|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ANKETA/E
13.7.2009 21:43:46   
dana3
Prvo,izvinjavam se na pocetku za temu pa ako nije po mjeri neka moderator brise,ali ja stvarno,stvarno ne znam kao da se skinu ankete koje su neprilicne za nas forum.Razumijem da su anonimne i da se ne zna postavljac iste ,ali ima li nacina da se izbrisu.Mnoge su neukusne,bezvezne.
Prvo-postavljaju se pitanja u vidu tema i nigdje veze sa anketama i ta strana naseg portala djeluje jako ruzno.
Nekoliko zadnjih anketa su totalna glupost-moje misljenje.ako se neko jos slaze sa mnom neka me podrzi a ako ne brisite ovu temu!!!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 21:53:27   
veeseelaa
dana draga što se time zamaraš, nije ti anketa u kućiuser posted image user posted image user posted image
ljude svašta zanima, neko iz zeze postavi anketu, ja lično ništa ne uzimam k srcu ovdje na forumu tako ni ankete
Meni je smiješno kad se neko raspuca što je neko postavio neko po njemu ne adekvatno anketno pitanje, baš se ismijem
Ma nek piše šta ko voli
Meni je to malo čudno da se vrlo često upozoravaju forumašice za svašta nešto, ja dodjem na forum da se malo opustim a ono vidim izbrisan post ili pp od moderatora s nekakvim sugestijama
Po meni nije ok nekog vrijeđati po bilo kojoj osnovi ali zabraniti nekom da se izrazi kako on hoće je u najmanju ruku diskriminirajuće
Neko otvori temu a ono se nadje njih par a nismo mi zbog toga tu, halo svak ima svoje razloge
Nisam ni ja zbog trudnoće na forumu, već sam rodila pa nikom to ne podvlačim.
Kako znam na ovom forumu ima mjesta za sve teme, takve mogućnosti su otvorene

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.7.2009 22:01:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 21:55:42   
Anoniman
ja tek sad skontala da postoje anketeuser posted image ...a ova prva je user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:15:36   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image veeseelaa,svala riječ ti je na mjestu!!!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:23:46   
veeseelaa
 
svašta ja napriča, ma ne mogu više da podnesem user posted image user posted image user posted image user posted image  živio govornikuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:25:02   
Visnja RR
vec smo trazili od amdinistratora da se ankete ukinu jer vecina njih ne prilici jednom ovakvom forumu... kao da ih je postavljao neko ko nema vise od 13 g ... 
medjutim za sada od uklanjanja nista... jedino se pojedine ankete ako su uvredljivog sadrzaja mogu izbirisati...

a i dalje ce se birisati postovi koji su ne primjereni ili koji vode zachatavanju... ovo ipak nije neozbiljan forum... i prva njegova funkcija je davati informacije buducim i sadasnjim roditeljima...
a to sto postoji nesto malo i "tema za zezanciju" je samo da se nekad lagano i opustimo ali ne i da se izgubi kontrola i stvori jedan zezatorski nezobiljni forum...

user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:27:36   
veeseelaa
ma malo je teško upratiti kad je vakat za zezanciju
Ja nikako da upalimuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:40:22   
Doraa
Već me pomalo počinju nervirati tolika "dizanja frke" oko anketa!user posted image  Čak i na komentarima za anketu a evo i na temi...
Baš nedavno je neko postavio temu "koje  ste vjeroispovjesti?"  Komentari su:
"bas te briga,i koja kobiloa vise postavlja teme o vjeri i vjeroispovjesti.Ovo nije takav forum"
"Davis s ovim i slicnim anketama i pitanjima."
"Očito neko zaboravlja da anketa ne znači i anonimnost. IP adresa mnogo toga otkriva ?"
"mislim da netko namjernio izaziva svađe...ali hvala Bogu ovdje je više pametnih i normalnih ljudi koji ne nasjedaju na provokacije...svi smo ljudi i to nam je dovoljni!!!"
"koje stoke postavljaju ove teme bas su grozne ..."
"joj meme ... imas li ti muza...da malo rjesis frustracije???"

Kakvi su ovo komentari?user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne shvatam?! Trebalo bi obratiti pažnju na vrijeđanje u komentarima ako se već tako žalimo na uvrjedljive ankete. Naprimjer, na ovu anketu sam i ja ostala bez teksta i pomislila ko ovo ispitiva? SVAŠTA?!user posted image user posted image  Ali zar zbog tog trebam dizati frku? Nekog zanima! A ako mu već želimo pokazati da mu je glupo pitanje onda jednostavno trebamo ignorisati anketu..ili nek moderatori kontrolišu i brišu neprimjerene ankete. Sve ostalo mi je glupo i smiješnouser posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:51:21   
Babyy
dosta je ovde bilo prepucavanja u vezi vjere jer nas ovde ima razlicitih i do sada smo se mnogo dobro slagale i neke osobe su otvarale nove teme u vezi vjeroispovijesti samo da bi doslo do svade...

meni je licno glupo pitati nekog koje je vjeroispovijesti... i neverujem da je to toliko vazno na ovom forumu

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:53:29   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Dina_has

Kakvi su ovo komentari?user posted image user posted image user posted image user posted image
Ne shvatam?! Trebalo bi obratiti pažnju na vrijeđanje u komentarima ako se već tako žalimo na uvrjedljive ankete. Naprimjer, na ovu anketu sam i ja ostala bez teksta i pomislila ko ovo ispitiva? SVAŠTA?!user posted image user posted image  Ali zar zbog tog trebam dizati frku? Nekog zanima! A ako mu već želimo pokazati da mu je glupo pitanje onda jednostavno trebamo ignorisati anketu..ili nek moderatori kontrolišu i brišu neprimjerene ankete. Sve ostalo mi je glupo i smiješnouser posted image


user posted image




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:54:58   
Saraya
Dina_has, potpisujem... user posted image

Ne znam ko je i iz kojeg razloga postavio anketu o vjeroispovjesti, al mene je, recimo, bas zainteresovala... Dok, na primjer, neke druge ankete mi idu na zivce poput onih o sexu i sl.

Mislim, sta koga briga koliko puta neka od nas ima odnos sa svojim muzem, da li ga oralno zadovoljava i sl. user posted image user posted image user posted image Iz ove ankete o vjeroispovjesti, makar se moze zakljuciti da je ovo multivjerski forum, da pazimo sta pisemo da ne bismo uvrijedili tudje osjecaje i sl.

Nadam se da necete pogresno shvatiti sta hocu da kazem...user posted image

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:55:59   
veeseelaa
bravo Sarayauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 22:57:32   
Doraa
Slažem se i sama sam protiv toga iako sam vjernik nikad ne bih postavila ovakvo nit slično pitanje zato i kažem da razumni trebaju pokazati razum tako što će te i sl.teme i odgovore ignorisati i neće doći do rasprave.Za raspravu je potrebno dvoje (ili više).
To je moje mišljenje...user posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 23:00:38   
bebbe RR
Ima svega, pa i nebuloznih anketa! Ali, ponekad je šutnja najbolji odgovor! I mislim da je to ono što u slučaju glupih anketa najbolje pomaže!


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 23:08:32   
mamica
bravo saraya...svaka castuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ANKETA/E
13.7.2009 23:11:09   
dana3
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vec smo trazili od amdinistratora da se ankete ukinu jer vecina njih ne prilici jednom ovakvom forumu... kao da ih je postavljao neko ko nema vise od 13 g ... 
medjutim za sada od uklanjanja nista... jedino se pojedine ankete ako su uvredljivog sadrzaja mogu izbirisati...

a i dalje ce se birisati postovi koji su ne primjereni ili koji vode zachatavanju... ovo ipak nije neozbiljan forum... i prva njegova funkcija je davati informacije buducim i sadasnjim roditeljima...
a to sto postoji nesto malo i "tema za zezanciju" je samo da se nekad lagano i opustimo ali ne i da se izgubi kontrola i stvori jedan zezatorski nezobiljni forum...

user posted image









upravo zbog toga sam reagovala.jako je ruzno kad se otvori portal i doceka sa strane anketa:lizin ili pusing.
a porodicni forum.zato sam htjela pitati za mogucnost brisanja takvih anketa.znamo se mi i nasaliti i zapjevati i zaplakati zajedno ,ali smetaju mi ovakve stvari.daju sliku neozbiljnosti naseg foruma koji je pomogao i savjetovao mnogo clanica pa i muske populacije.
Nije vazno ko je postavio ankete,to me ne interesuje vec samo kad se desi glupost da se skine i nastavljamo dalje.
Ne moze covjek biti ravnodusan i ne ostaviti svoj komentar pa ostaviti dojam slaganja sa gluposcu a opet kad napise komentar na takvu anketu ostavlja dojam vrijedjanja.zato bolje da ih,takvih ,nema!!

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ANKETA/E
14.7.2009 9:35:55   
Blue rose RR
Ni prva ni posljednja anketa koja ima za cilj da nekoga "izbije iz cipela", naljuti, ili jednostavno da se zeza ...
Kao što reče Višnja, ne možemo da ih ukinemo, ne možemo kao moderatori da ih brišemo, ali svi zajedno možemo da dajemo doprinos (što se na žalost ne dešavauser posted image ) i da na takve ankete ne obraćamo pažnju, niti ostavljamo komentare.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ANKETA/E
14.7.2009 9:42:15   
Zoe
IZVORNA PORUKA: MaryamAmina RR

Kao što reče Višnja, ne možemo da ih ukinemo, ne možemo kao moderatori da ih brišemo, ali svi zajedno možemo da dajemo doprinos (što se na žalost ne dešavauser posted image ) i da na takve ankete ne obraćamo pažnju, niti ostavljamo komentare.


Samo da dodam da se ovo isto treba primjeniti i na određene teme, tako da na kraju svi budu sretni i zadovoljni, a niko se ne nađe uvrijeđen ili mu bude održano "predavanje". 

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede.
Naša mala slatka krofnica Farah došla mami i taji 30.04.10...a pahuljica Asli se pridružila 05.12.11.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ANKETA/E
14.7.2009 9:44:46   
Blue rose RR
Zoe za nadati se user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Zoe)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ANKETA/E
14.7.2009 9:50:30   
dojbinica
Joj oko čega se vi sekirate! Mene zaboli ona stvar, kakve ko ankete postavlja, imam svojih problema, još da se sekiram i za ankete.A jedno činjenica, da mi svi smo neke vjeroispovjesti, i da mi svi imao odnose sa svojim muževima, jer da nemamo nebi bilo mali beba, i ne bi postojalala lista trudilicaaana rr, da nemamo odnose.A Bože moj pa nekada u krevetu pustimo i mašti na volju, pa ne radimo one''stvari'' samo da bi nam muževi djecu pravili.Zato opustite se i pijete svoje čajeve, i trudite se da nam ovaj mjesec, što više poplavi, pustite anekete.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ANKETA/E
14.7.2009 9:56:20   
veeseelaa
mene sve ovo nasekira

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ANKETA/E
14.7.2009 9:57:56   
dojbinica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mene sve ovo nasekira


ma i mene da samo znaš koliko, nemogu spavati večerasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ANKETA/E
14.7.2009 10:34:48   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ANKETA/E
14.7.2009 12:20:05   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

dana draga što se time zamaraš, nije ti anketa u kućiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ljude svašta zanima, neko iz zeze postavi anketu, ja lično ništa ne uzimam k srcu ovdje na forumu tako ni ankete
Meni je smiješno kad se neko raspuca što je neko postavio neko po njemu ne adekvatno anketno pitanje, baš se ismijem
Ma nek piše šta ko voli





gdje je veeseela tu je uvjek veeseelo ma koja tema da je u pitanju bravo za tvoj optimizm i naravno humoruser posted image
sto se anketa tice ni ne otvaram ih sto bi rekli sto ljudi sto cudi sto zena dvjesta sisauser posted image user posted image user posted image kradem malo humora od veeseelee da vas oraspolozimuser posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ANKETA/E
16.7.2009 12:25:14   
dana3
IZVORNA PORUKA: dojbinica

Joj oko čega se vi sekirate! Mene zaboli ona stvar, kakve ko ankete postavlja, imam svojih problema, još da se sekiram i za ankete.A jedno činjenica, da mi svi smo neke vjeroispovjesti, i da mi svi imao odnose sa svojim muževima, jer da nemamo nebi bilo mali beba, i ne bi postojalala lista trudilicaaana rr, da nemamo odnose.A Bože moj pa nekada u krevetu pustimo i mašti na volju, pa ne radimo one''stvari'' samo da bi nam muževi djecu pravili.Zato opustite se i pijete svoje čajeve, i trudite se da nam ovaj mjesec, što više poplavi, pustite anekete.user posted image user posted image user posted image user posted image










nije stvar u tome da mene to sikira.kako i vi kazete zaboli me .... a sad po anketama ko bude sudio o portalu zapitace se kakav je ovo forum.pa u zadnje vrijeme otvorim portal i tamo slika jedne predivne bebe i anketa:lising i pusing.
znamo mi svi kao su bebe dosle na svijet a ako cemo detalje o tome ima drugih foruma.


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dojbinica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *