|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
7.6.2015 16:24:58   
Anoniman
Prrije nekoliko godina sam na ovom forumu imala veliku podršku dok sam željela i čekala bebu...i Hvala RR što postojiš....
Danas imam veliki problerm, željela bih pomoć i savjete, mada mi svi otprilike znamo mnogo toga, podrška koja se ovdje može naći je jedinstvena.
U braku sam skoro sedam punih godina, imamo dijete napunio pet. Do dasa je sve išlo ok, imali smo uspona, padova manjih, zavrzlama, ali ništa posebno...Bilo je momenata kada se i novca imalo manje, ali nije mi to bio problem, ljubav je bila jaka. Nakon porodiljskog prestala sam raditi i ostala kući, spletom okolnosti. Muž mi radi po terenu, živimo malo udaljeni od grada, tako da sam ja u biti cijeli dan s djetetom sama. Muž me volio, kada je radio nikad nam nije ništa falilo, mada često sam mu znala prebaciti da malo pažnje poklanja meni. Skoro da nismo ni izlazili kada dođe s posla, doduše nije ni on. Dešavalo se to i da jednostavno nema o čemu da razgovaramo, nikada mi nije previše pričao o zbivanjma na poslu, ali ja sam htjela samo da više razgovaramo, pa o bilo čemu, uvijek sam mu govorila pričaj mi o svojim željama, strahovima, planovima...bilo čemu, nije bio baš rječit. Nije falilo sexa, bio je savršen kao uvijek. I tako....otprilike unazad dva meseca od jedne glupe svađice je krenulo sve nizbrdo. Uvijek smo jedn drugome govorili, volim te, ljubavi, cmok....od prvog dana. Nakon te svađe, naljutio se, i počeo da mi uskraćuje te riječi, hajde ljuti se... Ok, ali nije popuštao..a mene đavo tjerao na gluposti, što mi ne govoriš, što se ljutiš..znam da ovo možda sad izgleda smiješno ali.... Postao je sve hladniji, hajde pitam jel ima problema na poslu nema, a razgovori na skype postajali sve bezvezniji.... Đavo mi nije dao mira....Vidim online je, a ne šalje mi poruku, ja kod dr on ni nakon dva tri sata da se javi da pita šta je.. Naravno, u ženskoj usamljenoj glavi, iako nikad nisam imala razloga ni povoda, ja počnem sumnjati.... Kad ga pitam šta je problem, nema problema, jel ima druga kaže nema. Ali sve udaljeniji...Počela sam mu ulaziti na fb profil, i đavo mi ne da mira nađem neku poruku s nekim prijateljem, malo me zagolica... I noć prije nego će doći ovamo, vidimo se na skype, sav nikakav..pitam šta je kaže dosadna si...alarm...vidim kasnije online, uđem u poruke...kad dopisuje se s tim jaranom, poruke..aman muške..doduše ni u jednoj ne veže sebe niti spominje da šta mulja, ali tom momku priča ima koka i tako. Ja puknem, naivna i blesava, idealizirala muža ko da je slijep, bez uvida o tome kako muški nekad znaju razgovarati...pozovem ga u bijesu na skype, sve izbiflam, on poludi kaže dolazim kući sutra sve da riješimo....kraj....pričaj ovo ono ne ide....u dijete se zakleo, a voli ga više od ičega da me nikada nije prevario niti da to sve ima u planu... Došao je i došla je moja patnja... Da malo skratim, jedva je progovarao, imali smo ujutro jedva nekakav sex, ali on ne priča..kasnije kada sam probala razgovarati, kaže nećemo se razvesti, ali briga me gdje si, budi ovdje ako hoćeš ako ne svejdeno mi je.... Ne priča, ne reaguje na mene ništa... I tako dan, dva...jedva po koja riječ, jka mu se primaknem glavu okrene...Pitam ga voliš li me, kaže da, ali smanjila se ljubav. Drugi dan, kao pitam pa jel želiš da uspijemo, kaže da, ali neće moći... Imali smo još dva puta sex, više na moju inicijativu,a osjetila sam strast njegovu kao i prije. Malo sam sada zbrkana, ali uglavnom, kaže nisi mi nikad vjerovala, hm... ne baš da je tako...sad si me provjeravala stalno, kažem mu zašto, ne to njega ne dotiče, kad mu kažem da je umanjio svoju pažnju, kao nije... Ovako, kaže da sam ja sve uništila tim nepovjerenjem, i vjerujem da jesam, pretjerala sam, ali nije dijelio sa mnom ništa, a udaljavao se... Kaže da ga moje suze ne interesuju, da mu ništa ne znači što plačem... Kaže da me voli, kad ga pitam naravno..ali neće da ragovara, ne da mi ni prići sebi ni ukom smislu...ragovoror završi na istom...Znam da sam ga povrijedila, i pretjerala, ali mi je krivo što kad kaže eto da bi želio da se popravi-mada odmah kaže neće moći, jednostavno nema ni jedne slamke da mi da za šta da se uhvatim, ni smješka ni lijepe riječi... Volim ga ko luda, ne znam da li ću moći živjeti ovako on u svom ćošku ja u svom, moliti za malo ljubavi....Looše se osjećam....Dijete nažalost, puno toga uviđa... Znam koliko sad ovo sve izgleda glupo, ja sam ispala tako nezrela i blesava, uništila sam puno toga...Ima li nade za nas, ima li nade da popusti, mada on kaže od sada nam je ovakav život, pa ako hoću ako neću... Pomozite, a ne osuđujte..ionako sam na granici za tabletice...user posted image
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
8.6.2015 23:38:17   
veeseelaa
meni se u ovoj priči svidja što se vi stalno sexate
to je dobro
sve drugo će doći user posted image

samo se ti opusti

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 1:13:34   
Anoniman
Moj muž i ja smo u velikoj krizi ,na pragu razvoda. Živjeli smo dugo u zajednici ,šest godina ,svakim danom je postajalo gore. Muž i ja smo se udaljavali, oni su uvijek bili tu na očima. Govorila sam mu da idemo,imamo mogućnosti da kupimo stan, ali je on tu priču uvijek izbjegavao. U meni je jedan dan puklo nakon još jedne naše svađe i otišla sam sa djetetom. Ovo se već jednom i ranije desilo i obećao mi je da ćemo raditi na kupovini stana, ali nije mrdnuo prstom. Sad imamo isto i traži od mene da se vratim pa kao radit ćemo na tome ali ja jednostavno ne mogu više se vraćati. Predložila sam mu da idemo odmah kupiti stan ali neće, kaže zbog okolnosti.. Predložila da idemo u najam da probamo mjesec dana biti mimo zajednice, neće ni to. Ja ga volim, ne želim tek tako razvod, ali se ne mogu ni vratiti. Sta biste vi uradile,kako ga pridobiti?

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 2:36:43   
muhica7
Ne možeš ga pridobiti ničim ako on ne želi otići odatle a imate mogucnosti. Meni to izgleda kao da mu nije dovoljno stalo do tebe i djeteta jer da jeste činio bi sve da bude s vama. A možda i grijesim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 9:17:28   
Anoniman
Mislim da j njegova sujeta prevelika i da se sada iživljava i sveti.

(odgovor članu muhica7)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 9:20:52   
salmy

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Mislim da j njegova sujeta prevelika i da se sada iživljava i sveti.

ovo Esmeralda drugi diouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 9:48:35   
Anoniman
Jako je teško. Ne mogu da shvatim i znam da ne griješim. Rekla sam mu da sam spremna na borbu, na sve da budemo zajedno, ali u zajednicu ne mogu više jer je to nešto što nas je i uništilo. Zašto se vraćati u nešto da bi bilo isto ili gore. A imamo mogućnosti za ljepši život nas troje. Predložila sam i dosadna sam sa pričom da još malo razmisli. Predložila sam da iznajmimo stan mjesec dana, da probamo kako će ići, ako ne bude išlo onda je do nas i gotovo, ali smo bar probali. Kaže: ne pada mi na pamet da idem u podstanare. Za kupovinu stana jesam, ali za podstanare definitivno ne. Onda sam predložila da idemo odmah kupiti stan, bez moga vraćanja opet u zajednicu jer jednom sam se vratila isto ovako i bila izigrana i od strane njegovog oca i od njegove strane. Na to je rekao da pod ovim okolnosima neće kupovati ni stan. Nego ako se planiram vratiti da živimo gdje smo i živjeli da mu kažem, ako ne da i to zna. Rekla sam da ne želim samo u zajednicu više i neću se vraćati, volim ga i želim život s njim i možemo. A on je rekao ok, onda je kristalno jasno. Po meni je ovo ultimatum. A onda sam mu rekla i da mi je slomio srce, jedno dijete zauvijek osiromašio jer materijalno, pošto stalno govori kako djetetu ništa neće faliti,ne može nadomjestiti vrijednost koju nam je sada oduzeo. Šta mu je u glavi, je li iko imao sličnu situaciju? user posted image

(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 11:59:41   
Anoniman
Ima li iko ikakav savjet?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 14:35:13   
SailorMoon
Anonimna, nema tu savjeta. On nece svoje nikad napustiti i voz. On samo pokusava da se ti jos jednom vratis a ti neces. On tici od njih nece. Nije mu to tebe i djeteta. Uzmi pare i kupi sebi stan. A on nek se hebe

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 14:58:43   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

Anonimna, nema tu savjeta. On nece svoje nikad napustiti i voz. On samo pokusava da se ti jos jednom vratis a ti neces. On tici od njih nece. Nije mu to tebe i djeteta. Uzmi pare i kupi sebi stan. A on nek se hebe


Je li zaista tako misliš? Sama nemam baš puno mogućnosti da sada kupim stan. Zajednički smo mogli bez problema. Ali nije problem, imam od roditelja stan u kojem živi samo sestra i tu smo sada ja i moja malena. Je li moguće da me ne voli, da mu nije stalo? Šta znači to: sad neću pod ovim okolnostima da razmišljam o kupovini stana? Ja ne kontam. Šta ga spriječava?

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
9.6.2015 16:22:53   
Galicia
Shvati da ga ne zanimas.
Da te voli isao bi za svojom porodicom, tj tobom i vasim djetetom.
Ali posto mu nije stalo, otkaci se od nejga, razvedi se i zivi svoj zivot.
Dokle ces ga moliti? Jasno ti je rekao da nece da ide s tobom.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 0:06:04   
Anoniman
Je li moguće da nakon šest godina braka me ne voli i da mu nije stalo? Cijelo vrijeme sam živjela za njegovu ljubav. Kako se nositi sa ovom boli? Volim ga svim srcem.

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 1:12:02   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Je li moguće da nakon šest godina braka me ne voli i da mu nije stalo? Cijelo vrijeme sam živjela za njegovu ljubav. Kako se nositi sa ovom boli? Volim ga svim srcem.

Ti najbolje poznaješ svoj brak i muža...teško ćeš odg naći ovdje,
Možda je on svjestan toga koliko ga voliš,i da ne možeš bez njega,
pa igra na to,
da ćeš se vratiti...da će biti po njegovom

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 1:21:50   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni se u ovoj priči svidja što se vi stalno sexate
to je dobro
sve drugo će doći user posted image

samo se ti opusti

Ja iz cijele priče zapamtila samo touser posted image pa reko' gdje problem ondauser posted image

Potpisujem,opusti se,
više sexa,manje priče,
sve će to doći na svojeuser posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 2:41:28   
Galicia
Ma klinac opusti se kad on fura samo svoje.
Jeste, nek se opusti ali bez njega kad on vec nece uz nju.
I da. Jeste moguce da ljubav iscezne i nakon godinu dana a ne nakon 6 godina. Ali sve on to tebi mora i treba sam reci da vas ne zavlaci dublje.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 7:02:21   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ma klinac opusti se kad on fura samo svoje.
Jeste, nek se opusti ali bez njega kad on vec nece uz nju.
I da. Jeste moguce da ljubav iscezne i nakon godinu dana a ne nakon 6 godina. Ali sve on to tebi mora i treba sam reci da vas ne zavlaci dublje.

Jesu ovdje dva slucaja ili sam ja to tako skontalauser posted image user posted image
fura svoje jer misli da ce ona uvijek za njim “trcati“


_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 8:23:18   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Bubydina


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ma klinac opusti se kad on fura samo svoje.
Jeste, nek se opusti ali bez njega kad on vec nece uz nju.
I da. Jeste moguce da ljubav iscezne i nakon godinu dana a ne nakon 6 godina. Ali sve on to tebi mora i treba sam reci da vas ne zavlaci dublje.

Jesu ovdje dva slucaja ili sam ja to tako skontalauser posted image user posted image
fura svoje jer misli da ce ona uvijek za njim “trcati“



Da, dva su slučaja, nisam ja ona anonimna iz prvog posta nego ona iz trećeg posta.
Jako je teško. On sada samo govori kako trebamo podijeliti troškove, brine o tom materijalnom. Mnogo sam se razočarala. Moguće je da misli da ću ja posustati, ali definitivno više ne. Zašto da idem opet u isto ili gore. Posebno sada kada vidim koliko je on nespreman da učini za nas nešto. Ali koliko je razvod bolan? Ima li ovdje pravnika? Kako to ide, kako oko djeteta? Vidjanje i to? Šta ako neće da da saglasnost za djete ako želim s njim na more i sl?

(odgovor članu Bubydina)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 11:52:31   
bejbibi
Anonimna2 nemoj se vracati ako si vec otisla.. Nece te shvatiti ozbiljno ako se vratis..kad si vec skupila hrabrosti da odes neka na tome ostane a njemu ukazi da vam je bolhe daleko od zajednice...ja nisam za razvod, pogotovo ako se moze srediti.. Pa skontat ce se valhda i on... Ali ako bas ne ide onda ne ide...
Razvod kao razvod je bolan nornalno,pogotovo ako ga volis..jos ako ide tuzbom user posted image ako se vec razvedete onda pokusaj da to bude saglasno.to je najbezbolniji nacin..ali ako nece onda ide tuzba za razvod braka.. Al prvo se ide na postupak mirenja nekoliko puta i ako bas nema nade da se brak spasi onda ide razvod..tek tad pocinje nocna mora koja traje i traje...eh sad dijetw uglavnom pripadne majci, pogotovo ako je manje dijete ali sud uvijek gleda interes djeteta,tj najbolji interes...ako ti ne rqdis i nemasprimanja onda je to malo tesko .. Ako imas gdje biti to je kolko tolko olaksavajuca okolnost... Moras sebi postaviti neka pitanja,kao mozrs li dijelit skrbnistvo il cak izgubiti... Tesko

Nego ti ako volis njega a mozda i on tebe, samo eto dosli ste do te neke kriticne tacke,pokusaj razgovarati i ukazati mu da vam je najbolja opcija da ste sami... Da rijesite sve to... U svakon slucaju sretno

Ps.postupak razvoda prvo ide preko organa socijalne sluzbe( taj postupak mirenja,pitanja oko djeteta, itd) i brak se razvodi u mjestu gdje je i sklopljen

< Poruku je uredio bejbibi -- 10.6.2015 11:55:48 >


_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 12:43:11   
Anoniman
Bejbibi i ostale koje su odgovorile, hvala mnogo na odgovoru jer, kako vidim, žene slabo odgovaraju, valjda su svakom dotužili tuđi problemi.
Bejbibi, jako je bolno. Ja sam njemu rekla već sve to. Da ga volim mnogo i da želim živjeti sa njim, ali da ne mogu u zajednici više, nemamo ni privatnosti, ni intime Bogzna, ni ništa. Ja njemu godina govorim da trebamo rješavat sebi stambeno pitanje, ali on odugovlači i bježi od toga, njegovi nisu za to da on odatle ode, a on je na njih jako slab. Kada se ovo desilo, predložila sam mu da idemo u najam mjesec dana ako se boji kupovine stana odmah, da probamo, da vidimo hoće li nam biti bolje, ako ne bude, onda bar znamo da je do nas, ali smo probali. Ali on kaže da u to ne pada na pamet, kao jest za kupovinu stana ali podstanarstvo ne. Na to mu kažem, pa ok, i bolje, hajde da kupimo onda odmah stan, ali da se ne vraćam gore u zajednicu (jednom je bilo tako pa sam izvisila, čak i preko udarca prešla), a on je rekao da pod ovim okolnostima deifinitvno neće da razmišlja o kupovini nego ako hoću da se vratim tu gdje smo bili da se vratim, ako ne, da mu kažem da zna i da je onda kristalno sve jasno. Rekla sam da neću se vraćati jer nam želim najbolje, ali da on ipak još razmisli. Rekao je da je definitivno to što je rekao. Čak je tražio i polovljenje zajedničkog novca i to smo i uradili. Opet sam mu govorila, razmisli opet. Ali on ne. Tako da sam sve probala. Strah me samo za dijete. Ja radim, stalno sam zaposlena u ekstra firmi i imam redovna primanja, nešto manja od njegovih, ali redovna. I on je na dobroj poziciji. Imam na sebi imanje i četvrt roditeljskog stana. On na sebi nema još ništa, osim auta koje smo zajedno kupili. Da li je ok da svaki drugi dan, sada kada smo razdvojeni, vodi dijete sebi i svojima, da li je to loše za dijete da se tamo-vamo povlači? Šta je bolje?

(odgovor članu bejbibi)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 14:20:03   
bejbibi
Draga ne znam sta bi ti rekla..sve je to tesko,vjerujem,al ako je takav onda ne znam ima li nadeuser posted image ..ljubav je dvosmjerna ulica...od tebe zavisi sta ces i kako ces ali ja ti savjetujem da ako je to kraj da onda pricas snjim da se spirazumno razvedete,da ti da skrbnistvo nad djetetom da se ne vucete po sudovima itd, da dijete sto manje osjeti sve to...ako di finansijski stabilna mozda sud ti dodijeli skrbnistvo..al opet on kao otac ima pravo da je vidja to mu ne mozes zabraniti..uglavnom draga nadji sebi dobrog advokata...
Eh sad sto se tice djeteta.. Ja bih rekla ocu neces vidjeti dijete dok se ne skontas.. Eh sad kolko je to pametno ne znam... Mislim ocito mu nije tolko stalo,jeluser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 14:30:27   
Galicia
Ja bih rekla ocu neces vidjeti dijete dok se ne skontas..


Ovo nikako.
Pa bas dijete i ne treba da ispasta i osjeti te nesuglasice izmedju roditelja. Dijete ima pravo na oba roditelja, bez obzira kako se njih dvoje slazu.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 14:43:41   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja bih rekla ocu neces vidjeti dijete dok se ne skontas..


Ovo nikako.
Pa bas dijete i ne treba da ispasta i osjeti te nesuglasice izmedju roditelja. Dijete ima pravo na oba roditelja, bez obzira kako se njih dvoje slazu.


Pa ja bas ne zbam kolko je pametno da dijete ide gore dole a oni bisu nista rijesili..dokad ce uopste to njihobo sta.je trajati??? Il nek se razvedu i fino uvedu vrijeme kada ce se dijete voditi jednom od njih( zavisi kod koga ce vise biti,odnosno kome bi se dodijelilo)..

Ja koja sam huja, mmne bi ni vidio dok se ne skonta..il se opameti il se razvedi.. A vucarat dijete gore dole a oni bidu nista rijesili,samo ce jos goru zbrku joj u glavi napravit...

U svakom slucaju ovo je najgora moguca opcija..imala sam u porodici slucaj i katastrofa za dijete.. Uvijek oni ispastaju kakogod okrenes

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 14:45:12   
Galicia
I ja sam huja ali opet ne bih ucjenjivala mm kroz dijete. Ima i on pravo na svoje dijete kao i ja.


_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 14:47:30   
bejbibi

IZVORNA PORUKA: Galicia

I ja sam huja ali opet ne bih ucjenjivala mm kroz dijete. Ima i on pravo na svoje dijete kao i ja.



Vala nakon sest godina brain washinga vise ne bi bila normalnauser posted image

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Braku veeelikoj krizi-pomoć i savjeti
10.6.2015 14:52:01   
Galicia

IZVORNA PORUKA: bejbibi


IZVORNA PORUKA: Galicia

I ja sam huja ali opet ne bih ucjenjivala mm kroz dijete. Ima i on pravo na svoje dijete kao i ja.



Vala nakon sest godina brain washinga vise ne bi bila normalnauser posted image



Kakav brainwashing?
Ja sam ubijedjena da je sve ovo ovako bilo i na samom startu, samo sto to ona nije htjela da vidi. A niko nju nije tjerao da zivi u zajednicu, nego je svojevoljno pristala.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *