|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Avent
17.3.2008 17:11:13   
bebano
Drage zenice,

zanima me gdje se mogu kupiti Avent proizvodi u Sarajevu. Cula sam da su stvarno odlicni, malo skuplji ali da zaista vrijede. I to bas sve, od krema za nase grudi kada dojimo, izdajalica, do djecijih flasica, duda itd..
Cula sam da ima neka radnja preko puta Robota u Hrasnom i da ima tu, ali ja ne znam koja je radnja.  
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Avent
17.3.2008 17:48:01   
ranija
Ja koliko znam bilo je u apoteci Delfin na Otoci

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Avent
17.3.2008 18:16:07   
amdi
Ta radnja u Hrasnom je zatvorena bila kad sam isla prije jedno 3-4 mjeseca. Sad ne znam kakvo je stanje. Ima nekih proizvoda u tom Robotu u apoteci

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu ranija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Avent
17.3.2008 21:08:27   
mukica
Ta ti je radnja peko puta Robota i zove se ANITA uz kompletan program ima jos i kupacih kostima.

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Avent
17.3.2008 21:16:01   
RAJA
Ja ti to apsolutno neznam

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Avent
17.3.2008 21:24:37   
seki
Ja sam flasice kupila u apoteci u Robotu u Hrasnom.I to nisu bile nesto pretjerano skupe. Skoro isto kao i NUK.Za druge proizvode ti ne bih znala reci.

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Avent
17.3.2008 23:13:32   
Visnja RR
@Bebano: Avent  imas u apoteci u Robotu u Hrasnom  ili u Rajlovcu...
kremu za bradavice za vrijeme dojenja uzmi Purlan -Medela ( u apoteci preko puta Narodnog pozorista)...

Meni se cini da Anita u Hrasnom vise ne postoji (grijesim li?)

(odgovor članu seki)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Avent
20.3.2008 16:34:14   
mummy
Anita je zatvorena a Avent možeš naći u apoteci u Merkatoru

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Avent
21.3.2008 11:54:25   
majabaja
Zene skroz skrenule s teme user posted image
Izvinjavam se ako sta prekidam, ali moram da pitam za MAM, posto vidim da se nigdje ne spominje ta TM, a mene jetrva (ih da cuje kako je zovem user posted image ) ubjedjuje da je najbolja. Ona je za svoju curicu dobila bočice i dude iz Austrije. To kao nema kod nas da se kupi.
Meni sada to sve isto izgleda...nemam blage vezeuser posted image

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Avent
21.3.2008 14:23:00   
rozi
Ne znam ima li avent staklene za novorodjence? Na vise mjesta sam procitala da su staklene bolje od plasticnih. Meni su preporucili sve od aventa, samo da  uzmem  nukove flasice, staklene sa onim dudicama protiv grcica. Bas sam ih jucer gledala, izgledaju super, imaju i velike i male , pa pogledajte i njih . user posted image   

(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Avent
21.3.2008 15:55:30   
ElmaB
Rozi!
 
Meni su rekli da Avent nema staklene bocice, nego samo plasticne.
Pozdrav!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Avent
21.3.2008 16:37:41   
rozi
Sad sam i ja procitala da nema. 
Citala clanke poput ovih, pa ne kosta me nista da se pridrzavam makar prvih 6 mjeseci :

http://www.bebac.com/index.php?show=news&part=display&int_newsID=675

http://www.blog.hr/print/id/1624287809/alarmantno-toksican-bisfenol-u-plasticnoj-ambalazi.html

Zbog toga sam kontala uzeti jedinicu staklenu,  a kada malo poraste i pocne samo piti onda plasticnu, iz straha da se ne ozlijedi.
Pozdravcic user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Avent
21.3.2008 16:46:20   
bebano
Ma joj covjek nije pametan. Kada ovako nesto procita stvaro pomislis da su jako nezdrave ove plasticne bocice. A onda kada pomislimo sta je sve nezdravo oko nas, ma ne mozemo se zastiti 100% nikako.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Avent
21.3.2008 17:09:45   
rozi
Ma znam da nam nam spasa, ni nama ni djecici, kada je sve otrovno i zagadjeno. Ja sam kontala eto dok je beba skroz mala i jos nije stekla imunitet da ipak koristim staklo. Lakse je i za odrzavati. Ja recimo kada nesto masno drzim u plasticnoj posud kada je operem ona i dalje na dodir kao da je masna, pa je znam po 3 puta oprati, dok sa staklom nije tako.
Uglavnom, nista me ne kosta, mozda nece pomoci, al eto nece ni odmoci. user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Avent
21.3.2008 19:16:26   
bebano
Upravo tako, slazem se user posted image . I ja cu koristiti staklene, barem na pocetku.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Avent
4.6.2008 16:32:38   
eni_24
A dali netko zna dali postoji aventova pumpica za nosic kod bebice ????? Komsinka mi rekla da je ona imala al ona je iz Slovenie , bila sam u subotu na djecijem sajmu i bili su proizvodi od aventa , tamo sam pitala za tu pumpicu , rekli su mi da avento jos nema tu pumpicu.. pa sam sada bas zbunjena , ko laze i ko koga pravi ludimuser posted image user posted image user posted image  Pa bih voljela znati dali je mozda jos netko imao tu pumpicu od aventa , jer imam od nuk al ona je nizasto, prvo sam mislila da je ok e kad sam cula da ima chicco i avento(po preporuci komsinke)bolju onda ovu nebih koristila.. hvala ako tko odgovoriuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Avent
4.6.2008 16:37:07   
Emina*
Ja nisam cula da ima avent, ali imam chicco i jako je dobra, ima silikonski tanji produzetak...
Najprije sam kupila nuk, ali kako si i sama napisala zaista je ni zasta user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Avent
4.6.2008 16:41:18   
eni_24
e hvala ti eminica , pa mene je to zbunjivalo ona kaze da ima a oni da nema .... onda chiccovu MORAM da kupim, ova mi ispati djete , mene boli kad ga gledam a kako je tek njemuuser posted image  hvala eminica , cmookic

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Avent
4.6.2008 17:01:40   
Emina*
Nema na cemu mila, mom malenom ova nukova nije ni mogla da stane u nosic user posted image , a ova chiccova je zaista pomogla, jer ima se vala i izvuci sta s njom......  user posted image
A nije ni skupa kod nas, ja mislim da sam je platila negdje oko 7 km....

< Poruku je uredio Eminica -- 4.6.2008 17:02:03 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Avent
4.6.2008 20:09:51   
eni_24
ma ta nukova mu rasirila nosic , sad mi nos ko da ga crnac praviouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Avent
4.6.2008 20:12:46   
Visnja RR
Chiccova pumpica je odlicna... kao sto rece Eminica ima taj uski silikonski nastavak i ne moze povrijediti nosic...user posted image

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Avent
27.7.2008 17:44:45   
Mrka
IZVORNA PORUKA: majabaja


Izvinjavam se ako sta prekidam, ali moram da pitam za MAM,



I u CH imaju proizvode od MAM. Mi smo od njih imali samo onu gumu kada svrbe desne kad hoce zubici. Ona je bila jako dobro, imala je 4 razlicite gume za grizenje i mali ju nije pustao iz ruku.
E, sad sto se tice ostalih proizvoda nisam ih kupovala, dok moja rada kolegica koristi MAM i kaze da su jako dobre. Cijene im nisu bas tako ni niske, mada Aventovi proizvodi ipak odskacu u cijenama.
Ja koristim Aventove proizvode i stvarno su se pokazali jako dobri i kvalitetni.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu majabaja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Avent
11.8.2008 12:43:40   
batterfly
Pumpicu imam i ja nukovu,ali mislim da je za vecu djecu,jer i ja kad sam pokusala da izvucem bebici nije uopste mogla uci u nos,pa sam uzela manju"babynova"i zadovoljna sam.

A Avent flasice koristim i ja i pravo su mi dobre,a kupila sam ih u Farmamedovoj apoteci u "Fisu"(dobijes 2 za cijenu jedne,kao gratis).

Sto se tice plasticnih flasica,nisu sigurne samo one koje imaju oznaku "07"u onom malom trokuticu,a Avent je nema,tako da nije stetan.

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Avent
11.8.2008 14:02:43   
Anoniman
Šta na kraju bi za tu Aventovu radnju u hrasnom? Zna li neko radi li ili ne? Ja neki dan, nakon čitanja teme o gaćicama poslije poroda, priupitam u apoteci da oni nemaju slučajno te mrežaste, jednokratne, kad jedna pojma nema o čemu pričam a druga kaže da može biti da to imaju u Aventovoj radnji preko puta robota. Pa zna li neko je li to istina? Ako radnja postoji, ako ne onda:gdje? Malo se teme prepliću, ali nadam se da nije problem. Hvala na mogućim odgovorima.ljubim vas sve

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Avent
11.8.2008 21:56:39   
Visnja RR
Aventova u Hrasnomuser posted image  
mislim da je to ona pomjesala sa Anita u Hrasnom ali je vec dugo nema...
Imas u Chiccu te gacice...
ili evo ti info br apoteka pa nazovi i pitaj u kojoj se mogu naci... 22 33 99
al eto npr moje nisu bile mrezaste nego ...hm nemam pojma koji je to materijal...user posted image  uglavnom su bile gacice za jednokratnu upotrebu, kupljene u apoteci

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *