|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Žena za čišćenje - Zenica
6.5.2009 8:42:07   
cija
Jel zna neko nekog ko dobro čisti u Zenici?Ja sam se nasukala prošle godine, došle dvije žene i uradile (ko fol generalno ) i svaka naplatila po 70 KM user posted image user posted image Što je previše , previše je!

user posted image sam ,pa ne mogu sama ,a voljela bih neku finu tetu naći i da ne zavaljuje cijene.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
6.5.2009 13:11:45   
Nana_Ze
Cuj 70 maraka...stvarno je previse...Ja sam imala jednu finu zenu, temeljita je samo tako, ali se zaposlila i vise ne cisti po kućama..Davala sam joj 40 maraka za dan, iako mislim da je realno 30 maraka. Muskarci koje rade na građevini imaju satnicu oko 3-4 marke.

_____________________________

http://www.pampers.ba/profile/4746

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
6.5.2009 15:58:23   
cija

IZVORNA PORUKA: Nana_Ze

Cuj 70 maraka...stvarno je previse...Ja sam imala jednu finu zenu, temeljita je samo tako, ali se zaposlila i vise ne cisti po kućama..Davala sam joj 40 maraka za dan, iako mislim da je realno 30 maraka. Muskarci koje rade na građevini imaju satnicu oko 3-4 marke.



slažem se s tobom...al možeš misliti ,meni su došle njih dvije i napaltila svaka po 70 KM ,to je znači 140 KM ,da su bar sve uradile...ma grozno!

(odgovor članu Nana_Ze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
6.5.2009 16:03:00   
lejlaze
i ja bih voljela naci tetu, pa eto cija ako uspijes koga naci javi.
ja sam prosle godine zovnula zenu da mi pomogne jer sam bila u 7 mjesecu trudnoce i samo se nazivcirala. tako da je nebih ponovo zvala.
ja sa Darisom i ne mogu nesto previse uraditi.


_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
6.5.2009 16:30:37   
cija

IZVORNA PORUKA: lejlaze

i ja bih voljela naci tetu, pa eto cija ako uspijes koga naci javi.
ja sam prosle godine zovnula zenu da mi pomogne jer sam bila u 7 mjesecu trudnoce i samo se nazivcirala. tako da je nebih ponovo zvala.
ja sa Darisom i ne mogu nesto previse uraditi.


ok javiću isto...

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
7.5.2009 20:47:17   
Mya_81 RR
Ja ima dva kontakta...raspitat cu se pa javim...

A i meni ce trebati kroz 10-tak dana....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
7.5.2009 20:53:45   
cija
user posted image odlično...javi

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
10.5.2009 18:42:18   
Mya_81 RR
Nasla sam, pa ako kome treba broj neka mi se javi....

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
10.5.2009 19:34:51   
lejlaze
Mya, sta ti je sve uradila i koliko si platila? 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
11.5.2009 9:26:19   
Nedi
Mya ja ocajno trazim tetu, javi mi broj molim te, koliko si joj platila? 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
14.5.2009 0:06:27   
lejlašh
I mene interesuje koliko ste platile svoj tete za čišćenje?

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
22.5.2009 8:59:35   
lejlaze
Mya, nisi nam dala broj telefona user posted image

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
22.5.2009 9:21:26   
seli
Kada je generalka zovem i ja ženu u pomoć.Zadnji put mi je naplatila 40 KM a radila je od jutra do 20 h.A najbitnije od svega da sam zadovoljna.
Jednom mi je došla jedna "čistunica"koja je radila navodno generalku kod mene dok sam bila na poslu.Naplatila mi je 20 KM (naravno da sam dala više) ali kada je otišla imala sam raznih iznenađenja ispod sećije,komoda...
Mislim da ništa nije skupo ako je kvalitetno.Neka razumna cijena mi i jeste 40 KM.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
22.5.2009 9:25:05   
lejlaze
seli da li stanujes u Zenici, ako da,mogu li dobiti broj telefona te tete.

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
22.5.2009 9:41:02   
seli
Lejlaze,stanujem u zenici.ali ova teta što mi je čistila kuću ima nekih drugih obaveza tako da ova naredna 2-3 mjeseca ti sigurno ne bi mogla doći.Neki dan sam je zvala kako bi mojoj rodici pomogla međutim nije prihvatila jer zaista ne može.
Sada kontam ima li neko drugi ,ako se sjetim javim ti.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
22.5.2009 12:11:10   
Mya_81 RR
Ja sam isto zvala ovu ''svoju'' i ne moze nikako....zato nisam dala broj...meni je nakraju sestra uskocila u pomoc...

Mogu nabaviti broj jos jedne gospodje, ali ne znam kakva je i koliko kosta.....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu seli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
22.5.2009 19:36:18   
žana o8
Dnevnica sudije ili doktora nije 70,00 KM- strašno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Malo su mi se te žene što čiste i ufurale.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
22.5.2009 19:42:22   
Mya_81 RR
Tete sto ciste imaju pravo reci svoju cijenu, a na nama je da odlucimo hocemo li ih uzeti ili ne...

Nisu ni one jadne krive sto nam je sve u ovoj drzavi trulo!!!!!!


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
25.2.2011 12:35:54   
palachinken
Moram podići ovu temu. Da li neko zna finu tetu, efikasnu, brzu, diskretnu i da se ne boji životinja :) Ovo zadnje, koliko god je smiješno, je fakat bitno, jer sam jednom zvala tetu i ona se nasmrt prepala mog mačka, pa smo se vala sve troje napatili tih 6 sati koliko je čistila.




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
25.2.2011 12:39:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: žana o8

Dnevnica sudije ili doktora nije 70,00 KM- strašno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Malo su mi se te žene što čiste i ufurale.


ja kad skontam koliko im trebam dati ja odustanem i sve sama očistim
da mi je naći jednu finu tetu da mi dolazi dva putra sedmično i da je mjesečno platim al da je cijena normalna user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
25.2.2011 12:59:19   
henna ze
palachinken je trudna..mora sad da nadje nekoga...koliko si voljna da platiš? imam ja jednu drugaricu..pa da joj kažem..ona imadvije tete kojma odrzava kuću ..a ovo bi možda mogla da ubaci nekako..
iskreno i sama sam razmišljala da se bacim u biznis...samo da me zdravlje bolje služi...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
25.2.2011 13:14:36   
palachinken
Ja sam sve dosad imala mentalnu blokadu, u smislu da sam mlada, prava i zdrava, pa mi ne treba pomoć i da mi je draže te pare na sebe potrositi. Dok nedavno nisam ribajuci kadu ostala danima pogrbljena koliko su me leđa boljela. Pa skontam da angažovanje tete čistilice i te kako jest trošenje para na sebe.
Muž, duša draga, bi kao pomogao, cijenim ja trud, ali nije to to user posted image

Henna, ne znam kolika je tarifa kod tih teta, neke moje prijateljice imaju zene koje naplacuju 25 do 30km/dan. Meni treba samo za grube poslove svaku drugu sedmicu.



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
25.2.2011 22:57:41   
hatepsut
ja nekad nebi svoju kucu pospremila za 100km ! mislim kad je hladno da perem prozore itd ! sve zavisi koliko je stan/kuca koja se posprema i zavisi sta vam radi zena! ja poznajem zenu koja u trosobnom stanu usisa,obrise prasinu,eto pospremi po kuci,popegla vesa ako ima,BEZ pranja prozora i zavjesa,ciscenja tepiha i plate joj 25-30km ! mislim,zamisli sebe ides da radis ostanes cio dan,smrznes se i malo ti plate ! inace ja se sve dogovaram prije nego se podje radit (cesto imam majstore) jer ne zelim neprijatna iznenadjenja !

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
25.9.2013 15:22:48   
vrijednica
da li nekome treba djevojka za ciscenje :)

(odgovor članu cija)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Žena za čišćenje - Zenica
25.9.2013 15:25:34   
palachinken

IZVORNA PORUKA: vrijednica

da li nekome treba djevojka za ciscenje :)

Hajde posalji podatke u PP, da te imam u vidu ako zatreba :)

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vrijednica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *