|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   8 znakova prevare
25.5.2012 12:19:40   
bananica

Statistika pokazuje da tri od četiri muškarca koji su u braku ili dugogodišnjoj vezi varaju partnericu ako im se za to ukaže prilika.
Isto tako, dvije trećine žena nemaju pojma da ih muž ili dečko vara niti će ikad to saznati, tvrdi Tess Stimson, spisateljica i sama prevarena žena koja upravo izdaje svoju knjigu o 'mukama po prevari', 'Beat The Bitch'. Stimsonova u knjizi ukazuje na prve znake muške prevare:

1. Izgled, ukoliko muškarac nakon godina neizainteresiranosti za kilograme, higijenu ili kosu počne prikrivati sijede, krene u teretanu ili počne sam kupovati donje rublje, nešto je na pomolu. Česti odlasci u teretanu ili na igranje fudbala mogu biti i izgovor za satanak s drugom ženom

2. Telefon, ako napušta sobu za vrijeme telefonskog razgovora ili stalno nosi telefon u džepu, te pokazuje znake nervoze kad telefon zazvoni u vašem prisustvu. Ukoliko je vaš partner često nedostupan, to je jasan znak da se ne želi javiti i da radi nešto zabavnije, tvrdi Stimsonova.

3. Spavaća soba, situacija u bračnom krevetu če biti neobična bilo da izbjegava fizički kontakt ili da želi voditi ljubav češće nego obično ( neki preljubnici to rade upravo jer stalno razmišljaju o drugoj ženi, te je zamišljaju i dok su u krevetu s vama

4. Novac, stalno je na poslu, a vaš kućni budžet ipak trpi ili odjednom ima nekoliko novih kreditnih kartica. Preljub je skup jer hoteli i vikendi izvan grada koštaju.

5. Izostanci, vaš muž ili dečko nikad nije tu. Sastanci, službeni putevi, konferencije , paintball, kuglanje...nije važno. Isto tako, partner može i vas ohrabrivati da odete negdje s prijateljicama ili da više izlazite jer tako smanjuje osjećaj vlastite krivnje opravdanjem da i vi 'imate svoj život'.

6. Internet komunikacija, u moderno vrijeme internet komunikacija je nezaobilazna, MSN, Facebook, Twitter, e mail. On neće moći odoljeti da se dopisuje s ljubavnicom, a to je samo lakši put da vi saznate da vas vara.

7. Auto, tragove preljuba najlakše je otkriti u automobilu. Neobični mirisi, ruž na opušcima od cigareta, mentol bomboni ili dlake...sve su to jasni pokazatelji da se nešto dešava. Isto tako pripazite na pomjerena sjedišta. Ako svaki dan morate nanovo podešavati sjedište u autu, vaša sumnja u preljub je opravdana.

8. Pokloni, ako ste inače za poklon od muža dobijali nemaštovite stvari kao što su kuhnjske potrepštine, a odjednom dobijate nakit ili cvijeće, budite na oprezu. U najgorem slučaju, neki preljubnici kupuju iste poklone ženi i ljubavnici da bi smanjili osjećaj krivice .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:23:12   
bananica
ima li sumnjivihuser posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:26:54   
veeseelaa
mislim da me mm varauser posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:30:47   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislim da me mm varauser posted image user posted image




da sam znala ne bih postavila upute za otkrivanje prevarantauser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:37:37   
veeseelaa
nek si ti meni metnula upute, da ja znam na čemu sam, da mi godine bezveze pored prevaranta ne prolaze user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:41:30   
veeseelaa
Auto, tragove preljuba najlakše je otkriti u automobilu. Neobični mirisi, ruž na opušcima od cigareta, mentol bomboni ili dlake...sve su to jasni pokazatelji da se nešto dešava. Isto tako pripazite na pomjerena sjedišta. Ako svaki dan morate nanovo podešavati sjedište u autu, vaša sumnja u preljub je opravdana.


user posted image ja sam skoro našla kod mm maskaru u autu, mislim da je mojauser posted image , pa on mene vara samnom user posted image user posted image user posted image user posted image
još da izmjerim raspon sjedišta i znaću na čemu sam
večeras metar u ruke i pravac auto user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:41:41   
bananica
mislis da se samo jednom desila prevara il to kod vas godinama traje

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:42:27   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Auto, tragove preljuba najlakše je otkriti u automobilu. Neobični mirisi, ruž na opušcima od cigareta, mentol bomboni ili dlake...sve su to jasni pokazatelji da se nešto dešava. Isto tako pripazite na pomjerena sjedišta. Ako svaki dan morate nanovo podešavati sjedište u autu, vaša sumnja u preljub je opravdana.


user posted image ja sam skoro našla kod mm maskaru u autu, mislim da je mojauser posted image , pa on mene vara samnom user posted image user posted image user posted image user posted image
još da izmjerim raspon sjedišta i znaću na čemu sam
večeras metar u ruke i pravac auto user posted image




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:43:44   
veeseelaa
ja ću kao i sve žene reći da je samo jednom, i da se to treba zaboraviti user posted image
preći preko toga i tako... user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:47:21   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ću kao i sve žene reći da je samo jednom, i da se to treba zaboraviti user posted image
preći preko toga i tako... user posted image





jednom ko nijednomuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:48:29   
veeseelaa
e sad bez zeze, vidi ovo oko raspona sjedišta, ta i ja stalno pomjeram suvozačemo sjedište.... kupujem npr nešto i pravim prostor za isto, il sjedne buraz kojem treba više mjesta i tako, meni to baš nije pokazatelj
prije bi metnula neke druge, kao izbjegavanje sexa, mada ima ovo logike i velika potražnja jer se konta na takav način iskupiti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:48:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bananica


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja ću kao i sve žene reći da je samo jednom, i da se to treba zaboraviti user posted image
preći preko toga i tako... user posted image





jednom ko nijednomuser posted image


pa ipak imamo dijete, ne treba sad odmah ići na razvod user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:50:17   
Galicia
Cim te vara mora da si ti kriva. Musko nikad nije krivo. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:51:58   
bananica
bas moram naci i razloge za prevaru, da vidimo gdje vesela grijesi


ma zeno kakav razvod, ni ne pomisalj, cim ga i druge hoce, znaci da puno vrijedi

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:52:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Galicia

Cim te vara mora da si ti kriva. Musko nikad nije krivo. user posted image


slažem se, sad ću mu se izvinuti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:53:21   
veeseelaa
ma zeno kakav razvod, ni ne pomisalj, cim ga i druge hoce, znaci da puno vrijedi


mene ti najviše nervira ovo pomjeranje sjedišta, izgleda da ima neku krakatu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:53:55   
bananica
Donosimo vam deset najčešćih razloga zbog kojih muškarci svoj mozak zamijene za nekoliko centimetara međunožja:

1. Više seksa - najčešće se to dešava zbog nedostatka seksa u stalnim vezama

2. Raznolikost u seksu - za njih je svaka nova partnerica izazov, a oni u nekim godinama života žude upravo za izazovima i novim iskustvima

3. Podizanje ega - žele dokazati kako su još uvijek privlačni suprotnom spolu

4. Uzbuđenje lova na nove partnerice - žele ponovo osjetiti zavodničko uzbuđenje koje su nekada imali sa svojom partnericom

5. Zato što se jednostavno ukazala prilika - poslovno putovanje ili slično

6. Da bi indirektno potkopali stalnu vezu iz koje se boje izaći - kukavice i mudraci u isto vrijeme

7. Osveta partnerici iz bilo kojeg razloga (možda je ona "zastranila" prva?)

8. Osjećaj kako na to imaju pravo jer teško rade za svoju obitelj

9. Seksualna ovisnost - jednostavno ovise o seksu koji im brzo dosadi samo sa jednom partnericom

10. Bijeg od stresa i problema - valjda znaju samo za taj način opuštanja, jer im godi, a pruža zadovoljstvo.

ljepota.ba

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:56:56   
bananica
Jedno je istraživanje pokazalo da 70 posto udanih žena i 54 posto muškaraca nemaju pojma da ih supružnici varaju.



pa se vi sad zamislite

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:57:28   
veeseelaa
de bananice prestani sad ću otići kući da ga roknem user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:59:39   
bananica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

de bananice prestani sad ću otići kući da ga roknem user posted image



user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 12:59:43   
veeseelaa
Najradije varaju sa suradnicama Gotovo polovica ispitanih muškaraca je priznala da su ljubavnicu upoznali na poslu. Znači, koja je bila njihova suradnica. Upravo osoba s kojom su proživjeli veliki dio dana. Ili kao što pojašnjava Neuman: »To je žena, koja ga hvali. Koja se divi njegovim dostignućima.« Upravo zato je dobro da isto to radi i žena. Ako neće, to će onda raditi neka druga i problemi su tu. brzo se primijeti da se na poslu događa nešto sumnjivo. Ako vaš muž recimo prečesto spominje neku suradnicu i neprestano ju upliće vaše razgovore potrebne su nužne mjere i direktna zabrana preosobnih sastanaka i recimo elektronske pošte. Muškarcu u takvom slučaju treba dati do znanja da se igra i da sve to neće dobro završiti. Problem je naravno činjenica da suradnicu bez obzira na što god svaki dan vidi na poslu. Možda baš odabire namjerno službena putovanja, razne sastanke i prekovremeno radno vrijeme. Upravo zato da bi što više bio u njezinom društvu. Nikada se nemojte držati postrani drage dame, već ga samo upitajte kako bi se osjećao kada biste vi isto to radile sa kakvim vašim suradnikom. To će ga bez dvojbe spustiti na zemlju.




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:04:43   
veeseelaa
Neverstvo objašnjeno iz još jednog ugla

Doktorka Robin Milhausen je sa ostalim kolegama posvetila pažnju posebnosti i povezanosti parova među kojima se dogodila prevara. Studija je objavljena u časopisu “Arhive seksualnog ponašanja“.

Okidač za neveru kod žena bio je osećaj da su u lošoj vezi. Naime, žene koje su u nesrećnoj vezi imaju 2,6 posto više šanse da budu neverne od žena koje su se izjasnile suprotno.

Veliko iznenađenje čekalo je doktorku Milhausen i njen tim kada su upoređeni rezultati muškaraca koji su bili neverni. Ispalo je, naime, da su muškarci varali jer su u stalnoj vezi imali strah da su loši u krevetu.


“Kada imaš seks za jednu noć, ne razmišljaš toliko kakav si bio jer to više neće da se ponovi. Zato su muškarci opušteniji i ne brinu toliko kakvi su bili u krevetu“, objasnila je rezultate studije doktorka Milhausen.


Jedina zajednička crta nevernim muškarcima i ženama bila je da su češće varali oni tipovi ljudi koje nije bilo previše briga za posledice prevare.


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:08:29   
bananica
Žene visokog glasa i muškarci dubokog glasa smatraju se sklonijima ljubavnoj nevjeri, tvrde kanadski istraživači u studiji objavljenoj u on line dnevniku Evolutionary Psychology.


sad nesto razmisljam, ovo bas ima smisla, sve prevarante koje znam imaju bas ovu boju glasauser posted image

< Poruku je uredio bananica -- 25.5.2012 13:09:07 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:26:08   
Nedi
Odoh kod mm-a na posao. Iz istih stopa, pješke 5 kilometarauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: 8 znakova prevare
25.5.2012 13:37:35   
bananica

IZVORNA PORUKA: Nedi

Odoh kod mm-a na posao. Iz istih stopa, pješke 5 kilometarauser posted image user posted image user posted image user posted image




pomjeraju li se kod vas sjedista od suvozacauser posted image

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *