|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Aloa Vera
25.1.2009 23:00:02   
almai
Eh ovako,mene zanima znali neko kako se mogu iskoristiti listovi Aloe tacnije onaj gel koji ona sadrzi.Naime moja je pukla,a stara je 3 god. i sad sam je stavila u vodu.Da je ponovo posadim nece mi se primiti,a zao mi je tek tako neiskoristenu baciti.Posto je jako ljekovita biljka i zdrava za kozu neznam mozeli se kakva kremica napraviti od njeuser posted image ako ko zna rado primam savijeteuser posted image

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Aloa Vera
25.1.2009 23:37:14   
Lorna
Ne znam da li mozes da napravis kremu, ali znam da taj sok/gel koji se nalazi unutar alojinih listova, je jako dobar za opekotine, oziljke, posjekotine i opcenito rane.
e sad, kazes aloja ti pukla. je li mislis saksija pukla ili biljka pukla? Pokusaj da je odmah presadis sa svom zemljom koju ima oko sebe, samo je ubaci u novu vecu saksiju i dotrpaj zemlje. Hajde bas nam javi kako je uspjelo.
ja imam 2 vrste aloje i obadvije sam iz saksije prebacila u zemlju, vrlo rijetko ih zaljevam, a napreduju kao lude.

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Aloa Vera
26.1.2009 15:37:56   
almai
E hvala Lornauser posted image na odgovoru.
Pukao mi je cvijet/kaktus i trenutno je u vodi i neznam sta s njim uraditiuser posted image
Ima mali fidim koji je ostao u saksiji i on je ok,samo reko ovaj veliki cvijet me je zanimao sta s njim uraditiuser posted image


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu Lorna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Aloa Vera
21.2.2009 23:19:07   
sabas
moja aloja je lipsala, kasnije sam skontala da sam je previse zaljevala- a sokom sam tretirala lice dok je bial u zivotu

_____________________________

ja 73 mm OK MM 67 OAT 7g u braku,dijagnoza: primarni sterilitet
4 ins -0 , 1 ICSI-beta o; 2 ICSI beta 19 biohem

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Aloa Vera
21.2.2009 23:22:57   
Ummuisa
ja sam čula da se izrežu listovi i zaliju uljem, kao kad se pravi ulje od kantarije, i jako je dobro  za kožu... ali opet nisam sigurna kako se to pravi pa ako hoćeš malo progooglaj po netu..

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *