|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ljubav preko zice
27.4.2011 1:04:38   
Mjeseceva Pratilja
Veceras sam upoznala bracni par i onako kroz pricu rekose mi da su se upoznali preko interneta. Ostala sam zatecena, ni pozitivno
niti negativno. Samo zatecena. Nikad prije ne sretoh takvu zivotnu pricu.
Odlucih da otvorim temu te da cujem vasa misljenja. Da li vi poznajete nekoga ko se upoznao preko interneta, sklopio vezu,
brak? Sta mislite o tome?

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 1:08:15   
Visnja RR
duso draga ja ih znam desetak ...gdje ce se ljubav desiti nema pravila user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 1:11:09   
Hanady RR
ja sam čula o bračnim parovima kojis u se upoznali preko intereneta i sada imaju super brakove...kako sami kažu...
iskreno ja nisam sigurna da je to nešto što bih sama pokušala...
ali ako drugim uspjeva ne vidimr azlog d abih osudila ...

mialim svega ima danas pa eto...moguće jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 1:11:41   
Skvo RR
Ja ne znam nikoga.....generalno apstrakcije mi nisu jaca strana...tako da ne mislim nista..


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 1:15:16   
Mjeseceva Pratilja
I ja sam slicno tome razmisljala..Kako ljubav ustvari nema mjesto, vrijeme, nacin..Mozda je virtuelno nekim osobama mnogo lakse..
Mozes da se crvenis, lomis prste, imati tremu, a da druga strana to ne vidi..Mozes da sjedis u pidzami, bez sminke, bez sredivanja
i naprosto uzivati u datim trenucima..
Ali opet..Ona druga strana..Koliko tu ima lazi? To je samo primjer..Ili trgovine ljudima..Ili..Cini mi se, svasta mi pada na
pamet.
No dobro..Nekako mi je vec lakse kada znam da nisam jedina koja je upoznala takve osobe.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 1:15:18   
mummy
Znam ih nekoliko, danas imaju sretne brakove, djecu

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 1:19:08   
Medić*
Sve je moguce. Poznajem tri takva slucaja, bliski prijatelji. Odlicno funkcionisu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 1:26:28   
Visnja RR
postoje osobe koje se bolje "otvore" ako nije situacija face to face... slusala sam da su se ljudi lakse i bolje upoznali samo kuckajuci se... sto ljudi sto cudi...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 1:29:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mjeseceva Pratilja

Ali opet..Ona druga strana..Koliko tu ima lazi? To je samo primjer..Ili trgovine ljudima..Ili..Cini mi se, svasta mi pada na
pamet.
No dobro..Nekako mi je vec lakse kada znam da nisam jedina koja je upoznala takve osobe.


Iskreno,mene bi ovog bilo strah... valjda sam se nagledala previse filmova  user posted image

Moja jedna poznanica se udala *preko interneta* sad koliko se u(ne)srecila ne znam,jer nismo u kontaktu.

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 7:52:02   
Lulu_08
Ja poznajem nekoliko bračnih parova koji su se tako upoznali, a između ostalog moj rođak je svoju ženu sa kojom danas ima djete upoznao preko interneta, a druga rodica svog supruga također.

Lično sam svog muža upoznala u društvu, ali nakon što smo se počeli zabavljati morali smo se fizički rastati, te smo se viđali svakih par mjeseci a ostatak vremena smo se čuli preko interneta, dok se nismo uzeli od kada živimo skupa.

Sada smo ponovo rastavljeni, jer on radi u inostranstvu, te komuniciramo preko interneta.

Za nas to nije problem bio niti prepreka, samo način komunikacije kada nismo zajedno.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 8:59:47   
ziki
Ja sam imala cimerku, ludu otkačenu na posdiplomskim studijama koja se jedno vrijeme čula sa "tipom" preko neta, veza se završila tako što je jedno veče njenom "dragom " izletelo da mora da prekine jer mu se mama probudila, kad ga je pitala da joj opet kaže koliko ima godina priznao je svojih mislim 11user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Znam neke parove, konkretno sa jednim radim, koji su se upoznali preko neta, njihovi mi brakovi izgledaju sasvim ok al ja bih svojim sestrama pokušala na sve moguće načine izbijem takve ideje iz glave ako bi im takvo šta palo na pamet.


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 9:06:13   
emi7908
eh moja dobra prijateljica je upoznala jednog dečka preko fejsa, tipkali su se dugo, i dopadnu se jedno drugom i odluče da se konačno ofisijelno upoznaju ono "face to face "... on sa jednog kraja Bosne a ona sa drugog ali njemu nije bilo teško da pređe sav taj put i da je upozna.... kad su se upoznali konačno; sad ona meni priča : jooj pa u stvarnosti skroz je drugačiji... ja sam svatila da je fizički ne privlači ali eto odlučili su pokušati možda se usput i desi ljubav ko zna?? tako su se i dalje viđali, ona išla njemu u posjet,on dolazio njoj i trajalo je to malo duže.... dečko je bio divan; obrazovan, zaposlen, čvrsto stojao nogama na zemlji perspektivan... i da ne nabrajam dalje mislim sve ono što bi jedna žena mogla poželjeti.... ali falilo je tu hemije sa njene strane. on je bio ludo zaljubljen u nju i da skratim priču došao je dan kad je odlučio da je zaprosi.. ona se dvoumila jer baš zbog gore navedenih stvari činio se kao neko idealan za nju, ali ja sam vidjela da tu nešto nedostaje i  ako sekundicu nešto fali nije to to.. rekla sam joj da dobro razmisli da se ne bi poslije kajala a i njega bi povrjedila... helem nakon nekoliko dana zove me i kaže mi da odustaje. svjesna je da je divan i da bi mogla imati lijpu budućnost s njim ali isto tako je svatila zbog ono malo hemije što nedostaje neće uspjeti da ga zavoli i da to ne može ići na silu.. veza je pukla, ali i dalje se ponekad čuju i shvatili su da na kraju to ne bi uspjelo.... eto to je priča koju ja znam a kao što Višnja kaže ljubav ne poznaje mjesto,vrijeme niti bilo koju drugu prepreku....
lično nisam tako hrabra za tako nešto ali pored ove ljubavi što nije zaživjela  vjerujem da se dese divne ljubavi i veze, i to baš preko "žice" user posted image
eh da isto tako dešavaju se i ružne stvari tako da oni kji se tipkaju neka drže oči dobro otvorene user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 9:06:48   
teacher75
meni to nista nije cudno. sada je doba tehnologije, ljudi su prezaposleni i slabo izlaze i tesko je upoznati nekoga. mladi parovi se najcesce tako i upoznaju a i oni stariji trenutno. znam dosta parova koji su se tako upoznali. i sama sam prije mm upoznala nekoliko momaka preko interneta, ali nisu bili pravi. slazem se da je moguce razocarenje i laz i pretvaranje ali je to isto tako moguce i ako upoznamo nekoga uzivo...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 9:08:37   
palachinken
Ja svoju ljubav upoznala preko interneta, za sad mi je srodna duša, ne mogu garantovati šta će biti za 5,10,15 godina.user posted image
Da mi je neko rekao prije pet godina, umrla bih od smijeha ili od stida, ali oboje smo djeca internet generacije, tako da to i nije ni čudno ni strašno. Internet je divna stvar ukoliko ti gospodariš njime, a ne on tobom.

Mi smo se "upoznali" na jednom forumu, dopisivali neko vrijeme, a vidjeli na forumskoj kafici, koja se pretvorila u dejt od 10 sati. Ah ta mladost user posted image

Kad prevrtim film unazad, bilo je još takvih, veza ili shemica, koje su počele na blogu, forumu ili slično.




_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 9:46:16   
henna ze
što da ne? mislim ja sam jedna savremena starija gospodja..koja relano može sagledati stvari, još mi se nije desilo da sam ofulala u procjenjivanju virtuelnih ljudi...
moja najbolja prijateljica, cura sa kojom sam išla 8 godina u osnovnu, srednju ifax..se udala preko žice..ni trenutak nisam pomislila ejj gdje ćeš to..oni se dopisivali..momak došao nakon nekih 6 mjeseci upoznali se..tako jednu godinu..sad čekaju drugo dijete...mislim da je njoj sigurnije bilo tako nego meni za mjesec dana...meni se desila ljubav na prvi pogled.mnogo strasti i hemije...nekih totalno ludih osjećaja..i bum brak..
i ovaj od moje prijateljice i ovaj moj za sad funkcinišu...jedino ne znam kako će onaj moj pregurat moje vruće hladno godine...al eto...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:10:48   
Hannan
Ja i mm smo se upoznali preko neta. Jednu sedmicu smo malo preko neta, malo na tel pricali,i dogovorili "upoznavanje" :) 23 mj . kasnije se vjencali. user posted image


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:28:02   
veeseelaa
poznajem mamu čija je kći upoznala supruga putem fejsa.... dopisivali se, vidjeli, malo zabavljali i razišli
ispostavilo se da on dila drogu kao i njegov brat
al to nije spriječilo njenu majku da kaže kako je njena kći pametna a njen zet budala
e čuj rekoh pametna a udala se za takvog lika??
mislim neznam, ja nisam iz te priče.... da sam solo sada kad je fejs mnogima dostupan pored toliko muškaraca koji paradiraju pored mene ne vjerujem da bi imala vremena za takvo što.....
ok upoznaju se dvoje pa se uvežu i preko fejsa ali obrnuto mi čudno, meni se ne bi dalo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:29:20   
veeseelaa
e da i jedan moj rođak je upoznao suprugu preko fejsa, sad imaju curicu i reklo bi se da su se našli ako izuzmeno činjenicu da ona ima jako čudnu familiju koja svudgej zabada nos
mada i da je upoznavanje bilo drugačije takve stvari se dešavaju

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:32:46   
jasmin
IZVORNA PORUKA: Hannan

Ja i mm smo se upoznali preko neta. Jednu sedmicu smo malo preko neta, malo na tel pricali,i dogovorili "upoznavanje" :) 23 mj . kasnije se vjencali. user posted image



Evo jedna velika ljubav :).
Ja takav nacin ne volim,ali zivot pokazuje da je sve moguce.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:32:54   
ivanak
Ja sam ima dugo, dugo... 2 godine hodala sa likom iz Makarske, a ja iz Dbk i upoznali se preko nekadašnjih chatova.... tada nije bilo fejsa.
Ma bože iskrneo gdje mi je pamet bila... koliko sam para potrošila na mobitele da bi se čuli... a joj
Eto nekima uspije, nekima ne.
Ja i tako nisam nila zadovoljna s time viđanjem svake prijestupne a i on mi je išao već pomalo na živce .... zato sam i potakla priču o prekidu i složili smo se.


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:49:16   
palachinken
Čekaj, da ne brkamo.
Jedno je upoznavanje preko interneta, a drugo veza na daljinu.
Ja na ovo drugo potrošila dvije godine života, a vidjeli se šest puta user posted image . Veze na daljinu koje se održavaju preko skajpa i kamere...e ja dajem Nobela onima sto uspiju!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:53:01   
Ilhana RR
Poznajem jedan bracni par koji je se upoznao preko interneta i sada zive super zivot...

Ja i moj muz smo se upoznali u BiH al nam je veza do vjencanja najvise bila preko zice =) Nakon vjencanja napokon smo bili skupa =)))

Kao sto Visnja rece nema pravila gdje ce se desiti ljuba...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:53:55   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Čekaj, da ne brkamo.
Jedno je upoznavanje preko interneta, a drugo veza na daljinu.
Ja na ovo drugo potrošila dvije godine života, a vidjeli se šest puta user posted image . Veze na daljinu koje se održavaju preko skajpa i kamere...e ja dajem Nobela onima sto uspiju!



Uspijeli =)) Sad ce 6 godina kako smo u braku =) ako Bog da InshAllah! =)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:56:32   
teacher75
moja prijateljica se trenutno zabavlja sa momkom koga je upoznala preko fb, poslao joj je friend request i poceli se dopisivati, chatati a zatim izlaziti. malo je starija od mene, nije imala do sada srece, mada je imala dosta veza, ali nikako da dodje onaj pravi, upoznavala dosadasnje momke i preko interneta i preko prijatelja i u kaficima, evo sada opet jedan pokusaj, trenutno izgleda sve kako treba pa cemo vidjeti. drzim joj figeuser posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Ljubav preko zice
27.4.2011 10:57:21   
SdZ
Poznajem jedan takav par. Upoznali se na netu, dopisivali se dugo, dugo, upoznali se uzivo, stupili u brak, imaju prekrasnu djevojcicu i po meni sretan brak.
Ljubav ne bira vrijeme i mjesto. Mozda ti je bas sudjen neko ko je na "kraju svijeta".


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *