|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 9:53:38   
Dida79
Da li je neko probao Syoss-ov sampon i regenerator za kosu
Gledajuci reklamu na tv kupim u Dm sampon i regenerator za obojenu kosu i sad mi samo stoji u kupatilu ne usudjujem se da probam.Miris nije los ali se bojim peruti.. do sada sam koristila Garnier i bio mi je super ali u zadnje vrijeme su se pokvariliuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 10:03:14   
salmy
Probala i sampon,regenerator i farbu sve ukupno O bodovauser posted image

Ja sma ostala vjerna "svom" elseve loreal crveni.Poslije njega kosa blista

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 10:06:30   
Emica_sa
Malo su bolji nego ovi obicni samponi,ali nista posebno,a slobodno probaj,preporucuje se zamjena sampona nakon par mjeseci user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 10:51:58   
bambi7
Probala i sampon,regenerator i farbu sve ukupno O bodovauser posted image

potpisujem!! bacila pare......


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 12:07:01   
*Boo*

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Malo su bolji nego ovi obicni samponi,ali nista posebno,a slobodno probaj,preporucuje se zamjena sampona nakon par mjeseci user posted image


potpisujem!...cesto ukradem od svoje malene baby sampon(johnsons ili becutan) i na kraju mi on ispadne najbolji!user posted image

_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 12:11:27   
jasmin
Otkako mi je jedino s njim prhut nestala,vjerna sam samo njemu.
http://www.clearshampoo.org/
Prvi je moj :).Naime,pokusavala sam svakakve sampone protiv prhuti,ali ovo cudo je posebno otkrice.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 12:13:14   
jasmin
Da dodam,ponekad operem kosu nekim drugim samponom,cisto radi promjene.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 12:13:15   
*Boo*
regenerator uzimam garnier ultra naturals sa aloe verom

_____________________________

Moje srecice ♥ ♥
15.6.2008.
16.10.2011.

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 12:14:31   
M kao Mama
Kako, kad trenutno je sada garnier šampon, regenerator i maska za kosu ona nova schwarkop crna, a najviše mojoj kosi godi Loreal crvena linija, a i žuta nije loša

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 14:28:56   
pepaa beba
Johnsons sa psenicnim klicama zakon,ja vec perem s njim godinama i jako sam zadovoljna.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 14:42:59   
Miimy
ja sam probala sampon za obojenu kosu i meni je odlican ..... prije sam uzinala garnier od kamilice ...

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu pepaa beba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 14:48:27   
Dida79
Sve mi se cini da sam djaba bacila pare...kad sam baksuz uvijek gledam da mi je sampon i regenerator iste marke pa sam sad dala 15 km bezveze.
Eto nisam znala da se preporucije zamjena sampono nakon par mjeseci mozda mi se je zato ucinilo da se Garnier pokvario..koristim ga pa ima sigurno godina bez prekida
Kako sam skontala misljenja su podijeljena kad je u pitanju syoss..Emica je prala kosu sa njim nadam se da je prosla bez posljedica user posted image pa valjda cu i jauser posted image

(odgovor članu *Boo*)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 14:52:36   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Dida79

Da li je neko probao Syoss-ov sampon i regenerator za kosu
Gledajuci reklamu na tv kupim u Dm sampon i regenerator za obojenu kosu i sad mi samo stoji u kupatilu ne usudjujem se da probam.Miris nije los ali se bojim peruti.. do sada sam koristila Garnier i bio mi je super ali u zadnje vrijeme su se pokvariliuser posted image



Smeće, pogotovo regenerator. Jedino ako volis efekat osušene beživotne slame.


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 15:41:25   
w.pooh
Gliss Satin relax šampon, regenerator i ovo treće čudo user posted image

Gliss

i Garnier Ultra naturals onaj bordo user posted image



_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 15:43:43   
Dida79
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: Dida79

Da li je neko probao Syoss-ov sampon i regenerator za kosu
Gledajuci reklamu na tv kupim u Dm sampon i regenerator za obojenu kosu i sad mi samo stoji u kupatilu ne usudjujem se da probam.Miris nije los ali se bojim peruti.. do sada sam koristila Garnier i bio mi je super ali u zadnje vrijeme su se pokvariliuser posted image





Smeće, pogotovo regenerator. Jedino ako volis efekat osušene beživotne slame.


Ma tacno sam luda za tim efektomuser posted image



< Poruku je uredio Dida79 -- 23.11.2011 15:44:18 >

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 15:56:59   
Emica_sa
Poenta je nemoj puno sampona stavljati,kao ni regeneratora,jer onda dobijes taj efekat slame,ovo su profesionalni samponi,i oni su drugacijiuser posted image

Ja sam dugo kupovala Lorealov profesionalni i samo jednom se kosa samponira kad se pere nikako 2,jer onda bude bas slamastauser posted image

U svakom slucaju nece ti ponuditi nikakvo cudo,i dalje se moras feniratiuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 16:01:22   
Dida79
Stisla sam zube i oprala kosuuser posted image
Trenutno mogu reci da je regenerator dobar super lako sam rascesljala ovu svoju grivuuser posted image Miris mu i nije bas najbolji
A sto se tice sampona javim za par dana ne znam jos nista jer mi je jos uvijek mokra kosa

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.11.2011 16:06:50   
palachinken
Shodno temi, trenutno sam na Vichy protiv opadanja kose i avon planet spa maslina maski, koja je, bez premca, najbolja stvar koju sam stavila na kosu. Sve probam, njoj se vratim.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
24.11.2011 1:08:05   
Mjeseceva Pratilja
Pantene. Sampon i regenerator. Meni odgovara.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
24.11.2011 6:54:17   
mube
ja sam dugo imala problema s kosom,bila je bezivotna,suha,morala sam je prati svaki dan,medjutim skoro sam naisla na Tresemme proizvode za kosu,sampon i regnerator,malo je reci da sam zadovoljna...kosa mi je sad kakvu sam uvijek zeljela da imam,toplo ih preporucujemuser posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
24.11.2011 8:35:33   
Dida79

IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Pantene. Sampon i regenerator. Meni odgovara.


Dugo sam vremena i ja koristila Panten sampon i regenerator i bas sam zadovoljna bila sa njim...da ga nisi spomenula ja se nikad ne bi sjetila da ga ponovo kupim valjda se zagubio u masi sampona koja vriste od boja user posted image

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
26.11.2011 22:15:44   
umahmed
u zadnje vrijeme koristim Shaumu onu Q10,i bas sam zadovoljna. Dugo sam koristila Pantene,ali bas sam se zacudila kada procitah da treba sampoh mijenjati,morat cu i jauser posted image

od maski za kosu koristim jednu indijisku zove se AMLA,sastav joj je bademovo ulje,hena,amla(neka biljka slicna malim jabucicama) i maslinovo ulje. Nesto super. user posted image Inace koristim henu za kosu i to ovu AMLINU koja se drzi samo 30-40mini ima vise nijansi  jer mi farbe uniste kosu bude bezivotna i suha. To sam donijekla iz vana,dok ima ima kada nestane onda cemo da vidimouser posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
26.11.2011 23:08:37   
ananas_ze
ako se iko namijenjao sampona to sam ja, od 2KM do 20KM, zali Boze para, posljednih godinu dana (odkako sam udata) koristim one iz DMa(trenutno neki svijetlozeleni, zasad mi je najbolji), dok mi se kosa isprlja vakat je prat, a moja prijateljica ima obicaj reci "ne stigne se ni isprljat do slijedeceg pranja", tako da mi je svejedno, jos mi mm kaze da mi kosa uvijek mirise isto-na moju kosu user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
27.11.2011 1:46:32   
N_N
user posted image



user posted image user posted image


Salu na stranu, ja sam kupila ovaj novi Syoss i bas sam zadovoljna!! Operem, osusim kosu i ona se super slozi. Doduse ja ima "zahvalnu" kosu, bas ravnu tako da nemam puno zahmeta oko nje.

< Poruku je uredio N_N -- 27.11.2011 1:50:23 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
5.12.2011 10:31:35   
damma
imam ravnu kosu, frizura paž, masni tip kose, s prhuti. probala razne šampone, više ne znam kud s njima  s police. kosa mi je mrtva, perem je svaki drugi dan.
probala bi i neku masku, ne znam koju da uzmem a da valja.
eto ako imate kakav prijedlog, iskustvo, pišite...šampon, regenerator, masku

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *