|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Miris u vašem stanu
22.1.2009 23:11:55   
Ummuisa
Čini mi se da nije bilo govora na ovu temu, a ako jeste onda bih zamolila moderatorice da ovo smjeste gdje spada..

Da li vi koristite osvježivače zraka u stanu i koje? Koji su po vama najefektivniji? Kakav miris volite da se širi po stanu?
Ja trenutno koristim onaj oust electric , od magnolije i vanilije, super mi je, još nisam odišćilila. Ali eto, ako imate iskustva sa nekim boljim rado bih isprobala user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Miris u vašem stanu
22.1.2009 23:25:06   
Nunichi
Kod mene je Glade onaj na struju uvijek i stvarno je odlican.
Trenutno imam miris lavande...meni je super bas.
Ne volim bas one u spreju,ali jedan takav drzim na spratu,ali ga rijetko koristim.
Jednom sam se zeznula pa uzela Ambi pur na struju,bacila sam ga prije nego se potrosio jer nikakve funkcije nije imao,bez veze.
Oni sto sami ispustaju miris kako ti odredis na minute su isto dobri,ali nerviraju mm jer svaki put ga trznu. user posted image user posted image


< Poruku je uredio Nunichi -- 22.1.2009 23:26:02 >

(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Miris u vašem stanu
22.1.2009 23:28:51   
Ilhana RR
imam ovakvu samo u mene je bez boje...

user posted image

U to gore umjesto ulje mirisljavo stavim mirisljavi vosek, koji duze traje i citava kuca mi mirise na to... to mi je nekako najbolje jer bas fino mirise...

A mjenjam cesto te mirise jer ima ih razni...

Taj vosek izgleda ovako

user posted image



(odgovor članu Ummuisa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 0:02:26   
Nadi
Kod mene je u hodniku air wick od vanilije što ispušta miris na zadate minute, imam i lavandu pa mijenjam. Poslije posla uključim i rasprši miris po cijelom stanu. Iako ponekad zapalim i one mirisne svijeće glade od vanilije, i sad imam i vaniliju i kafu. Ekstra mirišu a čaša u kojoj je svijeća i dekorativno dobro izgleda.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 0:09:42   
Nunichi
Joj i ja volim glade svijece,stvarno su super,cijela kuca mirise od njih. user posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 0:13:33   
Anoniman
nunichi ... iste smo....user posted image
na svakom koraku svijece hehhehe mm je muka nekad od njih
a njavise volim miris vanilije, jabuke i cimeta mmmmmmm

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 0:18:42   
camm
Kod mene je ambi pur eleganc
svi su u kuci ambi pur,ima ih na svim mjestimauser posted image user posted image al onaj sto sam prsce mi je najvise drag.
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 0:36:14   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: Dina RR

nunichi ... iste smo....user posted image
na svakom koraku svijece hehhehe mm je muka nekad od njih
a njavise volim miris vanilije, jabuke i cimeta mmmmmmm


Jabuka i cimet je odlicna,pravi zimski ugodjaj. user posted image   
I kod mene je na stolu vanilija trenutno,a samo sam jednom na tamno zelenu glade naletila,pojma nemam od cega je bila,ali je bas bila osvjezavajuca.
Ja kad potrosim ovu,casicu ostavim pa onda u nju vodu i one plutajuce male stavim...bas lijepo izgledaju tako. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 1:58:01   
leli§
topljivi vosak sa mirisom kolacica:)
a uskoro namjeravam nabaviti prociscivac zraka goodsphere i miris ce def biti Tioman user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 9:03:50   
M kao Mama
Kod mene je ambi pur eleganc
svi su u kuci ambi pur,ima ih na svim mjestima al onaj sto sam prsce mi je najvise drag.

Potpisujem, ovaj sa senzorom je zaista dobra stvar i baš lijepo osvježi

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 9:51:07   
Dinkica
Ja koristim aromaticno ulje od vanilije i stavim par kapi po suhom cvijecu i nekim  ukrasima koji mi stoje u zdjeli u dnevnom boravku. I tako kad se sjetim.... otprilke svaki mjesec.... a svidja mi  se ideja i sa elektricnim misrisima koji idu u uticnicu, pogotovo u hodniku bi trebalo, gdje stoji obuca ili blizu spajza jer zimi povrce (krompir i luk) stoji u spajzu i i kad otvorim vrata osjeti se crveni luk user posted image .

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 9:54:49   
andji
taj što ide u utičnicu trenutno ni jedan,a s vremena na vrijeme upalim te svijećnjake(imam ih baš dosta) i stavim aromatično ulje miris eukaliptusa i još neki(ne znam koji) to obožavam,kad popalim 5-6 svijećnjaka ne da miriše,ma ljepota

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 11:59:04   
HanaBana
Ja koristim mirisne stapice, miris ruze ali samo kada mm nije u kuci jer ne podnosi nikakve miriseuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 12:21:19   
mamyca

IZVORNA PORUKA: mama alma

Kod mene je ambi pur eleganc
svi su u kuci ambi pur,ima ih na svim mjestima al onaj sto sam prsce mi je najvise drag.

Potpisujem, ovaj sa senzorom je zaista dobra stvar i baš lijepo osvježi


Potpisujem i ja.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 12:26:29   
medavi
Ja sam probala svasta najvise mi odgovara ovaj Air vick freshrmatick pa mijenjam mirise.Jedno vrijeme sam uzimala cimet i kuhano vino sad je neki miris oceana il nesto slicno osvjezavajuce nije losa ni bjela ruza...one u uticnicu organski nemogu smislit gade mi se jos od trudnoce. samo ovo sto ne mirise previse -namjestim na 36 minuta i super!
A glade mirisne svijece su extra njih uzimam odkad su ih izbacili na trziste...samo im je mana sto se brzo trose a nisu bas jjeftine...al za moj ceif moze se odvojit koja markica viska user posted image

< Poruku je uredio medavi -- 23.1.2009 12:27:46 >


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Miris u vašem stanu
23.1.2009 12:29:12   
Crvena
Najcesce koristim ova dva
user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Miris u vašem stanu
24.1.2009 15:06:15   
lamka
IZVORNA PORUKA: medavi

Ja sam probala svasta najvise mi odgovara ovaj Air vick freshrmatick pa mijenjam mirise.Jedno vrijeme sam uzimala cimet i kuhano vino sad je neki miris oceana il nesto slicno osvjezavajuce nije losa ni bjela ruza...one u uticnicu organski nemogu smislit gade mi se jos od trudnoce. samo ovo sto ne mirise previse -namjestim na 36 minuta i super!
A glade mirisne svijece su extra njih uzimam odkad su ih izbacili na trziste...samo im je mana sto se brzo trose a nisu bas jjeftine...al za moj ceif moze se odvojit koja markica viska user posted image

i kod mene isto
trenutno je citrus


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Miris u vašem stanu
24.1.2009 17:59:18   
mama_debeljuca
ja zimi koristim air vick kuhano vino i cimet, super mi je, pravi zimski ugođaj i miris toplog doma. Nekada uletim sa mirisnom svijećom vanilija. Ljeti,obično nešto svježije, lijepa mi je magnolija. Inače, strašno volim mirise u kući, volim eksperimentisati.

_____________________________

:-)

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Miris u vašem stanu
24.1.2009 18:09:57   
Aquarius
Ja volim mirisne štapiće i trenutno imam 10 različitih mirisa, od sandalovine, lavande... Također volim eterična ulja. Super su iz više razloga: na tržištu se može naći velika ponuda aroma lampi koje osim za stavljanje eteričnih ulja mogu poslužiti i kao interesantna dekoracija npr.
user posted image user posted image

Velika je i ponuda eteričnih ulja pa tako možemo birati da stavimo samo jednu vrstu ili miksamo mirise po svojoj želji i ukusu.

user posted image

Za svijećice je najlakše jer pakovanje od 100 komada košta manje od 5 KM.
A ugođaj je super.

user posted image

Ja trenutno najviše koristim eterično ulje od narandže. Baš je osvježavajuće.

Mala napomena: Pazite samo pri kupovini eteričnih ulja jer se može naći i dosta fuša pa umjesto lijepog ugođaja dobijete suprotno.user posted image

Nadam se da nisam bila preopširna. Ako jesam, izvinjavam se.user posted image





(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Miris u vašem stanu
31.1.2010 19:47:02   
Anoniman
Ja trenutno zbog djeteta ne koristim ni jedan al iskreno mi muka od Air wicka i njemu sličnim...

Volim svijeće i mirisne štapiće, al mi najgore kad uzmem svijeću i ona tako dobro miriše na polici u supermarketu dođem kući i nije to tauser posted image

(odgovor članu Aquarius)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Miris u vašem stanu
31.1.2010 19:49:16   
acudesa
Najbolje miriše ona sa gelom, jest skupa, al kad je zapališ cijela kuća miriše, a ove sa voskom 0 bodova

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Miris u vašem stanu
31.1.2010 21:36:02   
reallove
Kod nas u sobi ambi pur sky,a u sobama za goste air wick,cimet,meni je on bas super..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Miris u vašem stanu
1.2.2010 13:24:04   
Mya_81 RR
Ja najviše koristim eterična ulja (pogotovo sad zbog bebe), ali je zaista problem naći neko dobro i kvalitetno user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Miris u vašem stanu
1.2.2010 13:38:42   
Nenci
Ja koristim mirisne stapice, a u wc-u Glade rasprsivac.
Mada bih trebala nesto namontirati u hodnik, mozda onaj sto se sam aktivira....
kad udjem svana nekad me doceka neki ne bas fin miris...


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Miris u vašem stanu
1.2.2010 14:18:16   
Atarka
Vidim dosta vas koristi ove komercijalne osvjezivace prostora...Mozda ne znate, ali sve su to sintetski mirisi, jaka hemija i cak kancerogeni. Puno zdravija varijanta su etericna ulja.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *