|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr Mišeljić Nenad
15.5.2008 18:26:37   
bebano
Drage ženice,

jel i jedna zna da mi kaže nešto o ovom ginekologu? Radi u Opštoj bolnici.
Svako iskustvo je dobro doslo.
Hvala.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr Mišeljić Nenad
15.5.2008 19:15:53   
SelmaK
Cao Bebano,

evo dr. Miseljic je prije mesec dana porodio moju prijateljicu i sve je bilo ok. Mislim ona je u sustini imala normalnu trudnocu i lagan porod, ali znam da je ona bila zadovoljna.
Relativno mlad doktror, ali mislim i da je savjestan. Takodjer sam ja licno prije mjesec dana zbog krvarenja isla u 12 h navecer u bolnicu i on me je primio, detaljno pregledao i bio vrlo ljubazan.

Eto to je sve sto ja znam, ali se nadam da ce ti jos neko nesto napisati, jer bolje je vise misljenja!!!!

Pozz!!!

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr Mišeljić Nenad
15.5.2008 19:26:17   
Anoniman
I mene je porodio prvi put. Mislim da je super i savjestan, spasio je mene i moju curicu. Sve najbolje o njemu.

(odgovor članu SelmaK)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr Mišeljić Nenad
15.5.2008 20:00:29   
bebano
SelmaK i Maida28 hvala vam puno na odgovorima. Sutra u 12.00 imam dogovor kod njega, a nisam nikada ranije isla, tako da me zanima kakav je.  Meni je predlozen carski, ali mi se nesto oko termina malo zakomplikovalo, pa cu vidjeti sta ce mi on reci. Hvala vam puno user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr Mišeljić Nenad
15.5.2008 22:27:53   
Okarica
Meni on sada vodi trudnoću i za sada sam jako zadovoljna. Vrlo je ljubazan i susretljiv. Prije njega sam išla kod privatnika. U utorak idem na kontrolu i namjeravam i dalje ići kod njega. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr Mišeljić Nenad
15.5.2008 23:05:41   
bebano
Draga Okarice hvala puno.

Idem i ja sutra kod njega pa cu bas vidjeti sta ce mi reci/predloziti. Puno je lakse kada cujem vasa misljenja, a eto za sada su sva pozitivna u vezi njega.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr Mišeljić Nenad
15.5.2008 23:16:11   
Okarica
I ja sam se ranije raspitivala o njemu i zaista nisam čula ništa negativno. Vidjet ćeš, jako je fin i možeš s njim fino razgovarati o svemu što te muči. Želim ti puno sreće sutra. Pozdrav!

< Poruku je uredio Okarica -- 15.5.2008 23:29:18 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr Mišeljić Nenad
17.5.2008 16:58:10   
camm
mene je porodio sve najbolje za doktora on je legenda.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr Mišeljić Nenad
17.5.2008 17:36:25   
bebano
Super, puno mi znace vasa misljenja, jos kada cujem da su sva pozitivna user posted image . U petak se nisam "uganjala" sa njim, jer je covjek do 16.00 bio u sali za operacije. Imam sutra kod njega jer je dezurni pa cu vam prenijeti svoje misljenje. On bi me trebao poroditi, a kako je kod mene carski, sve me zivo zanima user posted image .

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dr Mišeljić Nenad
19.5.2008 8:25:51   
ammlles
Nadam se da ste se napokon"uganjali" i da je potvrdio kako je dobar i savjestan doktoruser posted image . Meni prati cijelu trudnoću i super sam zadovoljna s njim. Moju je sestru takođe operisao. Sve je super prošlo i bila je zadovoljna. Sve u svemu samo riječi pohvale za doktora. Nadam se da ćeš i ti biti zadovoljna. Sretno.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dr Mišeljić Nenad
19.5.2008 9:16:43   
bebano
Jesam user posted image  uganjali smo se i jako sam zadovoljna dr-om. Super je stvarno, tako pristupacan, normalan. Popricali smo o svemu i malo me je umirio jer sam imala neke dvojbe i dileme. Meni je (koliko znam) termin 04 juna, a kako mi je predlozen carski komisija me narucila bas za 04 juni pa sam se ja uplasila sta cu ako porod krene ranije. Medjutim on me je umirio, on kaze da je po njemu termin 07 juna (daj boze) i da se nista ne brinem, dao mi svoj telefon cak i ako krene ranije da ga nazove i bla bla bla. Ma super, super ciko za 10 user posted image .  

(odgovor članu ammlles)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dr Mišeljić Nenad
19.5.2008 11:44:58   
ammlles
Baš mi je drago što je sve ispalo okuser posted image . I meni je termin 04.06. ali ne vjerujem da ću imati sreće da me baš Nenad porodi. Sretno još jednom.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dr Mišeljić Nenad
19.5.2008 12:03:52   
camm
i ja ti isto tako zelim,,,,mene je vodio Dr.Masic pa kad sam dosla da rodim on nije bio u smjeni,i Dr.Nenad me je porodio.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ammlles)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dr Mišeljić Nenad
19.5.2008 12:18:09   
bebano
Ammlles mozda u isto vrijeme budemo u bolnici user posted image . Jel tebi prvo dijete?

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dr Mišeljić Nenad
19.5.2008 12:18:57   
bebano
Camm obojica su super i Miseljic i Masic. Svi ih hvale i ni od koga nisam cula nesto negativno o njima.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dr Mišeljić Nenad
19.5.2008 12:30:12   
jupajdi
Moju zaovu je dr. Nenad porodio sa oba djeteta. Potrefio se oba puta, koja slučajnost. Inače, trudnoću joj je vodila dr. Gutić. Ona kaže da je Nenad super doktor iako najveći dio posla obave babice.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dr Mišeljić Nenad
19.5.2008 18:00:36   
Amrino
IZVORNA PORUKA: bebano

Jesam user posted image  uganjali smo se i jako sam zadovoljna dr-om. Super je stvarno, tako pristupacan, normalan. Popricali smo o svemu i malo me je umirio jer sam imala neke dvojbe i dileme. Meni je (koliko znam) termin 04 juna, a kako mi je predlozen carski komisija me narucila bas za 04 juni pa sam se ja uplasila sta cu ako porod krene ranije. Medjutim on me je umirio, on kaze da je po njemu termin 07 juna (daj boze) i da se nista ne brinem, dao mi svoj telefon cak i ako krene ranije da ga nazove i bla bla bla. Ma super, super ciko za 10 user posted image .  


Moj rodjendan je 7. juna user posted image

I ja sam par puta bila kod Nenada na pregledu i nemam nikakvih primjedbi. Porodio me Masic- tako se potrefilo...i ne bih se slozila da najveci dio posla obave babice. Pa valjda MI obavimo najveci dio posla a babice i doktor samo pomazu? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dr Mišeljić Nenad
20.5.2008 10:10:03   
ammlles
Bebano možda se stvarno vidimo ako budem rodila baš na termin. Prvo mi je dijete i nadam se da će sve proći kako treba. 

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dr Mišeljić Nenad
6.8.2008 12:44:51   
dambolina
Zdravo zene!
Molim pacijentice doktora Miseljica da mi jave da li je on na godisnjem ili radi? Trebala bih ovih dana kod njega na kontroluuser posted image . Hvla!

(odgovor članu ammlles)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dr Mišeljić Nenad
7.8.2008 10:33:36   
Okarica
Radi do kraja ovog mjeseca. Moj ti je savjet da se naručiš što prije. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dr Mišeljić Nenad
7.8.2008 10:56:33   
dambolina
user posted image Hvala!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dr Mišeljić Nenad
11.11.2008 9:56:50   
Anais
imam sutra dogovoren pregled kod dr. Miseljica po prvi put, zanima me sprat i br. sobe/kabineta gdje se nalazi i da li je Vama trebala uputnica za prvi pregled, meni nista nije spominjao?!



(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dr Mišeljić Nenad
11.11.2008 11:12:39   
haida
Draga Anais treba ti uputnica od doktora opšte prakse.
Kada dođeš pred bolnicu ulaz ti je u roza zgradu skroz lijevo....tamo imaš čekaonicu u koju uđeš a lijevo su ti vrata protokola gdje ćeš se javiti sestri na pregled i onda sjediš i čekaš da te prozovu.
Ja sam ti tu već štela prava jer idem svaki dan a i sutra ujutro sam tamo pa se možda sretnemouser posted image

_____________________________

ALINA 29.06.2004.

ARMIN 13.11.2008

(odgovor članu Anais)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Dr Mišeljić Nenad
11.11.2008 12:15:46   
emma.L
15.10. me je porodio dr. Miseljic, sve najbolje mogu reci za njega. Dr. Drljevic me je vodio i primio, ali mu je smjena zavrsavala, pa me je ostavio dr. Miseljicu. Porod je bio lagan, ali pristup je svejedno vazan, jer si jednako zbunjen prvi put, bez obzira na sve. Inace, samo sve dobro mogu reci i za babice i sestre u opcoj bolnici, kao sto sam vec pisala na Rodili smo!

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Dr Mišeljić Nenad
11.11.2008 17:02:11   
Anais
hvala vam na odgovorima user posted image
i ja se iskreno nadam da cu imati pozitivna iskustva snjim, nakon vasih preporuka!

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *