|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:19:17   
veeseelaa
Šta mislite o ovome? o ljudima koji to rade? o ljudima koji vole da im se laska? jesmo li svjesni kad nam neko laska odnosno podilazi iz nekog razloga? zasto to ljudi rade?
Šta se želi poručiti laskanjem?
da li ljudi laskaju da bi se dodvorili nekome? ostvarili neki ciljuser posted image koji su to uglavnom ciljevi?
jel laskanje postalo svakodnevnica?
imate li oko sebe poznanike/prijatelje/komšije koji vam laskaju a iza ledja govore ružno o vama?
šta inače mislite o takvim ljudima?

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.12.2009 23:20:37 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:21:13   
Apotekarka
Joj kako mrzim laskanje,ulizivanje...uf...ja cu reci kako je tako je a mrztim ono tipa joj jest ti divna haljina,prelijepo ti stoji a ti u njoj isto debeli plast ili tako nesto...

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:28:41   
Anoniman
Mislim da svi svakodnevno lasakamo, neko više neko manje, pa evo vidite i na ovom forumu.Mislim da umjerena doza jednači sa kurtoazijom a pretjerivanje ne podnosim. Priznajte da smo milion puta bili u situaciji da slažemo iz pristojnosti: u gostima smo jedemo kolač koji je grozan, domaćica vas pita kakav je kolač, niko neće reći, baš ti je grozan .Većina će reći neutralno: fin je.Dobijemo poklon, ježimo se od njega, ali ćemo se kulturno zahvaliti i reći, baš je fino.Kada bismo svi uvijek govorili ono što mislimo, mnoge bismo uvrijedili. Probajte sutra cijeli dan govoriti samo ono što mislite.

(odgovor članu Apotekarka)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:31:27   
Skvo RR
Ja bi samo kratko prokomentarisala!

Lijepa rijec, e to volim cuti, a generalno  je volim i uputiti! U ovom vremenu ljudi zaboravljaju koliko nekada zna biti vazna lijepa rijec, cak sam nekako sigurna da se nekada obicnim komentarom, iskrenim pogledom moze uciniti da se druga osoba bolje osjeca!

Kad cujem rijec laskanje, asocijacija mi je engleski dvor u doba Henrija VIII, ja nekako nisam od tog posla, i nisam nesto ni ljubitelj ispraznih rijeci! Generalno takve ljude ne podnosim jer pretjerano laskanje je sestra licemjerstva!


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:34:46   
ena23
IZVORNA PORUKA: zinanina

Mislim da svi svakodnevno lasakamo, neko više neko manje, pa evo vidite i na ovom forumu.Mislim da umjerena doza jednači sa kurtoazijom a pretjerivanje ne podnosim. Priznajte da smo milion puta bili u situaciji da slažemo iz pristojnosti: u gostima smo jedemo kolač koji je grozan, domaćica vas pita kakav je kolač, niko neće reći, baš ti je grozan .Većina će reći neutralno: fin je.Dobijemo poklon, ježimo se od njega, ali ćemo se kulturno zahvaliti i reći, baš je fino.Kada bismo svi uvijek govorili ono što mislimo, mnoge bismo uvrijedili. Probajte sutra cijeli dan govoriti samo ono što mislite.


Podapisala bi ovo user posted image user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:36:08   
sheri
e vesela ti bas trazis smajlija koji podilaziuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:40:12   
Mirkica
pa neznam netreba mi ni od kog nista a niti ko ima kakve koristi od mene tako da ne laskam ,
nikada niciju hranu ili poklon necu obrukati iz uctivosti ipak je neko ulozio trud u to , znaci rijec je o pristojnosti ne o podilazenju .
Meni ej ovdje smjesno kad se kaze neko se nekom podilazi , vecina se neznamo 99% ne druzimo nigdje veze i nikave koristi nemamo  jedna od druge i zatso bi se neko nekom podilazio ili hvalio nekog a nemisli tako.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:42:10   
Mirkica
za podilazenje na forumu
iskreno mi je smjesno NI  u DZEP ni IZ DZEPA zbog cega bi to iko radioo, ali eto ima i onih koji zive u virtualnom svijetu.


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:44:55   
milenium
IZVORNA PORUKA: Mirkica

za podilazenje na forumu
iskreno mi je smjesno NI  u DZEP ni IZ DZEPA zbog cega bi to iko radioo, ali eto ima i onih koji zive u virtualnom svijetu.



tako je mirkiceuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:47:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ena23

IZVORNA PORUKA: zinanina

Mislim da svi svakodnevno lasakamo, neko više neko manje, pa evo vidite i na ovom forumu.Mislim da umjerena doza jednači sa kurtoazijom a pretjerivanje ne podnosim. Priznajte da smo milion puta bili u situaciji da slažemo iz pristojnosti: u gostima smo jedemo kolač koji je grozan, domaćica vas pita kakav je kolač, niko neće reći, baš ti je grozan .Većina će reći neutralno: fin je.Dobijemo poklon, ježimo se od njega, ali ćemo se kulturno zahvaliti i reći, baš je fino.Kada bismo svi uvijek govorili ono što mislimo, mnoge bismo uvrijedili. Probajte sutra cijeli dan govoriti samo ono što mislite.


Podapisala bi ovo user posted image user posted image



ja ne smatram da je laskanje ako nekom za ružan kolač, kad te upita, kažeš da je ukusan, to je pristojnost
Laskanje je kad te niko ništa ne pita a ti se slomiš laskajući mu i dodvoravajući mu se
Ljudi obično laskaju kako bi dobili ono što žele, pozornost, prijatelje, naklonost a ko zna šta u stvari misle o nekom i šta pričaju okolo kad misle da ih ne čujemo


< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.12.2009 23:48:42 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:49:46   
Anoniman
Takvo laskanje je onda uvlačenje u  g..... i to je ljigavo.
Za mene pojam laskanje ima blaže značenje od ovoga gore navedenog.

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:50:19   
Niobe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa


Laskanje je kad te niko ništa ne pita a ti se slomiš laskajući mu i dodvoravajući mu se
Ljudi obično laskaju kako bi dobili ono što žele, pozornost, prijatelje, naklonost a ko zna šta u stvari misle o nekom i šta pričaju okolo kad misle da ih ne čujemo



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
(poslije cu opsirnije, moram presvuc dijete)


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:50:37   
Apotekarka
Meni npr smeta sto jedna cura ne mogu je nazvati prijateljicom vise skolskom poznanicom ulizuje se svacijim mamama kad ih sretne i onda mame se dive koje zlatno dijete a ne moze biti gora...Npr ja se tati nikad nisam znala ulizati kad mi treba nesto moze moze,ne moze ne moze a ne ono a tata molim te,dragi tata...da sam znala mozda bi bolje i prolazila kroz zivot...user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:53:04   
veeseelaa
ma odeš na šalter žena neće da te primi preko reda, kažeš joj da ima lijepe oči i ona se slomi da ti sve završiuser posted image user posted image user posted image
tako laskavci žive, svakom se dodovoravaju i negdje im prodje, kod mene ne mereuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 3.12.2009 23:54:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:56:07   
milenium
IZVORNA PORUKA: zinanina

Takvo laskanje je onda uvlačenje u  g..... i to je ljigavo.
Za mene pojam laskanje ima blaže značenje od ovoga gore navedenog.


isto.ili bolje rečeno to je onda ulizivanje da se nekom svidiš.ja uvik govorim svoje mišljenje pa taman bacali drvlje i kamenje na mene.isto tako govorim i na forumu a i tuje bilo drvapo meni al šta taman koda mi to nešto znači ,ta i ne poznajemo se,ovdje smo radi druženja ,iskustava savjeta ,zezancije ,šale itd itd

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:56:36   
Niobe
Ne volim dodvoravanje, laskanje i ulizivanje, kako vidjeti, tako ni dozivjeti.
Ne znam, nelagodno mi, osjecam se ko da moram uzvratit, a ne vidim razlog. isto kao da nesto treba.
Ne mozes brate svima bit dobar da si tito broz. nije ni on svima bio dobar. al to nije tema danasnje emisije.
(smajli sto podilazi)


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:56:40   
Apotekarka
Pa kazem tko tako radi bolje prolazi u zivotu...Ja imam radno mjesto na kojem moras biti ljubazan i fin,radim s ljudima ali glupo bi mi bilo da ja nekoj gospodji govorim jao kako lijepa frizura,bas ste divni...i ona meni 5 km baksisa...sve i da je divna gospođa ja joj to ne bi rekla jer ne volim to rekla bi nekom koga poznajem i s kim mogu ovako opusteno kao s vama...al se zena naprica glupostiuser posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:56:58   
Rina26
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: zinanina

Takvo laskanje je onda uvlačenje u  g..... i to je ljigavo.
Za mene pojam laskanje ima blaže značenje od ovoga gore navedenog.


isto.ili bolje rečeno to je onda ulizivanje da se nekom svidiš.ja uvik govorim svoje mišljenje pa taman bacali drvlje i kamenje na mene.isto tako govorim i na forumu a i tuje bilo drvapo meni al šta taman koda mi to nešto znači ,ta i ne poznajemo se,ovdje smo radi druženja ,iskustava savjeta ,zezancije ,šale itd itd

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:57:45   
aidicaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

pa neznam netreba mi ni od kog nista a niti ko ima kakve koristi od mene tako da ne laskam ,
nikada niciju hranu ili poklon necu obrukati iz uctivosti ipak je neko ulozio trud u to , znaci rijec je o pristojnosti ne o podilazenju .
Meni ej ovdje smjesno kad se kaze neko se nekom podilazi , vecina se neznamo 99% ne druzimo nigdje veze i nikave koristi nemamo  jedna od druge i zatso bi se neko nekom podilazio ili hvalio nekog a nemisli tako.


Potpisujem ovo..


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:58:43   
Niobe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa
Niobe nije iznad tebe, ne podilazi joj


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Laskanje iliti podilazenje
3.12.2009 23:59:18   
ena23
Laskanje je kad te niko ništa ne pita a ti se slomiš laskajući mu i dodvoravajući mu se


Vesela, ti si meni kraljica. Ali ono stvarno, divna si zena, uz to i prelijepa, ma ko vila. A tek narav kakva ti je, ono da covjek ne povjeruje...

Valjal? user posted image


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 0:00:08   
Romali
Kad smo kod foruma, nema ništa lože pružiti malo podrške ( u vidu podilazećeg zagrljaja user posted image ) curi koja treba pomoć. Ako je odlučila ovdje izjadati se, onda joj je dozlogrdilouser posted image . Najozbiljnije mislim.

A laskanje u životu? Osjećam se k'o kreten kad mi neko laska. Ne znam šta da radim. Ima jedan izraz ovdje kod nas vezan za te situacije, ali nije za foruma user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Rina26)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 0:00:16   
milenium
IZVORNA PORUKA: aida/ammo

IZVORNA PORUKA: Mirkica

pa neznam netreba mi ni od kog nista a niti ko ima kakve koristi od mene tako da ne laskam ,
nikada niciju hranu ili poklon necu obrukati iz uctivosti ipak je neko ulozio trud u to , znaci rijec je o pristojnosti ne o podilazenju .
Meni ej ovdje smjesno kad se kaze neko se nekom podilazi , vecina se neznamo 99% ne druzimo nigdje veze i nikave koristi nemamo  jedna od druge i zatso bi se neko nekom podilazio ili hvalio nekog a nemisli tako.


Potpisujem ovo..



e baš sam ovo htjela reći
user posted image user posted image

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 0:01:20   
Anoniman
Sad kao svi govore uvijek ono što misle, ma dajte, otkud onda toliki nesporazumi samo sa svekrvom, kažete li i noj uvijek šta mislite?

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Laskanje iliti podilazenje
4.12.2009 0:02:47   
Apotekarka
ja kad reknem nosovi nam objema ponekad ko u pinokia zato bolje sutiti i ljubav cvjeta....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *