|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li da se pomirim sa svekrvom?
26.6.2009 15:52:22   
emy24
Eh drage moje prvo cu se izviniti ako nisam nesto uradila kako treba,prvi put postavljam temu pa neznam jeli to to.Eh ovako...Prije mozda mjesec dana ja sam malo galamila svog bebaca(jako je nestasan),i moja svekrva me je zatjerala u puser posted image muser posted image sto sam galamila svoje dijete,ja njoj nisam nista rekla osim da smo zavrsile za sva vremena i da se nema pravo petljati u odgoj mog djeteta.U nedelju idemo na more i ostajemo sedam dana pa me zanima dali da se pozdravim kad krenemo ili sta vec??????user posted image user posted image user posted image Nisam pakosna i nevaspitana ali me interesuje i vase misljenje(ah da napomenem muz je na mojoj strani)

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 27.6.2009 16:59:38 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
26.6.2009 15:57:06   
Romali
Draga, čim ti razmišlješ da li da se pomiriš, došla si do tačke kada to vjerovatno trebaš uraditi.

Neću zalaziti u detalje i razloge, ali ja bih se pomirila. Čisto onako ljudski, kulturno, da pokažem ko je 'pametniji'.


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
26.6.2009 15:59:09   
emy24
hvala romali,znas mi zivimo u istoj kuci samo ja na spratu,ali ruzno je malac se igra u dvoristu ispred njenih vrata,pa je malo bar meni neugodno
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
26.6.2009 22:47:24   
almai
emy, jeli ti se sveki izvinula nakon toga??

_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
26.6.2009 22:54:56   
pjenica mala
i ja mislim da bi se bilo lijepo pomiriti, ali mislim da je ona ta, koja bi tebala da se izvini

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
26.6.2009 22:55:27   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Romali

Draga, čim ti razmišlješ da li da se pomiriš, došla si do tačke kada to vjerovatno trebaš uraditi.

Neću zalaziti u detalje i razloge, ali ja bih se pomirila. Čisto onako ljudski, kulturno, da pokažem ko je 'pametniji'.



potpisujem
ako je ona svoju kulturu nasla na putu , nisi ti...
ako se nastavis tako ponasati i mnoziti je sa nulom, njoj nikada nece stici do mozga da je uvrjedila finu zenu vec ce misliti da si zasluzila
ali ako se ti postavis iznad nje, nekad ce i kod nje proradit nesto u glavi pa ce shvatit kakva je ispala ona a kakva ti
sto bi rekla moja drugarica
LAGANO JE ISKULIRAJuser posted image

imala sam slicnu situaciju  kada mi je majka od mm spomenula mamu...user posted image
meni je to strasno
i on od moje familije nije dozivio nikada ruzno dobar dan
moja svekrva je tada bila strasno ljuta na nju, kao i mm i ostala familija
ja sam odpuhala svoje i sva familija i moja innjegova je znala za to
ali kada se ona razbolila ja sam joj porva poslala i hranu i poslala mm da je obilazi...ja nisam isla ali sam slala i brinula se dali je sve ok
posto mi svekrva zivi vani
znate kakve su reakcije okoline bile
ja sam ispala super a ona cangrizava stara zena bez kulture user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
26.6.2009 22:59:55   
daca/maca
Ti se pozdravi, onako radi reda....ne mogu da vjerujem da ti je to rekla, kakva je to opajdara...pa meni moja mater to ne govori....nevjerovatno, evo uzbudila sam se....user posted image

Budi pametna i mudra. UM CARUJE.....snaga đubre vuče ( klade valja)....user posted image

p.s. Inače, i moja svekrva se petlja svugdje, ali ja to nekako ISKULIRAM. Danas htjela da da mome bebaću malo ČORBE, masna, začinjena...a njemu tek 4MJESECA....navalila da ga ostavim da ga ona čuva nekad....a ja ne smijem, daće mu GRAHA... user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
26.6.2009 23:12:02   
emy24
joj hvala vam svima drage moje.I pored toga sto me je zatjerala u p.... m....... bez razloga ja se opet sutra dan pozdravim a ona me skine sa dnevnog reda,ma neznam vise ni sama sta da radim....idemo sutra na more pa sam ja kontala uci joj u kucu(njoj i svekru )i kulturno se pozdraviti,ali me strah ako opet ne odgovori provalicu seuser posted image user posted image user posted image ,nije mi se izvinula ali kako sam ja skontala ona ocekuje da se ja njoj izvinem,mozete zamisliti mozgauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 0:40:53   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: emy24

joj hvala vam svima drage moje.I pored toga sto me je zatjerala u p.... m....... bez razloga ja se opet sutra dan pozdravim a ona me skine sa dnevnog reda,ma neznam vise ni sama sta da radim....idemo sutra na more pa sam ja kontala uci joj u kucu(njoj i svekru )i kulturno se pozdraviti,ali me strah ako opet ne odgovori provalicu seuser posted image user posted image user posted image ,nije mi se izvinula ali kako sam ja skontala ona ocekuje da se ja njoj izvinem,mozete zamisliti mozgauser posted image user posted image user posted image


pa ako te tako otkaci onda ce mm stati jos vise na tvoju stranu i onda si pobjedila jednu veliku bitku na kulturan nacinuser posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 8:08:46   
Anoniman
Za emy24

Draga moja moram se pridružiti.Ja isto imam probleme sa svekrvom prvi put kad smo prestale pričati ona je htjela zakuhati između mene i mm,rekla mu da ja njoj svašta govorim i počela plakati.Sreća moja pa me zaova odbranila,stala je na moju stranu i rekla da je to laž inače bi mm poludio jer mu mamica plače.Nakon toga nismo pričale 6mj. i ja opet prva počnem pričati s njom radi mira u kući.Međutim ona je opet nastavila po starom se ponašati,mene zajebavati i tako.Sad sam opet odlučila nepričati sa njom jer sam onda rahat,popusti ona mene i ja nju i tako funkcinišemo,a živimo zajedno na istom spratu.Jako je ružno i neprijatno ali šta ćeš s njom se drugačije ne može.

Prema tome draga moja one su ti takve i nikad se neće promjeniti (bar je kod mene tako),s toga dobro razmisli šta ćeš i kako ćeš,jer ako ti je to jednom rekla reći će i uvijek,a tvoj muž naravno ne može protiv nje jer ga je ona rodila.Treba i njih svatiti oni su između dvije vatre.Fino je kad sve funkcioniše ali ona nemože shvatiti da si ti rodila to dijete i da se niko nemože miješati u odgoju tvog djeteta i imaju u glavi da mogu snahi reći šta one hoće jer si ti zaboga došla u njenu kuću i moraš raditi kako ti ona kaže.

Sretan put k moru,i fino se ti provedi ne misli na nju,nije vrijedna vjeruj

pozz

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 8:21:23   
ziki
Ja sam imala sličnu situaciju zimus, bez psovki ali sa vrijeđanjem, ja sam se pomirila. Do tad je MM bio uvijek spreman da je brani i da traži opravdanja ali sad sam reaguje na njene sitne pravokacija, ja sam vise i oguglala pa često i ne primjetim ali primjeti on.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 8:28:46   
azraj
To je haman tako kod svih svekrva,to im je u prirodi,zetove drze ko malo vode na dlanu a snahama samo nesto savjetuju kao da su bez mozga,moja svekrva tako cesto daje neke savjete kad se to od nje i ne trazi,ponekad se ponasa kao da je ona djeciji psiholog pa mi dijete stalno nesto proucava.Meni to nevjerovatno ide na zivce a i mom dragom a ja joj ne mogu nista odgovoriti jer me strah da necu preci granice jer kad je dijete u pitanju ja se malo pogubim.Pa onda dosta pocnem razmisljati pa prvo trazim njene dobre strane pa tek onda ono nesto sto ne valja pa me tako to umiri,jer kad pocnem misliti na ove negativne to mi da takvu nervozu da se iskaljujem na sve odreda,al sreca pa ne zivimo skupa.Tako moj je savjet gledaj onu pozitivnu stranu prije svega radi sebe pa onda radi drugih,jer ne moze se drugacije ziviti al ne daj da te neko ponizava.

_____________________________

Hamza,mamin lav,26.10.2006.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 9:59:34   
emy24
opet vam hvala sto ste izdvojile malo vremena da mi date savjet,ali ona misli da je najpametnija ubi me u pojam.Sto mi puta kaze za malog citiram"dragi nenin zilojko",dijete je sasvim normalno i za svoje dvije godine dobijo je jednom injekciju,samo sto je ziv.Ma ko je u zajednici razumije o cemu pricam.Shvatam ja i svog muza nije ni njemu lako ali opet po mom misljenju trebao je odreagovati drugacije.Kada sam mu rekla za to samo je sutio,fino je trebao sici dole njoj pa ako treba i meni i njoj ocitati bukvicu,ali ne on mene sutnjom podrzava i kaze mi ako zelim sa njom da pricamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu azraj)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 10:16:04   
delly
nezivim u zajednici pa neznam kako to bas i funkcionise ali kako god i gdje god ima trzavica...
pricaj s muzem i reci da si pokusala i kao prvo od svega ona se tebi treba izvinuti jer ti je opsovala mater ,.. nema veze ako je ona starija ,i mama tvog muza ona se netreba tako izrazavati i vrijedati jer meni je to najruznija psovka .... ja nebi presla preko toga dok se neizvine ...jer nije ona neka svetinja ...

ja nemam sa svojom problema hvala bogu .. stvarno nikakvih ...ali nedaj mi boze da meni ona opsuje uh uh ako nebi sta joj letilo po kuci kakva sam...a da mi mater opsuje e onda bi joj to bila zadnja rijec sto je meni uputila jer nikad joj to oprostila nebi ,... nedaj se ..ako sad predes preko toga ona ce isto tako opet uraditi pa si ti misli sta ti pase ??

_____________________________

25.07 -dosla je nasa princezica


(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 10:21:40   
Anoniman
Ja se često puta zapitam jesam li normalna gdje ću živjeti s nekim a da ne govorimo,ali vjeruj da sam skontala da sam u pravu jer često puta ona ne govori sa svekrom koji je zlato od čovjeka,pa onda sa sinom mm,kćerku svoju vlastitu često iznervira da bi je udavila,a nikako nemože podnijeti da mene vole svekar i zaova koju volim ko svoju sestru.Ima Boga mi kod nje i dobrih stvari ali preovladavaju one loše,ja je više nikako podnijeti ne mogu pa nek me ubiju ali je tako.Najviše bi volila da je nikad moje oči ne vide,a još da imam dijete krv moju bi mi popila. Čvrsto sam odlučila da se nikad pomiriti s njom neću,a aBd skupljam malo para da sebi opremim sprat da se odvojim pa nek ona onda borbene svira.Upravu si kad kažeš za zetove,njen zet iza leđa njoj svašta nagovori a ja joj kažem u lice pa valjda za to nevaljam
Sve su one iste
Ipak hvala ti

(odgovor članu azraj)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 10:37:02   
mama2009
Draga moja, moj savjet je da budes malo "lukava" kao i sve one pa da se fino s njom pozdravis .....a onda kad se vratis opet stavi distancu i ne dozvoli da se ponovi isto. Al sad joj pokazi koliko je ona nekulturna. Ja bi isto cekala priliku da sjedem sa njom, mm i ako imas podrsku od svekra ili jos neko.....pa fino kazes ....(ja sam tako uradila) ne dopustam mojoj mami koja me rodila da mi na takav nacin se obraca, a nisam ni navikla na takvu vrstu konverzacije molim Vas ili te kako je vec oslovljavas nemojte ni Vi.

Jer neces biti sama i naravno dobro bi bilo ako bi te neko podrzao....



Sretnooo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 11:45:42   
ledy blue
Izvinuti??? Ne vidim razloga zasto ti cekas njeno izvinjenje....pa da ona to i uradli da  li ces prihvatiti??
Sta uopce znaci izvinuti se,,,ona ako to i uradi  to ce biti samo ..eto radi reda...ali ona nece tako i misliti...i ne znam sta ce ti se onda izvinjavati...ja izvinjenje prihvatim samo ako je od srca...

Draga moja ti lijepo na more...ne opterecuj se glupostima,,,ali koliko vidim tebe to ipak zaokuplja..ja bih zato ..kada krenem.. usla i lijepo, kultuno i izrazitio hladno se pozdravila,  tebi  je savjest cista, a ona nek se stidi....a vjerujem da ce i tm biti ponosan na tebe...a  sto se tice buduce konverzacije...strogo poslovno i hladno...ma ko englezi...samo o vremenu..pa nek se ona malo zapita o svojim postupcima.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 13:11:59   
emy24
hvala vam poslusacu vas,znaci samo hladno i suzdrzano.IDEMO DALJE I NEK SE STIDI SVOJIH RIJECI,meni je savjest cistauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 13:53:57   
breskvicaa
IZVORNA PORUKA: NEUTJEŠNA

Za emy24

Draga moja moram se pridružiti.Ja isto imam probleme sa svekrvom prvi put kad smo prestale pričati ona je htjela zakuhati između mene i mm,rekla mu da ja njoj svašta govorim i počela plakati.Sreća moja pa me zaova odbranila,stala je na moju stranu i rekla da je to laž inače bi mm poludio jer mu mamica plače.Nakon toga nismo pričale 6mj. i ja opet prva počnem pričati s njom radi mira u kući.Međutim ona je opet nastavila po starom se ponašati,mene zajebavati i tako.Sad sam opet odlučila nepričati sa njom jer sam onda rahat,popusti ona mene i ja nju i tako funkcinišemo,a živimo zajedno na istom spratu.Jako je ružno i neprijatno ali šta ćeš s njom se drugačije ne može.

Prema tome draga moja one su ti takve i nikad se neće promjeniti (bar je kod mene tako),s toga dobro razmisli šta ćeš i kako ćeš,jer ako ti je to jednom rekla reći će i uvijek,a tvoj muž naravno ne može protiv nje jer ga je ona rodila.Treba i njih svatiti oni su između dvije vatre.Fino je kad sve funkcioniše ali ona nemože shvatiti da si ti rodila to dijete i da se niko nemože miješati u odgoju tvog djeteta i imaju u glavi da mogu snahi reći šta one hoće jer si ti zaboga došla u njenu kuću i moraš raditi kako ti ona kaže.

Sretan put k moru,i fino se ti provedi ne misli na nju,nije vrijedna vjeruj

pozz
pozdrav draga Emy
ja sam imala slicnu situaciju kao NEUTJESNA samo sto sam se ja pomirivala vise puta hajd sve radi mira sto ostale ovdije kazu e zadnji put kad sam se posvađala nije imala razumijevanja za mene poslije operacije tacno radila sam laparaskopiju i nisam se smijela naprezati mjesec dana niti dizati tesko na sto je ona odgovorila MA NECE TI NISTA BOGATI BITI a ja na sve njene gluposti tada sutila da nebi bilo opet sveđe sto ti hocu reci gledala je da me unisti drugim rijecim i mene i moj brak sto naravno ja nisam dozvolila niti sam sta govorila svom muzu nego sam ga uvjerila dijelima da sam ja u pravu a ne ona ali ja i dalje postujem tzo je njegova mama i ja nemogu protiv toga ali zato kad sam se zadnji put posvađala sa njom rekla sam sama sebi nek joj je bog na pomoci ali ja joj ne silazim i evo 30.09.2009 ce biti godina dana kako nepricamo i vjeruj mi da sam rahat.STA TI HOCU RECI DRAGA EMICE POTPUNO TE RAZUMIJEM I SHVATAM ALI ONA NIJE VRIJEDNA NICEGA A KAMOLI DA SE POMIRITE JER SE TAKVE OSOBE NIKAD NECE PROMIENITI JA SAM 4-GOD. U BRAKU I ZA TE 4-GOD. NIKAD NISAM BILA RAHATNIJA KO ZADNJU HAMAN GODINU ZATO DSRAGA MOJA GLAVU GORE PONOSNO I GLEDAJ TO SVOJE BEBČE TM I NARAVNO SEBE
(DA SAMO NAPOMENEM DA SAM JA NA SPRATU A ONA U PRZEMLJU tj.ISTA KUCA)


< Poruku je uredio maida_sa -- 27.6.2009 14:07:16 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 14:45:23   
emy24
ma i mi smo u istoj kuci ista situacija kao i kod tebe,samo stvarno je nezgodno malac leti njoj,i sto je jos veci problem a ona se meni inati dok samo pricale mali dole nije mogao biti ni deset minuta ,a sad ga dole zabavi i po dva sata,da branim dijete ne mogu kad se i on igra u dvoristu leti njoj,ali se barem odmorim ta dva sata koliko bude kod nje

_____________________________

Emin & Ejna
23.04.2007.
26.07.2012

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 14:57:05   
mamma mumi
Kad citam sve ove postove o svekrvama, primjetim da su rijetke zadovoljne. Pitam se samo zasto je to tako?Mislim da su majke od mm vrlo posesivne i upravu ste kad kazete da paze zetove, a snahe ne.Samo znam da je jako tesko zivjeti u zajednici, celicni zivci ti trebaju. Kuci sa svojim se nekad posvadjam, odbrusim, a udas se i dodjes zivjeti sa strancima.Smatram da su mm ti koji trebaju da balansiraju i odluce sta je bitnije, znam ja da je majka jedna , pa i sama sam majka i akB bit cu nekada svekrva,ali oni su ti koji trebaju nas da zastite,a ne da sute, jer da je suprotno, naravno da bih ja svojoj mami rekla da nije to i to uredu, ali jok oni cesto sute e to mene nervira. A ti mila idi fino na more,i ja se nebih pozdravila, jer ja preko psovke nebih tako lako presla, jer nije ona balavica i treba da zna sta je uredu, a sta ne i briga me sta ce drugi misliti o meni!

(odgovor članu emy24)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 15:06:46   
Emina85
IZVORNA PORUKA: daca/maca

Ti se pozdravi, onako radi reda....ne mogu da vjerujem da ti je to rekla, kakva je to opajdara...pa meni moja mater to ne govori....nevjerovatno, evo uzbudila sam se....user posted image

Budi pametna i mudra. UM CARUJE.....snaga đubre vuče ( klade valja)....user posted image




potpisujem!

Pametniji ipak popušta....


_____________________________

Muhammed, sunce moje, ugledao svjetlo dana 11.07. 2009.i došao majci u zagrljaj !!!
Najljepši osjećaj na svijetu!!!!


(odgovor članu daca/maca)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 15:13:44   
Anoniman
I ja sam u braku 4god.,od toga smo možda godinu pričale a ostalo ili službeno ili nikako,samo što sam ja napisala 2x,ali Boga mi više puta je bilo takvih svađa.Opet je vama drugačije koje živite spratom bar odvojene,a ja moram sjesti za isti sto da jedemo,pijemo kafu i tako.Ja se nekad povučem kad je ona tu odem u sobu i onda sebi kažem koje ona da ja zbog nje kasnije sama jedem i pijem kafu,nek se ona malo neprijatno osjeća.Međutim ona nema ni obraza ni karaktera,prije 2 dana sjela je u auto da je ja vozim,to sve govori,ali nisam htjela komentarisati jer neću da spadnem na njen nivo.Sad sam iole rahat,odem na poso ne viđamo se po cijeli dan i to je to,kad ja dođem gledam da sam što manje u njenoj blizini,mm ne reaguje jer nemože ni meni ni njoj i on je valjda vidio da je ovako najbolje,ja sam odlučila dok sam ove pameti neću se pomiriti s njom,a neznam možda se i desi nekim slučajem.

(odgovor članu breskvicaa)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 15:22:57   
Lady26
Ja kad citam vase postove, zahvaljujem Bogu sto imam ovakvu svekrvu kakvu imam a svekra pogotovo....Bolje se slazem sa njom nego sa svojom mamom...maksimalno mi ugadjaju i paze me, sad odnesose moju staru masinu za ves i donijeli njihovu novu (stara manje od godinu dana), kaze tebi ce ova biti bolja, sad kad stigne beba...SAMO DA NAPOMENEM, da zivimo u istoj kuci, mi smo na spratu, svekrva me zaposlila u ministarstvo gdje i ona radi...znaci sad smo i radne kolegice, vise vidjam nju nego mm i hvala joj na svemu....
Prosto ne mogu da shvatim da ima takvih zena, cuj nekoga poslati u puser posted image materinu, i to zbog njegovog djeteta user posted image ili mijesati se u zivot i domacinstvo...Ja sam uvijek za to da se strane izmire ali ako ces ti jednom po jednom podvijati rep i spustati glavu pred nekim pa da te nastavi gaziti , onda NE i NE...Kakve god da smo, muzevi su nas odabrali i njima smo dobre pa tako trebamo biti i njegovim roditeljima....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dali da se pomirim sa svekrvom?
27.6.2009 15:23:23   
luna77
ni moja nije bolja ali smo mi odselili i uopće me netangira njeno ponašanja.srećom, muz je na mojoj strani od početka jer je vidio kakva mu je mamica,djever je sa ženom otišao prije.
I dan danas samo sebe zena gleda i pokušava diktirati normalno bezuspjesno ,sreća pa su je svi prokužili....
neznam da sam morala ostati s njom u istoj kući ispalila bih,mio smo mislili sreditis ebi kat i kad se u to počela petljati muz je rekao idemo i sreća sad smo u svome bas sretni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *