|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispovijest jednog muža
2.6.2010 23:28:04   
neki
Neku noc jedan nas prijatelj nam je poceo pricati o svom braku,tj. o svom sexualnom zivotu,koji je jaaako los(barem kako on kaze)...
Ne bih navodila detalje,ali on je jako utucen,jer njegova zena uopste ne misli na sex,i pruza svom muzu to zadovoljstvo jednom mjesecno,i to samo zato sto je to jedna od bracnih obaveza...Ona uopste ne pronalazi zadovoljstvo u sexu,ali bas nikako...
On je jako utucen,i kaze da je njihov brak vec odavno u takvoj situaciji,on je vec poceo zamisljati druge zene tokom sexa,i sto je najgore poceo je razmisljati o nekome ko bi mogao zamijeniti nju u tom smislu...
Kaze da je milion puta pokusao razgovarati s njom na tu temu,ali ona se naljutiuser posted image user posted image user posted image

Ja to ne mogu shvatiti,i u ovom slucaju,ako bi s desilo da je kojim slucajem prevari,ne znam koga bih "okrivila"...
Nakon pet godina braka,ne shvatam kako moj sexualni zivot moze doci u tu fazu...
Dajte da malo ozbiljno komentarisemo o ovome,da cujem vasa misljenja...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ispovijest jednog muža
2.6.2010 23:37:24   
marny
sve dok nisam rodila ja sam imala kontinuirano sa svojim mužem sex. odnose, pa i par sati pred porod.
Od kada sam rodila meni se uopće ne mili, niti me zanima, e sada razlog može biti u činjenici da još dojim pa su moji hormoni usmjereni u pravcu stvaranja mlijeka, a ne sexualnog zadovoljstva.
Tako eto ima više faktora.........

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ispovijest jednog muža
2.6.2010 23:41:54   
teacher75
jednom mjesecno je stvarno rijetko! ako voli muza onda ce malo razmisliti i aktivirati se jer ce ga svojim odbijanjem samo otjerati zauvijek. mozda vec ima ljubavnika pa joj muz vise nije privlacan, ko zna... teska situacija, pokusavam se staviti u njegovu ulogu, da me mm stalno odbija, hm user posted image ne znam koliko bih mogla to trpjeti, ne bih se osjecala voljeno, falilo bi mi bliskosti i paznje, vjerovatno bih nakon nekog vremena pocela razmisljati o razvodu...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ispovijest jednog muža
2.6.2010 23:44:02   
Hanady RR
Znaš šta neki...meni je rijetko naupadalo dok se on ne sjeti...
a on nema šta da pirča sa mnom...pa dovoljno me zna da me ''omami'' bez riječi...nemama ja kad reć neću i nemogu.user posted image

šalu na stranu...sexualni ćivot je jako bitan...i rijetki su brakovi koji opstaju a da isto ne konzumiraju...naravno u pravim i obiljnim brakovima muževi i žene prihvataju činjenicu bolesti, trudnoće i nekih drugih porblema tog tipa pa im to zadovoljstvo može i sačekati, ali tvoj prijtelj će morati pobuditi želju u svojoj ženi...to je njegov posao. nema on šta da drugu treži...neka se oko svoje žene pozabavi.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ispovijest jednog muža
2.6.2010 23:44:55   
neki
Svi mi imamo faze kad nam se neda,kada nam nije ni do cega,a kamoli do sexa,kada smo neraspolozene i sl.Ali ne shvatam zene koje ne vode ljubav,koje ne uzivaju,koje samo zadovolje muza zato sto je to jedna od bracnih "obaveza"user posted image user posted image user posted image
Jedino ako je u pitanju frigidnost ili sta vec...

Mislim da je pored povjerenja i iskrenosti u braku,sex jaaaaaaaaako bitan.
Ja uzivam u sexu,imam svoje zelje i "zahtjeve" kao i MM,ustvari uzivamo obojeuser posted image

Ne razumijem nju zasto ne moze o tome razgovarati sa svojim muzem,objasniti mu sta i kako,zasto itd.
Opet ponavljam,kao i uvijek,veliki problem danasnjih brakova(barem ovih brakova koji mene okruzuju) je nedostatak komunikacije izmedju supruznika...Pa brate,ako ne mozemo razgovarati prije svega,sta onda radimo zajednouser posted image user posted image

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ispovijest jednog muža
2.6.2010 23:58:08   
Hanady RR
neki...ako je ona frigidna...to je već psihološki porblem u kojem njoj treba njegova pomoć i stručnjaka na kojeg će je on kao partner u dobru i zlu uputiti i pratiti na tom putu. Ljubav nije paradjz pa da se isjedi i ode.

žena mora nekada imati inicuijativu, u braku pogotovo u današnjem vremenu noviteti i osvježenja u sexualnom životu su poželjna, svaki muškarac mrzi odbijanje i njega to vrijeđa ali doat njih ne razmišlja šta je tu korijen porblema...zašto ženi više nije dobro sa njim u krevetu.

Ako muškarac odbija ženu u krevetu...odmha sumnjamo na prevaru ili potenciju koja se također liječi kod stručnjaka...žena uvijek sa svojim mužem prolazi taj porblem kao drugarica i partnerica. Kada žena nema želju...opet muškarac razmišlja o drugoj...ispade žena nikada nemože imati psihološki porblem što istina nije.

ja za sve žene imama uvijek isti savjet...nikada ne reci ne, nikada nemoj da te glva boli...i kad nebi natjeraj se da kažeš da a on ako je muž kako Bog zapovjeda za 15 minuta biće ti drago što si rekla da, nikada muža ne puštaj na poslovni put bez ''poljupca'' i ''čvrstog zagrljaja'' a ja bome ni vani sa rajom nepuštam bez toga pa ni u noćnu smjenu na posao. neka on izmoren ode...sutra nek se odmara.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:00:36   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

neki...ako je ona frigidna...to je već psihološki porblem u kojem njoj treba njegova pomoć i stručnjaka na kojeg će je on kao partner u dobru i zlu uputiti i pratiti na tom putu. Ljubav nije paradjz pa da se isjedi i ode.

žena mora nekada imati inicuijativu, u braku pogotovo u današnjem vremenu noviteti i osvježenja u sexualnom životu su poželjna, svaki muškarac mrzi odbijanje i njega to vrijeđa ali doat njih ne razmišlja šta je tu korijen porblema...zašto ženi više nije dobro sa njim u krevetu.

Ako muškarac odbija ženu u krevetu...odmha sumnjamo na prevaru ili potenciju koja se također liječi kod stručnjaka...žena uvijek sa svojim mužem prolazi taj porblem kao drugarica i partnerica. Kada žena nema želju...opet muškarac razmišlja o drugoj...ispade žena nikada nemože imati psihološki porblem što istina nije.

ja za sve žene imama uvijek isti savjet...nikada ne reci ne, nikada nemoj da te glva boli...i kad nebi natjeraj se da kažeš da a on ako je muž kako Bog zapovjeda za 15 minuta biće ti drago što si rekla da, nikada muža ne puštaj na poslovni put bez ''poljupca'' i ''čvrstog zagrljaja'' a ja bome ni vani sa rajom nepuštam bez toga pa ni u noćnu smjenu na posao. neka on izmoren ode...sutra nek se odmara.user posted image


potpisujem user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:00:37   
Skvo RR
Ja ne znam...Meni ovo se cini kao dio nekog veceg problema....To je neko moje misljenje. Ovo je samo usputni simptom bolesti tog braka....
Ako ne mogu o tome (a ocigledno je da ne mogu) razgovarati, bojim se da je to dokaz kraja njihovog braka...Sex je po meni ovde najmanji problem...
Po meni....
Zasto zena moze da odbija (smanjuje) sex:
1. psihicki i fizicki problem sa konzumacijom sex-a;
2. zaljubljenost u neku drugu osobu:
3. premorenost i nezadovoljstvo zivotom:
4. gubitak ljubavi prema svom partneru...

Opet, nekako u svoj ovoj prici, ona mi se cini da ima neki ozbiljan problem...a on mi se cini nekako bezze, jer neki (nemoj se naljutiti) prica sa Vama o tome...user posted image ..Hajde da je neki muski razgovor, ali on dijeli najintimnije detalje sa zajednickim prijateljima, e to mi stvarno nije uredu...I jos sta mi se nije svidjelo...najavljuje Vama potragu za osobom koja cemu pruziti to "zadovoljstvo"...
Nekako mi je to stvarno nepotrebno...Ja ne bih mogla slusati o tome da je rijec o nekom mom prijatelju i njegovoj zeni...brate preintimno je da ja kao zena slusam intimnu ispovjest drugog muskarca, nije mi to nekako posteno prema toj zeni...

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.6.2010 11:37:01 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:16:20   
veeseelaa
sex je stub braka, ako toga nema vozdra... ja takve brakove ne kontam
ja sam Bogme uvijek raspoloženauser posted image i želim mm kao i prvog dana
A ako toga nestane mislim da je pošteno da se razidjemo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:16:46   
neki
Skvo,u pravu si naravno sto se tice njegovog razgovora sa nama,meni je bas bilo neugodno slusati sve to,ali valjda covjeku pukao film vise,pa je eto i preda mnom sve to ispricao...Ja sam mu pokusavala dati savjet,ali on kaze da je razgovor sa njom jednostavno nemoguc,ona se ljuti cim on nacne tu temuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:17:28   
neki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

sex je stub braka, ako toga nema vozdra... ja takve brakove ne kontam
ja sam Bogme uvijek raspoloženauser posted image i želim mm kao i prvog dana
A ako toga nestane mislim da je pošteno da se razidjemo


Dijelimo isto misljenjeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:19:26   
neki
neka on izmoren ode...sutra nek se odmara.



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:22:08   
veeseelaa
i molim da sve RR hanumice (one koje nisu) od večeras uključe oralni sex pod obavezu user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:22:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

nikada ne reci ne, nikada nemoj da te glva boli...i kad nebi natjeraj se da kažeš da a on ako je muž kako Bog zapovjeda za 15 minuta biće ti drago što si rekla da, nikada muža ne puštaj na poslovni put bez ''poljupca'' i ''čvrstog zagrljaja'' a ja bome ni vani sa rajom nepuštam bez toga pa ni u noćnu smjenu na posao. neka on izmoren ode...sutra nek se odmara.user posted image



Kao da sam ja pisala user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:23:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i molim da sve RR hanumice (one koje nisu) od večeras uključe oralni sex pod obavezu user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image  legenda si

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:23:16   
neki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i molim da sve RR hanumice (one koje nisu) od večeras uključe oralni sex pod obavezu user posted image


E jesam te nasla sa temom,jeldeuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:24:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: neki

neka on izmoren ode...sutra nek se odmara.



user posted image user posted image user posted image


pa garant...
evo priča iz mog offisa...godinama kod mene kolegica dolazi na posao u ponedeljak...vazda posvađana sa mužem. ja jednom nju pitam na samo ''šta je porblem...vazda pondeljkom ko ipijena dolazišm uplakana'' kaže ona : ''on , njen muć izlazi svake subote, ona po cijelu noć ne spava čeka ga...i onda se u nedelju svađaju jer ono nije mogao i tako to''

ja njoj fino kažem...nemoj ti njega čekat budna...već ti prije izlaska obavi svoje bračne dužnosti...

i žena me posluša...

znate šta je rezultat poslušanog savjeta...

ona spava ko top, on dolazio ranije jer je bio iscrpljen i jedva čekao kraj nje da se ušuška, nedeljom se nisu svađali a ona ponedeljkom ko leptir na poslu.

i dan danas je u offisu zezancija kad je neko sa mužem - ženom , momkom-curom u svađi...hajd ti tamo kod Didule ona će to da srediuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:26:41   
sporty mamaa
Mene vala kad nesto boli, neda mi se zivit a kamoli sexat... Nekad se i njemu neda, kad umoran dode s posla, nekad se meni neda, ali jednom mjesecno je zaista malo.... Mislim da obaveze bar kod mene dosta uticu na to, cijeli dan oko djeteta, opeglaj, skuhaj, ocisti, ma nekad mi se neda ni do cega.... Ko zna kakav je taj muz, mozda bi joj trebao pomoc oko nekih stvari, mozda zena stvarno ima problema.... A to da mu kazes da uvijek, ja se bas ne bih slozila, ta nisam lutka za napuhavanje kad sam nikakva, da on uziva a ja samo da cekam da zavrsi... Oboje moramo uzivat....user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:29:08   
neki
A kod nas na poslu ima jedan stariji covjek koji tako dijeli muskarcima savjete,u slucaju da zena "zvoca"...
Kaze,fino kad krenes negdje,s rajom,na utakmicu i sl. a ti fino prije toga "namiris" zenu,ma sve ide ko po lojuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tako sad MM kad se tako zadesi da se sexamo popodne,a on ode s rajom na kahvu,on meni kaze,sta hoces jesam li te fino "namirio"user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:29:22   
myb@by

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

i molim da sve RR hanumice (one koje nisu) od večeras uključe oralni sex pod obavezu user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Zeno draga ne poznajem te ali me uvijek nasmijes do suza user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:30:25   
Hanady RR
pa bome ja kda sam najumornija i kad se nisma nadala...meni moj muž da do znanja da mi baš to treba...zato je i moj muž...ja sam sebi njega birala upravo takvog...za 15 minuta meni dođe da ga pojedem a jok po....

juh sram me bilo...

odoh neki sa ove teme vdid šta mi uradiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:31:47   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa bome ja kda sam najumornija i kad se nisma nadala...meni moj muž da do znanja da mi baš to treba...zato je i moj muž...ja sam sebi njega birala upravo takvog...za 15 minuta meni dođe da ga pojedem a jok po....

juh sram me bilo...

odoh neki sa ove teme vdid šta mi uradiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:33:30   
sporty mamaa
Ne znam mozda sam ja ovjde jedna od rijetkih, ali meni je najljepsi osjecaj kad nas dvoje zagrljeni docekamo jutro, bilo da je bilo sexa ili ne....


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:37:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ne znam mozda sam ja ovjde jedna od rijetkih, ali meni je najljepsi osjecaj kad nas dvoje zagrljeni docekamo jutro, bilo da je bilo sexa ili ne....



ma nisi bona jedna od rijetkih
pa ja se svako jutro sem kad je on noćna budim zagrljena sa njim i bez sex-a

ja još nikad nisma zaspala a da nisma zagrljena...nama djeca ne spavaju u našem krevetu...ja bez njega ne znam zaspati a i on bez mene...
u braku samo razdvojeni bili kad sam na putu bila poslovnom i to je bilo strašno...nit on nit ja spavamo kako treba...
a ovo kako radi noćne...bome teško mi se bilo navić...
ja sam velika maza a i onuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ispovijest jednog muža
3.6.2010 0:38:58   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Ne znam mozda sam ja ovjde jedna od rijetkih, ali meni je najljepsi osjecaj kad nas dvoje zagrljeni docekamo jutro, bilo da je bilo sexa ili ne....



ma nisi bona jedna od rijetkih
pa ja se svako jutro sem kad je on noćna budim zagrljena sa njim i bez sex-a

ja još nikad nisma zaspala a da nisma zagrljena...nama djeca ne spavaju u našem krevetu...ja bez njega ne znam zaspati a i on bez mene...
u braku samo razdvojeni bili kad sam na putu bila poslovnom i to je bilo strašno...nit on nit ja spavamo kako treba...
a ovo kako radi noćne...bome teško mi se bilo navić...
ja sam velika maza a i onuser posted image



Znaci iste smo.... Mene moj nekad i otjera, kaze ti spavas na meni, ujutro sam sav ukocenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *