|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   HOBI...
2.1.2008 21:26:33   
Monia
Gledam sad svoju djecu i razmidsljam kako nemaju hobi ,kao sto smo to mi imali.Ja sam kao djete skupljala salvete,znacke,lutke,razglednice..Ma svasta nesto,i uzivala u tome.Sada moja cura skuplja sporadicno neke naljepnice a sin kovanice od 5km???? Strasno...
Sta ste vi skupljali kao djete i koji vam je bio hobi? Dali mozda sad imate neki hobi?
Ja sad, u rijetkim momentima samoce i predanosti masti volim slikati.Ne bitno dali je to kvalitetno ili ne,to je neki moj poriv,potreba za izrazom..nista vise.Nekada to ispadne jako dobro,a nekada nemogu vjerovati da je to mojih ruku djelo.Mislim da svako od nas ima u sebi tu neku potrebu za unutarnjim izrazom koju malo ko izbaci.Kod nekoga je to slikanje,kod nekoga muzika ali vjerujem da se radi o umjetnosti.Sta mislite????user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: HOBI...
2.1.2008 22:17:42   
Hamos
Ma joj, danas djeca vecinom nisu zainteresovana za neki hobi kao sto smo to mi bili. Skupljanje slicica, salveta, cak i papirica od cokoladica i slicno, i danas mi je interesantnouser posted image , iako malo ne primjereno mom uzrastu, ali valjda udje u krv.user posted image
Volim uhvatiti poneki trenutak samoce i zatvoriti se u radnju dobre knjige, ma  i to radim nekako djetinjasto, jer se prosto uzivim kao da je moj lik u knjizi. Veliki sam ja sanjar, sto i nije bas u danasnjem svijetu preporucljivo, ali sta je tu je.user posted image

Lijep pozdrav

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: HOBI...
3.1.2008 9:34:46   
Suncica*
Ja imam divnu kolekciju venecijanskih lutkica i salveta. Kada Lorena bude dovoljno odrasla i bude shvatila sta je to, mama ce joj sve to dati. Nadam se da ce znati ceniti moj trud i godine skupljanja toga..

(odgovor članu Hamos)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: HOBI...
3.1.2008 9:41:00   
Bosanka
Nazalost,nema vise tog obicaja skupljanja salveta ko prije.Mi kao djeca u ratu smo skupljali gelere,kao ko ce imati vise i kakvog su oblika.Zalosno da djeca uz to odrastaju.Al sad procitam lijepu knjigu i to je to.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: HOBI...
3.1.2008 11:51:10   
Blue rose RR
Kada sam bila mala čitala sam knjige, i upijala ih kao spužvu, onda počinje rat, i ja do onog momenta udaje sam bila opčinjena i fascinirana vojskom, tako da sam skupljala sve, ama baš SVE što se moglo ticati vojske.
Umjesto postera Brad Pitt-a, i ostale kompanije, meni je djevojačka soba bila oblijepljena posterima vojnika (nisu ni oni loši...naprotiv), maskirnoj uniformi...
Ah ti lijepi dani...

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: HOBI...
3.1.2008 13:52:59   
Monia
A,dali ste nakon djetinstva na bilo koji nacin pokusali naci neku malu zanimaciju,nesto sto ce vas bar malo odvratiti od stvarnosti?

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: HOBI...
3.1.2008 13:57:16   
laracroft
Imam zavidnu kolekciju razglednica,ukrasnih koverata i salvetica i sve sam to dala svojom sestri.

_____________________________

Adian 01.02.2007

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: HOBI...
3.1.2008 14:01:32   
Blue rose RR
Draga monia, u fazi sam svoga života kada moram čvrsto se držati stvarnosti, inače će on moja mala stati na loptu (ne znajući da je ona okrugla, i da se kotrlja), te opaliti glavom u vrata...zato što sam ja na momenat odlutala u svijet mašte.
Znam da nisam možda u pravu što sebi ne dam oduška, ali jednostavno moj tempo života i obaveze mi ne daju niti jedan momenat slobodnog vremena da bih mogla pronaći, odnosno vratiti se svom hobiju...čitanje knjiga i slušanje muzike.

Nikada ništa, me više nije moglo opustiti.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: HOBI...
3.1.2008 14:13:51   
Monia
E,to ne valja..i malo sam se iznenadila da je to slucaj kod tebe.Imam utisak da si ti jedna jako organizovana i osjetljiva zena,koja nezna funkcionisati ako nije sve ok,a pri tome neke svoje potrebe i porive potiskuje.Moras naci modus...mozda ti se cini nemogucim,a mozda nisi ni pokusala(ne duze od par puta ili minuta-i to ti ne priznajem)Vrlo dobro znam sta govorim,imam kao sto znas i dvoje djece i muza i posao itd Ali imam i sebe..samo jednu.Mala reorganizacija,nista vise a ti puno zadovoljnija.Zasto sebi uskratiti zadovoljstvo i ljubav? Pa to je kao da djetetu uzmes igracku iz nekog razloga.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: HOBI...
3.1.2008 14:20:29   
Blue rose RR
Draga moja, drago mi je što imaš pozitivno mišljenje o meni, ali postoje vremenski periodi u životu svakog čovjeka kada masa i još jedna velika masa dodatnih stvari opterećava ovo naše malo tijelo, i veliki duh.
Jednostavno se trenutno dešava mnogo toga, što mi s razlogom oduzima moje slobodno vrijeme.
Ali kada se to riješi, onda ... vraćam se onoj staroj JA.

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: HOBI...
3.1.2008 14:52:39   
ismihana
Ja sam kao djevojčica skupljala razglednice i salvete, i te hobije sam zadržala i danas user posted image  U ratu nam je stan granatiran i dosta stvari smo izgubili, ali sam se ja obradovala k'o malo dijete kad sam našla razglednice! Danima sam ih brisala, čistila,... neke sam morala baciti, ali dosta sam i ostavila. A onda sam se uključila u nekoliko klubova sakupljača razglednica na interentu i razmijenila ih na stotine, iz cijelog svijeta! Mislim da ih trenutno imam preko 1000, samo što mi je veći dio još uvijek kod mame, nisam prenijela u svoj novi dom. A lijepoj salveti ne mogu ni dan danas odoliti, uvijek imam u kući bar 4-5 razlučitih pakovanja, koje kupim samo da bih po jednu mogla izdvojiti i spremiti u kutiju user posted image  I treća stvar, koju sam počela nedavno, poslije udaje, je skupljanje malih kućica, koje kupim u svakoj zemlji u koju odemo
Vjerovatno (sigurno) sa djecom to ide malo teže, zbog više obaveza, ali se ja ipak nadam da neću nikad zapostaviti ove hobije i da ću nastaviti da skupljam svoje male stvarčice...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: HOBI...
3.1.2008 15:12:00   
Monia
Sve je to ziva istina sto kazes i vjerujem da je tako.Drago mi je sto se ipak dobro nosis sa trenutnim bremenom,i sto to prikazujes kao zivotnu fazu,ali se istovremeno nadam da neces preduboko zakopati stvari koje te cine zadovoljnom i da neces dozvoliti nekoj novoj fazi da te zakoraci.netrebas mi zahvaljivati na tome sto imam jako visoko misljenje o tebi,jer ljudi koji citaju knjige,nikome nikada lose nisu ucinili.Zato mi bude zao sto se ta lijepe tanana nit p0rekine,pa taman i u nekoj fazi.Zelim da sto prije nades rjesenja za sve tekuce stvari koje te uzurpiraju i nades onu staru sebe.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: HOBI...
3.1.2008 15:48:04   
makana
user posted image
sjećam se kako sam grabila novine i časopise i izrezivala slike glumaca i pjevača koje sma lijepila u sveske sa komentarima, stihovima i svim ostalim budaleštinama koje jednoj djevojčici mogu da padnu na pamet
e da mi je znati šta bi s njima user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: HOBI...
3.1.2008 15:51:11   
Blue rose RR
A ja dobro si, imam i to..
Negdje među stvarima kod mame imam dvije ogromne kese (one što se u njih pakuju deke i jorgani), sa isječcima iz novina, glumaca, pjevača...

Moj Bože šta sve ne radimo da nam bude lijepo...

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *