|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
17.11.2010 15:23:32   
BabyBlueEyes
U ponedjeljak u 8-oj sedmici trudnoće sam saznala da mi je trudnoća anembrionalna (plod se nije razvio) i da se što prije mora uraditi čišćenje. Molim one koje su ovo već prošle da mi odgovore na slijedeća pitanja:
Da li to uraditi kod privatnika ili u državnoj bolnici? Sa lokalnom ili opštom anestezijom? Molim preporuke za doktora. Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
17.11.2010 15:35:11   
shpagica
Ja koliko znam u opstoj anesteziji rade kiretazu samo u Sanasi. Ne znam sta bih ti preporucila kao bolju varijantu.

U svakom slucaju sretno!

(odgovor članu BabyBlueEyes)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
17.11.2010 17:05:32   
AMELIC
Baby, žao mi jeuser posted image  al ne znam odakle si...U TZ možeš odraditi i kod privatnika i na klinici, i pod opštom i lokalnom anestezijom...Ja sam radila na državnoj klinici u opštoj anesteziji...nisam ništa osjetila, bilo je sve gotovo za pola satauser posted image  Nemoj se brinuti puno, psihička bol je puno gora od samog postupka kiretažeuser posted image  Želim ti brz oporavak!

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
17.11.2010 17:22:01   
Idina mama
Draga, BabyBlueEyes,

bas mi je zao da ti se to dogodilo. I ja sam imala missed abortion. Kiretaza mi je uradjena u 9 sedmici. U bolnici pod opcom anestezijom. Prije zahvata dali su mi gel (bolje reci namazali su mi grlic maternice gelom) da se otvorim. Rekose da je tako bolje i da ce onda grlic biti cvrsci u sljedecim trudnocama, jer se ne otvara na silu. Boljelo je otvaranje, ali poslije zahvata nista. Naravno, operaciju sam prespavala. Doktorica mi je onda rekla da sacekam sljedecu menstruaciju i onda pocem ponovo pokusavati dobiti bebu. Tako sam i uradila. U januaru je bila kiretaza, a u junu sam ponovo ostala trudna. Oba puta trebalo nam je tri mjeseca da ostanem trudna. I sad imam sina od 20 mjeseci. A rodila sam ga u 40. godini. Trudnoca bila normalna, rodila na izracunati termin, dakle tacno 40 sedmica trudnoce, i rodila potpuno spontano i prirodno (OK malo su me sili user posted image ).
Ne mogu ti reci gdje da to obavis u BiH, ali sam ti pokusala pomoci svojim iskustvom.

Zelim ti sve najbolje.

< Poruku je uredio Idina mama -- 17.11.2010 17:23:48 >

(odgovor članu BabyBlueEyes)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
17.11.2010 19:08:32   
Skvo RR
Tako mi je zao sto ti se to desilo...user posted image

Nadam se da ces dobiti pravu informaciju...vec imamo slicnu temu, ali ostavljam ovu otkljucanu u nadi da ces brzo dobiti potrebne informacije.

user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Idina mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
18.3.2011 21:14:14   
rose
IZVORNA PORUKA: BabyBlueEyes

U ponedjeljak u 8-oj sedmici trudnoće sam saznala da mi je trudnoća anembrionalna (plod se nije razvio) i da se što prije mora uraditi čišćenje. Molim one koje su ovo već prošle da mi odgovore na slijedeća pitanja:
Da li to uraditi kod privatnika ili u državnoj bolnici? Sa lokalnom ili opštom anestezijom? Molim preporuke za doktora. Hvala


meni se to desilo 2009-e godine...isti slucaj, anembrionalna, nema krvarenja i kiretaza u 8 sedmici...uradila sam je u bosanesu pod opstom anestezijom, radio dr. murtezic s GAK-a i kostalo je 400 KM...nisam imala posljedica, krvarenje minimalno, nije bilo ni bolova poslije a najvaznije ja nisam dozivjela ni psihicku ni fizicku traumu...mjesec dana nakon sto bih rodila tu prvu bebu ostala sam trudna i kao sto vidis iz mog potpisa, imam bebu od 4 mjeseca u dobar cas user posted image ..bila bi ona i starija nego smo se cuvali po preporuci nekoliko mjeseci onda ja popravljala zube pa pauzirali i krenuli u akciju koja je uspjesno privedena kraju i rezultirala mojom cupavom princezicom user posted image


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu BabyBlueEyes)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
18.3.2011 21:15:53   
rose
eto ne skontah da je tema stara...al opravdano je tada nisam vidjela user posted image ...mozda moj post nekom posluzi kao informacija 

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
18.3.2011 22:19:33   
malena27 RR
Cure, idete OT... nastavite pricu na temi Sta koristite kao zastitu na linku:
http://www.ringeraja.ba/forum/sta_koristite_kao_zastitu_%3F%3F/m_56355/tm.htm

< Poruku je uredio malena27 RR -- 18.3.2011 22:28:27 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu esmina i bebina mam)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
30.4.2011 2:08:32   
flwr1407
Pozdrav, Ja sam nova ovdje , saznala sam prije neki dan da sam u trudnoci 7+ sedmica, danas nazalost sam saznala tuznu vijesti da sam izgubila trudnocu user posted image .. nikakve simpotone nemam, nista me neboli, nisam skoro 2 mjeseca imala mensuser posted image  jucer sam dobila.. rekla mi je doktorica da se nemoram cistiti.. to me bas zbunjuje, nisam nikako isla na ginekoloski pregled...Kod doktorice mi pokaziva test negativno a meni kod kuce test pokazuje pozitivno (clearblue) ...

Molim savjet ...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
30.4.2011 9:47:09   
izgubljeni anđeo
draga
flwr1407
, jako mi je žao... Znam kako ti je i ja sam u 7 nedelji imala spontani. Nisam išla na kiretažu.
A test ti je pozitivan jer beta još nije opala i za par dana da uradiš test bio bi pozitivan. Nemoj da brineš. Pozzz veliki...

(odgovor članu flwr1407)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
17.10.2012 18:47:48   
flwr1407
user posted image

(odgovor članu flwr1407)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje i kako uraditi čišćenje HITNO!!!
17.10.2012 18:48:19   
flwr1407
user posted image

(odgovor članu flwr1407)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *