|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 9:34:32   
calahoe
Planiram uskoro kupovinu tableta i svaki savjet bi mi dobro dosao.To sto bih ja kupila ne mora imati neke vrhunske performanse,jedina svrha bi mu bila koristenje interneta,eventualno citanje e knjiga.Također voljela bih da je displej recimo 10".Nista fensi ,prvenstveno ne skupo,neka donja niza cijena.Eh,posto bi to kupila iskljucivo sebi jer sam sita naguravanja na ostalim uređajima sa ukucanima jos sam u dilemi da li tablet ili eventualno mini laptop.Budzet mi nije Bog zna koliki ,pa bih mozda gledala i polovne mini laptope.Molim vas da mi preneset_e vasa iskustva,sta mi je pametnije,bolje kupiti za gore navedene namjene?Gdje je najpovoljnije kupovati takve stvari i da li znate gdje je dobra ponuda polovni laptopa.Hvala unaprijed

< Poruku je uredio calahoe -- 14.5.2013 9:36:58 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 9:47:33   
Alma_27
i mene ovo zanima user posted image

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 9:49:30   
Visnja RR
Najpovoljniji tableti su Prestigio... ok kvalitet a znatno jeftiniji...

polovne laptope ja nikad ne bih uzela...

(btw ja prvo kontam kupovina tableta - lijekova) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 9:52:54   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Najpovoljniji tableti su Prestigio... ok kvalitet a znatno jeftiniji...

polovne laptope ja nikad ne bih uzela...

(btw ja prvo kontam kupovina tableta - lijekova) user posted image


user posted image user posted image
kontam koji ce joj savjeti za kupovinu tableta(mislim na lijekove)user posted image
joj i zelim jedan tabletčičuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 9:53:19   
damma
ja kontam kupovina lijekova, reko kud ih svrsta u tehniku user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 11:47:13   
Blue rose RR
Mini laptot je dobar samo za čitanje knjiga i gledanje filmova, ali za net- niđe veze, treba mu kišna godina da se nakači i otvori stranicu.
Zato bolja solucija, i jeste tablet, i slažem se sa Višnjom, makar kod nas omjer cijena-dobiveno, je Prestigio (mogli bi vala malo i za reklamu baciti koji dinar:) ).
I mi smo gledali ponude tableta i završili smo na Prestigio, te ako Bog da početkom oktobra kupujemo kikici za rođendan :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 11:55:13   
palachinken
Mi smo neki dan kupili Prestigio smartphone i OK je, ima karakteristike Samsunga S2, a u pola je jeftiniji.
Za njihove tablete ne znam.
Gledam po pik-u, polovan Samsung Galaxy tab 2, 10'', polovan 500-600, 7'' oko 400. Eno jedan nov u Sansom Mostu, 320 :)

Mini laptop, 0 bodova.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 12:14:19   
palachinken
http://www.techradar.com/news/mobile-computing/tablets/best-cheap-tablets-top-budget-options-967277

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 12:16:07   
bebaa

IZVORNA PORUKA: damma

ja kontam kupovina lijekova, reko kud ih svrsta u tehniku user posted image

i ja poletila reko da vidim kakav koristan savjet...user posted image user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kupovina tableta-savjeti
14.5.2013 17:18:45   
MicoTico
Ja imam mini laptop, i evo upravo kuckam sa njega. I super mi je konekcija, i odličan mi je za sve (net, čitanje knjiga,gledanje filmova, nešto s posla kad donesem da radim kući,...)imam i klasični kompjuter i nikakvu razliku ne vidim u konekciji kad koristim njega ili ovaj mali laptopuser posted image
Juče uredno "skinula "seriju, istom brzinom, bez problema, kao što radim preko klasičnog kompjutera.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kupovina tableta-savjeti
15.5.2013 22:56:09   
muaaa
I ja sam mislila lijekoviuser posted image user posted image [sm=jezicek.gif

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 11:59:23   
veeseelaa
šta je to tablet il tableta? nek se lijepo objasni user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 13:26:45   
Galicia
Ovo je tablet.
https://www.google.com/search?q=tablets&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.46471029,d.dmQ&biw=1366&bih=653&um=1&ie=UTF-8&hl=en&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=I8OUUc-PMOzW0gGOsoGQDA

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 13:30:37   
palachinken

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja imam mini laptop, i evo upravo kuckam sa njega. I super mi je konekcija, i odličan mi je za sve (net, čitanje knjiga,gledanje filmova, nešto s posla kad donesem da radim kući,...)imam i klasični kompjuter i nikakvu razliku ne vidim u konekciji kad koristim njega ili ovaj mali laptopuser posted image
Juče uredno "skinula "seriju, istom brzinom, bez problema, kao što radim preko klasičnog kompjutera.

Pa zavisi kakve su im konfiguracije.
A net nema previše veze s vrstom kompjutera, koliko s brzinom internetra, jačinom routera i sl.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 13:42:13   
canim
Uz Tablet se moze kupiti i bezicna tastatura tako da se moze koristiti i kao mini laptop, iskreno puno lakse je tipkati na tastaturi nego na tabletu ali za samo surfanje tablet je stvarno super.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 14:43:04   
melin
ja imam samsungov dobila gratis uz galaxy telefon i super stvarcica...


_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 14:54:13   
canim
IZVORNA PORUKA: melin

ja imam samsungov dobila gratis uz galaxy telefon i super stvarcica...


Taj ti je tablet najbolji, gratis tablet user posted image vjerovatno tel nije kupljen u BiH.

(odgovor članu melin)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 14:56:00   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: palachinken


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja imam mini laptop, i evo upravo kuckam sa njega. I super mi je konekcija, i odličan mi je za sve (net, čitanje knjiga,gledanje filmova, nešto s posla kad donesem da radim kući,...)imam i klasični kompjuter i nikakvu razliku ne vidim u konekciji kad koristim njega ili ovaj mali laptopuser posted image
Juče uredno "skinula "seriju, istom brzinom, bez problema, kao što radim preko klasičnog kompjutera.

Pa zavisi kakve su im konfiguracije.
A net nema previše veze s vrstom kompjutera, koliko s brzinom internetra, jačinom routera i sl.


Ma znam da nema, nego mi bi nejasan nečiji komentar par postova prije, pa se na njega nadovezala,  da mali laptopi imaju lošu konekciju na netuser posted image


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 20:04:16   
Hanady RR
jaouser posted image user posted image user posted image

reko majko moja gdje s eona sprema u kupovinu lijekovauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 21:50:27   
melin

IZVORNA PORUKA: canim

IZVORNA PORUKA: melin

ja imam samsungov dobila gratis uz galaxy telefon i super stvarcica...


Taj ti je tablet najbolji, gratis tablet user posted image vjerovatno tel nije kupljen u BiH.

nije,kupljen je vani
to se zove snizenjeuser posted image

_____________________________

Mamina sreca najveca 10.02.2010
Dosla je radost i promijenila nas zivot zauvijek...:-)

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 22:10:40   
hatepsut
Mi,tacnije moj stariji djecak ima Samsung galaxy,ne razumijem se bas najbolje sta i kako user posted image Ali mogu da kazem da je super za surfanje,citanje,meni je isto super za slikanje,pa kad imate malu bebu da je zabavite crticima user posted image i sl.Sve u svemu isplatio se,ako izuzememo da nisam bas vicna da baratam s njim ,osim gore navedenog user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kupovina tableta-savjeti
16.5.2013 22:32:36   
SdZ
Ja imam ovaj Ipad 2.
http://www.shopipaddeals.com/item/apple-ipad-2-16gb-black-wi-fi-9-7in-a1395-current-ios-nice-condition-5165081b4133c


I zadovoljna sam. user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kupovina tableta-savjeti
25.5.2013 11:16:23   
calahoe
eh ovako, molim Palachinken da mi pomogne malouser posted image
Budzet kao sto vidis nije neki,al ni ne trazim monstruma tablet.Izdovjila sam neke modele pa ako ti nije problem da mi ti das savjet sta od ovog uzeti.Napominjem njegova svrh bi bila iskljucivo koristenje neta,knjige znaci samo razbibriga
http://shop.imtec.ba/tableti/13550-arnova-10d-g3-4gb.html#
Tablet GOClever TAB R104 10.1" Cortex A9 1Ghz Android 4, 1024x600, 8GB, Cam Wi-Fi

Tablet PRESTIGIO PMP5580C DUO 8" Multipad 1024x768,Android 4, 8GB mini HDMI,WI-FI,micro USB
Tablet PRESTIGIO PMP7280CUK-W Ultra Duo 8" Android 4, 1024x768, 8GB+uSD,Cam white
ablet ACER ICONIA B1-A71 7" DC MTK 1,2Ghz Android 4.1 0.5+8GB 1240x600 BT Cam
Tablet SAMSUNG Galaxy Tab GT-P3110GRATRA Red 7" Android 4, dual 1GHz, 1GB+8GB+uSD, Cam


uz napomenu da bih ipal malo radije ove sa vecom dijagonalom ekrana
hvala unaprijeduser posted image

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kupovina tableta-savjeti
25.5.2013 15:30:26   
M kao Mama
ja sam L kupila Prestigo, tablet, neki najjeftiniji, vala da sam znala dodala bih još 40 KM pa kupila malo bolji, ali zeznuh se pa eto, znali kod nas je prestigio multipad tablet pc pmp 32708 bio 200 km, za igrice je dobar za sve ostalo prespor, da poludiš inače super je stvar

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kupovina tableta-savjeti
25.5.2013 15:46:31   
maja78 RR
jao ja mislila kupovina tableeta po naslovu hahahaha

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *