|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li sam ja seksualni manijak?!
12.10.2007 14:48:48   
amlatifa
Ja imam problem sa svojim mužem i treba mi pomoć. Dali je normalno da on samnom vodi ljubav 1 u 3 mjeseca.Meni lično nije. Nema šta nisam probala ali nepali. Što se mene lično tiče ja bi mogla svaki dan. Ako neko ima neki prijedlog javi te seuser posted image

< Poruku je uredio bebbe RR -- 28.4.2010 11:54:03 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
12.10.2007 22:09:37   
Nyah RR
Oprosti, ali meni to nije cool i normalno, jer svi imamo hormone, koji trebaju kadkad da poludeuser posted image user posted image . Znam, da neki trebamo i zelimo vise, neki manje, ali 1 na tri mjeseca meni se ne cini ok. Kakvi su inace vasi odnosi? Slazete se? Koliko ste dugo u vezi? Mozda vam treba neka promjena, da probate nesto novo, da se trudite obojeuser posted image .

Zasto o tome ne popricas s njim, pa nam javi, sta je rekao?

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
13.10.2007 21:24:19   
Denislava
Nisi manijak. Ajde zagrij ga sa vručim gačicama in jednim striptizom.

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
14.10.2007 10:27:55   
blue sky
IZVORNA PORUKA: Denislava

Nisi manijak. Ajde zagrij ga sa vručim gačicama in jednim striptizom.



user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Denislava)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
15.10.2007 17:02:17   
Anoniman
oh.pa za mene to bas nije ok.jesi sigurna da je tvoj muz hetero?mislim,ne mogu da vjerujem,jer ja se sexam 3 puta dnevno.prati ga malo kad ode na kaficu.mozda otkrijes nesto..sretno

(odgovor članu blue sky)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
16.10.2007 8:52:28   
sexi sejo
Cao moje drugarice, ti si u potpunosti normalna. Ja samo ne znam je li on normalan, mislim tvoj muz. Ja bih volio vise puta dnevno, ali imam slican problem kao ti. Vec sam ranije to spominjao u nekim postovima. Ali izgleda da nemam srece, jer volio bih da sam nasao zenu kao ti. Mislim sa tvojim zeljama, imam osjecaj da je moja frigidna, ali nisam siguran. Sve vas puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
19.10.2007 22:34:05   
archi
Cini mi se, draga moja, da on ima problem sam sa sobom i radije taj problem s njim podijeli nego s nama po forumu.


(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
22.10.2007 12:48:39   
amlatifa
Draga moja archi izvini ali kad čovjek više nezna šta da uradi onda traži savjet.
P.S. Možda zato postoji forumuser posted image

(odgovor članu archi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
22.10.2007 13:07:30   
sexi sejo
Cao moje drugarice. Javljam se samo da dam podrsku amlatifinom stavu. I moje misljenje je da je svrha foruma da ljudi anonimno izloze svoje probleme i dobiju odgovore na njih. Samo tako amlatifa. Mnoge svoje probleme sam rijesio upravo pomocu savjeta na ovom forumu. Sve vas puno voli i pozdravlja vas
SEXI SEJO user posted image  

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
25.10.2007 20:34:14   
amlatifa
Hvala.Kad čovjek nema pomoć od svojih naj naj onda idi dalje.Ali i dalje nezmam šta da radim. Ispadala sam budala mnogo puta ma šta da sam pokušala.Niko nezma kako se čovjek osjeća u takvoj situaciji dok ne osjeti na svojoj koži.user posted image

(odgovor članu sexi sejo)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
1.11.2007 8:35:03   
JASNA1
Cao, Amlatifa, evo vidim da se uveliko diskutuje o tvom "problemu", pa odlucih da i ja napisem nesto na tu temu.

Mozemo nagadjati satima, mozda je ovo a mozda je ono, ali moje misljenje je da ces to najbolje rijesiti
da sjednes lijepo sa svojim muzem i otvoreno razgovaras o vasem zajednickom problemu.
To ni u kom slucaju nije samo tvoj problem!!   ocigledno je on taj koji ima problem, tako da je u svakom slucaju bolje rijesiti ga sto prije i vidjeti u cemu je stvar.
ako se to razvuce na duze vrijeme,  nema tu neke buducnosti zajednicke, a za dobar brak znamo svi da moraju neke stvari biti ispunjene i partneri zadovoljni.

PS
U slucaju da si trudna, mozda se boji.


Puno te pozdravljam i zelim da sto prije rijesis to, i molim te pisi nam sta si napravila.user posted image

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
1.11.2007 19:17:38   
amlatifa
Puno ti hvala prvo mislim da se većina na ovom forumu puno pali na mnoge gluposti očito si ti koja bi makar nešto razumjela.Stvano neznam učemu je problem između mene i mog muža mladi smo imamo malu curicu od 5 godina i sve je krenulo naopako od kad se ona rodila.¸Vjeruj sve sam pokušaval ali nepali na kraju sam htjela da idemo kod doktora ali on kaže da je s njim sve OK i da je takav. Jedino rješenje je razvod ali ja njega stvarno volim da li me vara neznam ali 99,99% mislim da neuser posted image  iskreno HVALA.

(odgovor članu JASNA1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
1.11.2007 19:23:05   
Suncica*
Sada ti pisem kao prijatelj koji saoseca sa tobom. Moj ti je savet, vec ako ga jako volis, da ga izignorises, da mu das do znanja da postoje i drugi muskarci na ovome svetu koji ti mogu pruziti sve ono sto on ne zeli ili ne moze..Mozda shvati da moze da te izgubi, pa promeni ponasanje..
Inace jesam svadjalica, ali jako mi je zao kada procitam tako nesto kao sto si ti napisala..
Nadam se da ces uspeti..
Mnogo srece..
Pozdrav!!!

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
1.11.2007 20:14:07   
amlatifa
Mislim da će ignorisanje upaliti jer to već radim u zadnjih 15 dana i već polako igra vidjet ćemo ja idem polako pa kako bude.Ej jel vjeruješ da sam glumila sve i svašta ladice su pune ovakvih i onakvih grudanjaka i gaćica ali on je frigi fuj da na kraju kaže ej umoran sam ne mogu ništa user posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
1.11.2007 20:38:25   
Suncica*
Draga moja, iskreno mi je zao. Evo tvoju poruku je procitao i moj muz i on se pita sta nedostaje tom coveku. Ipak si mlada zena koja kao i svi ima svoje potrebe. Grehota je da ne osetis sve cari koje brak donosi. Jer ipak koliko god neko govorio da je sex sporedan, on je ipak to nesto sto odrzava brak.
Iskreno se nadam da ce ti to upaliti..
Drzim ti fige..

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
1.11.2007 20:45:51   
amlatifa
Hvala nadam se nadam se nada zadnje umire.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
1.11.2007 20:47:59   
Monia
user posted image Draga moja,nisu to stvari sa kojima se treba igrati i eksperimentisati.Vi ste dva civilizirana bica,koja treba  da razgovaraju i rijese problem.Ukoliko to niste u stanju uraditi sami obratite se ljudima koji rade te stvari na razne nacine.Ne slazem se sa ignorisanjem.....to je gubljenje vremena,i nista se nece rijesiti.Upamti da nedostatak komunikacije udaljava ljude,a ti to upravo radis.Nadam se da ces uspjeti biti iskrena prvo prema sebi, pa njemu,i da ce sve biti u redu.sretno.

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
2.11.2007 7:03:32   
SMIRI
Koliko sam ja skontala dosad, SVAKI MUSKARAC VOLI SEX!
I slazem se da je to jako bitno u braku!

I iskreno receno mene bi zabrinulo kad moj muz nebi htjeo da spava samnom ili da me izbjegava!
Ne zelim te zabrinjavati jos vise ili slicno...ali mozda na drugom mjestu dobije sto bi ti htjela od njega! DRZIM TI FIGE da to nije to i nadam se da ce uskoro sve biti ok...ali ipak uzmi sve u obzir! ;-/

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
5.11.2007 10:49:49   
budućamama
Apsolutno se slažem s postovima koji kažu da je komunikacija jaaaaaaaaako bitna u odnosu s parnerom. Međutim, nekada stvarno ni to ne pomaže. Ja sa svojim mužem razgovaram o svim problemima, ali mi se ponekad desi da i on meni kaže: umora sam ili samo zaspe a ja sjedim ko budala pored njega i pokušavam zaspati sva nervozna. Meni je pomagalo da prvo pokušam razgovarati, ali kad sve to postane mlaćenje prazne slame, onda mu kažem bukvalno: "radi šta hoćeš, boli me briga više jer nemam snage ni živaca da se oko toga natežem s tobom". Tad se najčešće desi čudo, on radi upravo ono što sam ja htjela i onda vodimo ljubav ili se riješi problem druge prirode koji smo imali i oko kojeg sam ga gnjavila.
Možda je fazon u tome da se "veličanstveni on" oslobodi pritiska i više to nešto ne doživljava na način da on "mora" nešto uraditi, već da to želi. U svakom slučaju, želim ti sreću. Možda je to samo prolazna faza, ali pokušaj apsolutno sve prije nego odustaneš. Eto, toliko od mene

(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
5.11.2007 10:58:51   
budućamama
a da, zaboravih reći, ja i moj muž smo našli ritam koji nam oboma odgovara što se tiče seksa. Iskrena da budem, ponekad bih i ja možda mogla više user posted image , ali i ja njega katkad odbijem jer sam umorna ili zabrinuta oko nekih gluposti. Sve će to doći na svoje, bitno je da među vama postoji ljubav. Sretno

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
12.11.2007 10:00:14   
budućamama
Amlatifa, ima li šta novo? Kako se situacija razvija?

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
15.11.2007 20:18:28   
amlatifa
Evo me nakon dužeg vremena. Ja sam iskoristila priliku i otvorila dušu.
Bilo je to ovako sad će mi rođendan pa naravno šta želiš da ti kupim a ja sam odgovorila ništa baš ništa mi netreba trebaš mi ti i tako se krenulo u razgovor. Nemogu da vjerujem prvi put za 6 god braka da smo normalno razgovarali.
Rekla sam mu sve i svašta a on je očekivao od mene da ko zna po koji put uđem u krevet i da ga molim na ...... ali ja sam mu rekla da poslije toliko njegovih odbijanja nemam namjeru da to ikad više uradim. On želi drugo dijete a ja ne na tu temu sam mu odgovorila da ali samo ako se promjeni i da nisam njegova krava koja će mu samo rađati djecu prati i čistiti. I drage moje nakraju sam se odvalia plakala sam bože sačuvaj. Poslije 2 dana puko je dobar dobar seks boli glava. Obećao je da će se potruditi da se promjeni pa vidjećemo. Pozdravljam Vas puno.

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
16.11.2007 23:33:08   
AIDA P
Hej,ja se nisam javljala na ovu temu,ali sam sve procitala.Ma nikakvo ignorisanje,i ja mislim da je iskren razgovor pravo rjesenje.Kako vidim,stvari su krenule nabolje,samo tako nastavi.Drago mi je da se situacija poboljsala.Velika pusauser posted image

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
14.12.2007 13:16:55   
Bosanka
Draga forumasice,nikakvo ignorisanje ne dolazi u obzir,ta nisi prapecinac.Boze!Samo razgovaraj s njim,otvoreno i jasno.Reci sta te muci,i nesto ce izaci iz toga.Sretno.

(odgovor članu AIDA P)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: DALI SAM JA MANIJAK
3.3.2008 10:59:05   
kovrdjava
Draga moja ja ti savjet nemogu dati jer u toj situaciji nisam,moj sex s muzem je super da se desiti da je on umoran,nekad i ja al to nije strasno,bitno je da se razumijemo i vjerujemo jedno drugom...Ja cesto znam napraviti veceru,vino,svijece malo romantike cisto da nam razbijem svakodnevnicu i to upali..Drugarice ja da sam na tvom mjestu malo bih ga slijedila,ne bukvalno u tom smislu,al procackj malo mu mob.,nedo bog da ne postoji druga,stvi ga na ignor jedno vrijeme....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu amlatifa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *