|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:15:08   
acudesa
Da li vam se više sviđa moderni ili klasični namještaj? Kakav je u vašem domu? Smatrate li da je klasični namještaj "za duge staze"
Naime, kod mene je moderni namješaj, ali do kada ću ga moći tako zvatiuser posted image kad se svakodnevno plasiraju sve moderniji i sve ljepši modeli namještaja. Tako da mi dođe da neredni izbor bude-klasika...
Šta vi mislite o ovome?
klasični:

user posted image
user posted image



Moderni:
user posted image

user posted image




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:18:15   
Misica84
Vala me se vise svidja moderni namjestaj. I u mene je moderni, ali ima klasicni elemenata. Tako da imam ljepo modernu koznu garnituru, koje je crna. Slicna toj na slici. Mislim da se to moze na duge staze koristiti!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:18:35   
acudesa
Lijep je moderni, ali koliko još godina će biti "in", evo baš ovaj sa slike.
A, ovaj klasični je bio, jeste i bit će lijep jaš dugo vremena.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:19:37   
malena27 RR
meni licno se vise svidja moderni...a sta fali nekad i promijeniti neki komad namjestaja kad ti dosadi? 

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:20:32   
acudesa
Mi kad smo radili kupatilo, bilo je wow...ko ga god vidi, međutim sad je srednja želost, za tri godine mu je pala cijena.user posted image ...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Misica84)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:21:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

meni licno se vise svidja moderni...a sta fali nekad i promijeniti neki komad namjestaja kad ti dosadi? 

joj malena, lako mi je za tebeuser posted image user posted image user posted image a, šta ću jauser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:22:14   
Leva
I ja sam pristalica modernog namjestaja. S obzirom kako kvalitetne stvari kod nas prodaju (bez obzira koliko ga platile) pohabace se taman kada izadje iz mode user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:27:18   
salmy
Obzirom na kvalitet (sta nam se nudi) primorani smo da ga mjenjamouser posted image user posted image user posted image
Dovoljan je jedan neobican komad namjestaja  da uljepsa prostor i ucini ga veselijimuser posted image user posted image  
ja sam uvijek za modernu varijantuuser posted image user posted image user posted image ali  da uz to ubaciim par detalja "starinskog" namjestaja........
ps. luda sam za starinskim ibricima,djezvama,demirlijama........i posjedujem par komada

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:27:19   
malena27 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: malena27 RR

meni licno se vise svidja moderni...a sta fali nekad i promijeniti neki komad namjestaja kad ti dosadi? 

joj malena, lako mi je za tebeuser posted image user posted image user posted image a, šta ću jauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

e vala acudesa klasicni namjestaj nije kvalitetan kao nekada, a skuplji nego moderan... prema tome svakako ces i njega mijenjati kad tad user posted image user posted image user posted image
malo bona osvjezi zidove, ubaci neki novi detalj i bice mocno da mocnije ne moze biti user posted image


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:27:21   
ivanak
Sviđa mi se moderni namještaj i mi smo kupovali namještaj u boravku moderan. Ništa ekstravagantno.

Kad bi sutra uređivala jednu stariju kuću na selu za svoje goste - exsluziva, onda bi to uredila u starijem stihu, klasični namještaj, ali sa primjesama modernog....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:27:38   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: Leva

I ja sam pristalica modernog namjestaja. S obzirom kako kvalitetne stvari kod nas prodaju (bez obzira koliko ga platile) pohabace se taman kada izadje iz mode user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas tako

ja volim moderan ili obicni, klasicni (kao na gore navedenim slikama) mi se uopste ne svidja


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:27:39   
veeseelaa
Klasikauser posted image  
moderauser posted image  tako hladna
u svojim domovima imam više stilova al stil s prve slike je mom srcu bliži

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.2.2010 15:28:32 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:27:47   
acudesa
Ma, mi smo moderne cure, stojiuser posted image user posted image ...ali, evo ja ću vam iskreno reći, kad uđem u nečiji stan u kome je onaj lijepi stari klasični namještaj, pa knjige, pa umjetničke slike, pa sve nešto zrači nekim uspomenama i toplinom...meni se i on sviđa.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:28:57   
ivanak
Mi imamo namjeru za proljeće uređivati, malo na novo piturati zidove u boravku i kuhinji, trpezariji.... i već sam zamislila kako da to izgleda.
Samo moram nabaviti ukrasnu šablonu za pituravanje....


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:29:13   
acudesa
IZVORNA PORUKA: maja78

IZVORNA PORUKA: Leva

I ja sam pristalica modernog namjestaja. S obzirom kako kvalitetne stvari kod nas prodaju (bez obzira koliko ga platile) pohabace se taman kada izadje iz mode user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas tako

ja volim moderan ili obicni, klasicni (kao na gore navedenim slikama) mi se uopste ne svidja


Trebala sam ja naći "šalabajz" slike modernog namještaja pa bi vi drukčije pisale, nego našla ovaj ekstrauser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:30:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ivanak

Mi imamo namjeru za proljeće uređivati, malo na novo piturati zidove u boravku i kuhinji, trpezariji.... i već sam zamislila kako da to izgleda.
Samo moram nabaviti ukrasnu šablonu za pituravanje....



user posted image prevediuser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:31:39   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: maja78

IZVORNA PORUKA: Leva

I ja sam pristalica modernog namjestaja. S obzirom kako kvalitetne stvari kod nas prodaju (bez obzira koliko ga platile) pohabace se taman kada izadje iz mode user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bas tako

ja volim moderan ili obicni, klasicni (kao na gore navedenim slikama) mi se uopste ne svidja


Trebala sam ja naći "šalabajz" slike modernog namještaja pa bi vi drukčije pisale, nego našla ovaj ekstrauser posted image user posted image


hahahahahaha

ja volim obican ni premoderan (sto kaze vesela hladan) ali ni ovja neki stilski klasicni jer je ruzan i isto hladan

dom toplim cine sitnice koje ga ukrase i daju mu slif i toplinu


_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:32:17   
malena27 RR
piturare znaci bojenje user posted image user posted image user posted image   iz talijanskog jezika user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:33:50   
shejla
ne svidja mi se ni previse "hladno", sto bude kada je sve moderno... a ni onaj neki starinski, sto me potsjeca kao da sam kod neke nane u kuci user posted image

najvise volim kombinaciju...dakle, neka moderna sofa (kao ova na slici recimo), ali neki pravi bosanski cilim uz nju... komode i police isto volim moderne (jer one stare od 100 kila traju citav zivot - nikad ih se kutarisat), ali recimo neke slike, lampe, knjige u policama....ucine sve toplijim. I naravno cvijece user posted image

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:38:03   
muby
Definitivno moderni stil.user posted image

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:38:25   
teacher75
ja volim moderni i etno stil, klasicni ne volim nikako.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:39:15   
ivana st
Obožavam klasičan namještaj, još sam posebno emotivno vezana za neke komade koji su kupljeni davno i koje smo nasljedili. Dakako radi se o kvalitetnim stvarima koje bi i danas postigle visoku cijenu. Volim i moderan namještaj, ali nikako ne volim minimalizam.To mi djeluje hladno i bez duše.

_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:44:40   
acudesa
IZVORNA PORUKA: ivana st

Obožavam klasičan namještaj, još sam posebno emotivno vezana za neke komade koji su kupljeni davno i koje smo nasljedili. Dakako radi se o kvalitetnim stvarima koje bi i danas postigle visoku cijenu. Volim i moderan namještaj, ali nikako ne volim minimalizam.To mi djeluje hladno i bez duše.

kod mene je minimalizam, ali dodajem uskoro novih elemenata da ga malo živnemuser posted image ...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:56:06   
ivana st
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: ivana st

Obožavam klasičan namještaj, još sam posebno emotivno vezana za neke komade koji su kupljeni davno i koje smo nasljedili. Dakako radi se o kvalitetnim stvarima koje bi i danas postigle visoku cijenu. Volim i moderan namještaj, ali nikako ne volim minimalizam.To mi djeluje hladno i bez duše.

kod mene je minimalizam, ali dodajem uskoro novih elemenata da ga malo živnemuser posted image ...


Koja topla boja na zid, malo klasičnija komoda ili stolić, koja slika na zid, malo cvijeća,klasičnija lampa, am ima sto sitnica sa kojima se može dom učiti "toplijim"user posted image . Primjetila sam da su sve moje prije koje su sređivale stanove odabrale moderan namještaj i to uglavnom minimalistički.


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Moderni ili klasični namještaj
11.2.2010 15:57:34   
muby
Meni minimalizam dobro izgleda, ali tesko funkcionise u praksi, pogotovo gdje ima djece.

_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *