|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
22.8.2009 18:27:51   
mama2009
Blizanci Ryan i Lewis ne samo da su rođeni na različite datume, već također imaju i različite horoskopske znakove. Uskoro će Ryan proslaviti svoj prvi rođendan u znaku lava, a Lewis dva dana kasnije u znaku djevice, piše Daily Mail. ‘Imala sam dva poroda. Ryan se rodio kod kuće, a Lewis u bolnici. Na različite datume slave rođendan, imaju različite horoskopske znakove, a da se Lewsi rodio nekoliko dana kasnije, ne bi krenuli u školu u istoj školskoj godini. Izgledaju isto, ali su veoma različiti’, rekla je njihova majka Hayley.'Osjećala sam se kao da nisam ni rodila’Prošle godine 23. kolovoza, primljena je u bolnicu zbog trudova, 11 tjedana prije predviđenog termina. Mislilo se da ima blagu infekciju i liječnici su je poslali kući. Ali tek nekoliko minuta nakon što je stigla u svoj dom u Sunderlandu, trudovi su opet počeli, a Hayley je rodila. Suprug ju je ponovno odvezao u blonicu i sve je bilo spremno za rođenje Lewisa. Ali, kako je prolazilo vrijeme, ništa se nije događalo. ‘Čim sam došla u bolnicu, osjećala sam se kao da nisam ni rodila’, ispričala je Hayley.'Mala čuda'‘Prestali su svi bolovi i osjećala sam se dobro. Sljedeća dva dana posjećivala sam Ryana, dok je Lewis još uvijek bio u meni, što je bilo veoma neobično’, priča Hylaey. Liječnici su je poslali kući, a čim se vratila počela je osjećati trudove zbog čega se opet vratila u bolnicu. Lewis se rodio nakon šest sati. 'Bilo je predivno moći ih držati zajedno. Zdravi su i rastu, a oba su mala čuda’, zaključuje majka.

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
22.8.2009 18:53:44   
Tidzi
Boze dragi, svasta da cujes! Ovo jos nikada nisam cula! Ali bitno da su djecica dobro, ako i mama

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 9:38:32   
ElmaB
Za ove slucajeve sam vec cula! Ma nek su oni njoj zivi i zdravi, to je najvažnije!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 10:36:10   
Amrino
E da je kod nas bila to se ne bi desilo...mislim da bi Lewisa iscupali iz nje...morala sam user posted image .
Meni su inace viseplodne trudnoce fascinantne a kada sam cula da blizanci mogu biti od dva razlicita oca- nista me vise ne moze iznenaditi.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 11:23:22   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

E da je kod nas bila to se ne bi desilo...mislim da bi Lewisa iscupali iz nje...morala sam user posted image .
Meni su inace viseplodne trudnoce fascinantne a kada sam cula da blizanci mogu biti od dva razlicita oca- nista me vise ne moze iznenaditi.


e ovo ja prvi puta cujem...?!?!?!
kako od dva razlicita oca?

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 11:27:24   
Amrino
Hehehehe pa fino...ako zena za vrijeme plodnih dana recimo spava sa dva razlicita muskarca moze se desiti da se zacnu dvije bebe, u razlicito vrijeme...E sad...ima neka caka ali ne znam koja...ili zena ima dvije materice ili nesto drugo... Ugl. gledala ja na National G.- ziva istina 100 %! I ja sam ostala PAF!

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 11:29:18   
Lulu_

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Hehehehe pa fino...ako zena za vrijeme plodnih dana recimo spava sa dva razlicita muskarca moze se desiti da se zacnu dvije bebe, u razlicito vrijeme...E sad...ima neka caka ali ne znam koja...ili zena ima dvije materice ili nesto drugo... Ugl. gledala ja na National G.- ziva istina 100 %! I ja sam ostala PAF!

zamisli koliko slucajeva blizanaca onda hoda svjetom za koje se misli da su braca prava...user posted image
a ustvari imaju dva ocauser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 11:29:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

ima neka caka ali ne znam koja...ili zena ima dvije materice ili nesto drugo... Ugl. gledala ja na National G.- ziva istina 100 %! I ja sam ostala PAF!


I ja sam ovo gledala user posted image  
Koliko me sjećanje služi dvije materice su bile u pitanju.....

(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 11:30:42   
Amrino
Ma malo...mislim da se to desava ono...1: 100000000000. U svakom slucaju- ima fascinantnih stvari koje ne mozemo ni zamisliti...

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 11:36:20   
mama2009
meni je zelja blizanci al od jednog tate hahhahahahahhahahhah

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
23.8.2009 14:35:08   
baby
IZVORNA PORUKA: mama2009

meni je zelja blizanci al od jednog tate hahhahahahahhahahhah


user posted image user posted image  ja imam blizance al od jednog tate user posted image user posted image

Danas je sve moguce,  pa tako i ova razlika u radanju ovih blizanaca sta sve covjek cuje danas ,nista me neiznenaduje , najbitnije je da su zivi i zdravi rodjeni

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
24.8.2009 16:28:55   
Suzana
I moji su od jednog tate user posted image .
U pravu je Amrino, ovo je moguće, ali i logično. Npr. neka frikača imala seks na ludom partiju sa jednim likom, a npr. za par sati sa drugim. user posted image user posted image
Da, i ja mislim da je ovo rijetkost.
Nego da se vratim na temu.. Čudo prirode rekla bih za ovaj slučaj.. Neka su joj živi i zdravi!

PS: Moja kuma je blizanka i nije rođena na isti dan kad i njen brat blizanac - brat rođen u 5 min. do 00, a ona u 00:10 min! Imagine! user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Blizanci rođeni s razlikom od 51 sata
31.8.2009 20:00:01   
Anushka
hehe dobro su rekle ovo da bi lewisa iscupali iz nje da je kojim slucajem kod nas, hehe
a ovo za blizance razlicitih oceva, ne trebaju dvije materice, nego dvije ovulacije odnosno dvije jajne celije spremne za oplodnju. Desavalo se cak i da se blizanci zacnu i mjesec dva kasnijeuser posted image u rijetkim slucajevima kad zena nastavi ovulirati iako je trudna onda se moze desiti i to.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *