|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 12:55:50   
BUBI*
pozdrav, ja sam ovdje nova. u 13. sam tjednu i u 15. idem na uzv, pa me zanima može li se onda vidjeti spol, ako se beba lijepo namjesti, hvalauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 13:01:15   
bezelye
Moze user posted image . Ja sam u 15. sedmici saznala. Jos je doktor vise puta provjerio i kaze da 100% siguran da je user posted image user posted image . Cak je i muzu i meni (koji nemamo pojma) bilo ocito. Nadam se da ces uskoro i ti saznati spol svoje user posted image  pa da krenes u kupovinu user posted image

(odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 13:04:00   
BUBI*
joj nadam se, hvala na odgovoru. već sam jednom sanjala da je žensko i sinoć da je muško, čak sam mu u snu i onu stvar vidilauser posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 13:24:51   
Visnja RR
pol moje bebane se nikako nije mogao vidjeti na svakom mom UZpregledu...kao iz inata ona je uvjek imala skupljene nogice  u polozaju cucnja... jer je okrenuta na zadak... i sada tako cuci...
a svi u mojoj porodici i prijatelji su govorii ma gaaaarant djecak... muz i ja smo nekako bili uvjereni u to...
ali...
nalaz amniocinteze rece da je user posted image ...nalaz sam dobila u 21 sedmici... i cijeli svjet je postao ruzicastuser posted image

moja prijateljica je sve do poroda mislila da ce roditi djecaka...tako joj i doktor govorio svo vriejeme ...kaze da je sreca da se nije poradjala na carski jer bi bila sigurna da su joj zamjenili bebu...rodila je prelijepu djevojcicu...

(odgovor članu BUBI*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 13:31:51   
stella
user posted image u 4-5 mjesecu i vec ime odredili al smo za svaki slucaj imali alternativuuser posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 14:10:54   
Cvrle
Mi smo pol bebe saznali sa 14 sedmica. Dječak :)

_____________________________

No sikirli, be hairli!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 15:38:29   
haidy
Ja sam saznala da je djevojcica tek u 25 sedmici jer beba nikako nije dala da vidimo, stalno je imala prekrstene nogice. Svi su mi govorili da je djevojcica, a i ja sam nekako znala, tako da se nisam iznenadila. Ali mi je bilo neopisivoooooo drago.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu Cvrle)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 21:26:41   
Emina*
Nama je dr vec negdje izmedju 13 i 14 sedmice rekla da je 99% user posted image ... Ali nije mogla da nam sa sigurnoscu potvrdi....
Nakon toga je proslo jako dugo, i svaki put nam je govorila da je 99% user posted image ...
Definitivno smo saznali da je djecak oko 24 sedmice...

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 22:44:08   
Nemirna
Ja sam na pregledu bila sa 13 sedmica i tad doktorica nije vidjela... sljedeći pregled sam malo zakasnila... otisla u 18/19 tjednu i tad mi je doktorica rekla da je najvjerojatnije user posted image .

Oduševilo me jer već imam sinauser posted image
Mada moj svekar stalno govori da ne kupujem nista roskasto jer oni nemaju pojma hihihi nek se nada... ja sam od prvog dana znala da je maja pjinceza user posted image


_____________________________

I sine drž' se žena! One su ti kao sol... Može i bez njih al' je bljutavo
---------------------
Martin, 17.05.2005
Nora, 18.06.2008

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 23:27:54   
lejlašh
Ja sam saznala tek u 25. sedmici da je user posted image , ali već sam prije toga nekako slutila. Prije toga nisam ni pitala. I doktor je iz prve pogodio, svaka mu čast!

(odgovor članu Nemirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
14.2.2008 23:31:07   
Amelaa RR
MasAllah bebica je slatka ko med....ma samo mogu reci masAllah

vvveeeeeeeeelika pusa njoj i tebi


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.2.2008 11:07:21   
sanelicaaa
Nama je dr. u 13 sedmici trudnoce rekao da je user posted image ,ali nije bio siguran user posted image Kada sam ponovo isla na pregled u 18 sedmici potvrdio je da je muskic i od tada sam nekako sigurna da jeste user posted image user posted image user posted image neka je on meni ziv i zdrav...jedva cekam da ga drzim u rukama...mada u trudnoci uzivam ko nikad do sada! Svi mi govore kako sam svjeza,lijepa,da blisam i zaista se tako osjecam user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.2.2008 11:38:36   
travnicanka
Ja sam u obje trudnoce zasnala po rodjenju moje djece....nisam htjela da mi kazu pol djeteta jer je neopisivo lijep osijecaj kad rodis bebu i tek onda saznas jeli djecak ili djevojcica.
Prvo sam rodila djevojcicu i to mi je bila uvijek zelja.....a svi muski vole da imaju sina pa kad sam Adija rodila to je bila neopisiva sreca kad je muz pri porodu ugledao malu chunicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.2.2008 11:45:58   
adja
Ja sam saznala u cetvrtom mjesecu da je principesa.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NASA PRINCEZA JE STIGLA 06.06.2008

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.2.2008 13:56:58   
lida
Mi smo saznali u 24 sedmici da je user posted image ,mada je doktoru bilo sumnjivo jer je i pupčana vrpca bila blizu.Međutim u 28 se aščare vidi da je muško.Čak imamo i sliku to u gro planu

(odgovor članu adja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.2.2008 14:17:41   
Blue rose RR
Ja sam saznala u 4-tom mjesecu da nosim maluuuu kikicu...

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.2.2008 14:23:14   
jupajdi
I ja sam saznala u 4 mjesecu da nosim svog sina. Na UZ se fino vidjela mamina čunica.
Sada sam opet 4 mjesec i trebam sljedeće sedmice kod doktora, pa se javnem ako se šta bude vidjelo.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.2.2008 16:37:01   
kana
u 3 mjesecu sam saznala za bebaca da je musko ali doktor nije bio 100% siguran.U 4 mj je vec bio siguran .Mada sam ja ZNALA da je musko prije nego sam otisla na UZV ali to je druga temauser posted image


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
15.2.2008 19:42:45   
issa
Može, ja sam doznala u 15. sedmici, a u 20. rekao da su curice 100%

_____________________________

Moje šmizle su stigle 06.05.2008.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
16.2.2008 13:14:33   
ElmaB
Ja sam u 19. saznala da je jedna sigurno djevojcica, a za drugu nije mogao tacno reci jer je bila okrenuta guzom. U 22. sedmici mi je potvrdio: jedna je curicauser posted image , a druga deckouser posted image !!!!user posted image user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu issa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
18.2.2008 12:30:07   
lana84
ja sam saznala dosta kasno moglo bi se reći......
tek u 29-tom tjednu...a do tada sam bila toliko nestrpljiva...kupovala bi stvari dječije a neznam dali je M ili Ž....i napokon doktor kaže da je curica, onda sam navalila u kupovinu i spremanje sobe za našu malu curu user posted image

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
19.2.2008 10:05:01   
Anoniman
evo ako zelite da uradite jedan mali kviz i da saznate spol svoje bebare... znam da ne mora bit tacno, al eto...mene je obradovalo i reklo mi da je 58% mogucnost da je curica user posted image
ovo je vise namjenjeno za one trudnice koje su presle 15. sedmicu ili vise, jer na neka pitanja user posted image sa manjom trudnocom nece moci tacno odgovoriti...al opet vrijedi pokusati...user posted image user posted image user posted image

http://www.justmommies.com/quizzes/gender_prediction_quiz.php

(odgovor članu lana84)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
19.2.2008 10:23:33   
BUBI*
kaže mi kviz 67% da je curicauser posted image iako sam odgovorila da imam osjećaj da je muško, ajde baš ćemo vidjeti, pa vam javim

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
19.2.2008 10:41:29   
senka27
hej dinci znam da je mei jos rano ali sam radila ovaj test
i meni kaže da je 58% curica ali ja nekako imam feeling da je momak..
pa ne znam isuviše je rano
vidjet cemo ...
pusa

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kada ste saznale spol djeteta
19.2.2008 10:44:43   
hanabanana
Sa Hanom nisam htjela znati, a onda kada sam ja bila znatiželjna radi položaja i veličine ploda bilo je nemoguće reći šta nosim.
Mada sam ja imala osjećaj da je to malena curica.

Sada, ista priča, dijete sjedi, položaj zadatak, nema šanse sa sigurnošću da se kaže da li je dječak ili djevojčica. A nama nije ni bitno.

(odgovor članu senka27)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *