|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljetni raspust i djeca
16.4.2013 15:50:45   
MamaDz.
Drage mame, imam veliku brigu... imam sina, prvacica... blizi se ljetni raspust, a ja jos nemam nikakvih opcija vezano za "cuvanje djeteta". Imam svekrvu koja mi je dala do znanja da "nije voljna"... On je jos mali da ostaje sam u kuci od 07-17h. Jedino mi preostaje da nadjem tetu koja bi ga cuvala 3 mjeseca ili opcija nekakve igraone, ako tako nesto postoji u Sarajevu. Svakako cu imati odmor, ali to je 10-ak dana...sta dalje...
Mozete li napisati vasa iskustva, prijedloge... ili ako imate neku tetu na preporuku...
Cula sam i za nekakve sadrzaje, kao sto je skola jahanja 5 dana i sl...ali nista konkretno.
Hvala vam svima unaprijed!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljetni raspust i djeca
17.4.2013 13:42:45   
MamaDz.
Zar niko nema nikakvu ideju...savjet???
Pitanje za mame ciju djecu cuvaju "tete" kod kuce...kako ste dosle do tih teta? Oglas ili preporuka? Koliko placate?
Hvala

(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljetni raspust i djeca
17.4.2013 14:21:45   
hanabanana
Moja je bila kod jedno, pa kod druge majke. I mi imamo dosta godisnjeg, 20 radnih dana.
Jedino da nadjes nekog da ga pricuva ili da neki ljetni kamp upise, al ni to nije dva mjeseca.

(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljetni raspust i djeca
17.4.2013 14:49:46   
MamaDz.
Hvala Hanabanana...izgleda da je tako. Kazi mi na kje kampuse si mislila? Hvala puno!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljetni raspust i djeca
17.4.2013 14:54:24   
hanabanana
Recimo, prosle godine je bila skola plivanja, pet dana, citav dan sa akivnostima ruckom i slicno.

(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljetni raspust i djeca
17.4.2013 15:05:18   
hanabanana
Ide li maleni u produzeni boravka? Ako ide, moze ici do kraj juna. Ostaje jos mjesec i nesto.

< Poruku je uredio hanabanana -- 17.4.2013 15:12:22 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljetni raspust i djeca
17.4.2013 17:54:10   
amdi
Kod mene u komšiluku ima privatni produženi i vrtić u jednom, možda da se raspitaš da li ima

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljetni raspust i djeca
18.4.2013 14:03:00   
MamaDz.
Draga Amdi, hvala za ovu infouser posted image  mozes li napisati gdje je to? koji dio grada? naziv vrtica? hvalaaaaaa

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljetni raspust i djeca
18.4.2013 14:04:31   
MamaDz.
Hanabanana, ide u produzeni boravak. Moram to provjeriti za juni i produzeni... to bi mi mnogo znacilo :-)

(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljetni raspust i djeca
18.4.2013 14:07:31   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: MamaDz.

Hanabanana, ide u produzeni boravak. Moram to provjeriti za juni i produzeni... to bi mi mnogo znacilo :-)


Produženi sigurno radi čitav juni....


(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljetni raspust i djeca
18.4.2013 14:08:44   
R&T@
MamaDz, je li isla u vrtic prije skole?

Ako jeste, primit ce je oni i ovo ljeto... 100%...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljetni raspust i djeca
18.4.2013 14:09:53   
MamaDz.
evo zvala skolu... kazu nemaju produzeni u junu... sa zadnjim danom nastave, zavrsava i produzeni boravak.
Prvacicici idu ranije 7 dana na raspust - zbog fonda sati............
Cula sam da ima neka opcija, kuca na kosevskom koja nudi cuvanje djeteta preko raspusta... zna li iko ista?
Hvala unaprijed!!!

(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljetni raspust i djeca
21.4.2013 15:02:08   
amdi

IZVORNA PORUKA: MamaDz.

Draga Amdi, hvala za ovu infouser posted image  mozes li napisati gdje je to? koji dio grada? naziv vrtica? hvalaaaaaa


Na vojničkom polju ima vrtić i produženi "Budućnost" na potezu između Doma zdravlja i OŠ Aleksa Šantić u jednoj privatnoj kući

(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljetni raspust i djeca
22.4.2013 15:59:52   
MamaDz.
Hvala puno mama Amdi - raspitat cu se :-)

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljetni raspust i djeca
7.5.2013 22:43:38   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: MamaDz.

evo zvala skolu... kazu nemaju produzeni u junu... sa zadnjim danom nastave, zavrsava i produzeni boravak.
Prvacicici idu ranije 7 dana na raspust - zbog fonda sati............
Cula sam da ima neka opcija, kuca na kosevskom koja nudi cuvanje djeteta preko raspusta... zna li iko ista?
Hvala unaprijed!!!


Nasa skola ima produzeni do kraja juna, danas sam to vidjela.
Da jos jednom vidis u skoli, mozda date prijedlog skoli?

(odgovor članu MamaDz.)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ljetni raspust i djeca
10.6.2016 9:20:31   
lulaloo
Kakvi su vasi planovi za djecu tokom ljetnog raspusta?
Imate li kakve ideje/informacije o ljetnim aktivnostima?

Moj, sada vec bivsi (od prekjucer) prvacic, trenutno je kod majke u drugom gradu (po prvi put u zivotu otisao sam, bez nas) i bit ce do nedjelje.
Zatim ce ostatak juna biti kuci, bez nekih posebnih dogadjanja.

U julu sam ga planirala upisati u jedan produzeni boravak, koji nam bas nije ni blizu, a ni ne poznaje tu djecu - ali, bolje mu je i tamo, mislim, nego da se dosadjuje sa mnom, sa tetom cuvalicom, i bratom od 5 mjeseci :)

A u avgustu ce i suprug na odmor, tako da smo tada pokriveni - more, obje majke/nane i sl.

Akcija neko ima bolji prijedlog kako ispuniti ove ljetne mjesece....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ljetni raspust i djeca
10.6.2016 10:24:11   
Blue rose RR
Misliš li na dodatne obaveze djetetu, ili da bude pokriven dok vi niste kući u smislu da ga ko pričuva?
Ako misliš na obaveze, nisam baš sigurna da bih ja voljela na svom godišnjem odmoru da imam dodane obaveze tipa kursa, radionica i sl. Ipak se ne zove bez veze "odmor". Dolaze nam lijepi dani pa se može i poslije posla i vikendom organizovati neka porodična aktivnost, tipa planina, bazen ...

A ako je u pitanju ostanak djeteta kod nekoga, ili negdje, tu ti ne mogu dati savjet, jer mi imamo majku-servis :)

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ljetni raspust i djeca
10.6.2016 10:31:42   
škorpija
Mi idemo preko raspusta u Bihać, ja sam na porodilnom i mozemo ostati koliko zelimo. Većbsam tamo nasla univerzalnu skolu sporta pa ću ga upisati, treninzi su 2 puta sedmicno na otvorenom, osim ako pada kisa. Nazalost kod majke i dide nema djwce njegovog uzrasta, ali komsije imaju cuke, mace, zeke, imamo ogromno dvoriste i vocnjak pa ćemo se zabaviti. Da ostanem u sarajevu stvarno ne znam sta bi s djwcom, pogotovo jer ne vozim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ljetni raspust i djeca
10.6.2016 12:56:52   
lulaloo

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Misliš li na dodatne obaveze djetetu, ili da bude pokriven dok vi niste kući u smislu da ga ko pričuva?
Ako misliš na obaveze, nisam baš sigurna da bih ja voljela na svom godišnjem odmoru da imam dodane obaveze tipa kursa, radionica i sl. Ipak se ne zove bez veze "odmor". Dolaze nam lijepi dani pa se može i poslije posla i vikendom organizovati neka porodična aktivnost, tipa planina, bazen ...

A ako je u pitanju ostanak djeteta kod nekoga, ili negdje, tu ti ne mogu dati savjet, jer mi imamo majku-servis :)


Zapravo, da - mislim upravo na obaveze, ili, dodatne aktivnosti - ljetna skola sporta kao sto spominje skorpija, engleskog, plivanja, muzike i plesa, likovne radionice i sl, gdje bi dijete bilo nekih 4-5 sati dnevno.

Imajuci u vidu moje dijete i mene kao majku, ne mogu zamisliti da po cijele dane on (7,5 godina) bude u stanu sa mnom, sa bebom od 5 mjeseci i sa tetom cuvalicom (tablet i tv nisu opcija).
Da zivimo u kuci, sa dvoristem, u nekoj mahali gdje ima djece - ok.
Ali ovako, u stanu, bez djece u ulici ili ispred zgrade - no, no, no :)

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ljetni raspust i djeca
10.6.2016 13:15:26   
lulaloo

IZVORNA PORUKA: škorpija

Mi idemo preko raspusta u Bihać, ja sam na porodilnom i mozemo ostati koliko zelimo. Većbsam tamo nasla univerzalnu skolu sporta pa ću ga upisati, treninzi su 2 puta sedmicno na otvorenom, osim ako pada kisa. Nazalost kod majke i dide nema djwce njegovog uzrasta, ali komsije imaju cuke, mace, zeke, imamo ogromno dvoriste i vocnjak pa ćemo se zabaviti. Da ostanem u sarajevu stvarno ne znam sta bi s djwcom, pogotovo jer ne vozim


Ma cim ima dvoriste, to je odmah sve drugacije - zavidim, pozitivno, naravno :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *