|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   DJEČIJE RADOSTI
4.7.2007 15:59:09   
Aida
Prisjetimo se dana našeg djetinjstva. Vjerovatno je svaka od vas sakupljala neke stvarčice kao što su salavete, sličice, figurice i tome slično. Ja sam sakupljala salavete dugo, dugo, a i sada mi dvije kutije salavetica stoje negdje u kući, jer bilo mi ih žao baciti.
Ja sam sa svojim prijateljicama mijenjala salavetu za salavetu. To je bilo toliko zabavno i interesantno. Ne znam da li djeca i danas rade nešto slično?
 
Jeste li i vi imali slična iskustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DJEČIJE RADOSTI
4.7.2007 17:46:11   
AIDA RR
Hej, ne samo da nosimo ista imena, ja i ti smo sakupljale zajedno također i salavetice! user posted image user posted image user posted image

Meni je to bilo najdraže, još posebno kad sam dobila totalno nakickarane salavetice! Što više su bile popisane, to su mi bile ljepše! user posted image user posted image user posted image

Inače sam također sakupljala figurice iz Kinder jaja, to mi je također bilo preslatko. Sakupljala sam i male one bebice - "Morske sirene", koje su imale lude boje kose do nogu! Kod sakupljanja tih mi je jedino bila važna boja i dužina kose i rep namjesto nogu! user posted image user posted image user posted image

Od sestre sin, koji ima 6 godina sakuplja ama baš sve! Od vlakiča, Spidermana, Ninja-turtles,...do na tisuče različitih sličica za albume, a najviše obožava sličice od avtiča i to kao nekih naj-jačih: BMW, Mercedes,...hej, da se stvarno nasmiješ! Jednog dana je pitao tatu, da li bi mu kupio Audi TT i on mu odgovori da. Mi se svi pogledamo, jer to je on ozbiljno potvrdio. Kad smo ga pitali, zar stvarno, kaže ti on: "pa dok Aladin naraste, taj avto če biti vrijedan kao stari Golf dvojka!". Mi smo samo prasnuli u smijeh, jer to je istina! Samo, baš me zanima, da li če Aladin tada htjeti sadašnjega Audija TT ili če tada več zahtejvati najnoviju različicu sa 50 auspuha i nekom tro-duplom-max-explosive-turbo mašinom! Ha-ha-ha... Toj djeci se moraš stvarno nasmijati, ali i njihovim roditeljima!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Aida)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DJEČIJE RADOSTI
5.7.2007 0:07:19   
Ona
I ja sam sakupljala igračke iz kinderjaja i još uvijekih imam. nedavno sam baš mislila da ih bacim, ali.....neka ih još malo.user posted image

Sakupljala sam i značke, ali sam ih sve podijelila. Nije mi više bilo interesantno.

(odgovor članu AIDA RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DJEČIJE RADOSTI
5.7.2007 10:31:37   
Malena
Ja sam sakupljala salavetice. To mi je bila velika radost. user posted image


(odgovor članu Ona)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DJEČIJE RADOSTI
5.7.2007 13:27:29   
Man
Ja sam sakupljao (nemojte se sad smijati žene) klikere i autića. Heheheheh...........

user posted image user posted image user posted image

Ima li još takvih??? user posted image

(odgovor članu Malena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DJEČIJE RADOSTI
6.7.2007 0:06:12   
momak
IZVORNA PORUKA: Man

Ja sam sakupljao (nemojte se sad smijati žene) klikere i autića. Heheheheh...........

user posted image user posted image user posted image

Ima li još takvih??? user posted image

Imaaaa....user posted image Klikeriiii....Autici.... Jao, Man, kad igramo klikera? user posted image user posted image

(odgovor članu Man)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DJEČIJE RADOSTI
6.7.2007 8:34:17   
Alen
Hej momci, ja sam sakupljajo autiće, pa me zanima je li jih je kome još šta ostalo, da mjenjamo? user posted image user posted image user posted image

Imam za zamjenu Mercedes SL 600, samo mu fale točkovi, pošto sam fenomen u Relly-u, pa sam se jednom malo zanio! user posted image user posted image user posted image

Normalno, sakupljajo sam i sličice teških kategorija fudbalera, pošto sam i sam bio kao fudbaler, al nije mi uspjelo. Znate kako to ide, derneki, ženske,...hahaha... user posted image user posted image user posted image

Od vas dvojice - Man i Momak, kao ni jedan ne bi rekao da je sakupljajo karte, postere i revije "neobučenih žena", a momci??? user posted image user posted image user posted image

Pa nisam ni ja neki junak ali jesam opičit na dame, moju damu, a Ringeraja zna koja je ta! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu momak)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: DJEČIJE RADOSTI
6.7.2007 13:05:19   
Man
Možemo se dogovoriti, nije problem. user posted image


(odgovor članu momak)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: DJEČIJE RADOSTI
6.7.2007 13:06:50   
Man
Pa naravno Alene, to je svaki muškarac bar kradom sakupljao, ali vjerovatno ni jedan neće da prizna. Hehehe.
Jel tako Momak? Slažeš se samnom?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alen)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: DJEČIJE RADOSTI
6.7.2007 15:21:46   
Žena
Hej momci, je li to na ringaraji počelo druženje i muške populacije. user posted image user posted image

(odgovor članu Man)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: DJEČIJE RADOSTI
6.7.2007 15:36:13   
Žena
Ti bi se igrao? A jeli? Koliko ti je onda godina kad te još nije prošla želja za igranjem? user posted image

(odgovor članu momak)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: DJEČIJE RADOSTI
6.7.2007 16:59:44   
momak
IZVORNA PORUKA: Man

Pa naravno Alene, to je svaki muškarac bar kradom sakupljao, ali vjerovatno ni jedan neće da prizna. Hehehe.
Jel tako Momak? Slažeš se samnom?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Malo je reci sakupljao. Neke postere sam htio nositi kod Mehe staklara uramiti. user posted image user posted image

(odgovor članu Man)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: DJEČIJE RADOSTI
11.7.2007 10:26:56   
Man
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mogu samo pretpostaviti kakvi su! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu momak)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *