|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   EU odobrila na trzistu meso kloniranih zivoti...
23.6.2009 9:56:50   
Lulu_
Gledam sinoc na vjestima da je EU odobrila meso kloniranih zivotinja

meni je to strasno i ja ga licno NIKAD ne bih kupila!
za mene je to samo jos jedan dokaz na koji strahoviti nacin mi gubimo  ljudskost i samo je pitanje vremena kada cemo izgledati kao ljudi ili bolje reci bica sa onim fantazija filmova?!
sta mislite vi?
dali cete kupovati to
jel to moze bit zdravo

ja ne mogu da zamislim da moja beba jede meso od kloniranog teleta...ta ideja mi je jeziva

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
23.6.2009 10:03:51   
tea lana
user posted image kako ovo procita tako mi se poce povracati.Ja bi najradije u vegeterijance 

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
23.6.2009 10:08:34   
Anoniman
Preselicu se na kakvu farmu i sama sebi proizvodit hranu ako dodje do toga da nemam gdje kupit meso ili nesto sto valja

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
23.6.2009 10:22:06   
Lulu_
njemci se bore da  klonirano meso bude oznaceno nekom markicom a bogme i cjenomuser posted image


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
23.6.2009 11:13:12   
Mlada ma
Klonirane zivotinjeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Dovoljno je sto nas svime zagadjuju i skracuju nam zivot jos samo i to hvali.............................

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
23.6.2009 13:07:33   
simba
vise mi se meso ni nejede.............
eto dokle dodje ovaj svijet fuj....... a zamislite za koliko godina ce počet klonirat i ljude......heeeh ...U svakom slučaju ta vijest mi daje razumu signal da ubuduće strogo pazi na porijeklo mesa pri kupovini mesa.... jer zaista nebi htijela jesti nesto sto je proizvedeno u lab......osim toga dragi Bog nam je podario prirodne blagodati a eto ljudi se uplecu u Bozije.....sačuvaj i sakloni


_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Mlada ma)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
23.6.2009 22:48:06   
Lulu_
ja sam vec duuugooo vegeterijanac...
Ali nije Naomih i mmuser posted image
A i kako da nju od jedne godine stavim na vegeterijansku ishranu...
Ipak je to njena odluka...
Mislim da ce se i kod nas vrlo brzo pojaviti u velikim radnjama kao sto je konzum,ali ja tamo svakako ne kupujem jer im ne vejrujem dovoljno
Uvijek kupujem kod istog mesara i on me vec poznaje a i ja njega...

Nije mi samo jasno kako se mogu oglusiti na sve te  negativne izjave i raspolozenja gradjanstva u njemackoj(ja samo znam za njemacku jer pratim njihove vjesti,predpostavljam da je tako i u drugim EU zemljama)

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
23.6.2009 23:03:26   
ledy blue
Ma to je meni totalno bolesno....zar je lakse klonirati zivotinju nego je uzgojiti....nista... odoh u cobanice...user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
23.6.2009 23:10:06   
Lulu_
izgleda...user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: EU odobrila na trzistu meso kloniranih zi...
24.6.2009 14:45:23   
lely
E svasta cu cutiuser posted image .Meso kloniranih zivotinjauser posted image
Ma FUJ....
Ja se vec odavno pitam sta mi to jedemo i pijemo kad nema kontrole hrane,kao ni lijekova kod nas u BiH.


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *