|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Drhtaj bebe!?
23.6.2009 22:35:26   
sannja
Par puta sam primjetila da mom Mirzanu prilikom budjenja istovremeno zadrhti glava i ruka pa sam se zabrinula da to nije nedo Bog simptom neke bolesti.  Mozda nije nista ali bas me strah.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.6.2009 22:10:46 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Cudno
23.6.2009 22:37:38   
veeseelaa
de malo približi, kako misliš zadrhti? jel već budan il se dijete tek budi?
jel to samo tada il se još nekad to dešavalo? koliko je malom?
da mu to samo nije znak nekog odbijanja user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sannja)
Neposredna veza do poruke: 2
   Drhtaj bebe!?
24.6.2009 9:26:50   
sannja
pa dva puta se to desilo prilikom budjenja, znaci nije bio jos sasvim budan a jednom kad je dojio i bio vec budan. i moja mama je primjetila kad ga je drzala da mu drhti noga par puta. Mislim da nije u pitanju  odbijanje ako mislis da trese glavom i rukom kao da zeli da kaze da nesto nece, nego je bs onako kao tremor kod starijih osoba.  Inace je zadrava zadovoljna beba, sad mu je 5 mjeseci i 22 dana.
Sutra idem nasoj pedijatrici pa cu i nju pitati sta li je to, al bas mi je cudno.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 24.6.2009 22:11:21 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Drhtaj bebe!?
26.6.2009 0:01:05   
mamma mumi
Ja mislim da to nije nista. Djeca imaju nerazvijen nervni sistem i cesto se desava da se javi trzaj ili drhtaj extremiteta, a to nas mlade mame zabrine, ali ti se naravno konsultuj sa pedijatricom.

(odgovor članu sannja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Drhtaj bebe!?
26.6.2009 22:08:58   
mamma mumi
Sanja jes li isla pedijatrici, sta je rekla? Nadam se da je sve ok sa bebacem-

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Drhtaj bebe!?
26.6.2009 22:13:15   
žana o8
Moja se strese kad piški, pa možda je to.I ja mislim da nije ništa strašno.

_____________________________

nestašni smo strašno, uh, uh, bilo je po guzi

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Drhtaj bebe!?
4.7.2009 10:11:24   
sannja
i moj se strese kad piski, ovo je drugacije. pedijatrica je rekla da izvadimo krv pa da vidimo da li nedostaje neji mineral ili slicno. i jos je rekla da odemo do njene kolegice prije nego mu izvadimo krv, kaze mozda nece biti potrbe da ga bickamo, pa sad cekamo da se doktorica vrati s godisnjeg. a drhtaji se nisu  vise ponovili, hvala Bogu.

(odgovor članu žana o8)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Drhtaj bebe!?
9.7.2009 8:47:50   
dana3
mom sinu su se trele rukice i noga odmag po rodjenju i to de zadrzalo do neka 3-4 mjeseca .ne mogu se sjetiti jer sam prestala pratiti.
moze biti nedostatak kalcija a drugi je razlog sporija adaptacija na sirok prostor poslije porodjaja.
to su meni receni razlozi i da prestaje  samo od sebe jer dojenjem nadoknadio je kalcij i naucio ili skontao da nije u tibi.eto tako je bilo sa mojim sinom a ti provjeri sa svojojm doktoricom/doktorom

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu sannja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Drhtaj bebe!?
1.9.2009 16:42:19   
sannja
e dok smo mi docekali da se doktorica vrati s godisnjeg to je i prestalo i nije se hvala Bogu vise ponivilo pa mi ga bilo zao davati da ga bodu, jer su grozni kod nas u domu zdravlja sto se bockanja tice.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Drhtaj bebe!?
2.9.2009 9:09:34   
emma.L
sannja, Emi se to zna i danas desiti- ja ne pridajem veliku pažnju tome. Nekako to izgleda kao kad se bakama trese glava, samo koji tren i prođe. S obzirom da se to dogodilo i na pregledu kod pedijatra baš dok ju je temeljito gledala i držala za rukice, a ova nije ništa rekla, mislim da nije ništa strašno.


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu sannja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Drhtaj bebe!?
27.4.2012 11:25:49   
Mirela_sa
ja kad sam bila na pregledu kod pedijatra, tako se mali zatres, brada i nogica i ona nas uputila neuropedijatru kaze ima tremor i ja evo ko budala samo ga gledhladnijom, kad se okupa pa dok ga obam. Primjetila sam da gad ka presvlacim, kad ga maramicom dotaknem lacim, zna se tako stresti, brada i nogice... citala sam da je to normalna pojava do 3 mjeseca, i tako me strah otici neuropedijatru.... pomagajteeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Drhtaj bebe!?
27.4.2012 18:49:25   
Malenaoduvijek
mirela_sa pa jesi zvala zubcevica na onaj broj mobitela?

termin se dobije odmah,ja shvatam da te strah ali tu nemas sta da odgadjas ...otidji na pregled i bice ti lakse vjeruj mi....



_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Drhtaj bebe!?
27.4.2012 19:21:20   
Mirela_sa
Mala zvala sam i samo mi se govorna posta palila. u ponedjeljak sam narucena kod catibusicke... U koliko sati da zovem dr zupceevica jer sam ga zvala oko 10 , pa oko 13h....=???

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Drhtaj bebe!?
27.4.2012 19:27:40   
Malenaoduvijek
bas cudno inace se sestra Mirsada uvijek javi mora da nje nema a on se nije mogao javiti.

odlicno da ste dobili kod nje termin ,ona je bas fina ali je brate zavale uvijek zena radi a oni se svi ispale.
a Zubcevicu se moze jer je sef user posted image

a to cete vi onda tamo gdje se radi ultrazvuk mozga ne u savjetovaliste.user posted image

sretno i drzimo fige da nije nista ...

moj sin stariji je imao trzaje rukama i bio je na fenobarbitonu cak ali to kod vas se mozda javlja zbog toga sto je nervni sistem nzreo jos uvijek i moze sa 4 mjeseca samo o sebe da iscezne nemoj puno da se bojis user posted image

< Poruku je uredio MALA1994 -- 27.4.2012 19:30:18 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Mirela_sa)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *