|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 15:57:02   
Magicze
Rijeci ne mogu da opisu taj osjecaj koji se dozivi kad se izgubi beba...Ja sam bila u 21 sedmici i odjednom krvarenje, trudovi, bolnica i gotovo....nisu mogli da ga spase i morala sam da se porodim.....to se desilo 20tog Oktobra 2009 i tek sad pisem jer sam saznala za ovu stranicu i htjela sam da vidim jeli se ikome ovako slicno desilo.....vec je 2 mjeseca proslo od dogadaja i bolje se osjecam i nadam da cemo moci da pokusamo uskoro....to mi je jedina utjeha sad....
Jedino sto ne zalim je da smo ga vidjeli prije nego sto su ga odnijeli...mnogi su mi govorili sto sam to uradila a sada mi je jako drago jer sam bar vidjela njegovo lijepo i spokojno lice i dobila sam slike koje s vremena na vrijeme pogledam i koje me ucine jako sretnom...
Hvala svima za ovaj forum i nadam se da cu da javim ako opet bude novosti....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 16:08:14   
Hanady RR
Draga naša...

najprije dorodošla na forum. ovo je jedna velika porodica i SVE ženice ovdje biće ti velika podrška da nastaviš dalje bar svojim savjetima i suosjećanjem.

ja nisma imala iskutvo kao tvoje, bol koju osjećaš mogu samo da zamislim a ta pomisao jako boli. Ali želim ti poželjeti da kao što si bila hrabra da to preživiš budeš hrabra da dalje nastaviš.

na ovom forumu ima ženica sa istim ili sličnim iskustvom. U pretraživaču potraži slične teme ima ih dosta, i naći ćeš one koje žive istu ili sličnu bol i koje su nakon tih boli danas sretne mamice svojoj djeci.


Sretno!




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 16:15:05   
Magicze
Hvala ti puno Hanady.....zivot ide dalje i jos jedan test i nadam se da cemo moci uskoro opet imati bebu....

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 16:31:28   
tweety
Draga Magicze,nisam bila u tvojoj situaciji i mogu ti samo reći da mi je jako žao što ti se desilo.Ne mogu ni da zamislim kako ti je.Nisi sama,ima dosta cura koje su prošle isto to,neke čak i po 3 puta ali se ne predaju i nastavljaju dalje.Isto to želim i tebi.

Imaš ovu temu moje drage prijateljice koja je 3 puta imala spontani i još uvijek ide dalje i želi bebu http://www.ringeraja.ba/forum/m_98573/mpage_1/key_/tm.htm

Sretno!


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 16:39:47   
ivanak
Baš mi je žao što ti se to dogodilo.... ne bi to volila nikome da se dogodi.... evo mene plač uhvatio čitajući tvoj post... stvarno mi je žao.
Ja nisam bilau tvojoj situaciji... a u prvoj trudnoći sam se bojala da se što ne dogodi, a i sad u drugoj se bojim. Svaki dan strepim da se što ne dogodi loše. Ne pričam o tome, ali to je tako u meni. Uvijek brinem....

Želim ti da što prije zatrudniš i da se bude u redu.....  


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 16:43:24   
Tidzi
Draga moja, kao prvo, dobro dosla i ugodno druzenje sa nama.
Zao mi je zbog toga sto se to desilo. No, dobro je da si nam se pridruzila, jer vidjet ces da ces pronaci mnoge odgovore na neka pitanja, naci dosta savjeta, podrske, utjehe... Glavu gore i ako Bog da uskoro u nove pobjede za novi pocetak, iako ono staro ne moze nista obrisati. Ne gubi nadu, vidim da si optimisticna i da ako Bog da ovdje uskoro slavimo tvoj novi +! Neka bude sa srecom i do samog kraja sve u najboljem redu!


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 17:00:25   
fatimica09
Draga Magicze,
ne znam sta bih ti pametno rekla....znam da ti nista nije utjeha, ni one zene koje su ranije izgubile bebe, ni one kojima se desilo isto sto i tebi, ni one koje su svoje bebe izgubile jos kasnije....
Ja sam nazalost jedna takva....izgubila sam bebu na pocetku 9.mj. trudnoce...djevojcica....moja balerina...sta da ti kazem....Ja sam se porodila 06.09. ove godine, imas na temi moj tuzni dan, pa kad budes mogla citaj, ima jos dosta prica, raznih zena, koje ne odustaju, koje vec imaju svoje bebice ili ih cekaju....
Nemoj se truditi da zaboravis, jer ce ti biti jos teze, jednostavno nauci da zivis sa tim, kao i ja....i ne odustaj, idi dalje! Meni je vjera puno pomogla i zene na ovom forumu, bez te dvije stvari mislim da bih odavno vec bila u ludjackoj kosulji, ali eto nisam....Vec i pokusavam da ponovo zatrudnim i nadam se i vjerujem! Tesko je, ali ja sam prihvatila da ce mi uvijek biti tesko, moja Fatimica ce mi uvijek nedostajati, ali nista nije bilo u mojoj moci i sta je tu je....Ne znam sta su ti rekli ljekari, meni su rekli da mogu odmah pokusati ponovo, kod mene je bio klasican porod, bez ciscenja, bez provociranja....evo ja se borim ko lav...a tako ces i ti aBd user posted image
Javljaj nam se, pisi...bice ti lakse....meni je recimo puno lakse kad pricam o svojoj bebici, sad sve zavisi od covjeka do covjeka....vidjeces...aBd....druzicemo se mi na temi trudnoca uskoro.....

U nekoj dobroj knjizi, davno nekad sam procitala...kaze NEMA OCAJNIH SITUACIJA, POSTOJE SAMO LJUDI KOJI NEKE SITUACIJE CINE OCAJNIM!
Budi sretna....jer ipak si osjetila.....a vjeruj da cete se sresti nekada! A do tada nastoj da to zasluzis!
Sve sto ti treba, ja sam tu!

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 17:17:03   
Magicze
Hvala ti puno fatimica!

I meni je bio porod, znaci bez ciscenja i doktor mi je rekao da sacekam da urade jos jedan test.....jesu li tebi nasli razlog sto se to desilo? Meni su rekli da mi je grlic maternice bio slab i sto je djete raslo sve je vise pritiskalo na grlic dok nije bilo kasno....rekli su da ce mi drugi put morati zasiti grlic i trebalo bi biti uredu.....a isto tako su mi rekli da hoce da urade jos jedan test da budu sigurni da mi je maternica oblika kakvog treba da bude jer ako nije onda mora da je isprave operacijom.......tako da sam zakazala taj test sljedece sedmice i ako to bude ok onda mozemo ponovo pokusati......jedva cekam! :)
Hvala jos jednom.....

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 17:48:26   
fatimica09
Mi smo radili obdukciju bebe i posteljice, a i prije toga, po izgledu posteljice na porodjaju, doktori su se gore cudili, jer znali su kako sam lijepu i laganu trudnocu imala, kod mene posteljica u odlicnom stanju, u komadu izasla, kazu zene se porode sa 2-3 puta losijom, pa djetetu nista, ali valjda sudbina!
Nalaz obdukcije smo cekali mjesec dana i on je pokazao da je doslo do akutnog infarkta posteljice, cak 75% posteljice zahvaceno tim infarktom, sa bebom je sve bilo u redu, ona potpuno zdrava, ali eto nestalo joj kisika i dovoda hranjivih materija i....Pitala sam kako to nisam osjetila, kako se nije moglo nesto ranije vidjeti, prevencija neka za ubuduce, ma vjeruj meni svi kazu BOG ZNA STA SE DESILO!
Vjeruj ja sam obisla sve moguce doktore, nosala taj nalaz, procitala sve na netu, knjige, ma sve do cega sam mogla doci i nisam nasla odgovor! Jos eto sta je sudbina, nit sam ja krvarila, nit me nesto boljelo, malo osjetila taj dan kao pritisak i obzirom da cijelu trudnocu nisam imala nikakvih boljki...odem na kontrolu, kad tamo...kazu nema otkucaja srca....ma taj sok, ja ni dan danas ne mogu opisati...ja bila ubjedjena i ako je nesto...to je porod nastupio, ali eto....bice aBd....

Jesi li ti radila obdukciju? Kako nisu mogli ranije da primjete da ti je nestajao grlic, pa zasto nisu uradili serklaz? Ma ne znam vala, kad nije sudjeno, nije dzaba je....

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 17:48:46   
Nunichi
Zao mi je magicze, zelim ti od srca da budes jaka i uskoro novi plusic i jedno zlato u tvojim rukama.

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 17:56:43   
Niobe
Iako nisam bila u takvoj situaciji, niti mogu da pojmim kakva je to bol, u stanju sam da ti saljem dobre vibracije i da mi bude iskreno zao zbog tvog gubitka.
Drago mi je da si se javila na forum, gdje ti mozemo biti bar virtualna podrska.
Sve se desava s razlogom, glavu gore i u nove pobjede.


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 18:04:19   
Anoniman
Magicze, dobro došla u našu veliku porodicu.  Strašno mi je žao što si to doživjela... Sve su riječi suvišne...
Nadam se da ćeš biti hrabra da nastaviš dalje... i da ćeš sa nama dijeliti i one sretne trenutke...

(odgovor članu Niobe)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 18:07:22   
Magicze
Hvala svima jos jednom!

Fatimice, kad sam dosla u bolnicu rekli su mi da su mi membrane vec izasle i da iako zasiju grlic da ce to popucati i da ce biti gore jer se mogu infekcije stvoriti tako da nisu nista uradili, samo cekali na porod...a razlog sto nisu provjerili prije da vide jeli mi grlic slab je jer kazu nije bilo ralzloga, sve je islo kako treba i bilo ok....cak 10 dana prije toga svega sam isla na ulstrazvuk i bio grlic zatvoren...i kaze doktor da se ovo desi 1 u 1,000 slucajeva .....nadam se da ce drugi put sve biti ok i da ce mi bog dati malu bebicu na godinu.....samo da ovaj sad test sto cu uraditi bude ok da ne mora se vrsiti rekonsturkcija maternice....valjda nece :(
Javljam sta ce biti poslije testa...

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
21.12.2009 22:58:42   
anuska08
Cureuser posted image user posted image user posted image , stvarno pretužno!!! Svaka čast što ste jake!!!

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
22.12.2009 10:33:08   
pjenica mala
Draga magicze, ja potpuno mogu saosjećati s tobom, jer sam prošle godine, 29.01. u 22. sedmici trudnoće ''izgubila'' svoju djevojčicu.
Nažalost tada nisam bila dovoljno hrabra da je pogledam, plašila sam se, da će moja bol biti samo još veća, a već tad je bila ogromna.
Nisam je niti pogledala, i sada mi je žao, i evo dok ti ovo pišem, liju mi suze.
Zakopali smo je na jedno divno mjesto pored rijeke, gdje volim otići, tamo se lijepo osjećam i smirim.0
Čini mi se da bih o tome knjigu mogla napisati. Kada sam bila trudna s njom, bila sam presretna, lebdjela sam, čini mi sxe i ptica na grani i riba u vodi je znala za moju trudnoću, i onda odjednom jednog dana naglo krvarenje, bez bolova ili bilo šta drugo. U roku od 10 min. bila sam u bolnici, krvarenje stalo, primila sam lijek, ali su nakon 6 sati nastupile kontrakcije i pukao mi je vodenjak.
Više se ništa nije moglo uraditi.
Nekoliko sati događanja, a godine sjećanja.
Sada se osjećam loše jer je nisam pogledala, ali ona zna da nju njena mama voli, a Bog mi je svjedok da to stvarno nisam mogla.
Nakon nekoliko dana, sanjala sam je, predivan san, pričala je sa mnom, i od tada bilo mi je puno lakše.
Možda će ovo nekom djelovati čudno, ali ja sam taj san primila kao dar i olakšanje od Boga.

Nakon 6 mjeseci pokušali smo ponovo, i pojavio se plusić. Ali am tu trudnoću morala nakon 6 sedmica prekinuti, jer se apsolutno plod nije pokazao, odnsosno razvijo.
Ponovo razočarenje, bol....i odlučimo nećemo više, imamo hvala Bogu dvoje zdrave djece, ne valja tražiti ni previše.
Ali nakon samo jedne menstruacije poslije prekida trudnoće, mami se nešto počelo mučiti....
Rezultat je evo u korpi pored mene, jedan mali dječačić, koji će u petak aBd napuniti  4 mjeseca, a upravo je stigao sa vakcine.
Draga magicze, ja se iskreno nadam, i od srca ti želim, da i tvoja priča ima isti kraj.
Jako te grlim


(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
22.12.2009 14:08:56   
sara.at
Drage moje svi mi znamo kako je izbubiti ili imati strah da se nesto ne desi....
Moja mi je stara nene od pocetka govorila nemoj ceri tako ponosno i nemoj nikom govoriti
da si trudna jer ima mnogo hasuma i zlih naroda dovoljno da te pogleda i urekne,a ja srecu nisam znala sakriti
ja mislila moja nene prica mi
stara babske price nemoze se meni nista desiti ja sam mlada zdrava, muz i ja volimo se zasluzili smo od boga jednu
lijepu bebicu dok nije svanuo dan koji me je trebao obradovati Bajram on me za 2 sedmice zacrnio....
Pred sami bajram sam u 4mj trudnoce izgubila bebu al je priroda jos okrutnija nosila sam je jos 2 sedmice sa neznanjem da
srce vise nekuca, mazila svoj stomak, pricala sa svojim djetetom a ono je u meni vec bilo mrtvo....
Nikakvi bolova nista dok nisam prokrvarila tad je bio kraj tad sam mislila da me je dragi Bog kaznio.
Al evo sad nakon 2mj ugledala sam plusic i moja trudnoca je 6sedmica....
Iskustvo promjeni covjeka sad sam drugacija mirnija strah me je i to mnogo, prije su mi mucnine bile mrske a sad su mi tako drage....Uzdam se u dragog Boga i molim da mi se to nikad vise nedesi kako ni meni tako ni nikom drugom....
Nadam se da cu ovaj put moci svoju bebu u rukama da drzim.....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu pjenica mala)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
22.12.2009 14:27:07   
dzeni_nl
Drage moje kako mi je samo tesko citati ovo sve, sjecanja se odmah vrate, mada se moje iskustvo ne moze ni porediti sa vasim, ali ipak me bilo i ipak mi je tesko.

Ja sam trudnocu izgubila u 10 sedmici, znam kako me to i danas dan boli, a kako je onda vama koje ste bile u 4, 5, 9 mjesecu i koje ste izgubile bitku.

Jedino sto nam ostaje je nada da ce nam dragi Bog olakstati muke kroz koje prolazimo i da ce mo i mi sve dozivjeti da u rukama drzimo zivo i zdravo djete.

Kada vidim da su neke uspjele kao sto je sara.at i helena nekako mi je lakse, jer se nadam da cu i ja uspjeti.

Zelim nam svima puno srece i da istarjemo u nasoj zelji i nadi.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
22.12.2009 14:40:22   
anuska08
Dzeni_nl, želim tebi i svim trudilicama od srca da vam se ostvare snovi i nadanja već početkom slj.god.! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
22.12.2009 14:43:29   
sara.at
Dzeni i ti ces uspjesti samo treba imati vjeru i ne gubiti nadu....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
22.12.2009 15:02:25   
dzeni_nl
Hvala vam drage moje, ja imam vjeru a i nadu, desi se ponekad da mi nade ponestane, ali se opet nekako ohrabrim i krenem naprijed.




_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
22.12.2009 15:38:32   
Magicze
Hvala Sari i Pjenici!

Juce sam zakazala termin da uradim jos jedan zadnji test (ultrazvuk maternice) i ako to bude uredu onda mozemo poceti ponovo.....test mi je sljedece sedmice 28og a rezultat dobijam 29tog....drzite mi fige.....ako to bude ok onda mi je sljedeca sedmica sedmica ovulacije pa cemo poceti opet.....nadam se da uspije....javljam vam sta doktor bude rekao....
Hvala jos jednom i ja se nadam da cu jednog dana drzati svoju bebicu malu...
P.S Pjenice znam da ti je tesko sto nisi vidjela bebu i vjeruj mi da i ja nisam htjela ali me je muz nagovorio....nema veze, kao sto kazes Bog ti je svjedok da ti je bilo tesko a i meni je...ja sam dozivjela neki histericni napad da sam samo se derala boze dragi isto neka luda zena......pogotovo kad su ga htjeli odnijeti ja im kazem de da ga jos malo gledam.....strahota pa hajde.....imam sad slike njegove i jednu od njih nosim na lancicu u srcu koje se otvori tako da pogledam s vremena na vrijeme i ucini me jako sretnom....pogotovo ako imam tezak dan ili nesto tako slicno onda se smirim kad to pogledam....
Hvala jos jednom i javljam se uskoro!!!

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
22.12.2009 16:18:12   
fatimica09
MAGICZE....user posted image user posted image user posted image ja navijam svim srcem da ti nalaz bude ok i da aBd odmah krenes u juris user posted image , polako i nista se ne brini...bice to sve u redu....Bog ti jedna vrata zatvori, ali zato druga otvori....samo budi hrabra i uspjecemo mi sve aBd....evo ti za srecuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Moja godisnjica braka je 27., i znaj da cu misliti na tebe 28. i 29. i javi nam obavezno sta je bilo....pusica

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
28.12.2009 21:13:46   
Magicze
Evo da vam javim da sam danas dobila rezultat testa i da mi je maternica uredu i oblika kakvog treba da bude.....hvala Bogu...bas sam se brinula da to nece biti uredu i da cu morati na rekonstrukciju....doktor je rekao da mozemo ponovo da pokusamo pa ako bog da da vam javim radosnu vijest uskoro.....ove sedmice bi trebala da ovuliram (ne znam koji dan) pa daj boze da uspije, ako ne nema veze onda ponovo pokusati drugi mjesec....
Hvala Fatimice na podrsci i javi te se....

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
28.12.2009 21:17:32   
fatimica09
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image e superrrr eto vidis nije sve tako crno ko sto se nama cini...sad ovu sedmicu znaci jurissss user posted image , tako meni kaze NASA.MRVICAuser posted image ...vidjeces aBd da cemo mi brzo na onu temu trudnoca, pa cemo se i tamo tjesiti, razmjenjivati iskustva, radovati i kukati...bice to sve aBd dobro...samo se ne daj i odmah u akciju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Magicze)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Izgubila sam bebu krajem 5tog mjeseca
9.1.2010 4:01:26   
Magicze
Hey Fatimice, znas li kad mogu da uzmem test da vidim jesam li trudna? joj kako sam nestrpljiva, zadnji put sam imala 20tog decembra i trebala bi dobiti oko 18tog januara a crv mi ne da mira da sacekam...uzela sam jedan i bio negativan, sigurno sam prerano testirala....sigurno ne moze da pokaze prave rezlultate jos, imam jos 10 dana do sljedece menst.   ako iko zna javite....a jos da sam strpljiva bolje bi bilo, :) sigurno mi se nece desiti ovaj put jer toliko zelim, valjda treba da se opustim ali hajd se opusti kad jedva cekas bebu....
Hvala svima jos jednom...
Medina

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *