|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da vam nesto predlozim
21.7.2009 9:56:12   
bebana27
Sinoc sam nesto razmisljala vidim ima nas iz cijele BiH i sire.zasto nebi naprevile neke izlete da svaki mjesec neko od nas bude domacin da se medjusobno upoznajemo zar to nebi bilo super mogle bi negdje na izlet kraj rijeke ili tako nesto slicno,zar to nebi bilo super nasa bi se djeca igrala a mi bi uzivale u druzenju
ja vas prva pozivam da dodje te kod mene ja cu biti vas domacin.
Ako sam pogrijesila sa stavljanjem teme ovjde ja se izvinjavam stavite je vi gdje odgovara.
LP

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 10:36:04   
mina23
super ideja ja sam za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 10:37:12   
bebana27
jer svaka u svom gradu ima nesto lijepo da pokaze a to bi nam bilo i upoznavanje i medjusobno druzenje

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 10:39:54   
HanaBana
i ja sam zauser posted image Svaka cast za idejuuser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 10:49:52   
almai
moze bebanauser posted image user posted image user posted image user posted image
Samo nam reci gdje nas pozivas u G.V. ili u Bihacuser posted image user posted image ???


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 11:01:17   
Nunichi
Bujrum i u Tz,vodicu vas na Panonska jezera. user posted image

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 11:20:02   
MELLI
Bujrum i u Zavidoviće,imamo tri rijeke,kamene kugle,puno šumeuser posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 12:25:35   
bebana27
ma moze i u vakuf a i u bihac nije problem
samo se trebamo organizovati pa vidjeti sa ostalim forumasicama sta oni misle o ovome i kakvi su njihovi prijedlozi

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 13:24:55   
remzy
dobar prijedloguser posted image user posted image user posted image
ja sam ZA,ali da vidimo sta ostale forumasice kazu


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 13:27:32   
M kao Mama
Ideja je ekstra, ali postoje objektivni problemi, ne možemo oko kafe u Sarajevu da se usaglasimo, a ne oko puta u Bihać ili slično. I Prije su forumašice predlagale da se sastanemo kod kovrđave ili dine na vikendicama, ali nikada ništa od toga, pa bio je prijedlog za Mostar, pa opet ništa, pa jedno vrijeme se pričlalo da osnuje udruženje, pa unajmimo autobu, pa i to je palo u vodu. Tako da se puno ne nadaš, ova tema će se zahuktati, svi će govoriti kako je to divno, krasno, ekstra za svaku pohvalu, ali kada bude trebalo preći sa riječi na djela, nigdje nikoga.

Iskreno voljela bih da se družimo češće i da nas je što više, ali...

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 13:31:19   
bebana27
i ja bi voljela da ovo uspije jer trebamo se organizirati ali kako ti kazes mozda od ovog nema nista
meni je to mm predlozio sinoc da stavim tu temu kaze posto vas ima puno na forumu iz razni gradova zasto nebi napravile izlet pa da se druzite i medjusobno upoznajete
iskreno bi voljela da se ovo desi

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 13:32:45   
Nedi
Slažem se sa mamaalmom, to je jako teško organizovati. Često organizujem razne manifestacije "za odrasle ljude" i znam kako je to teško a kamoli gdje su djeca i to male bebe. Mislim da od "super ideja" ovo neće , nažalost, dalje otići. Da u svakom gradu po 5 mama oraganizuje treba im mnogo truda, vremena, novca, itd. i pitanje je da li će htjeti, imati vremena i volje.  

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 14:00:49   
tea lana
IZVORNA PORUKA: mama alma

Ideja je ekstra, ali postoje objektivni problemi, ne možemo oko kafe u Sarajevu da se usaglasimo, a ne oko puta u Bihać ili slično. I Prije su forumašice predlagale da se sastanemo kod kovrđave ili dine na vikendicama, ali nikada ništa od toga, pa bio je prijedlog za Mostar, pa opet ništa, pa jedno vrijeme se pričlalo da osnuje udruženje, pa unajmimo autobu, pa i to je palo u vodu. Tako da se puno ne nadaš, ova tema će se zahuktati, svi će govoriti kako je to divno, krasno, ekstra za svaku pohvalu, ali kada bude trebalo preći sa riječi na djela, nigdje nikoga.

Iskreno voljela bih da se družimo češće i da nas je što više, ali...


mama Alma je u pravu 100%

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 14:09:51   
Doraa
ja bih rado al čojek mi ne da mrdnutiuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 14:41:26   
babina beba
bebana 27, svidja mi se ideja. Ja cu biti u Bihacu ona sedmica od 17 avgusta,pa kao si tu da se cujemo i popijemo kafu.

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 14:54:36   
bebana27
babina beba poslala sam ti pp

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 15:00:12   
babina beba
cekam

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da vam nesto predlozim
21.7.2009 22:02:45   
idana_85
I meni je super ideja,samo sto mi sa manjom djecom ili bebama ne mozemo bas tako putovati...i do grada nam se uznemire u autu,ne smijem ni pomisliti sta bi bilo do bihaca :(

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da vam nesto predlozim
22.7.2009 14:57:11   
Visnja RR
ideja je odlicna..mada malo teze izvodljiva...
bas zato smo i htjeli da se osnuje nase Udruzenje kako bi mogli i lakse oragnizovati druzenja

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *