|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djevojka zaprosila momka javno - šta mislite?
13.3.2013 18:28:43   
bebbe RR
Da li biste (ili možda i jeste) zaprosile svog partnera, poput ove hrabre žene:

http://zena.blic.rs/Ljubav_i_seks/14635/Pogledajte_Nakon_dve_godine_razdvojenosti_devojka_zaprosila_decka_na_aerodromu

Ja sam u mnogo čemu naprednih shvatanja, ali mislim da nikada ne bih smoga hrabrosti za nešto ovakvo. I to ne samo zbog hrabrosti, već i zbog činjenice da su ovdje promijenjene uloge?!

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 18:31:09   
mamaajna
extra,curi vise dojadilo.Hajd stisni pa javno odbij,ispao bi sup.. godineuser posted image

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 18:32:46   
riba78
hrabra je user posted image svaka čast

_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 18:33:07   
tehna
hrabro

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 18:33:12   
bebbe RR
Hahahaaa... A, vidiš, meni se baš iz tog razloga ne svidjaju te javne prosidbe, ni muške ni ženske. Izgleda kao da je zaprošeni/a u poziciji, kako si i rekla, da ne može odbiti.

_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 19:57:14   
koka i po
sta fali?
jesam ...na prvom sastanku ga pitala hoce li biti mmuser posted image
sudbina valjdauser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 20:10:39   
teacher75
mene mm uvijek zeza da sam ja njega zaprosilauser posted image zabavljali smo se 2 mjeseca kada je doslo jedne situacije u kojoj je on nesto htio da uradi a ja sam rekla da to moze jedino kad potpise, tada me je on pitao a da li bih ja potpisala i razgovor je skrenuo na temu o brakuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 21:33:22   
Azyy
ja sam rekla kad cemo vise i mi da se uzmemo, al to je bilo u sali user posted image , koja je rezultirala brakom user posted image

_____________________________

Dum spiro spero – Dok dišem (živim), nadam se

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 22:23:17   
rose 87
zasto ne user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu Azyy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
13.3.2013 22:30:52   
malena sharena
Jesam ga indirektno zaprosila po principu ili me zeni ili razguli user posted image Ali ne bih mogla javno ni iskazivati ljubav, a kamoli zaprositi.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
30.4.2014 11:52:18   
leki li
Ma ok mi je to kad razgovarate o tome pa iz toga se izrodi nesto, jer njima je potrebno da ih se malo ohrabri, ali javne prosidbe su katastrofa....ne mozes izbjeci ako ne zelis, neugodnosti, a mislim da je to vise personalna stvar.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
2.7.2014 15:54:24   
lency
ah ja sam egoista ja to ne bih moglauser posted image

(odgovor članu leki li)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 16:39:42   
Finepex
Ne znam da li ovo sto cu napisati pripada ovoj temi, ili se treba otvoriti nova, kada zena samu sebe uda user posted image , nekako mi je ruzno kada neki muskarac ne vidi vrijednost neke zene, da sa njom zapocne razgovor o braku, ili da se to uopsteno odgadja, ipak kada nekoga volis, zelis da sto prije s njom zapocnes zivot. da se ne odvajate, nego dodje do tog trenutka gdje fakticki zena to pozuriva. I onda nekako ispada, to nije to.. ne mora uopste znaciti da ce imati los brak, ali ipak, kada se doticni nije sam sjetio... kada ti kao zena moras navaljivati.. user posted image user posted image user posted image Ispada da nema vrijednosti. Drugo, glup, cudan mi je nacin "isprosenja" zene, zna se kako se zena prosi, ide se njenoj familiji i pred familijom. Samo se prije toga da do znanja, da svi budu kod kuce. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu lency)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:17:31   
rose
ma daj...jos je samo trebao doci i traziti ruku od mog oca...pa on je je*ac a nije dr*adzija user posted image user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:25:21   
Finepex
Pa upravo zato sto je "je*ac" treba da ima "mu*a" da stane pred buduceg punca i pita. user posted image ode buducem "puncu" na siroke rukaveuser posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:28:22   
rose

IZVORNA PORUKA: Finepex

Pa upravo zato sto je "je*ac" treba da ima "mu*a" da stane pred buduceg punca i pita. user posted image ode buducem "puncu" na siroke rukaveuser posted image



cuj da pita...pa sta treba punac da kaze ne moze user posted image nisam se ja balava udala i ne treba mi dozvola nicija user posted image ...ja sam samo obavijestila da se udajem i rekla im datum i gdje da dodju user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:31:38   
Finepex
Pa nekaze niko da si balava, ali barem onda nebi ispalo da sisamu sebe udala. user posted image

_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:38:14   
rose
IZVORNA PORUKA: Finepex

Pa nekaze niko da si balava, ali barem onda nebi ispalo da sisamu sebe udala. user posted image



pa ja sam odrasla osoba, zaposlena vec godinama...svadbu platili iz svog dzepa...njihovo je bilo samo da se pojave za moj ceif...ako to znaci da sam se sama udala...pa jesam...al je to ipak bila njegova ideja user posted image ...nije mi trebao neko da me udaje user posted image aBd nece ni moju S...sama ce birati i sama ce se udavati...tu sam ako joj bude trebalo bilo sta al joj nece trebati moja dozvola, posebno ako bude dovoljno pametna pa se pobrine da bude nezavisna prije nego se uda user posted image a meni se uvijek moze vratiti ako se zajebe user posted image

pa nismo iz knjiga i sapunaca ispali da se drzimo nekih birvaktile obicaja user posted image

< Poruku je uredio rose -- 26.4.2015 17:39:31 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Finepex)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:44:53   
koka i po
pa sta ako jeste user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:48:30   
Finepex
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: Finepex

Pa nekaze niko da si balava, ali barem onda nebi ispalo da sisamu sebe udala. user posted image



pa ja sam odrasla osoba, zaposlena vec godinama...svadbu platili iz svog dzepa...njihovo je bilo samo da se pojave za moj ceif...ako to znaci da sam se sama udala...pa jesam...al je to ipak bila njegova ideja user posted image ...nije mi trebao neko da me udaje user posted image aBd nece ni moju S...sama ce birati i sama ce se udavati...tu sam ako joj bude trebalo bilo sta al joj nece trebati moja dozvola, posebno ako bude dovoljno pametna pa se pobrine da bude nezavisna prije nego se uda user posted image a meni se uvijek moze vratiti ako se zajebe user posted image

pa nismo iz knjiga i sapunaca ispali da se drzimo nekih birvaktile obicaja user posted image



Sve je to divno. Al ipak, musko treba da bude musko, da on ima "muda" da pita to glavno pitanje. Mozda sam se pogresno izrazila, ti si fakticki sa tim cinom sto si uopste zapocela tu temu kao zena..ispada da si ga preduhitrila. Boga pitaj d ali je planirao tada ili kasnije, Nekako mi je malo cudno da muskarac koji nekoga voli, da je voli na takav nacin da bi godinama se mogao zabavljati. Ipak kada skontas kada se dvoje vole, oni jedva cekaju da zapocnu zajednicki zivot. Prosidba nema veze sa novcem. user posted image Nije prvi slucaj da se desi situacija gdje zena samu sebe uda, gdje zena zapocne temu, i to ne na nacin da ga pita, hej hoces li se udati za mene, nego da uopste zapocne tu temu, prici o svadbi. Imam slucajeva u okolini, gdje samo cujes svadba je tad i tad, vjencanje tad i tad, iz vedra neba pa u rebra, pa ih pitam kad je pala prosidba, a dobijem odgovor da je nije bilo nego da se samo ''poceli razgovarati'' o svadbi. user posted image user posted image


To mi zvuci kao da nesto opako fali. Ne mora biti neke teske romantike, ''originalnih'' prekenjavanja i sl, ali bilo bi u redu da muskaraco skupi muda i postavi ''veliko pitanje''.

< Poruku je uredio Finepex -- 26.4.2015 17:49:26 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:48:35   
Teddy Bear
Nije problem sto ga je ona zaprosila, nego sto nije pitala buduceg svekra za njegovu ruku. Nadam se da sam dobro skontala user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:52:04   
Finepex
IZVORNA PORUKA: Teddy Bear

Nije problem sto ga je ona zaprosila, nego sto nije pitala buduceg svekra za njegovu ruku. Nadam se da sam dobro skontala user posted image

Ne nego je trebalo da njezin muskarac stisne "muda", hrabrosti, da joj ode kod oca i da on postavi glavno pitanje. Da on obavi razgovor. Da kaze Mi se dugo zabavljamo, razgovarali smo dugo o tome, dobro razmislili, ja bih uz tvoje dopustenje, ozenio tvoju kcerku.

Onda otac, sav sretan poljubi svog buduceg zeta, i dozvoli. Kaze neka vam je hairli. user posted image

I tako se pocne otvoreno s porodicom pricati o tome. user posted image


Barem je tako kod mene bilo. Jest da te bilo stid, ali ono.. :) simpa.


I onda sta je meni interesantno, sve nekako, i sto su same sebe ponudile, sto su uopste zapocele tu temu, nekako taj cin zele predstaviti romanticnim. user posted image Kako sta je bilo? Pa eto, ja zapocela pricu..kada ces me ozeniti. user posted image




< Poruku je uredio Finepex -- 26.4.2015 17:54:31 >


_____________________________

Pitala je Aišar.a. Poslanika, s.a.v.s.: “Ko ima najveće pravo nad ženom? Odgovorio je: “Njen muž“. Upitala je: “A ko ima najveće pravo nad muškarcem? Odgovorio je: “Njegova majka.“ (El-Bezzar/hasen)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:52:23   
teacher75
Meni ovo ko u indijskim sapunicamauser posted image

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:53:28   
Teddy Bear
Wauuu bas ti hvala na odgovoru, nisam znala da to tako ide user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Djevojka zaprosila momka javno - šta misl...
26.4.2015 17:55:22   
mala curica
Jeli ovo prelazimo na ovu temu user posted image

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *