|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječiji teniski reketi
5.11.2008 0:36:18   
triplemama
Ne znam kud bih sa temom pa stavih ovdje.
Moje dvije kćerke bi išle na tenis 7 i 8 god.
Intersuju nas reketi: koji su najbolji za taj uzrast i gdje bi se mogli kupiti dobri polovni (jer djeci se nikad nezna hoće li se predomisliti) može i u SA.

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječiji teniski reketi
5.11.2008 9:39:38   
Mrva
Ja zbilja nisam sigurna gdje se mogu kupiti polovni, ali imas ten. rekete za djecu u Intersportu u Mercatoru. Ja cu svom sinu, ukoliko ako Bog da bude zagrijan za tenis kao mama, kupiti Wilsona za djecu, a mama ima Wilsona za odrasle, pa cemo jedno-drugo trenirati.
Ukoliko bas zelis polovne, mogu te uputiti na par teniskih skola u Sa, pa se tamo mozes raspitati za polovne rekete za djecu. Takodjer mozes vidjeti u teniskom centru Stup, pored Stanica na Stupu www.tcs.ba 
Eto, ne znam kako ti jos mogu pomoci! Jedino da malo igram tenis sa tvojom djecicom, ipak nisam igrala godinu dana, a tako sam pozelila!


_____________________________

Lovely

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječiji teniski reketi
5.11.2008 23:54:38   
triplemama
Hvala Mrva, mislila sam za početak polovne zato što neznam da li će se predomisliti i htjeti se baviti nekim drugim sportom. A i trebaju nam 2 pošto su njih dvije. Ako budu ostale pri tenisu naravno da ću im kupiti nove ali trenutno nam  je jako slab izbor u Intersportu 3-4 reketa za djecu različitih veličina i proizvođača, a cijene ohoho. 

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Mrva)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječiji teniski reketi
19.6.2023 8:21:05   
lesliebrody
Za djecu od 7 i 8 godina preporučuju se reketi veličine 23 ili 25 inča. Najbolji reketi za djecu u tom uzrastu su Wilson US Open Junior, Prince Attack Junior, Street Kids teniski reket, Hello Kitty Pink Junior, Wilson Burn Pink Junior, Wilson Burn Black Junior, Teniski reket Gamma Junior i Marvel Spider-Man Junior.

U Sarajevu možete pronaći dječje teniske rekete u sportskim prodavnicama Intersport i Teniswil . shell shockers 2

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječiji teniski reketi
9.10.2023 5:23:33   
vtyleste
A i trebaju nam 2 pošto su njih dvije drift boss


< Poruku je uredio vtyleste -- 9.10.2023 5:24:20 >

(odgovor članu frontalrestore)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *