sigurno naći nešto što će ti se uklopiti sa namještajem.

(odgovor članu mikimaus)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 11:26:01   
leona81
hvala puno:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 10:38:32   
Anoniman
Za tvoju situaciju najbolje su ti ove roletne od bambusa, super stvar moja mama ih ima i kao što neko reče ne trebaju ni zavjese jer su i same dekorativne-cijene ja mislim 15KM za jedan prozor

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 10:38:43   
Amelaa RR
Iskreno za zalzine ne bih nikada... te mozda od bambusa su dobra zastita a nisu plaho skupe. Ja sam skinula zalzine i stavila ove user posted image
Prezadovoljna sam, imaju na sebi cicak i mogu se skidan prati a mogu i napraviti druge, od drugog materijala, boje dezena, ma ja prezadovoljna. A ako Bog da imamo nijet staviti roletne i uzivajjj to je najbolje rijesenje. A evo ove bambusoven nisu ni one lose.
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 17:12:51   
leona81
da vidjela sam bas na netu super su ove bambus roletne, kazu da ih ima u OBI-ju al mi je to bas daleko pa ako neko cuje da ima negdje blize gradu nek mi javi, hvala vam:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zaluzine, roletne...?
28.8.2009 17:23:03   
Amrino
Meni su zaluzine zakon ali to ti je puno para a postoji mogucnost da ih poslije ne mognes iskoristiti jer one moraju biti bas po mjeri. Ja imam zaluzine one unutar prozora (jer su dupli) i prezadovoljna sam. U kuhinji i djecijoj imam bambus roletne koje su najpovoljnije rjesenje mada te nece bas nesto vele stitii od sunca. Jeftine su i super izgledaju! Mozda ti to nije losa varijanta? ali- ako ti je suncana strana- kupi ti nesto sto je najprakticnije...tamni zastor ili sl.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zaluzine, roletne...?
5.9.2009 22:48:41   
leona81
kupili smo ih u robotu one najvece kostaju 20 km, super izgledaju, uzeli tamno smedje:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zaluzine, roletne...?
26.3.2010 22:50:57   
mama Nataša
Mi smo do sad umjesto roletni koristili debele zavjese kako nam sve karnie imaju duplu inu, na jednu obične tanke zavjese a na drugu debele umjesto roletni.

Stvar je u tome to smo do sad platna kupovali u jednom maloj radnji u Jelićevoj u gradu i bile su pravo jeftine, samo 3KM po metru ali nemaju vie user posted image a sad ne znam ni gdje da traim user posted image

Ima li ko kakav prijedlog? i Kakve su to roletne u OBI-ju???


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Žaluzine, roletne...
27.3.2010 12:16:31   
tea lana

ROLETE OD BAMBUSA PRIRODNO I MODERNO

Nakon posljednjeg vala zimske hladnoće, po zavretku tmurnih mjeseci, kada na prozore udare prve zrake proljetnog sunca, staklene povrine valja zakloniti roletama ili zavjesama koje će spriječiti zasljepljujuću svjetlost, a u nadolazećem razdoblju i vrućinu.

http://www.uredidom.com/Portals/0/CLANCI_FOTO/interijeri/bambus_rolete/rolete_bambus_01.jpg

Od mnotva različitih vrsta zasjenjivača koje je moguće pronaći u trgovinama, izdvajamo rolete od bambusa jer su izrađene od prirodnog materijala pa su i najadekvatnija zatita o sunca i vrućine. Pored toga, jednostavnom ali elegantnom izradom lijepo će se uklopiti u različite stilove uređenja interijera.

Rolete od bambusa postavljaju se s unutarnje strane prozora i mogu biti zamjena za vanjske rolete i zavjese. Izrađene su od tankih bambusovih grančica, pa i sasvim rastvorene pruaju dovoljno svjetla i ne zatvaraju pogled iznutra, a istovremeno sprječavaju poglede u kuću izvana. Osim u prirodnoj boji drveta moguće ih je pronaći i u drugim bojama, pa ih je lako prilagoditi boji namjetaja, zidova, podova i tepiha. Pogodne su za sve prostorije, od kupaonice do spavaće sobe, pa čak i za poslovne zgrade i urede.



Način postavljanja ovih roleta vrlo je jednostavan. Od različitih patenata, najčeći je onaj uz pomoć kukica. Za strop se pričvrste dvije kukice na koje se potom objesi roleta. Za to je moguće iskoristiti i kukice koje su ostale od prethodnih zavjesa, bilo na prozorskom okviru, bilo na stropu. Rolete se otvaraju i zatvaraju povlačenjem tanke pagice. Nije ih potrebno prati, samo povremeno s njih treba obrisati nakupljenu prainu.

Osim na prozore s unutarnje strane kuća, stanova ili ureda, moguće ih je postaviti i na balkone i terase. Najljepe će izgledati okruene balkonskim cvijećem i zelenilom. I sputene do poda ostavljat će dovoljno svijetla, a istovremeno će vas skrivati od znatieljnih pogleda. Tako ćete u potpunoj privatnosti na svojem balkonu moći u ljetno jutro popiti kavu ili provesti poslijepodne izleavajući se na svjeem zraku.



Bambus-rolete moguće je postaviti i na vrtne kućice, sjenice ili trijemove. Za vrijeme ljetnih vrućina stvarat će hladovinu, a istovremeno omogućiti strujanje zraka, pa će boravak u tim prostorima biti jo ugodniji. Postavljanje na vanjskim povrinama zahtijeva i preventivne mjere zatite, jer su rolete izloene kii, pa ih treba sačuvati od vlage i spriječiti pojavu plijesni. Vijek trajanja bit će im dui ako ih prije postavljanja premaete bezbojnim zatitnim lakom.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Žaluzine, roletne...
27.3.2010 12:27:22   
frenkoza
zna li neko gdje se mogu kupiti sve ove od bambusa i koliko kostaju???? svidjaju mi se bas

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Žaluzine, roletne...
27.3.2010 13:50:05   
tea lana
Imas u OBI-ju,Merkuru,ovom novom trgovackom centru za kucu kod Intereksa za najveci prozor dodje 17km cini mi se.Ima u svim bojama.
OT Frenkoza mi se znamo

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Žaluzine, roletne...
27.3.2010 13:58:13   
frenkoza
tea lana imas PP

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Žaluzine, roletne...
1.2.2011 14:09:31   
ameladeko
Moj ti je savjet da stavis Brodske zavjese. Ja sam ih stavila prije godinu i vise sam nego zadovoljna.Savrseno pristaju uz prostor prakticen su,a i ne kostaju puno. Sto ti mogu preporuciti je da odes u firmu Dekorater Muminovic, meni su radili i stvarno su dobri, rade precizno i odgovorno, neces se pokajati. Poslala bih ti i sliku ali ne mogu da je ubacim, uglavnom imas ih cesto na www.market.ba. Pozdrav

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: zaluzine, roletne...?
15.6.2012 12:46:26   
hampsi

IZVORNA PORUKA: mamana

Imaš super roletne u OBI-ju, koje sa jedne strane imaju termo foliju i odlično štite os sunca u ovim ljenim danima

Da li jos neko ima ove roletne? Mislili smo kupiti, da se rijesimo zaluzina pa ako jos neko ima iskustvo ...
Kod nas su inace krovni prozori a roletne u Veluxu , za jedan prozor, su od 70 KM pa dalje a kod mene masa prozora. Skupo! Ako imate i vi neki savjet rado cu "saslusati"

_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: zaluzine, roletne...?
15.6.2012 12:54:08   
DM
Znam par osoba koje ih imaju-i nisu zadovoljne njima-jesu time kako štite od sunca, ali nisu mehanizacijom za postavljanje!
Spadaju sa prozora!
Možeš poslati pp mama i nora-ona ima te, pa pitaj šta te zanima!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: zaluzine, roletne...?
15.6.2012 13:05:36   
hampsi
Hvala ti. Mada mi se cini da su u OBI-ju bile i za "saraf" i samo one sto se kao zakace za prozor. Te spadaju, imam jednu koju sam uzela za probu u JYSK-u .
Hvala!


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: zaluzine, roletne...?
15.6.2012 13:09:39   
DM
Hampsi-je li moraju biti unutarnje ili mogu biti i vanjske?

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: zaluzine, roletne...?
15.6.2012 13:19:59   
hampsi
Imam vanjske! To su kao neka sjenila, ali slabo to sta pomaze. Kad upekne sjedi i placi. Zaluzine ne znace mnogo a bas mi se ucinilo da bi nam ove roletne odgovarale. Ako imas neki prijedlog
Edit: Evo OVO imamo
usput opet pogledah njihove cijene i tacno mi je pozlilo user posted image

< Poruku je uredio hampsi -- 15.6.2012 13:23:52 >


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: zaluzine, roletne...?
15.6.2012 13:24:09   
DM
http://www.roltek.hr/rolete-za-krovne-prozore
Mislim na ove!
Moji su ih imali na zidnim prozorima, pa su imale i zglob na sredini....

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: zaluzine, roletne...?
15.6.2012 13:28:14   
hampsi
Super su one ali ... Znas koliko je jedna Velux? 680 KM i to rucno upravljanje. Trebao bi mi kredit za roletne. To mi je preskupo. A i 155 KM za jednu mi je mnogo.
Znam da je puno ideja na RR pa mozda nesto i skontam user posted image

< Poruku je uredio hampsi -- 15.6.2012 13:29:03 >


_____________________________

Takva sam kakva sam

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: zaluzine, roletne...?
10.6.2013 9:31:39   
maja78 RR
obzirom da je neko postavio anketu za vanjske roletne mogli bi ovdje dobiti info neke.

ja sam napravila prozore alu i tad nisam stavila vanjske one roletne isto pvc
poslije sam se raspitivila i vecina firmi rece kao ne prave se naknadno vec samo uz prozore, pa eto bilo bi mi super ako bi mi ko dao info o tome

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu hampsi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *