|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Beta Hcg
24.9.2012 16:44:12   
sanjalucija
Pozdrav!
Nova sam ovdje jer neznam više kome bi se obratila za bar malo pomoći.. Imam 32 god..17.09 sam napravila test i bio je pozitivan !! jako dugo radimo bebu i prepali smo se kada sam se drugi dan malo prehladila te smo otišli u privatnu ord.samo po savjet.međutim ona mi je napravila utz i naravno nije vidjela bebu jer je tek bio 5,tjedan.Poslala me vaditi betu i ona je bila 316. međutim nije se poduplala 2 dana poslije :( ostala je ista. danas tjedan dana kasnije pošto nisam prokrvarila i imam sve simptome iste išla sam još jednom na pregled gdje je dr.vidio plod u maternici ali beta je i dalje ista. ne pada ali se ne dupla. Ima li tko slična iskustva,molim pomagajte!!! samo da budem malo mirnija do petka kada mi je opet pregled i vađenje.. a kao do tada čekam spontani :((((
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Beta Hcg
24.9.2012 23:04:32   
Pingvina
Ja samo da "podignem" temu...Zaista nisam nikad cula za ovakav slucaj.Od srca ti zelim sve najbolje..i nadam se da ce biti onako kako ti zelis!!

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu sanjalucija)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Beta Hcg
25.9.2012 11:42:30   
sanjalucija
Hvala ti lijepa Pingvina na odgovoru..Barem da me je netko "poslušao"...

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Beta Hcg
25.9.2012 19:10:10   
milocamia
I ja sam tu da dam podršku...također nisam upoznata sa navedenim, no želim ti sve i samo najbolje, iskreno se nadam da će na kraju sve biti OK. Ti do pregleda pokušaj da budeš što manje nervozna i nemoj da se sikiraš puno, koliko god grubo zvučalo s moje strane, biće što biti mora, no nikad ne zaboravi, nisi sama šta god da se desi, važi!

Čuvaj nam se i ako Bog da, pa da nam se u petak javiš s dobrim vijestima, držim palčeve da sve bude OK! Sretno!

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu sanjalucija)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Beta Hcg
25.9.2012 19:19:38   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: sanjalucija

Pozdrav!
Nova sam ovdje jer neznam više kome bi se obratila za bar malo pomoći.. Imam 32 god..17.09 sam napravila test i bio je pozitivan !! jako dugo radimo bebu i prepali smo se kada sam se drugi dan malo prehladila te smo otišli u privatnu ord.samo po savjet.međutim ona mi je napravila utz i naravno nije vidjela bebu jer je tek bio 5,tjedan.Poslala me vaditi betu i ona je bila 316. međutim nije se poduplala 2 dana poslije :( ostala je ista. danas tjedan dana kasnije pošto nisam prokrvarila i imam sve simptome iste išla sam još jednom na pregled gdje je dr.vidio plod u maternici ali beta je i dalje ista. ne pada ali se ne dupla. Ima li tko slična iskustva,molim pomagajte!!! samo da budem malo mirnija do petka kada mi je opet pregled i vađenje.. a kao do tada čekam spontani :((((


hmm da je spontani beta bi opadala

sreca sva sto se plod vidi u maternici jer obicno kad beta stagnira to je ne daj Boze vanmatericna...

mislim da ako se bude plod razvijao da ce sve biti oki, nekim zenama testovi na trudnocu koji pokazuju betu budu negativni a one trudne, jeste da se cudno ponasa, al ostaj optimista, sve ce biti ok aBduser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu sanjalucija)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Beta Hcg
27.9.2012 23:27:46   
sanjalucija
Hvala vam svima od srca na podršci.. jutros sam počeka malo i krvariti i moj anđeo ipak odlazi od mene.. Ipak zahvalna sam Bogu da mi je dao da budem mama bar ovo vrijeme..

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Beta Hcg
28.9.2012 10:57:21   
milocamia
sanjalucija

user posted image iskreno mi je žao, čuvaj se i budi jaka!

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu sanjalucija)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Beta Hcg
28.9.2012 22:48:04   
sanjalucija
hvala vam svima od srca.Nadam se samo da će ova bol nestati.. I da ću barem prestati plakati..Nitko osim žena koje su to doživjele to ne shvaća..Hvala vam..user posted image

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Beta Hcg
28.9.2012 23:39:15   
Pingvina
sanjalucija, zao mi je..user posted image user posted image Neka ti dragi Bog da snage da preguras ovaj teski period..

_____________________________

Ovo sunce ne grije kao prije...Ni ova kisa ne pada kao nekada...Nikad me nije boljelo kao tada...I mozda nece prestati vise nikada...
05.03.2012.:(((
Moje drugo proljece, moja utjeha...mislila sam nikad vise....11.3.2014. :)))

(odgovor članu sanjalucija)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Beta Hcg
2.11.2012 21:36:56   
sanjalucija
Djevojke moje drage želim Vam svima još jednom zahvaliti na podršci!! neznam kako sam preživjela ovaj period ali jesam,hvala Bogu.. I toliko sam hrabra da već od danas krećem ponovo "pozivati rodu"da mi dođe :))) Ne prođe dan da ne mislim na to koliko želim biti majka.. I zato neću čekati.. Plodni dani kreću od danas i ja se nadam da sam sada još plodnija.. To sam negdje pročitala..Ima li itko iskustva u tome? Pusa svima

(odgovor članu Pingvina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Beta Hcg
13.8.2014 13:13:01   
amilicaaa
Pozdrav svima!
Ima li ikoga na ovoj temi??
Nova sam na forumu i imam jedno pitanje za one koje se razumiju u betu.Naime vec pola godine radimo na bebi i juce sam bila kod doktora na pregledu i dao mi je da vadim betu.uradila sam nalaz i pokazalo je da je beta 7,0 sto kaz da je granicna vrijednost.medjutim on na UZ nije vidio ni trudnocu,a kaze da nema sumnje ni u vanmatericnu (ne daj Boze).nakon nalaza mi je rekao da dodjem opet za 7-10 dana.termin za menstruaciju mi je za dva dana,ali on kaze da beta nema veze sa tim.
eh da,zaboravih napomenut da mi menstruacija zadnja dva puta kasni po 4-5 dana.
zanima me da li neko zna sta bi to moglo bit?jako sam nestrpljiva da saznam bilo sta....
unaprijed hvala drage moje!

(odgovor članu sanjalucija)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *