|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
28.1.2010 13:41:32   
Anoniman
Dali volite muziku i koju muziku slušate ?
Dali vas muzika opušta dok radite npr. kućne poslove,mene pjesma kad pogodi ja "odvrnem do daske".

Ja recimo volim sevdalinke,narodne (odabrane) i malo zabavnih,a stranu nikako ne volim.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
28.1.2010 16:33:35   
salmy
Kad je muzika u pitanju slusam sve!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Veselo veselouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image muzika me opusta,raduje.......

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
28.1.2010 16:57:06   
misica
Sva sem narodne uvjek sam slusala r"n"r.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
28.1.2010 18:51:41   
SdZ
Ma,sve slusam....samo nek' pjevauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i dok radim kucne poslove obavezno muzika i malo mrdamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
28.1.2010 20:06:19   
snijeg
Ne mogu zamisliti svoj život bez muzike, jakoooo volim sevdah, pop/rock sa ex YU prostora, volim i klasiku. Ne volim turbo folk, ne volim nabrajalice, ne volim Madonu, B. Spears i njima slične...sve ostalo mogu poslušati u zavisnosti od raspoloženja user posted image
U autu imam kolekciju najljepših sevdalinki, Olivera Dragojevića, Dinu Merlina, Željka Joksimovića, i meni najdražeg Mozarta (OT pogledajte film Amadeus user posted image ) i bez njih nigdje user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
28.1.2010 20:55:47   
salmy
Čudna jada od Mostara gradauser posted image user posted image user posted image user posted image ja vec na lusteru!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
28.1.2010 21:00:35   
leli§
ma joj meni samo neka nije tisina... ma ja vala slusam sve...ma moze i folk ponekad da se ismijem budalastinjama (i muzici i textu) ali sta nikako ne mogu je house i techno...ubi brate ubi...

sad za ozbiljno volim alternativni rock najvise, a od "ozbiljnije" muzike Yani je nezamjenjiv... sa prostora bivse Juge volim rock a sa prostora nove juge volim joksimovica, georgijeva, pa i grupu sms user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
28.1.2010 21:02:05   
teacher75
ja sam prosla kroz razne faze. kao tinejdžerka slusala sam rock najvise, pa malo punk-a, pa sam presla na grunge kad je nirvana bila popularna. nakon toga sam imala dugi period slusanja elektronske muzike- techno, house, tech-house, isla po partyima godinama:) narodnu muziku nikad nisma voljela. sad mogu svasta poslusati, zavisno od raspolozenja i situacije. i dalje volim rock, pa i house, mada mi je techno prezestok, volim i opustajucu muziku tipa buda bar, enigma, sade i tako to...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
30.1.2010 15:21:07   
Anoniman
Joj i ja volim muziku,pogotovo kad sam kući mora svirati i pjevati
mora biti veeseeloooooooooooooooooooooooo

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
30.1.2010 23:42:29   
neki
IZVORNA PORUKA: salmy

Čudna jada od Mostara gradauser posted image user posted image user posted image user posted image ja vec na lusteru!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image A ja na stolici,gdje god se nadjemuser posted image user posted image user posted image Ili ona Oci moje kletvom bih vas kleo,hopaaaaaaaaauser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 16:00:41   
Anoniman
samo veselo cure moje

(odgovor članu neki)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 16:08:04   
Skvo RR
Trenutno slusam Amiru pjesma / blaguno dejce mori..tacnije od jutros 55 X mi je put!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 16:10:58   
Anoniman
Slusam najvise rock, metal, ali volim i sve ostale zanrove, zavisno od raspolozenja, pogotovo rock/pop ex yuge....Grozim e na ove novokonponovane gole plejbejkuse, i inace noviju muziku pjevace koji izdaju po jedan dva albuma pa se izgube negdje u sumarstvu....

Inace jedan od mojih hobija je skupljanje raritetnih singlica sa prostora ex Yugeuser posted image

< Poruku je uredio MarinaDK -- 1.2.2010 16:13:46 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 16:15:18   
aida.
samo nek nije narodna i dzigara---fujjjj..............
sve ostalo dolazi u obzir... r'n'r, house, hip-hop, strane, a u kuci ne mogu bit ili bilo sta radit bez muzike... mtv i onda se radi... user posted image

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 16:15:57   
aida.

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Slusam najvise rock, metal, ali volim i sve ostale zanrove, zavisno od raspolozenja, pogotovo rock/pop ex yuge....Grozim e na ove novokonponovane gole plejbejkuse, i inace noviju muziku pjevace koji izdaju po jedan dva albuma pa se izgube negdje u sumarstvu....

Inace jedan od mojih hobija je skupljanje raritetnih singlica sa prostora ex Yugeuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 16:17:42   
marinela
Evo ja trenutno slusam Djogani...volim ih!!Ona mi ima poseban glas!!

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 21:52:46   
mala curica
Nekada sam slusala samo "narodnjake",ali su mi se "zgadili"(da tako kazem).....
jednostavno nije to ono sto mom uhu odgovara....
Volim slusati pop...........a ne smijem izostaviti pjevaca(pokoj mu dusi)
ciji sam BOLESNI fan.......MICHAELA JACKSONA(kralja svih vremena)

_____________________________

05.07.2015 rodila se moja sreca
08.05.2018 rodio se mali gospodin


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 22:10:48   
juni
Rock, sevdah i klasika.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
1.2.2010 23:17:03   
dafri
rock,punk,ovih dana isključivo Hladno pivo i Šobića

_____________________________

mišljenje je kao dupe,svako ima po jedno

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
2.2.2010 14:29:53   
Mirkica
sve sto me dotakne volim emotivne pjesme ono cingiringi nevolim bas

sad mi bas pase ovo

http://www.youtube.com/watch?v=QesKgncRrGE&feature=related



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu dafri)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
2.2.2010 14:37:10   
milenium
IZVORNA PORUKA: aida.

samo nek nije narodna i dzigara---fujjjj..............
sve ostalo dolazi u obzir... r'n'r, house, hip-hop, strane, a u kuci ne mogu bit ili bilo sta radit bez muzike... mtv i onda se radi... user posted image


user posted image legendo.a šta slušaš od hip hopa i housa?

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
2.2.2010 15:22:15   
aida.
sto se tice hip-hop(a) sa domacih prostora marchello je kralj, brate ima cojk textove da se sjebes.... elemental grupa su mi super...od stranih ima ih more, eminem je vrh, 50 cent, od house, danse, David guetta-najdrazi user posted image , dj Tiesto, DJ umek... ah joj ima toliko mixova sto nemam pojma ni koje ni sta je.. inace house sam pocela uz mm da slusam...u njega je samo house, ne znam kako zna tolike ritmove..samo nek mu je bass, i mozak na pashu user posted image
ma stvarno kod mene sve dolazi u obzir osim ovih "novokompanovanih" golotinja... kod mene na tv-u uopste nema DMsat i sl. user posted image user posted image
al et...svako ima svoj izbor..tako i ja...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
2.2.2010 19:43:14   
breskvicaa
IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: aida.

samo nek nije narodna i dzigara---fujjjj..............
sve ostalo dolazi u obzir... r'n'r, house, hip-hop, strane, a u kuci ne mogu bit ili bilo sta radit bez muzike... mtv i onda se radi... user posted image


user posted image legendo.a šta slušaš od hip hopa i housa?

I ja isto slusam tako user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
4.2.2010 18:27:49   
demented
IZVORNA PORUKA: breskvicaa

IZVORNA PORUKA: milenium

IZVORNA PORUKA: aida.

samo nek nije narodna i dzigara---fujjjj..............
sve ostalo dolazi u obzir... r'n'r, house, hip-hop, strane, a u kuci ne mogu bit ili bilo sta radit bez muzike... mtv i onda se radi... user posted image


user posted image legendo.a šta slušaš od hip hopa i housa?

I ja isto slusam tako user posted image

potpisujem user posted image user posted image


_____________________________

S 2008
A 2011

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Muzika..koju vrstu muzike slušate ?
4.2.2010 18:48:17   
lirio
IZVORNA PORUKA: salmy

Čudna jada od Mostara gradauser posted image user posted image user posted image user posted image ja vec na lusteru!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

juhuuuu...user posted image user posted image user posted image ...opa...user posted image user posted image user posted image ...pridružujem se tvom lusteru...user posted image user posted image user posted image ...


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *