|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 12:57:25   
Dida79
Prije par dana primjetila sam da imam postanara u kuhinji a ne placa kirijuuser posted image MM mi je postavio par zamki sa ljepilom iza radnih stolova ali nista mangup ih vjesto izbjegava user posted image
Sinoc ga cujem kako uredno rovari po mojoj kuhinji kao da je njegova user posted image Ne znam stvarno cime se hrani jer sam svu hranu podigla na mjesta koja on ne moze dohvatiti ali on je jos tuuser posted image user posted image

Sta da radim dajte mi koji pametan savjet,samo mi nemojte reci da nabavim macu ja sam alergicna na njihuser posted image

Hebem ti misa jeste mi nezgodno sto ovo pisem user posted image ali sam ja ocajna na samu pomisao da je on tu negdjeuser posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 13:35:07   
Hannan
Dida , necu ti reci da nabavis macu :)
Moras pratiti njegova kretanja i na ta mjesta staviti ljepilo, na sredinu kartona sa ljepilom staviti kockicu cokolade, sira i sl.
Imala sam isti problem, odnekud se uvuku u kucu, pokusali smo zacepiti sve moguca mjesta gdje bi nam palo na pamet da se uvlace,cak sam znala vidjeti kako pojedu onaj silikon kojim zacepimo rupu. Njima je potrebna i najmanja rupica da se zavuku.Vrhunac je bio, kad sma ko ona teta u crtanim filmovima vristala, kad sam ga vidjela kako sa radne ploce skace da se uhvati za one velike kasike, viljuske sto mi vise na plocicama i preko njih pod gornji dio kuhinje, tu ima jako mala supljina ja ni mali prst ne mogu zavuci.Nevjerovatno su "pametni"krecu se po coskovima, uz zid, ako ima neka lajsna po njima, one lajsne uz donji dio visece...ma ja sam specijalizirala borbu sa tim malim gadom. Skoro sam cula foru, staviti mu gipsa , on pomisli da je brasno najede se, to se skameni i ubije ga...ali je problem gdje ce ga smrt zateci i da li ces ga vidjeti i moci izbaciti.
Pazi da ti hrana ne ostaje na otvorenom  mjestu, oni kupe i odnose nekud u svje coskove, sudje da ne stoji neoprano, kuhinju dobro pregledaj da ti nije negdje ona zadnja strana (spera)malo odvojena. i naoruzaj se kartoncicima s aljepilom.
Nadam se da sam ti malo pomogla.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 13:44:23   
Dida79
Sreca pa se javi Hanan tamam sam pocela misliti da sam jedina sa ovim problemomuser posted image

Sto je najcrnje ja sam na drugom spratu nase privatne kuce i one se je uspio uvuci user posted image Prepostavljam kroz maleni prozor u kuhinji,sad ga uredno zatvaram ali kasno Marko na Kosovo stize
Cula sam za tu foru sa gipsom ali sta da mi negdje krepa u kuci uh jezim se od te pomisli.zamke sa ljepilom smo postavljali na sva moguca mjesta u kuhinji i sa raznoraznim okusima...ali nista on to uredno obilaziuser posted image user posted image
Uh majko moja sta da radim...sve kontam da nismo pravilno stavili ljepilo..cak sam pocela i googlati sa recenicom Kako uloviti misauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 13:48:23   
Dida79
IZVORNA PORUKA: Hannan

Vrhunac je bio, kad sma ko ona teta u crtanim filmovima vristala, kad sam ga vidjela kako sa radne ploce skace da se uhvati za one velike kasike, viljuske sto mi vise na plocicama i preko njih pod gornji dio kuhinje, tu ima jako mala supljina ja ni mali prst ne mogu zavuci.




O Boze user posted image

Pa oni su nevjerovatni...mozda da pocnem koristiiti vatreno oruzje user posted image i lijepo mu sacekusu napravim


< Poruku je uredio Dida79 -- 4.12.2010 13:50:04 >

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 13:55:29   
Hannan
Vjeruj mi kuce su pogodne za to, posebno kuce u ravnici gdje ima dosta vlage, ovo kisno vrijeme ih istjeruje iz zemlje, i moraju traziti gdje ce.

Meni skoro drugarica prica koja isto kao ti zivi na drugom spratu kuce, kako joj je usao i ona tako sve postavljala zamke, dok ga jednu noc nije vidjela kako pukusava da prokopa ulaz ispod laminata pored one lajsne , prelazne...i ona nekako uspije dohvatiti ljepilo i postavi i on to preskoci pred njenim ocima i pobjegne...istu noc cuje tu negdje oko nje u sobi ceprka, kad ima sta vidjeti on skace sa poda na komodu sa komode na sliku i kako se slika pomjeri i on sklizne i padne i tako neko vrijeme i onda je ona tu gdje padne postavila ljepilo i tako ga uhvatila... ona je cak isto istrazivala na netu, i nasla podatke da se cak znaju useliti u zidove kuce, posebno im je pogodna kuca od blokova.
Ne kazu dzaba stari ljudi " misa je sevap ubiti", jako veliki stetocina, prenosnik bolesti, zaraza...ma jezim se od njih.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 14:00:50   
Dida79
Uh,od same pomisli koliko bolestina ima ja poludim user posted image Jeste moja je kuca bas u ravnici i nisam jedina koja ove godine ima problem sa nepozvanim gostomuser posted image Vec su se dvoje komsinice zalile na isti problem jedna ga ja cak uspjela i uhavtiti na ljepilo.Mene je najvise strah da se ne okoti e onda bi mi tek dernek biouser posted image user posted image
Ma veceras nema spavanja ni meni ni mm(tamam ne radi sutra)ako treba sve cu stvari jedne na druge nabiti ali ima da ga uhvatimouser posted image

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 14:01:58   
malena27 RR
nisi sama dida :)))
mi obicno misa hvatamo kad ga cujemo da ceprka po kuci. lociramo mu mjesto, podignemo sve a zatvorimo se s njim u prostoriji u kojoj bude. stavimo ljepilo i satjeramo u cosak user posted image user posted image dok on ne predje preko ljepila user posted image



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 14:06:18   
Dida79

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

nisi sama dida :)))
mi obicno misa hvatamo kad ga cujemo da ceprka po kuci. lociramo mu mjesto, podignemo sve a zatvorimo se s njim u prostoriji u kojoj bude. stavimo ljepilo i satjeramo u cosak user posted image user posted image dok on ne predje preko ljepila user posted image




Aj malena ja gotovo pa nema vrata na kuci...vrata imam na ulazu,kupatilu i na dvije sobe a kuhinj,dnevni i hodnik su bez njih a tu ima najmanje 50 m2 nema sanse da ga ufatimo...jedino da ga lociramo gdje i da tu napravimo barikadu user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 14:07:54   
marny
joj Dida ne daj da te smete taj stvor, ja se ovo ljeto nisam mogla obranit od guštera. ja bi s djecom bila vani dok bi muž i susjed ih tražili po kuhinji, dn boravku....user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 14:09:59   
malena27 RR
i ja imam malo vrata. prosli put smo ga iz kuhinje satjerali u cosak izmedju 2 spavace i kupatila a stali na vrata od kuhinje user posted image i postavili karton s ljepilom izmedju ta troja vrata i onda skakali ko budale da ga dotjeramo do ljepila user posted image
stavi neke daske ili kartone na otvore i satjerajte ga u cosak...spasa mu nema


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 14:12:57   
Dida79

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

i ja imam malo vrata. prosli put smo ga iz kuhinje satjerali u cosak izmedju 2 spavace i kupatila a stali na vrata od kuhinje user posted image i postavili karton s ljepilom izmedju ta troja vrata i onda skakali ko budale da ga dotjeramo do ljepila user posted image
stavi neke daske ili kartone na otvore i satjerajte ga u cosak...spasa mu nema


user posted image user posted image user posted image
Ovo se od muke smijem
user posted image user posted image user posted image

Tako ce da mu i bude ako do veceras sam ne odluci da napusti moju kucu user posted image user posted image


(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 14:15:32   
malena27 RR
mi smo stvarno oboje ko mahniti bili, prethodnu noc nismo spavali do pola 5 ujutro koliko je rovio user posted image i onda ga iz spavace istjeramo, on u kuhinju, izvalimo sve iz kuhinje, zavuko se bio kod brasna, pobjeze, a mi ga u cosak i skaci user posted image user posted image user posted image dok se nije zaljepio user posted image
poslije mi ga bilo zao user posted image kad sam vidjela koliko je mali user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 15:13:16   
Hanady RR
dido draga normala...zahladinočo i farjer se ušeto...
najbolje je kupiti otrov za miševe...
naime na ljepilo staviš otrov u granulama i on namiriše dođe da jede i zaljepi se...
mi smo ga jednom imali samo ljepilo i mišolovke nam nisu pomogli ali ova kombinacija je ubitačna za njih...logično user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 16:55:31   
Anoniman
user posted image
user posted image
user posted image

nemoj biti ko moja mamaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 18:08:39   
MELLI
user posted image
EVO pokušaj naći ovakvu mišolovku,(vidi u nekom većem tržnom centru,poljoprivrednoj apoteci i sl.)
Mi smo nekada davno imali isti problem,ljepilo nije pomagalo,ja sam ga čak gledala kako dođe do ljepila,onjuši i okrene se i odeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Čak i da se zakači ,nekako je brutalno,on se jadan živ koprca na onom papiru dok ne ugine.
pokušali smo sa ovom čudnom spravicom.Ekstra je efikasna,miško se upeca ,a ti ga živog izbaciš gdje već hoćeš.
Samo postoji problem da ti se taj isti ponovo vratiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 23:06:08   
Dida79
user posted image user posted image user posted image
Sladak je na slici nema sta,ali ja prema onome kojeg uhvatim u svojoj kuci necu imati milostiuser posted image

Melli ova stvarcica je bas cool pokusacu da je nadjem...ali za sta sluzi ova papucica od usisivaca user posted image
Mozda se je sasvim slucajno nasla tu user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 23:11:31   
Anoniman
http://www.youtube.com/watch?v=hwppw5QuW3M

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 23:17:03   
Dida79
Danas kad sam u ocaju otvarala temu znala sam da ces ti da me ruzisuser posted image
Hajde da se dogovorimo pozivam te da dodjes kod mene i da ga ti i ja zajedno uhvatimo na neki human nacin a ti sa njim kasnije radi sta ti je voljauser posted image
I naravno ostala bi ti duznik do kraja zivotauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 23:21:38   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

razumijem ja da se ti njega zelis rijesiti...haj probajte ovo prije smrtonosnih misolovki...ako to ne uspije...hebi ga onda...samo mi nemoj govoriti

uzmi flasu od kole, kisele, ili vec neku plasticnu...obmotajte je nekim platnom ili konopom tako da se on moze izvana popeti...a unutra ubacite komad suhog mesa...nesto sto jako vonja...ako do sutra ne bude u flasi...hebiga...a ako budeuser posted image user posted image ...onda samo oborite flasu vani...on ce sam izaci

a moze i staklenauser posted image


< Poruku je uredio dadada -- 4.12.2010 23:22:35 >

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 23:24:13   
Lady26
Dida ja te savrseno razumijem....ja zivim u kuci i u novembru sam ih uhvatila 2-3....pored mene zivi obucar a drzi jos spuzve i sl stvari, kod njega vrvi od miseva i meni su progrizli pod i tako ulazili, ludila sam...Lana puze, trpa sve u usta a ko zna kuda je on sve isao, ribala sam podove svakodnevno i kad mi je dozlogrdilo, digla sam kredit i renovirala stan, izlila beton i hajd sad udji majcin sine user posted image user posted image user posted image
Ovu zamku sam koristila i toplo je preporucujem http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://www.dino.si/images/pak/details_trap.jpg&imgrefurl=http://www.dino.si/yu/zeleni/miselovka.php&usg=__NdZ8MGKGApjt4E-PHsbjDz0JL4w=&h=549&w=615&sz=50&hl=hr&start=24&zoom=1&tbnid=FKS_G5F_Bvw9PM:&tbnh=127&tbnw=150&prev=/images%3Fq%3Dzamka%2Bza%2Bmiseve%26um%3D1%26hl%3Dhr%26sa%3DN%26biw%3D1280%26bih%3D709%26tbs%3Disch:10,520&um=1&itbs=1&iact=hc&vpx=673&vpy=407&dur=13&hovh=212&hovw=238&tx=154&ty=136&ei=Qr76TLOhDsmb8QOf-KSCDA&oei=LL76TNPUEMyaOuTd9eUH&esq=2&page=2&ndsp=28&ved=1t:429,r:18,s:24&biw=1280&bih=709

< Poruku je uredio Lady26 -- 4.12.2010 23:25:07 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 23:27:20   
Dida79
Idem sad da to napravim casna pionirska ako hoces i slikam moje remek djelouser posted image user posted image
Ima da mu gozbu u flasi napravim malo na koso suhog mesa pa malo sudzuke i na samom kraju kao slag na tortu malo cokolade ali mu ne dam milku user posted image user posted image
Ako ovo ne upali ja stvarno ne znam sta drugo da radim user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
4.12.2010 23:48:06   
Dida79
Gotovo user posted image user posted image user posted image

Svega sam mu narezala u praznu flasu od Mekijeve vode(nadam se da ce i to pomoci ipak je ovo meni tegoba)Prvo na sta sam naletila to je bio moj kupaci kostim i njegove vezice su mi posluzile kao stepenice gospodinu
E sad cekam i user posted image i nadam se da ce upalitiuser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
5.12.2010 9:36:07   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

javi ako se uhvatio...ako ti se nije uhvatio na ovu gozbu onda je vegeterijanacuser posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
5.12.2010 19:42:07   
MELLI
Dida79,ova papuča od usisivača,nema veze s oviom mišolovkomuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
To je jedina slika koju sam nabrzaka pronašla.
Mišolovka radi na principu ove dadanine flaše.Kad miš uđe u nju,ona se prevrne na drugu stranu,a poklopac se zatvori.Onda ga samo izbaciš iz nje.

Sretnouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Help,mis u kuci !!!!!!!!!!!!!!!
5.12.2010 23:02:30   
Dida79
Kao sto je dada i prepostavila moj mis je vegetarijanacuser posted image user posted image Nista ne paliuser posted image


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *